>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano

rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Witam.
Spotkałem się z podobnym problemem co kolega wyżej. Po jednym dniu grania za wcale nieduże kwoty mam zlimitowane konto do 4zł maks na zakład. Skandal. Nie polecam tego bukmachera, bo zachęcają promocją 200% od wpłaty, a potem limitują konto.
 
H 0

honor14wzl

Użytkownik
Postawiłem taki zakład :

Barry Hawkins v Zhang Anda
Session Winner (Frames 1 - 8): Barry Hawkins @ 1.65

Wynik 10-5 zakład przegrany,

Tyle ze strony Betano

Wynik mini sesji to 5-3 więc zakład powinien byc wygrany no chyba że ja czegoś nie rozumiem w tym zakładzie.
 
Z 9

zaborskji

Użytkownik
Bukmacher niby w porządku - ładny interfejs i przyjemna obsługa. Myslałem że będzie to jeden z moich faworytów do póki nie zechciałem wypłacić pieniędzy. Nie dość, że przed wypłatą chcą chyba wszystkie możliwe dokumenty (dobrze, że nie chcieli skanu książeczki wojskowej, albo zdrowia), to jeszcze musi zostać odbyta rozmowa z kolsuntantem, a dopiero dzień po zakończeniu wszystkich procedur łaskawie zlecili wypłatę. W konsekwencji, wypłata została przeze mnie zlecona w poniedziałek, przelew ze strony Betano wyszedł w czwartek o 14.30, a więc pieniądze na koncie będą pewnie w piątek, albo poniedziałek. Trochę słabo, bo u innych bukmacherów często zlecałem wypłatę i następnego dnia, a najpóźniej 2 dni po wydaniu dyspozycji pieniądze już były na koncie. W Betano można odnieść wrażenie, że strasznie nie chcą tych pieniędzy wypłacać i robią wszystko, żeby to opóźnić, a najlepiej w ogóle nie musieć wypłacać (np. jak ktoś nie przeczyta wiadomości w serwisie, bo na maila nie wysyłają powiadomienia, i się przedawni). Warto również zwrócić uwagę, że w przypadku wypłaty przelewem bankowym, minimalna kwota to AŻ 500 ZŁ!!! Nieźle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piotr1990 6

piotr1990

Użytkownik
Jak dla mnie, jezeli chodzi o oferte, to drugi najlepszy, lub jak kto woli, najwygodniejszy bukmacher do obstawiania po bet365. Niezly bonus, z niezlymi warunkami do obrotu - to mi do szczescia wystarczy. No ich oferta tez niczego sobie - szczegolnie na Ekstraklase.

No i plusem jest dla mnie ich support. Na maile odpisuja w ciagu 5 minut, livechat wygodny - nei wala regulkami jak w bet365, gdy jest jakis problem.

Sama firma ma sie chyba calkiem niezle jak wzieli hajto i zurawskiego jako ambasadorow marki
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Faktycznie ta ich weryfikacja może być trochę denerwująca, po pierwszej wypłacie ID+chyba jakiś rachunek i poszło, kolejnej wypłaty już się nie mogłem doczekać 0 maila, Nic, dopiero wchodząc na konto dostałem wiadomość że muszę poprosić o rozmowę telefoniczną, pytałem czemu po prostu nie zadzwonili nie wysłali maila stwierdzili że wiadomości wysyłają tylko na konto i nie dzwonią bez zgody :] Po rozmowie telefonicznej wznowienie wypłaty tzn tak jakbym dopiero zlecił od nowa i muszę czekać do 24h.Najlepsze jest to że wypłaty były na niskie kwoty bo zaledwie coś w granicach 100-200zł.
Co do ich oferty to na pewno buk dla fanów polskiej ligi, chyba najbardziej rozbudowana oferta, można grać min. na kornery drużyny co w innych bukach nie jest spotykane.
 
mario1112 14

mario1112

Użytkownik
Witam
Moja przygoda zakonczyla sie po 3- miesiacach .Dopki nie wyplacasz pieniedzy jest oki a tylko zaczniesz wyplacac to sie robia cyrki.Wyplacalem dwa razy w miesiacu to zawsze wyplaty trwaly dlugo bo dzial ryzyka sprawdzal ???? No i w 3- miesiecu zrobili limit 4zl nic tylko buk dla dzieci takze omijajcie ich szerokim lukiem bo zawsze maja wymowke mnostwo meili i na czacie pisania i nie tylko ja mam takie problemy bo co pytam sie to kazdy odradza zeby odpuscic .
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Czy każdy przechodzi u nich weryfikację telefoniczną po obróceniu bonusu i pierwszej wypłacie?
Dokumenty zweryfikowano mi pozytywnie - już po 5 minutach dostałem @ zwrotnego.
Buk mi się podobał do czasu, gdy zobaczyłem, że minimalny limit wypłaty to 500zł. WTF?
 
