>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano

mario1112 14

mario1112

Użytkownik
Masz jakieś błędne info. Nie dalej niż przedwczoraj zrealizowałem wypłatę na kwotę 40 złotych! Polecam korzystanie z portfeli elektronicznych. To podstawa dla tych, co często grają u buków. Przez wypłaty na konto bankowe możesz się dorobić jedynie kłopotów prawnych (poczytaj inne wątki). Dla mnie Betano to obok Bet365 jeden z najlepszych buków ze względu na świetną ofertę, wysokie kursy.

Co do limitów nigdy ich nie doświadczyłem i z tego co mówisz ty chyba również ich nie doświadczyłeś. Opowieści o limitach wkładam między bajki


To ja Ci moge powiedziec ze jak grasz malymi stawkami to nigdy nie bedziesz mial limitu a widze to bo wyplata 40 zl to co dla nich zlec wyplate po 1 tys pare razy to zobaczymy
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Zawody olimpijskie w odbyly się w niedziele,a w betano do dziś nie potrafią ustalic koncowej klasyfikacji i zaklad wisi jako nierozliczony.podobno czekają na oficjalny protokol z federacji.Jak tak czekają na oficjalne protokoly ,to jak oni bez nich np.live rozliczają?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Zawody olimpijskie w odbyly się w niedziele,a w betano do dziś nie potrafią ustalic koncowej klasyfikacji i zaklad wisi jako nierozliczony.podobno czekają na oficjalny protokol z federacji.Jak tak czekają na oficjalne protokoly ,to jak oni bez nich np.live rozliczają?
Odpowiem krótko gówien u gównianego bukmachera sie nie gra...Jest wiele tutaj postow jak oszukuja ludzi poczytaj sobie np na 1xbet...A co do betano mam osobisty uraz z powodu limitow smieszna firma i NO COMENT...
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
E tam. Ja gram u nich od roku zawsze zaklady z promocji 0% marzy grubymi stawkami i nie mam z nimi zadnych problemow. Nigdy mnie nie oszukali i zadnych limitow nie dostalem. Wyplaty tez szybko zlecaja.
 
K 0

kinderman

Użytkownik
Witam,
Czy na forum jest obecnie jakaś osoba która jest przedstawicielem tej firmy ?
Był użytkownik Betano a teraz..?
Miał ktoś problem z wypłatą większej sumy pieniędzy ?
U mnie oczywiście 24h minęły i dostałem info, że obecnie moje konto jest sprawdzane przez dział ryzyka i muszę uzbroić się w cierpliwość..
 
mario1112 14

mario1112

Użytkownik
Witam,
Czy na forum jest obecnie jakaś osoba która jest przedstawicielem tej firmy ?
Był użytkownik Betano a teraz..?
Miał ktoś problem z wypłatą większej sumy pieniędzy ?
U mnie oczywiście 24h minęły i dostałem info, że obecnie moje konto jest sprawdzane przez dział ryzyka i muszę uzbroić się w cierpliwość..
Ja miałem co troche tak dzial ryzyka sprawdza po pare dni napisalem im zeby wymienili tych lesnych dziadkow.Po tygodniu znowu wyplata i znowu to samo po trzeciej wyplacie juz limit na pilke nozna 4 zl bo gralem tylko pilke a na inne dyscypilny nie mam limitu
 
A 205

amindada

Użytkownik
Betano to dno i syf, złodzieje i kłamcy - co to za buk, który pisze ze wyplaty sa realizowane 12 godz, a czeka się po parę dni , oczywiście ich zamiar jest taki, że ktoś cofnie wypłate i przegra. Dodatkowo bambry z czatu kłamią w żywe oczy , przed depozytem zapewniaja ze wyplaty sa szybkie, a pozniej ze to trwa bo dział ryzyka sprawdza.
 
bej 178

bej

Użytkownik
Betano to dno i syf, złodzieje i kłamcy - co to za buk, który pisze ze wyplaty sa realizowane 12 godz, a czeka się po parę dni , oczywiście ich zamiar jest taki, że ktoś cofnie wypłate i przegra. Dodatkowo bambry z czatu kłamią w żywe oczy , przed depozytem zapewniaja ze wyplaty sa szybkie, a pozniej ze to trwa bo dział ryzyka sprawdza.
czekam na wypłatę już 6 dzień, wcześniej zawsze realizowali do 12-24h
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
czekam na wypłatę już 6 dzień, wcześniej zawsze realizowali do 12-24h
Przeprowadziłeś weryfikację telefoniczną?Wysłałeś im dokument tożsamości +rachunek za media potwierdzający adres + zrzut ekranu z danymi osobowymi ze Skrill ?(pod warunkiem,że wpłacałeś tą metodą)
 
bej 178

bej

Użytkownik
Przeprowadziłeś weryfikację telefoniczną?Wysłałeś im dokument tożsamości +rachunek za media potwierdzający adres + zrzut ekranu z danymi osobowymi ze Skrill ?(pod warunkiem,że wpłacałeś tą metodą)
weryfikacja przeprowadzona dawno temu na wszelkie możliwe sposoby.

na chacie tłumaczą się, że jestem sprawdzany przez &quot;dział ryzyka&quot;
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
weryfikacja przeprowadzona dawno temu na wszelkie możliwe sposoby.

na chacie tłumaczą się, że jestem sprawdzany przez &quot;dział ryzyka&quot;
@bej i jak sytuacja ? Ja czekam 7 dzień bo też sprawdzany,oczywiście poprosili o zdjęcie dowodu przy twarzy.
 
bej 178

bej

Użytkownik
@bej i jak sytuacja ? Ja czekam 7 dzień bo też sprawdzany,oczywiście poprosili o zdjęcie dowodu przy twarzy.
żadnych cudawianek z dowodem przy twarzy nie chcieli.

Wypłata poszła po 10 dniach. Do tego czasu kilkukrotnie się upominałem przez chat i mailowo
 
H 88

hops1989

Użytkownik
Dlaczego uważasz, że kontakt mailowy z tą firmą jest mocno utrudniony? Gdy wysłałem im dokumenty, odpowiedź otrzymałem w ciągu dwóch minutek. W moim przypadku zawsze otrzymywałem odpowiedź szybko
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dlaczego uważasz, że kontakt mailowy z tą firmą jest mocno utrudniony? Gdy wysłałem im dokumenty, odpowiedź otrzymałem w ciągu dwóch minutek. W moim przypadku zawsze otrzymywałem odpowiedź szybko
Osobiście czekałem około tygodnia na jedną odpowiedź.
 
Do góry Bottom