>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
W 74

woofer001

Użytkownik
A ja dla odmiany pochwalę. O dziwo.
Co prawda zlimitowany zostałem do kilkunastu zł na największe ligi i zdarzenia po obrocie około 70 k ale kto teraz nie limituje (zresztą wole limity i kasę na koncie niż przypadek gbg). Co do samej wypłaty to zlecona w sobotę wieczorem, w niedzielę prośba o screen ze skrilla a w poniedziałek 5 cyfrowa suma ląduje na moim koncie.
Także polecam, do limitów można pograć a potem szukać nowego buka.
 
betano 12

betano

Użytkownik
Panowie którzy się oburzyli - jeżeli poczuliście się urażeni, to bardzo mi przykro, natomiast wolę pewne sprawy wyjaśniać wprost, zamiast mydlić oczy jakimś marketingowym ściemnianiem, szczególnie w odpowiedzi na na zarzuty o chamstwie, jak to napisał jeden z użytkowników.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Panowie którzy się oburzyli - jeżeli poczuliście się urażeni, to bardzo mi przykro, natomiast wolę pewne sprawy wyjaśniać wprost, zamiast mydlić oczy jakimś marketingowym ściemnianiem, szczególnie w odpowiedzi na na zarzuty o chamstwie, jak to napisał jeden z użytkowników.
wolałbym wbić sobie drzazgę w fiuta niż wpłacać moje pieniądze ciężko zarobione do takich firm jak wasza ????
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Mialem zalozyc konto, ale po przeczytaniu wpisu przedstawiciela tego bukmachera na temat &quot;graczy niby bonusowych&quot; nie zrobie tego. Najlepiej wplacajcie tysiace i przegrywajcie to moze nawet 15zl freebeta dostaniecie buahahaha
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Gracze, których jedynym celem jest obrót bonusem, jego wypłacenie i zniknięcie nie są jakoś szczególnie mile widziani, co wydaje się być całkiem logiczne.
Bukmacher, który utrudnia wypłatę, wymyślając co kilka dni obowiązek przesłania nowych dokumentów, w tym zdjęcia dowodu trzymanego przy twarzy (nieźle) i który limituje graczy, którzy są w trakcie wyrabiania bonusu (PIERWSZY RAZ COŚ TAKIEGO SŁYSZĘ) &quot;nie jest jakoś szczególnie mile widziany, co wydaje się być całkiem logiczne&quot;. :]

Cisną mi się na usta jeszcze inne słowa, ale jako że mamy piękny środowy poranek to sobie ich oszczędzę, bo po co się przez takich jak wy denerwować.

Miałem niedługo otwierać konto, ale widzę, że bardzo dobrze, że się wstrzymałem, bo od początku miałem przeczucie, że tak to będzie wyglądało. Mam nadzieję, że inni też wam złamanego grosza nie wpłacą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betano 12

betano

Użytkownik
BETANO ale co to za gadanie? Celem każdego gracza, który bierze bonus 100% jest jego obrót i późniejsza wypłata. Oczywiście nie każdemu się udaje, ale limitować za to że wykonujemy obrót? Wcale nie zachęcasz żeby u was grać.
Amigo, ależ oczywiście nie mamy nic przeciwko graczom, którzy grają u nas, obracają obrotem i go wypłacają, pod warunkiem jednak, że zostają z nami i nawet dalej wygrywają. Niestety, jest duża grupa graczy, którzy po wypłacie obrotu wypłacają kasę i znikają. Ich sposób gry jest bardzo charakterystyczny i nie dziwię się centrali, że po zauważeniu takich graczy robi wszystko, żeby ich powstrzymać.

I jeszcze jedno - zdarzyli się użytkownicy, którzy po prostu dopytali na priv o to, czego unikać podczas obrotu bonusem i nigdy nie miałem problemu, żeby odpowiedzieć na to pytanie, tak, że zapraszam.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
i tak Ci którzy chcą to konto założą, a co najmniej połowa gróźb typu &quot;miałeś założyć konto, ale tego nie zrobię&quot; jest pustymi słowami ;)
nie bronię pana/pani Betano bo zachowanie godne politowania i poziom emocjonalny wypowiedzi obrażonego dziecka (pomijam w tym momencie merytorykę wypowiedzi i błędy w ukłądaniu zdań bo nie o to chodzi w tej ocenie), ale Ci którzy piszą tego typu rzeczy co powyżej też mogliby się nie ośmieszać i nie zachowywać jak pan od kontaktu z Betano i zostawić w cholerę ten wątek, bo skoro taki PR chcą mieć - niech mają ????

A tak swoją drogą, to ja konto mam, jak i znajomy (nie, nie żadne fikcyjne zakładanie kont dla wyłudzenia bonusów) i ja (nie wiem jak on) limitów jakoś nie uświadczyłem, a zakład od czasu do czasu jakiś puszczę, bo Betano ma ciekawe linie dot. kartek i innych często.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 965

gugu

Użytkownik
jakieś zdarzenia live podczas meczu Polski się pojawią z kursami, czy do końca będą zablokowane, tak żeby przypadkiem nie uzyć darmowego zakładu?
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
może i sposób kontaktu na forum jest mało profesjonalny, ale potwierdzam słowa Pana Betano, ja gram tam regularnie, średnio jeden kupon dziennie za solidną stawkę i nigdy (tfu tfu by nie zapeszyć) nie miałem problemów z limitami, dla mnie jeden z lepszych buków po bet365, pinku i innych azjatyckich
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

skarin

Użytkownik
Niestety wypada potwierdzić, że robią ogromne problemy osobom, które wzięły bonus. Zapewne sporo naszych rodaków rzuciło się na te bonusy i popsuło jak zwykle opinię. Gdybym wiedział o takim traktowaniu przez Betano bonusowiczów to bym nawet nie próbował go brać, a teraz nie dość, że nie moge oddać samego bonusa (zaproponowali kwotę wielokrotnie wyższą od bonusa), to jeszcze robią ogromne kłopoty z obrotem, limitując i nie dodając zakładów do obrotu. A trzeba przyznać, że mają solidną ofertę, i początkowe limity też przyzwoite.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Czym niby rodacy ci popsuli opinie?? To marketing firmy odpowiada za bonus, nikt z graczy o niego nie żebra - jeżeli jest możliwość i bonus jest atrakcyjny to sie korzysta.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Czym niby rodacy ci popsuli opinie?? To marketing firmy odpowiada za bonus, nikt z graczy o niego nie żebra - jeżeli jest możliwość i bonus jest atrakcyjny to sie korzysta.
Polacy często wyłudzają bonus zakładając konto na babcię, ciocię, wujka, czy też psa domowego ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betano 12

betano

Użytkownik
Przede wszystkim to obsługę czcionek, bo te tytuły z polskimi znakami wyglądają okropnie :razz:
A czy możesz wrzucić screena i napisać z jakiej przeglądarki korzystasz? Pytam, bo u mnie wszystko wygląda ok.

z góry dzięki
 
A 63

awax

Użytkownik
Amigo, ależ oczywiście nie mamy nic przeciwko graczom, którzy grają u nas, obracają obrotem i go wypłacają, pod warunkiem jednak, że zostają z nami i nawet dalej wygrywają. Niestety, jest duża grupa graczy, którzy po wypłacie obrotu wypłacają kasę i znikają. Ich sposób gry jest bardzo charakterystyczny i nie dziwię się centrali, że po zauważeniu takich graczy robi wszystko, żeby ich powstrzymać.
Jak zostać z Wami skoro mam limit 4 zł na wszystko?
i na jakiej podstawie oceniono, że nie zostanę na dłużej?
co jest tak charakterystycznego w mojej grze? (pierwszy zakład za 400 na over/under live w kosza wygrany i drugi zakład za 720 też kosz live wygrany - limit po 2 zakładach)
Wam po prostu nie mieści się w głowie, że można grać stawkami większymi niż 20 zł i teraz dorabiacie do tego ideologię. Ustawcie mi limit przynajmniej 1000 zł a wrócę do Was, będę robił obroty kilkuset tys i pozostanę do końca świata i o jeden dzień dłużej
no to co? robimy deal?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jak zostać z Wami skoro mam limit 4 zł na wszystko?
i na jakiej podstawie oceniono, że nie zostanę na dłużej?
co jest tak charakterystycznego w mojej grze? (pierwszy zakład za 400 na over/under live w kosza wygrany i drugi zakład za 720 też kosz live wygrany - limit po 2 zakładach)

Wam po prostu nie mieści się w głowie, że można grać stawkami większymi niż 20 zł i teraz dorabiacie do tego ideologię. Ustawcie mi limit przynajmniej 1000 zł a wrócę do Was, będę robił obroty kilkuset tys i pozostanę do końca świata i o jeden dzień dłużej

no to co? robimy deal?
ich nie interesują kumaci gracze
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Jak zostać z Wami skoro mam limit 4 zł na wszystko?
i na jakiej podstawie oceniono, że nie zostanę na dłużej?
co jest tak charakterystycznego w mojej grze? (pierwszy zakład za 400 na over/under live w kosza wygrany i drugi zakład za 720 też kosz live wygrany - limit po 2 zakładach)
Wam po prostu nie mieści się w głowie, że można grać stawkami większymi niż 20 zł i teraz dorabiacie do tego ideologię. Ustawcie mi limit przynajmniej 1000 zł a wrócę do Was, będę robił obroty kilkuset tys i pozostanę do końca świata i o jeden dzień dłużej
no to co? robimy deal?
Prosta logika bukmachera - grałeś all in na singla, także na dobrą sprawę mogłeś skontrować na live u innego bukmachera. I z pewnością to jest to ten magią owiany &quot;charakterystyczny sposób gry&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom