>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Betclick 50zł - dla wybranych

A 0

antenelles

Użytkownik
W nowym sezonie zagraj z BetClick!

Mamy dla Ciebie bonus 50 zł, który znajdziesz na swoim koncie.

Ponadto, możesz wziąć udział w losowaniu 100 nagród wartych ponad 75 000 zł, wśród których jest tygodniowa wycieczka w Alpy dla Ciebie i 10 przyjaciół.

Postaw zakład w meczu Manchester United - Arsenal na Old Trafford!


Pozdrawiam,
Krzysztof

Promocja jest ważna do godziny 23:59
16 września.

*
1. Zaloguj się do BetClick!
2. Wpłać dowolną kwotę na swoje konto.
3. Podwoimy Twoją wpłatę aż do 50 zł! Wpłacając 50 zł, kolejne 50 zł otrzymasz za darmo!
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
bonus na betclicku to poezja ????
tam jest tak,że wygrana ponad bonus jest twoja czyli stawiajac 50zl na mecz o kursie 2zl mozesz juz wyplacic 50zl jak wygrasz ???? a ty postawionym 50zl nadal obracasz
W kasynie jest identycznie ???? gram juz na tych bonusach ponad rok i jestem bardzo zadowolony.
Idealny buk do multi account ????
 
B 0

browar112

Użytkownik
bonus na betclicku to poezja ????
tam jest tak,że wygrana ponad bonus jest twoja czyli stawiajac 50zl na mecz o kursie 2zl mozesz juz wyplacic 50zl jak wygrasz ???? a ty postawionym 50zl nadal obracasz
W kasynie jest identycznie ???? gram juz na tych bonusach ponad rok i jestem bardzo zadowolony.
Idealny buk do multi account ????
BOZE CO ZA IDIOTA...
Marcipeusz ile ty masz lat??
Powiem ci ze moja chrzesnica co ma 2 latka jest madrzejsza od Ciebie.
Przez takich kretynow banuja polakow na rozne ciekawe promocje.
Tak duzo dla ciebie 50zl?? Stary idz nazrywaj z 10l jagod albo 15 koszyczkow malin i sprzedaj i bedziesz mial te 50 zl,a nie zakladasz multikonta.
Zycze ci zebys kiedys wplacil duza sumke do buka i zeby ci nie wyplacili i zablokowali konto oraz zabrali srodki na koncie.Moze wtedy zmadrzejesz...
ŻENADA!!!????
 
A 53

artur18

Użytkownik
Poniżej przesyłam warunki obrotu bonusem, aby móc go wypłacić to:
- trzykrotny obrót wartością bonusu,
- kurs zdarzeń minimalnie 1,20 ,
- zakład, który może zostać rozliczony na trzy różne sposoby (np. 1 lub X lub 2),
- dowolny zakład wielokrotny.
Wpłaty Moneybookers nie są objęte promocją.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Typowa promocja na betclicku, wpłacamy 50 dostajemy automatycznie, kolejne 50, depozyt możemy wypłacic, gramy bonusowymi, kazda suma ponad bonus może by wypłacona(minimalna wypłata 30pln) zablokowane jest 50pln które można wypłacic po obrocie 3x 1,2.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Kondor, a to nie jest tak jak w innych bukach, że należy obrocic depozyt i bonus razem, czyli przy wpłacie 50 zł nalezy obrocic 100 zł ?
 
M 0

mate1212

Użytkownik
Poniżej przesyłam warunki obrotu bonusem, aby móc go wypłacić to:
- trzykrotny obrót wartością bonusu,
- kurs zdarzeń minimalnie 1,20 ,
- zakład, który może zostać rozliczony na trzy różne sposoby (np. 1 lub X lub 2),
- dowolny zakład wielokrotny.
Wpłaty Moneybookers nie są objęte promocją.
Czyli zakład powinien posiadać co najmniej dwa zdarzenia ??
 
A 53

artur18

Użytkownik
Dziękujemy za email.
Przykro mi, ale nie będziesz mógł wypłacić środków, albowiem będą one zablokowane do 3-krotnego obrotu bonusem.
Jeśli chcesz abyśmy anulowali ten bonus na Twoim koncie, uprzejmie proszę o przysłanie potwierdzenia mail&#39;em.
Pozdrawiam,
Piotr
Dzial Obslugi Klienta
wiec jak to jest? raczej nie wyplacisz depozytu musisz obracac
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Wiesz Ty się pytasz supportu a ja wypłacam, nie wiem ich &quot;dział płatności&quot; nigdy mojej wypłaty nie zablokował w ten sposób, a więc rozumiesz, zauważ , że ja tych przelewów sam sobie nie wypłacam. A więc nie robie ich w konia. Postaw kupon za 2zł wypłac 48pln z powrotem ale nie pisz z nimi mailowo, bo oni Ci odpiszą to co mają odpisac w ctrl+v.
 
T 11,3K

termii

Użytkownik
Nie wiem z czym nie ktorzy maja problem, nie ktore buki kaza obraca po @1.5 lub 2.0 minimum, a tu marne 3 x 1.2, a co nie ktorzy juz szybko depozyt by wyplacali. Jak nie potraficie marnym 1.2 obrocic 3 razy, to co wy szukacie u bukow w ogole ;)
 
Do góry Bottom