>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
dawio 0

dawio

Użytkownik
Hah, no ale im to się opłaca? :&gt; No niby zyskują nowych klientów, ale będzie przecież wielu którzy tylko wpłaca 55zł wygrają zakład, zgarną kasę i do widzenia ;p
 
golden 0

golden

Użytkownik
Trochę mnie dziś rozczarowali nie wystawiając w ogóle oferty na mecze MŚ w Beach Soccer, które dziś rozpoczęły się w Dubaju. Rano napisałem w tej sprawie maila, jednak jak narazie cisza... A na inne maile zawsze odpowiadali maksymalnie w ciągu pół godziny ;p
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
To jest pięta betclicka, że nie wystawiaja oferty na mecze które są u konkurencji. Oferta jest innymi słowa często gęsto uboga.
 
golden 0

golden

Użytkownik
Liczę nadal, że jednak wystawią ofertę, lepiej późno niż wcale. W końcu to nie jakaś egzotyczna dyscyplina, a skoro mają chociażby snooker to i beach soccer powinni. Zobaczymy czy cokolwiek odpiszą...
 
golden 0

golden

Użytkownik
Jest i odpowiedź :
Uprzejmie informuję, iż nasza oferta jest cały czas powiększana. Jednak może się zdarzyć, że nie które spotkania nie będą oferowane przez serwis BetClic.
Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Marek,
Dział Obsługi Klienta.
I chyba właśnie tak się zdarzyło... Jestem zaskoczony tym bardziej, że wydaje mi się, że wcześniej oferowali Beach Soccer ;]
Edit:
O właśnie widzę, że dodali do oferty jutrzejsze mecze...
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
nie bylem, nie widzialem wiec nie wiem ale wydaje mi sie, ze sa lepsze buki ktore maja wyzsze kursy i wieksza oferte spotkan. Ja jednak nie zdecydowal bym sie na granie w tym bukmacherze.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ja na poczatku byłem betclickiem też zachwycony, szybki support, szybkie wypłaty ogolnie było ok, jasno i przejrzyscie natomiast ta oferta mnie odstraszyła.
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Oferta faktycznie może nie tyle co uboga, ale bardzo mało możliwości (over, under itp.), zamierzam tam zagrać jedynie pierwszy zakład bez ryzyka za 55zł i jak wejdzie bądź nie wypłacić pieniądze i może przenieść się do BAH.
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
To co jest dla mnie istotne, zawiera oferta BAH, więc chyba nie mam nad czym się zastanawiać ;] Ogólnie podoba mi się też ich strona, wszystko przejrzyste itp. ;)
 
golden 0

golden

Użytkownik
Hmm...ciekawa sprawa dziś dostałem od nich maila, w którym zapraszają mnie do rozpoczęcia gry i skorzystania z cashback&#39;u pomimo tego, że gram u nich już od czterech miesięcy ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Hmm...ciekawa sprawa dziś dostałem od nich maila, w którym zapraszają mnie do rozpoczęcia gry i skorzystania z cashback&#39;u pomimo tego, że gram u nich już od czterech miesięcy ????
Dostałem od nich to samo. Chodzi o promocję ze zwrotem 55pln w razie przegranej, z której również już skorzystałem.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
a jezeli ja mam tam konto, a nigdy nie gralem u nich i nie wplacalem tam zadnej kasy, to czy mi przysluguje ta promocja 55 zl? maila z promocja dostalem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom