>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betclic I Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2024/2025

handball87 16,7K

handball87

Użytkownik
Polonia ma problemy z kreowaniem sytuacji i zdobywaniem goli.
Raczej jedynie te drugie. Brakuje wykończenia. Jeśli chodzi o sytuacje to mają oni ich nad wyraz dużo:
Miedź - 16 strzałów - 4 celne
Łęczna - 15 strzałów - 6 celne
Arka - 7 strzałów - 6 celne
Wisła - 14 strzałów - 2 celne

I myślę, że przeciwko takiej Kotwicy można poszukać strzałów Polonii. Bo jak nie przeciwko z Kotwicą to z kim?
 
stanley-63 1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet T : Wisła Płock
4:2
Typ: Wisła Płock over 2.5 żółtych kartek 11 fauli Wisły 3 żółtka i czerwień ( Daniel S jest niezawodny )
Kurs: 2.07
Bukmacher: Fortuna

Ależ meczycho zapowiada się w Niecieczy bo na Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Nieciecza) przyjeżda Wisła Płock , można liczyć na bramki czy to BBTS albo over 2,5 gola ale ja jak zwykle pójdę w kartki bo tych chyba róznież nie zabraknie i liczę że trochę ich pan Daniel Stefański powyciąga ze swojej kieszeni , w poprzednim sezonie w 5 kolejce pan Daniel również sędziował spotkanie tych drużyn a mecz odbył się w Płocku , wynik 3:1 dla Wisły w meczu obie druzyny faulowały po 13 razy a Wiślacy dostali za te 13 fauli 5 żółtek a Termalica 3 , ale wiadomo każdy mecz to nowa statystyka ja osobiście liczę że Wiślacy z Płocka zobaczą przynajmniej 3 karteczki a kurs ponad 2 biorę !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3383
marts 84,2K

marts

Użytkownik
Odra Opole - Stal Stalowa Wola
Odra zwycięstwo
@1,95
superbet

Zaskoczony jestem kursami na to spotkanie,moim zdaniem mimo słabego początku Odra jest drużyną na baraże.Początek mizerny,ale też drużyny z jakimi gracze z Opola się zmierzyli były wymagające.Stal nadal czeka na pierwsze zwycięstwo w lidze, będzie dzisiaj dla mnie bardzo dużą niespodzianką jeśli zapunktuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1286
tenis_de_mesa 1,4M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Termalica - Wisła Płock
over 27.5 fauli @1,75 (superbet)

Mecz na szczycie w Niecieczy, Termalica podejmować będzie płocką Wisłe, mamy 6. kolejke więc już mamy jakiś obraz drużyn, ich gry, stylu i taktyki. Oba zespoły mają po 13. punktów i sa w czubie ligowej tabeli, początkowo myślałem o bttsie, ale zmieniłem zdanie i poszukam fauli których moim zdaniem powinno być tutaj masa.

Faule Bruk-Betu: 11, 15, 22, 16, 20
Faule Wisły Płock: 22, 14, 17, 15, 16

W zeszlym sezonie w Niecieczy oglądaliśmy 37 a w Płocku 26 fauli.

Szykuje się dzisiaj bliski mecz, na styku, powinno być ostro i bliżej mi do linijki powyżej 30 fauli a nie 27.5, ale taka linie zaproponował superbet, więc dla nas lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +714
marts 84,2K

marts

Użytkownik
Termalica Nieciecza - Wisła Płock
Liczba kartek over 5,5
@2,3
superbet

Mecze obu drużyn w zeszłym sezonie to 2 x 8 kartek, rozjemcą sędzia Stefański - najlepszy z możliwych.
Spotkania rozgrywane ostatnio w Niecieczy obfitują w kartki , dzisiejszy sędzia - duży atut, styl gry obu drużyn, zwłaszcza Termalici- jest duża szansa ,że linia zostanie pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2923
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Arka Gdynia - Ruch Chorzów

Typy:
Arka Gdynia powyżej 1,5 gola w meczu @1,91 Fortuna dwa nieuznane gole Arki
w meczu będzie powyżej 2,5 goli @1,90 Superbet
obie drużyny strzelą gola @1,75 Superbet

Z naszą I ligą różnie bywa, ale widzę duże szanse na to, że sypnie tutaj golami. Arka Gdynia u siebie jest nastawiona mocno ofensywnie. Drużyna ta jest jednym z faworytów do awansu do Ekstraklasy, ale start sezonu mają przeciętny. Dwa ostatnie mecze Arki to zaledwie remisy, więc apetyt na zwycięstwo jest duży. Dosyć remisów ma także Ruch Chorzów, gdyż na pięć spotkań w tym sezonie Ruch ma aż trzy remisy. Remisami nie da się wywalczyć awansu do Ekstraklasy. Drużyny te zajmują odpowiednio 7 i 11 miejsca, więc nie będą zadowolone z kolejnego podziału punktów. Myślę, że zobaczymy tutaj otwarte spotkanie i będzie sporo goli.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Arka G. - Ruch Ch.
Obie strzelą gola @ 1.72
Wynik: 1:1
Betclic


