>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

BetCity

TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
jak pamiętam wyskakiwał przy rejestracji/pierwszym depozycie i trzeba było jakieś ruchy wykonać, musiałeś to zatwierdzić nie zwracając uwagi.pisz na chat/support tutaj nic się nie wymyśli
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Jest tu jakiś support z Betcity?
Chodzi mi o wczorajsze spotkanie koszykówki Zagłębie Sosnowiec - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 62:111. W ofercie było, że grali z Wisłą, a więc powinien być zwrot, bo nawet na FB Zagłębia pisze, że to pomyłka i Wisła a R8 Basket AZS Politechnika Kraków to zupełnie inne drużyny. Napisałem do nich, ale się ociągają z odpowiedzią.
Tutaj link:
https://pl-pl.facebook.com/basketzaglebie/
Co do buka to ja gram tam już 5 lat i limitów nie mam, ale to dlatego, że buk ten służy mi tylko do taśm, bo kursy są tu naprawdę mega. Oferta też chyba najszersza na rynku. Co do wypłaty problemów nie ma. Przynajmniej jeśli chodzi o Skrill to kasa jest po kilku godzinach.
Co do kodu to zawsze możecie go sobie wygenerować, tylko że chyba czeka się na niego trzy dni (ja tak miałem).
Jak rozliczą mi mecz jako zwrot to będę miał o nich dalej dobre zdanie, jak nie trzeba interweniować będzie w SBR, bo pomyłka chyba ewidentna. Druga sprawa że typ na moją niekorzyść, to trzeba walczyć o swoje.
EDIT:

Sprawa załatwiona dla mnie na rękę. Zakład anulowany, a więc ja jak na razie z Betcity żadnych problemów nie miałem.
 
E 0

el-maniaque

Użytkownik
Grałem na Betcity może ze 3 miesiące. Zlimitowali mnie do kwoty 0,01, co uniemożliwia stawianie zakladów.
Dwa razy próbowałem wypłacić środki przez skrill podając emaila ze skrill&#39;a wpisałem kwotę do wypłaty i payment password i ciągle mam komunikat:
The invoice is not issued. An error has occurred..
Nie wiem, co robię źle oczywiście wcześniej wpłaciłem przez skrill.
POzdrawiam.
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Pokombinuj , o ile pamietam ten ich system był zdecydowanie nieintuicyjny. Opcja wypłaty była jakoś chyba durnie schowana.
Limity faktycznie obecnie bardzo szybko lecą
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Grałem na Betcity może ze 3 miesiące. Zlimitowali mnie do kwoty 0,01, co uniemożliwia stawianie zakladów.
Dwa razy próbowałem wypłacić środki przez skrill podając emaila ze skrill&#39;a wpisałem kwotę do wypłaty i payment password i ciągle mam komunikat:
The invoice is not issued. An error has occurred..
Nie wiem, co robię źle oczywiście wcześniej wpłaciłem przez skrill.
POzdrawiam.
To i tak długo Ci się udało pograć. Pamiętam, że jak kiedyś zauważyłem tego buka, to dawali limit po kilku trafnych zakładach i to postawionych za jakieś niewielkie stawki. Tak jak napisał kolega, staraj się kombinować, gdyż ta ich strona jest zrobiona trochę słabo. Możesz próbować też się z nimi kontaktować, ale szczerze mówiąc już dokładnie nie pamiętam jak to u nich wygląda.
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Kilka lat temu to był bardzo fajny buk. Naprawde dobrych kilka lat u nich grałem, ale to było zanim wprowadzili skrilla, i trzeba było korzystac z jakiś dziwnych wynalazków typu liqpay . Jak dodali płatnosci skrillem i netkiem , to niedługo potem konto zlimitowali do jakis groszy. Chyba nastawieni sa na ruską klientele.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Bet city miało po Polsku teraz niema tylko Ruski Angielski ,jak miałem po Polsku to pisało że blokada zrobiona zablokowali stronke ,a widze z edziała
Jak kto wie jak zmienić język na Polski to bym był wdzieczny bardzo
Dziękuje
 
Do góry Bottom