>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Słyszałem o przypadkach, że ludzie mają zmienne IP i z caschbacku zostali odcięci.
Ja mam neostradę i mi IP zmienia się co godzinę czasami nawet.

PS. Mogę obstawić 3 mecze bez ryzyka?
Stawka 200 zł
1. Chelsea -2
2. Manch - 2
3. real - 2

Czy musze mogę 3 mecze tylko tak rozpisać: 1, x, i 3? Czy mogę na 3 mecze postawić same 2?

Musisz obstawiać zdarzenia 3 drożne, a czy same 2 czy 1, x, 2 to nie ważne
 
C 0

czyniu

Użytkownik
Jeżeli ktoś ma neostradę, a tam jest zmienne IP to jak jest ze zwrotem cashbacku?
W Neostradzie jak odłączasz router od prądu to się zmienia co raz IP na inne. Ma ktoś neostradę i nie było problemów z cashbackiem?
a ja nie wiem jakie mam ip, loguje się przez komórkę z Orange, nie kombinowałem a bonus mi zabrali:-(
radzę uważać
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Dokonałem już pierwszego depozytu za pomocą MB, ale nadal w zakładce bonusy, widnieje informacja: &quot;Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty powitalnej do 200,00 zł. &quot; Co w takim wypadku?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Dokonałem już pierwszego depozytu za pomocą MB, ale nadal w zakładce bonusy, widnieje informacja: &quot;Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty powitalnej do 200,00 zł. &quot; Co w takim wypadku?
dziwna sprawa, bo kompletnie nie powinieneś być uprawniony do bonusu po wpłacie MB...
hmmm... mają tak w regulaminie.

Edit: Aha, chodzi o to, że jak dokonasz wpłaty poprawną metodą, to mimo iż była to twoja druga wpłata, a nie pierwsza, to i tak będziesz uprawniony do bonusu. Miałem identyczną sytuację w expect.

pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 0

damiannn

Użytkownik
A ja mam pytanie, żeby się upewnić. Jeżeli kupon wejdzie to otrzymam wygraną, ale w wypadku przegranej nieważne jest czy nie wszedł 1,2 czy 3 mecze, i tak dostanę zwrot. Tak?
 
P 0

pawelcfc

Użytkownik
Czy jest możliwe wpłacenie na Betclick z Alior Sync przelewem24?
Wybierasz kwotę , z listy wybierasz alior bank a potem masz alior sync do wyboru. Przelew trzeba samemu uzupełnić (mi coś ostatnio wolno działa lepiej jako metodę płatności wybrać kartę i przepisać z niej dane - szybciej kasa jest)
 
A 0

armiz

Użytkownik
Zakładał ktoś konto z bezprzewodowego neta ? Ja mam LTE Z PLUS i chciałem założyć konto do cashback&#39;a ale nie wiem czy nie będzie mi to czytać jako ,, urządzenie mobilne &#39;&#39; ? Na czacie niestety ,, Panie &#39;&#39; póki nie założę nie mogą mi nic odpowiedzieć ????
 
hast 25

hast

Użytkownik
Ta promocja jest wkońcu na 100złotych, czy na 200złotych? Bo różne informację się pojawiają.
I kluczowe pytanie, chce się zarejestrować, tak samo mój kolega z bloku obok, tylko że mamy osiedlowe IP, jest to jakiś problem? Sprawdziliśmy z kolegą na internecie to IP mamy takie samo.
Osiedle jest duże, wiec jaką ja mam pewność, że już ktoś przed nami się tam nie zarejestrował i nie zgarnął bonusu?
Choć na bet365 kiedyś nie było najmniejszego problemu i zgarniamy nadal bonusy beż zadnych problemów. Co myślicie ?
 
imanust 4

imanust

Użytkownik
Miałem podobną sytuację. Zarejestrowałem się w Betclick i zagrałem zakład, który przegrałem, jednak zwrotu nie dostałem bo okazało się że sąsiad z bloku wykorzystał zwrot (to samo IP).
Możecie więc zapytać na czacie czy Wasze IP jest uprawnione do bonusu i jeden z Was skorzysta, a drugi może np. zarejestrować się u jakiegoś kolegi z &quot;czystym&quot; IP
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Zawsze ale to zawsze przed wpłatą zagadajcie na czacie czy przysługuje Wam cashback. Pani sprawdzi to w 5 minut ale wtedy macie pewne.
 
L 0

louis

Użytkownik
Czy można obstawiać przykładowo które miejsce dana drużyna zajmie w swojej grupie na MŚ? Czy tylko zdarzenia meczów 1, x, 2? Jestem nowy i chciałbym się dokładnie dowiedzieć jakie zakłady można obstawiać tak aby cashback mógł zadziałac
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Mam konto założone od dawna, niedawno je reaktywowałem i otrzymałem bonus 400zł cashback, spotkał się ktoś może z czymś takim ?
 
L 1

lowca_dzigow

Użytkownik
Pewnie w momencie gdy zakładałeś konto obowiązywał cashback do 400 pln
a że nie miał daty ważności i nigdy z niego nie skorzystałeś to wciąż jest aktywny ????
 
Do góry Bottom