Można by śmiało rzec, że może to być hitowe starcie. Obie drużyny z aspiracjami o awans do ekstraklasy i jeśli obie drużyny nie awansują to zapewne ten sezon spiszą na straty.
Ruch w ataku z Szczepanem i Novothnym. Miał to być postrach ligi, a na razie jest jak jest.
Ruch w środku pola popełnia sporo błędów przez co traci gole.
Arka nie przegrała od pięciu spotkań i wydaje się, że ich forma jest zwyżkowa.
Muszą wykorzystać atut własnego boiska jeśli myślą o trzech punktach. Ja uważam, że obie drużyny stać na trafienie chociaż po jednym golu. Góra tabeli im ucieka i zaraz może się okazać, że jest za późno żeby ich dogonić…​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2420
marts 84,2K

marts

Użytkownik
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
rzuty rożne over 10,5
@2,3
superbet

Ciężki mecz do rozkminki, na pierwszy rzut oka to spotkanie powinno dać dużo kartek,jednak sędzia Arys, który dzisiaj będzie rozjemcą to taki dobry wujek Karol-zamiast dać kartkę to woli poklepać chłopa po plecach,żeby więcej tak nie robił.Natomiast rzuca się w oczy duża ilość rzutów rożnych, które mają miejsce gdy gra Arka i Ruch.W sezonie 2022/2023 było 14 i 18 rożnych,fakt dawno to było,ale patrząc na teraźniejszość:
5 meczy Arki (rogi Arki/w meczu):
4/7; 5/10; 5/6; 5/10; 3/13
5 meczy Ruchu (rogi Ruchu/w meczu):
6/7; 4/8; 5/8; 6/12; 6/12 gdzie dwa ostatnie wyniki to mecze w Krakowie i Niecieczy,czyli teoretycznie z drużynami top Betclick 1 ligi.Do takich zapewne należy też Arka.Liczę na otwarte spotkanie, które na pewno da dużo rożnych,jeśli któraś z drużyn zamuruje to cornery też się pojawią.

Arka Gdynia - Ruch Chorzów
celne strzały over 8,5. 7
@1.95 superbet

Nadzieja na otwarty mecz,ale też liczby jakie miały miejsce w meczach Wisła /Arka - 15 celnych oraz Wisła /Ruch: 16 celnych strzałów.Arka strzelała 8 razy na bramkę Wisły,Ruch 4. Jeśli Rapid i Trnava strzelały celnie na bramkę Wisły w Krakowie po 4 razy to wyniki Arki i Ruchu można uznać za bardzo dobre.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2064
W 203,8K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Betclic 1. Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Polonia Warszawa - Warta Poznań
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
1000002320.jpg

Polonia póki co zamyka ligową tabelę z 1 punktem i 1 strzelonym golem w 6 meczach. Gra obronna nie jest taka zła ale szwankuje skuteczność i wykończenie. Dzisiaj przyjeżdża spadkowicz z Ekstraklasy, który ma swoje problemy, jest w przebudowie i jeżeli z nimi dziś gospodarze nie zdobędą pierwszych 3 punktów to nie wiem z kim oni chcą wygrać. Warta na ten moment tonidealny rywal na przełamanie. Polonia w poprzednich meczach nie grała źle ale nie umieli skutecznie wykończyć swoich okazji do zdobycia gola i przeciwnicy to wykorzystywali i przynajmniej o jednego gola byli lepsi. Dziś na swoim stadionie podejmują Wartę, która w defensywie popełnia dużo błędów i nadarza się idealna okazja na przełamanie ale trzeba poprawić skuteczność. Ja myślę, że dziś gospodarze wyjdą bardzo mocno zdeterminowani by odnieść pierwsze ligowe zwycięstwo. Mimo, że Polonia zajmuje ostatnie miejesce wblidze na ten moment to dla mnie kadrowo jest to zespół mocniejszy od rywala i myślę, że dziś wkońcu się przełamią i o tego przynajmniej jednego gola tym razem będą lepsi od rywala.
2-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4142
marts 84,2K

marts

Użytkownik
Polonia Warszawa - Warta Poznań
Polonia over 1,5 gola
@2,4
superbet

24 minuty i po temacie

Popieram typ kolegi powyżej,Polonia dzisiaj zrobi wszystko, żeby 3 pkt. zostały w stolicy. Przeciwnicy,z którymi dotychczas grała Polonia to top Ligi,no prócz Znicza,ale to był pierwszy mecz,więc można przymknąć oko. Ostatnio w Kołobrzegu gracze z Warszawy wyglądali nieźle,niesmak po kłótni o karny,którego nie strzelili,Poczobut był świeży,mógł strzelać,wyszło jak wyszło.Polonia musi wreszcie zapunktować, dzisiaj świetna okazja,statystyki pokazują under i nudy,jednak przeczuwam ciekawy mecz z co najmniej 2 golami warszawiaków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2218
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Stał Rzeszów - Odra Opole
Stal @ 1.71
Wynik: 2:2

