>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betboo 50 usd nd

Status
Zamknięty.
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
--------------------------------------------------------------------------------
Hi, xxx
We received your cashout request which will be processed during the next 72 hours on working days. For security reasons our financial team can, if necessary, request documents to comprove your identification.
Date: 5/30/2009 5:59:11 AM
Amount: EUR 468.19
Transaction: 3740140
Method: Neteller
If you have any question please send us an e-mail to [email protected] or go to our Chat.

Best Regards,
betboo team
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Angello ja na stawce za 20 euro wpadłem w bonus , 1600euro miałem i ponad 200 pkt.
Wziąłem stawke 60 , wkręciłem 400 pkt , zostało mi ponad 500 euro , po czym odświeżyłem cashiera odjeło bonus i była tak jakby kasa moja , zleciłem na nettelera i czekam. Jak dojdzie to koło 2tyś niezła kasa z darmowki.
 
S 0

spowen

Użytkownik
Wild win na stawce 5 euro , jak da bonus to odda nawet do 1000euro jak nie da to przegrałeś nie każdy wygrywa :p
ja tylko moge ustawic za laczna kwote 2 euro, nie moge za 5 juz nie ma tyle lini

ok juz wiem ????
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Czylo jeszcze raz....ile musimy mieć tych pktów żeby wypłacic bez depozytów? I gdzie sie to sprawdza? ;p I jaka min. wypłata?
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Czylo jeszcze raz....ile musimy mieć tych pktów żeby wypłacic bez depozytów? I gdzie sie to sprawdza? ;p I jaka min. wypłata?
Cashier , com points czy jakoś tak , musisz mieć 400 i automatycznie bonus ci znika zostaje co twoje.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
badz w przypadku moim i tomkasza 200 comp points.. ja tez tak jak on mialem w euro.. moze tak byc ze od waluty zalezy rollover? ..
btw najlepiej sie spytaj na czacie czy zrobiles i tyle.
ja wczoraj takiego samego meila jak matheen dzis dostalem a zrobilem ponad 200 comp point i tez gadalem na czacie ze moge wyplacic i nie musze depo robic, wyplaca sie to ponad bonus..
takze spytam jeszcze raz, moze byc obrot zalezny od wybranej waluty??
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Panowie
mianowicie mam taki problem , zarejestrowalem sie , chce sie zalogować , ale nie wiem skąd wziąźć nickname . Mam go sobie sam wymyślić czy przyślą mi go na poczte ? I czy konto trzeba aktywować poprzez e-mail ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
nickname sam wymyslasz, nie trzeba aktywować mailem
ja właśnie zrobiłem obrót, stan konta : 0,07 $ ???? ale już moje!! &lt;jupi&gt;:d
 
S 0

samsung89

Użytkownik
Panowie

mianowicie mam taki problem , zarejestrowalem sie , chce sie zalogować , ale nie wiem skąd wziąźć nickname . Mam go sobie sam wymyślić czy przyślą mi go na poczte ? I czy konto trzeba aktywować poprzez e-mail ?

przecież poczas rejestracji wpisujesz jaki chcesz miec nickname puzniej sie na niego logujesz;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom