>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Betclick 100% do 80 zł

Status
Zamknięty.
M 0

mariush19

Użytkownik
rowniez zamkne konto jak dostane pieniadze, tylko gdzie tu sie przeniesc jak to wszystko to jedna wielka i ta sama szajka, przelewalem pieniadze do betclicka, sportingbeta i expekta i wszedzie jest ten sam adres i nie jestem pewien ale chyba i te same konto wiec i szajka ta sama
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
chyba nie expekt i sportingbet to zupełnie inne firmy

przenieś się do betsafe

tymczasem z betclick dalej nie wypłacili ale mam dobre info

Witaj Tomasz,
Dziękujemy za email.
Uprzejmie informuję, że wyjaśniliśmy już sprawę opóźnień wypłat realizowanych w okresie świątecznym i Twoje pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym do końca tego tygodnia. Przyczyną opóźnienia była wzmożona ilość tranzakcji w trakcie świąt w banku, który realizował wypłaty. Bardzo przepraszamy za zwłokę.

Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta

hehe niezłe tłumaczenie mają, jak bank może sobie nie radzić z przelewami przez tak długi czas, jak tam tysiące przelewów dziennie robią

na lokacie mieli pieniądze jak nic
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
Wyplacalem dzisiaj na mb, po 2h kasa na koncie wiec sa wyplacalni. Widocznie maja jakies problemy ze swoim bankiem.
 
M 44

merdok

Użytkownik
Jest lepiej dzis dostałem takiego emaila :Uprzejmie informuję, że wyjaśniliśmy już sprawę opóźnień wypłat realizowanych w okresie świątecznym i Twoje pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym do końca tego tygodnia. Przyczyną opóźnienia była wzmożona ilość transakcji w trakcie świąt w banku, który realizował wypłaty. Bardzo przepraszamy za zwłokę.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ok,potwierdzam,wpłaciłem 8 dych i tyle dokładnie mi dopisali więc bonus jest ok,
kurcze chciałbym wypłacić kase,ktoś ostatnio coś wyplacał,teraz są problemy też czy tylko dla tych co przed świętami wypłacali mają problemy
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jest lepiej dzis dostałem takiego emaila :Uprzejmie informuję, że wyjaśniliśmy już sprawę opóźnień wypłat realizowanych w okresie świątecznym i Twoje pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym do końca tego tygodnia. Przyczyną opóźnienia była wzmożona ilość transakcji w trakcie świąt w banku, który realizował wypłaty. Bardzo przepraszamy za zwłokę.
Też dostałem tego maila i co ciekawe sami z własnej inicjatywy go wysłali, nic im dzisiaj nie wysyłałem.
 
J 0

jamall

Użytkownik
Potwierdzam , wplynelo mi pierwsze 1100 zł. Tylko wpłyneła mi wpłata z 1.01.09 , a gdzie 2 które zleciłam predzej ? Maja tam niezly kociol ! Co z tego ,ze kasa przyszla jak zdenerwowalam sie strasznie na expekt dzisiaj ! Oszukali mnie na 400 zeta . Opisze sytuacje pózniej . Co sie dzieje z tymi bukami ostatnio ? Pozdro
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
betclick to pożadna firma i mimo kłopotów (bo napewno oni mieli problemy z kasą a mówiąc że wina banku to przykrywka aby nie odstraszać klientów) jest wypłacalna. Ja mam pytanie do tego bonusu, 80pln, czy obrót trzeba wykonać 3x bonusem czy też depozytem ? pozdro
 
C 174

cezi77

Użytkownik
betclick to pożadna firma i mimo kłopotów (bo napewno oni mieli problemy z kasą a mówiąc że wina banku to przykrywka aby nie odstraszać klientów) jest wypłacalna. Ja mam pytanie do tego bonusu, 80pln, czy obrót trzeba wykonać 3x bonusem czy też depozytem ? pozdro
A ja tam jestem zdania ze niekoniecznie to problemy z kasa... Sa juz na rynku wystarczajaco dlugo by oszacowac swoje sily dajac kolejne promocje. Bo np ja przykladowo oprocz 55zl freebeta dwa razy dostalem podwojenie raz do 100 raz do 80. Wiec chyba wiedza co robia. A taki np sportingbet ma jedna smieszna promocje powitalna i nie zdarzylo sie by poza lichymi 10% od nastepnego depo do 50zl dostac konkretna oferte bonusowa ???? ) ze swojej strony polecam partybets. Czeste bonusy bez depozytu jak i minimum 50% od depozytu ???? Kursy przyjemne, bonus z reguly latwy w wyrobieniu ???? to tyle. pzdr
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
dzis otrzymalem wyplate zlecona byla w zeszly czwartek swoja droga to niewydaje mi siue zeby mieli problemy finansowe,pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom