>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betboo 50 usd nd

Status
Zamknięty.
tackles 2

tackles

Użytkownik
bo sie zarejestrowales na uzbekistan czy co;p spytalem czy na polske jest ten bonus-tina mowi ze yes, spytalem o obrot -tina mowi 40, spytalem o gry -tina mowi ze ruletka i bj wykluczone, jak wroce to dam znac bo mam 230 tych comp pointow i 190 euro jeszcze.
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Ja już swoje przegrałem ???? Najpierw doszedlem do 70$ bo kasynko ładnie dawało a później jak z bicza trzasnął same przegrane. Ciekawe czemu... :jezora:
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
tym razem rozmawialem z eugeniaa , nie wiem kto tam wczesniej namacil ale teraz juz podaje pewne info..
mam zrobiony rollover ktory wynosi 40 nie 80!
jak tu ktos powiedzial trzeba dobic do ponad 200 tych comp points&lt; w cashier sa&gt; i jest obrot,
nie trzeba robic depozytu przed wyplata
no i to chyba tyle..
aha i bonus zostaje,nie wyplaca sie go
 
S 0

sotomajor

Użytkownik
Wszystko ładnie pięknie ugrałem ponad $300, zrobiłem obrót co potwierdził jeszcze support i co?
Kiszka panowie... kasę można traktować jako fun, bo nie dość że chcą abym dokonał wpłaty bo niby muszą potwierdzić moje dane, a poza tym jeszcze wchodzi w grę dodatkowy obrót wpłaconej kaski... żal.pl
A miało być bez depozytu :/
jestem zawidziony bo sporo ugrałem ;((
naciagacze !!!!!!!!!!!!
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
no to sotomajor jest troche dziwnie bo ja przelalem wplasnie kase na netellera i wszystko poszlo i jest w trakcie realizacji.. i nie robilem depozytu panie zal.pl
 
M 0

mundur

Użytkownik
Wszystko ładnie pięknie ugrałem ponad $300, zrobiłem obrót co potwierdził jeszcze support i co?

Kiszka panowie... kasę można traktować jako fun, bo nie dość że chcą abym dokonał wpłaty bo niby muszą potwierdzić moje dane, a poza tym jeszcze wchodzi w grę dodatkowy obrót wpłaconej kaski... żal.pl

A miało być bez depozytu :/

jestem zawidziony bo sporo ugrałem ;((

naciagacze !!!!!!!!!!!!



pewnie jakis dzieciak
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
ja tylko mowie to co mi powiedzieli na czacie, zrobilem na netellera przelew, w meilu ktorego mi wyslali napisali ze wyplata jest w trakcie realizacji i w przeciagu 72h roboczych pieniadze zostana wyslane na podane konto ..
nie bede sie z nikim klocic tylko mowie co mi powiedzieli..
jak dostane to dam znac.

obrot robilem na poczatku na rock&#39;n roll cos tam..pozniej papier,nozyce kamien;],pozniej fruitmania,bonus bears,poker i na koncu co polecam jak juz macie duzo tych pkt to zwykla karciana wojna;]
jedni moga spac,inni grac a ja ide do roboty zap.. nie koncze
powodzenia
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
szkoda zem nie wiedzial
POmiedzy $ a funtem roznica jest
Na kazdych 100$ jest conajmniej 100PLN straty no ale coz wazne zeby cos z tych $ ugrac moze sie uda
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
coś mi ta wojna łatwo idzie. miałem 27€ już tylko, a teraz 160€ i 141 Comp Points. grunt to dobry system ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom