>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - opinie

luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Wlasnie tez mnie ciakawi co odpisza na czacie itp gdy sie powie , ze u mojego koelgi nie ma limitu na zaklad postawil 1000 zl , a ja moge 100 zl tylko , niech tlumacza ????
 
K 0

kotlet88

Użytkownik
czy na ta chwile moga byc jakies problemy prawne zwiazane z wplata przez przelewy24 i wyplata bezposrednio na konto bankowe ?
edit: juz nieaktualne, wplacilem przez skrill.
 
D 0

dzikidejw

Użytkownik
Ogarniał ktoś sprawę z bet365 po wypełnieniu ankiety samoocena? Przecież to jakaś patologia jest co oni odpierdalac, ledwie na zero wyszedłem a oni zawieszają konto i utrudniają załatwienie sprawy.
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Pytałem o to na chacie i nie dał takiej oczywistej odpowiedzi ,powiedzial ze to bedzie proporcjonalnie podzielone sami tak naprawde nie wiedza ale dziwny ruch z ich strony od 10 lat bylo wszytsko normlnie ciekawe czy to ma jakis zwiazek z ustawa hazardowa
 
H 82,7K

hagi84

Użytkownik
z ustawa hazardowa raczej nie , dzielone jest, ale jednego dnia kaza Ci wyplacic na konto, mozesz anulowac wyplate i sprobowac nast dnia i wtedy moze byc opcja wyplaty na skrill
Takie cos uslyszalem, ale nie wiem ile w tym prawdy.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Co to znaczy &#39;kwalifikujący się depozyt&#39;? Bo nie rozumiem.
Nie mozna już wpłacać skrillem czy jak?
 
P 0

pymek

Użytkownik
Wchodzę na konto a tam komunikat ze wprowadzono pewne restrykcje na moje.
I nie mogę postawić żadnego zakladu
Kto wie o co chodzi?
 
Do góry Bottom