>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Witam, nie chcę śmiecić tworząc nowe wątki więc napiszę tutaj. Otóż w bet365 od jakiegoś czasu spotykam się z dziwną sytuacją. Otóż w kuponie po podaniu stawki źle oblicza się ewentualna wygrana. Nie pierwszy raz się z tym w bet365 spotykam. Raz jest to na korzyść buka, raz na korzyść gracza. Pisałem im to na czacie to babka nie widziała o co chodzi a potem po prostu uciekła.

Ostatni przykład to mecz w Pucharze Argentyny: All Boys - Estudiantes.
Chce zagrać over 2,5. Kurs - 2,87.
2,87 * 110,23 = 316,36 a system w bet365 pokazuje mi 316,91.

Możecie sprawdzić czy u Was też tak jest? Wiem że to grosze różnicy, ale za długo gram i nie takie przypadki widziałem. Jak się przegrywa to jest ok, ale jak coś wygra to zaczyna się szukanie &quot;haków&quot; i nie zdziwiłbym się gdyby w przypadku wygranej otrzymałbym zwrot, z uwagi na błąd ich systemu. Pozdr.
Tak było od zawsze i nie ma w tym nic podejrzanego. Ewentualna wygrana, niezależnie od końcowego rozliczenia kuponu, jest widoczna w nierozliczonych zakładach więc masz pewność ile ona wynosi. Rzadko to sprawdzam bo są to sprawy groszowe, ale chyba się jeszcze nie spotkałem żeby te grosze były rozliczane na moją niekorzyść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 0

rayan29

Użytkownik
Witam, nie chcę śmiecić tworząc nowe wątki więc napiszę tutaj. Otóż w bet365 od jakiegoś czasu spotykam się z dziwną sytuacją. Otóż w kuponie po podaniu stawki źle oblicza się ewentualna wygrana. Nie pierwszy raz się z tym w bet365 spotykam. Raz jest to na korzyść buka, raz na korzyść gracza. Pisałem im to na czacie to babka nie widziała o co chodzi a potem po prostu uciekła.
Ostatni przykład to mecz w Pucharze Argentyny: All Boys - Estudiantes.
Chce zagrać over 2,5. Kurs - 2,87.
2,87 * 110,23 = 316,36 a system w bet365 pokazuje mi 316,91.
Możecie sprawdzić czy u Was też tak jest? Wiem że to grosze różnicy, ale za długo gram i nie takie przypadki widziałem. Jak się przegrywa to jest ok, ale jak coś wygra to zaczyna się szukanie &quot;haków&quot; i nie zdziwiłbym się gdyby w przypadku wygranej otrzymałbym zwrot, z uwagi na błąd ich systemu. Pozdr.
Wszystko jest w porządku, po prostu widzisz kursy do dwóch miejsc po przecinku. W podanym przypadku realny kurs na to zdarzenie wynosi 2,875 stąd też różnica w potencjalnej wygranej.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
zamiast lojalki z bet365 dostałem maila z bonusem na nowy sezon... 25% od depozytu. Srsly?
Haha jeszcze lepiej: patrze i mowie &quot;a klikne sobie ten bonus&quot; wpisałem kod i przyszedł mail:
Witaj Mateusz
Dziękujemy za ubieganie się o 25% Bonus od depozytu bet365. Zostały spełnione wszystkie wymagania dotyczące bonusu i środki zostały przelane na konto wypłat.
????
także jeśli ktoś grał w bet365, wpłacał jakąś kasę i zrobił obrót koło 4x125% depozytu to może spokojnie wpisać kod bonusu i dostanie sianko za free ????
 
molofek 3

molofek

Użytkownik
Bardzo pozytywnie zaskoczyłem się gdy podczas zlecenia wypłaty na konto bankowe już na drugi dzień otrzymałem pieniążki. Super!
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Najlepszy bukmacher. Może i kursy nie są największe na rynku,ale zdecydowanie najlepsza oferta,mnóstwo opcji do wyboru,fajne bonusy + lojalki. Na razie bez limitów przy grze do 5tys czyli na +. Jedynie chat nie zachwyca,ale cóż. Nic nie może być idealne.
 
M 0

michaello724

Użytkownik
Chyba od tego buka zacznę grę.Nie mam 18,ale słyszałem że nie wysyłają listów i nie proszą o skan dowodu osobistego(choć czytałem o wyjątkach),a jeśli już dowiedzą się że ktoś nie jest pełnoletni to zabierają wygrane i zwracają wpłacone pieniądze.Czy to prawda,bo są różne zdania na ten temat?Mam zamiar grać progresją mecze koszykówki,a gdy będę miał 18 lat to zaczynam surebety.
 
zorro666 0

zorro666

Użytkownik
Ja muszę ich pochwalić za to co wczoraj zrobili ????
Jak wiadomo wczoraj był darmowy zakład. Postawiłem na samym początku na żywo X ale dostałem informację żebym sprawdził strefę czasową i nie było żadnego potwierdzenia przyjęcia zakładu. Historia zakładów w tym momencie nie działała więc założyłem że zakład jest nieprzyjęty. Za 2 min postawiłem to samo jeszcze raz i już wszystko było ok. Ostatecznie okazało się że zakład został przyjęty dwa razy. Kończyła się już praktycznie pierwsza połowa, kurs spadł z 3.2 na 2.5 a ja zagadałem na chacie czy mogą anulować mi jeden zakład. Miła Pani wszystko sprawdziła i anulowała. Więc mają plusa chociaż szkoda że anulowali bo bym wygrał więcej ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja muszę ich pochwalić za to co wczoraj zrobili Jak wiadomo wczoraj był darmowy zakład. Postawiłem na samym początku na żywo X ale dostałem informację żebym sprawdził strefę czasową i nie było żadnego potwierdzenia przyjęcia zakładu. Historia zakładów w tym momencie nie działała więc założyłem że zakład jest nieprzyjęty. Za 2 min postawiłem to samo jeszcze raz i już wszystko było ok. Ostatecznie okazało się że zakład został przyjęty dwa razy. Kończyła się już praktycznie pierwsza połowa, kurs spadł z 3.2 na 2.5 a ja zagadałem na chacie czy mogą anulować mi jeden zakład. Miła Pani wszystko sprawdziła i anulowała. Więc mają plusa chociaż szkoda że anulowali bo bym wygrał więcej
to sie sfrajerzyles i tyle i dlatego ci anulowali. skoro grales 3,20 a bylo 2,50 to wiadome ze dla nich na reke bylo usuniecie zakladu bo odwrotnym kursem bylo 1,50 czyli miales male szura nawet. za smieszne pieniadze ale szur to szur i mialbys na piwo a tak nie. gdyby taka sytuacja nastapila przy prowadzenia ktorejs z druzyn to w zyciu nie byloby anulowanego zakladu hehe
Chyba od tego buka zacznę grę.Nie mam 18,ale słyszałem że nie wysyłają listów i nie proszą o skan dowodu osobistego(choć czytałem o wyjątkach),a jeśli już dowiedzą się że ktoś nie jest pełnoletni to zabierają wygrane i zwracają wpłacone pieniądze.Czy to prawda,bo są różne zdania na ten temat?Mam zamiar grać progresją mecze koszykówki,a gdy będę miał 18 lat to zaczynam surebety.
do szkoly
 
zorro666 0

zorro666

Użytkownik
No możliwe ale za bardzo nie myślałem bo byłem nastawiony na zwrot 40 zł i nic więcej nie chciałem ryzykować. Zresztą weryfikacja mojej prośby trwała z 10 min. Kurs kiedy zapytałem ich o anulowanie był trochę większy. Źle napisałem w poprzednim poście, kurs 2.5 był podczas anulowania zakładu. Może specjalnie mnie przytrzymali ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
No możliwe ale za bardzo nie myślałem bo byłem nastawiony na zwrot 40 zł i nic więcej nie chciałem ryzykować. Zresztą weryfikacja mojej prośby trwała z 10 min. Kurs kiedy zapytałem ich o anulowanie był trochę większy. Źle napisałem w poprzednim poście, kurs 2.5 był podczas anulowania zakładu. Może specjalnie mnie przytrzymali
ale skoro zagrales 3,20 a kurs gdy anulowali byl 2,50 to odwrotny na 12 byl zapewne 1,50 wiec miales szura. poprostu jasna sprawa ze usuneli i nie widze tutaj zadnego plus dla nich.
poprostu najprosciej mogles sobie zagrac Man Utd albo Chelsea za 1,50 i obojetnie co sie stanie mialbys 3 zl na piwo hehe(NIC BYS NIE TRACIL).
jednak dobrze ze poruszyles taki temat i ciekaw jestem co w przypadku kiedy ktos by prowadzil.. bo daje 90% ze nie anulowaliby zakladu
 
prof 13,9K

prof

Użytkownik
Mialem 200 zl na Bet365
zagralem all in na Demoliner
Bet365 pokazal ze Demoliner zlamal do 30 na 6-4 i wygral mecz
odrazu kasa zostala przyznana na konto
postawilem szybko na Vegera za wszystko
Wyszedlem do sklepu
Wracam i okazuje sie ze Demoliner przegral
Veger postawiony za pienaidze ktorych nie powinenem miec tez przegral.
w efekcie -200 zl na koncie
kilkuminutowa klotnia na czacie z ****** z supportu polskiego bet365

i efekt w postaci wyzerowania konta uzyskany.
&quot;Anna G W gescie dobrej woli wyrownalsmy stan Pana konta.&quot;
brawo za łaske ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
&quot;Anna G W gescie dobrej woli wyrownalsmy stan Pana konta.&quot;
opisywalem juz to nie raz nie dwa.. zagralem inny wynik w zuzlu kiedy jechal joker(81 kurs za maxa), wygrana ponad 2k wyplacona, po 5 dniach wyzerowane konto do dzis na chodzie. ogromny plus
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Takie pytanko Panowie bo po ostatnich zmianach odnośnie Hokeja to już mi się we łbie poprzewracało jeśli przykładowo zagram sumę w meczu under 4.5 na mecz Metalurg - Sibir Novosibirsk to czy jest to liczone z dogrywką?
Edit: Okej już wiem tylko towarzyskie mecze są w regulaminowym czasie gry
 
Do góry Bottom