Betclic

Trzeba kuć żelazo póki gorące.
Stał chyba obok Płocka i Termalicy gra solidny i dobry futbol jak na I ligę.
Jeśli naprawdę chcą tego awansu to dzisiaj nie widzę innej opcji jak ich zwycięstwo.
Ta drużyna naprawdę wygląda dobrze i ciężko będzie ich zatrzymać. Wiadomo każda passa ma swój koniec, ale uważam, że nie będzie to tym razem.

19:35 GKS Tychy - Termalica
Powyżej 2.5 gola @ 1.91
Wynik: 0:2

Betclic

Mecz w którym uważam, że padnie dużo goli.
Najpierw spójrzmy na ostatnie bezpośrednie starcia. W ostatnich 3 spotkaniach padło aż 17 goli.
Jak będzie dziś?, Termalica ostatnio strzeliła aż cztery gole w meczu z Płockiem. Tychy u siebie również nie są dłużne i starają się strzelić chociaż tego jednego gola na mecz.
Uważam, że może to być spotkanie na wymianę ciosów, a co za tym idzie gol za golem..​
 
Ostatnia edycja:
W 203,8K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Betclic 1. Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stal Rzeszów - Odra Opole
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
1000002378.jpg
Stal Rzeszów u siebie póki co komplet zwycięstw i to z rywalami, którzy aspirują do awansu do Ekstraklasy czyli z Arką 1-0, Miedzią 1-0 a także ze słabą Wartą 4-0. Stal jest w tym momencie w takiej formie, że chyba nawet wygralaby z nie jednym zespołem z Ekstraklasy. Bardzo dobra dyspozycja na początku sezonu i z nijaką Odrą Opole powinni dziś zdobyć 3 punkty. Styl Odry jest taki sobie i na ten moment nie widzę tutaj innej możliwości jak wygrana zespołu z Rzeszowa. U gospodarzy świetnie się wszyscy piłkarze zazębili i ich gra naprawdę może zachwycać. Zwłaszcza trio Diaz, Prokić, Thill sieje niezłe spustoszenie w ataku i pod bramką rywali. Na ten moment myślę, że Stal jest nie do zatrzymania przez lepsze zespoly niż Odra Opole a więc dzisiaj nie pozostaje nic innego jak zagrać na nich.
2-2
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Betclic 1. Liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Miedź Legnica
Typ: X2
Kurs: 1.87
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Witam, na niedzielę mój typ dotyczy spotkania Betclic 1 Ligi, w którym zagrają Wisła Kraków i Miedź Legnica. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:30, a typuję w nim remis lub wygraną gości. Miedź prezentuje dobrą formę na początku sezonu, czego dowodem jest 13 punktów po 6 meczach. Przegrali tylko 1 mecz, w Rzeszowie ze Stalą, ale trzeba przyznać że Stal również wygląda bardzo dobrze na początku rozgrywek. Pozostałe mecze Miedź 4 razy wygrywała i raz zremisowała z GKS Tychy. Pokonali między innymi ŁKS Łódź czy Znicz. Wisła ma rozegrane tylko 4 mecze w 1 lidze, a to dlatego że łączyli te rozgrywki z kwalifikacjami do Ligi Konferencji Europy. Wisła zdobyła w nich 5 punktów, wygrała raz, zanotowała 2 remisy i 1 raz przegrała. Wydaje mi się, że tyle meczów było dla Wisły ciężarem, w dodatku Wisła często musiała kończyć mecze w osłabieniu. Moim zdaniem to Miedź Legnica jest w wyższej formie, myślę że drużyna z Legnicy zdobędzie jakieś punkty, typuję X2.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Janusz Niedźwiedź nie będzie dłużej szkoleniowcem Ruchu Chorzów. Nowym trenerem klubu ma zostać Dawid Szulczek, który poprzednio pracował w Warcie Poznań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1591
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wisła Płock - Ruch Chorzów

Typy:
Ruch Chorzów (z opcją SuperPrzewaga) @3,10 Superbet
Ruch Chorzów lub remis @1,65 Superbet
Ruch Chorzów powyżej 1,5 gola w meczu @2,65 Superbet