jedrula 25,2K

jedrula

Użytkownik
Czy każdy przechodzi u nich weryfikację telefoniczną po obróceniu bonusu i pierwszej wypłacie?
Dokumenty zweryfikowano mi pozytywnie - już po 5 minutach dostałem @ zwrotnego.
Buk mi się podobał do czasu, gdy zobaczyłem, że minimalny limit wypłaty to 500zł. WTF?
gdzie to zobaczyles ?
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
@jedrula
Dopiero przy zlecaniu wypłaty. Wcześniej tego nie widziałem, to jest jakaś paranoja. I dzwonił to mnie zaraz po napisaniu postu typ z Betano. Także każdy to przechodzi. Na Skrilla limit wypłaty jest dużo mniejszy, ale na konto bankowe min. 500 zł.
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
Witam. Moze ktoś z zespołu betano mógłby pomoc, gdyż czat umywa ręce. Jestem stałym graczem, nie gram za wiecej niz 100zl na kupon i nigdy nie gram singli, zazwyczaj 3-5 meczy. Dzis gdy udało sie wygrać zleciłem wyplate, dokładnie to wczoraj. W zasadzie 3 wypłaty łącznie na skrill. Byłem weryfikowany juz oczywiście dawno temu i wiele wypłat od tamtej pory dostawałem. Jednak dzis nadal nie doszła kasa wiec na czacie spytałem o co chodzi, i dowiaduje sie ze dział ryzyka bada moje konto. Co to sa za sposoby traktowania klienta? Umoczyłem wiecej niz wygrałem, a gdy mi sie trafia wygrana to takie kwiatki... Byłem stałym klientem betano ze względu na fajna ofertę ale takie numery tylko zniechęcają... Pozdrawiam
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
Sprawa nieaktualna. Pieniądze wypłacili. Jednakże nie otrzymałem żadnych informacji dlaczego jestem weryfikowany przez dział ryzyka... I powoduje to u mnie lekki strach przed graniem u nich.
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Moja przygoda z Betano - odradzam, ale po kolei.
Założyłem konto, wpłaciłem 200 zł i skorzystałem z promocji, uprzednio czytając dokładnie każdy pkt regulaminu promo. Bonus obróciłem w niecałe 4 dni, grając stawkami 10-40, max 50 zł. Poszło mi b. ładnie, bo zakończyłem z kwotą 803,coś zł. Od razu po zleceniu wypłaty przesłałem na podanego @ zdjęcia ID, screen konta z IBANEM, SWIFTEM itp. i jakiś .pdf z płatnością. Po 4 minutach otrzymałem @ zwrotnego, że weryfikacja dokumentów została pomyślnie zakończona, ale proszą o podanie preferowanych godz. kontaktu telefonicznego. Za chwilę zadzwonił facet, zadał mi kilka najprostszych pytań.
Dopiero następnego dnia po południu dostałem @, że wypłata została zlecona. Przelew na konto bankowe trwał 3 dni robocze.
Czytam o limitach, o jakimś z ch..a wziętym dziale ryzyka i uważam, że miałem dużo szczęścia, bo tego nie doświadczyłem. Kolejną katastrofą jest minimalny limit wypłaty na konto bankowe 500 zł. Tak, to nie żart! Słownie: &quot;pińcet złotych&quot;. Myślałem, że widzę o jedno zero za dużo, ale nie.
Betano ma bardzo dobrą ofertę, dużo ciekawych opcji na LIVE, tzw. Cash Out, mocne kursy i zarówno stronę internetową, jak i wersję mobilną według najnowszych standardów informatycznych.
Ale limity, dział ryzyka, min. 500 zł limit wypłaty i długi czas przelewów w moim odczuciu zdecydowanie dyskwalifikują tego buka.
Proszę moderatorów o skasowanie dwóch moich poprzednich postów - wystarczy ten, gdzie wszystko opisałem od A do Z.
 
H 88

hops1989

Użytkownik
Masz jakieś błędne info. Nie dalej niż przedwczoraj zrealizowałem wypłatę na kwotę 40 złotych! Polecam korzystanie z portfeli elektronicznych. To podstawa dla tych, co często grają u buków. Przez wypłaty na konto bankowe możesz się dorobić jedynie kłopotów prawnych (poczytaj inne wątki). Dla mnie Betano to obok Bet365 jeden z najlepszych buków ze względu na świetną ofertę, wysokie kursy.
Co do limitów nigdy ich nie doświadczyłem i z tego co mówisz ty chyba również ich nie doświadczyłeś. Opowieści o limitach wkładam między bajki
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Masz jakieś błędne info. Nie dalej niż przedwczoraj zrealizowałem wypłatę na kwotę 40 złotych!
Napisałem, że
katastrofą jest minimalny limit wypłaty na konto bankowe 500 zł.
Typ, który mnie weryfikował telefonicznie mówił, że limity wypłat dokonywanych na skrile etc. są dużo niższe. Natomiast min. limit wypłaty na konto bankowe wynosi 500zł i to nie jest błędne info.
Pzdr.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Nie polecam tego buka, weryfikacja czy ja to ja przesadna niedługo rozmiar buta będzie trzeba podać do tego wypłata pieniędzy i czekanie 10 dni na swoje pieniądze jeszcze bezczelny gość kłamie że pieniądze zostały wysłane zaraz po zweryfikowaniu.
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Pytanie do tych którzy wypłacali na konto bankowe , co jest w tytule przelewu? W..bałem się na mine bo wpłacilem kilka tys przez paysafe.
 
Do góry Bottom