Ruch Chorzów aktualnie jest bez trenera. Ruch przed sezonem był jednym z głównych faworytów do awansu. Ten klub w dalszym ciągu ma szanse na awans, ale na starcie sezonu stracił już sporo punktów. Problemem Ruchu są remisy, gdyż na sześć rozegranych spotkań Ruch zremisował aż cztery z nich. Ich mecz z Arką był słaby w ich wykonaniu, Arka była znacznie lepsza i ten remis był dla gości naprawdę szczęśliwy. Ruch rzadko atakował, ale jeśli już tak było, to te ataki były groźne. Drużyna z Chorzowa z przodu ma spory potencjał i czuję, że w tym spotkaniu powinno być znacznie lepiej niż w meczu z Arką, liczę tu przede wszystkim na znacznie więcej dobrych sytuacji gości niż w ich poprzednim meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wisła Płock - Ruch Chorzów

Typy:
Ruch Chorzów (z opcją SuperPrzewaga) @3,10 Superbet
Ruch Chorzów lub remis @1,65 Superbet
Ruch Chorzów powyżej 1,5 gola w meczu @2,65 Superbet

Ruch Chorzów aktualnie jest bez trenera. Ruch przed sezonem był jednym z głównych faworytów do awansu. Ten klub w dalszym ciągu ma szanse na awans, ale na starcie sezonu stracił już sporo punktów. Problemem Ruchu są remisy, gdyż na sześć rozegranych spotkań Ruch zremisował aż cztery z nich. Ich mecz z Arką był słaby w ich wykonaniu, Arka była znacznie lepsza i ten remis był dla gości naprawdę szczęśliwy. Ruch rzadko atakował, ale jeśli już tak było, to te ataki były groźne. Drużyna z Chorzowa z przodu ma spory potencjał i czuję, że w tym spotkaniu powinno być znacznie lepiej niż w meczu z Arką, liczę tu przede wszystkim na znacznie więcej dobrych sytuacji gości niż w ich poprzednim meczu.
Również uważam, że Ruch dzisiaj może to wziąć. Ostatnio beznadziejne zawody z Arką i cudem udało się uratować remis. Dzisiaj bez trenera Niedźwiedzia, który podobno nie miał już poparcia w szatni. Teren trudny do zdobycia, ale uważam, że Płock mimo wszystko nie gra jakiejś rewelacyjnej piłki.
Na dodatek jeśli jesteśmy przy Superbet to dla osób, które lubią emocje spróbował bym pograć podwójną szansa łamak:

1/2 lub 2/1 @ 19
Ruch @ 3.10
Superbet


Płock w tym sezonie dwa razy już to zrobił. Tu mamy podwójną szanse i dość fajny kurs.

Na dodatek Ostatnie 2 dni w 1. lidze:

Niedźwiedź out z Ruchu Chorzów
Banasik out z GKS-u Tychy

Dzisiaj Łobodziński out z Arki Gdynia
 
M 3,8K

Mietek006

Użytkownik
Również uważam, że Ruch dzisiaj może to wziąć. Ostatnio beznadziejne zawody z Arką i cudem udało się uratować remis. Dzisiaj bez trenera Niedźwiedzia, który podobno nie miał już poparcia w szatni. Teren trudny do zdobycia, ale uważam, że Płock mimo wszystko nie gra jakiejś rewelacyjnej piłki.
Na dodatek jeśli jesteśmy przy Superbet to dla osób, które lubią emocje spróbował bym pograć podwójną szansa łamak:

1/2 lub 2/1 @ 19
Ruch @ 3.10
Superbet


Płock w tym sezonie dwa razy już to zrobił. Tu mamy podwójną szanse i dość fajny kurs.

Na dodatek Ostatnie 2 dni w 1. lidze:

Niedźwiedź out z Ruchu Chorzów
Banasik out z GKS-u Tychy

Dzisiaj Łobodziński out z Arki Gdynia
"Dzisiaj Łobodziński out z Arki Gdynia" gdzie jest taka informacja?
 
marts 84,2K

marts

Użytkownik
Wisła Płock - Ruch Chorzów
Over 2,5 gola
@1,9
superbet

Wisła w ostatnim meczu z Niecieczą była drużyną lepszą do momentu otrzymania czerwonej kartki.Bruk- bet nie wiedział co się dzieje, kompletne sobie nie radził z akcjami nafciarzy,finalnie mecz wygrał,ale Płock mi zaimponował.Gdyby Ruchem dzisiaj dalej sterował Niedźwiedź to grałbym zwycięstwo Wisły, dzisiaj w szatni Ruchu może być więcej luzu.Nie wiemy co się działo na linii trener - drużyna Ruchu, ponoć nie było za kolorowo,ale to tylko medialne pogłoski,być może z nutką prawdy.Spodziewam się dzisiaj radosnego futbolu i wymiany ciosów,skłania mnie do tego duża ilość sytuacji,jakie stworzyła Wisła w meczu z Niecieczą i brak trenera w drużynie z Chorzowa,czyli luz w grze Niebieskich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +469
Do góry Bottom