>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

bet365 - kilka pytań i czy warto tam założyć konto

E 0

elano1000

Użytkownik
Witam. Chciałbym założyć konto na bet365, gdyż widzę, że jest popularny i dużo osób go poleca. Wcześniej miałem styczność obstawiania w punkcie totomixu, ale żaden ze mnie ekspert jeśli chodzi o dane dziedziny sportu, wygrałem niewiele, i raczej wyszło tyle samo za kupony co za wygrane, których może było zaledwie 3.
Teraz postanowiłem, żeby wrócić do bukmacherki. Wyciągnąłem wnioski co robiłem źle i mam nadzieję, że teraz będzie lepiej szło. Będę raczej obstawiał, nie wiem jak się nazywa ten system, ale standardowo kuponik za 2 zł (minimum tyle jest?) no i zdarzenia klasyczne.

Odnośnie bet365 mam następujące pytania (gdyż nie wiem czy te podane informacje na forum są nadal aktualne).

1) No więc z tego co czytałem, po założeniu konta musi jeszcze przyjść list pocztą żeby konto było aktywne, a żeby wypłacić mam dać kserokopię - do wyboru: dowód osobisty / paszport ? Zapewne chodzi o jakieś tam informacje, nie o wszystko z tych dokumentów?
Czy po rejestracji można od razu obstawiać? Czy powyższe &quot;formy aktywacji&quot; dotyczą dopiero jak będę chciał zrobić wypłatę?
2) Widzę, że hajs pochodzi zza granicy, więc zapewne muszę liczyć się z dużą prowizją gdy będę przelewał pieniądze na bank? (mam konto w Alior Sync). Bo jeśli tak to raczej w tym momencie nie bardzo mi się to w takim razie opłaci.
3) Jest gdzieś info jaka jest minimalna kwota wpłaty / wypłaty ?
4) Czy ustawia się jakoś walutę? Można w złotówkach?
5) Wsparcie dobrze działa, jest polskie?
 
vitalic 186

vitalic

Użytkownik
1. Tak przyjdzie list z kodem, który będziesz musiał wprowadzić. By dokonać wypłaty z konta potrzebna będzie jego weryfikacja, wysyłasz scan np. dowodu osobistego i konto w 24h masz zweryfikowane a co za tym idzie możesz wypłacić kase z konta.
2. Grasz w PLN więc nie będziesz tracił na przewalutowaniach ect. tzn, ile wygrasz tyle możesz wypłacić na konto beż żadnych prowizji.
3. min. wpłata/ wypłata = 25 pln
4. Tak w złotówkach
5. Ja nie narzekam, jest po polsku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 0

elano1000

Użytkownik
A bez tej weryfikacji można już obstawiać? Tzn. ze wsparciem źle sprecyzowałem, chodziło mi czy starają się w miarę szybko odpowiadać na różne pytania, rozwiązywać problemy itp. ????
 
E 0

elano1000

Użytkownik
Dzięki za info. Jeszcze muszę zweryfikować telefonicznie albo paszportem.
// Wczoraj coś tam już postawiłem, tylko że nie bardzo ogarniam tą stronę. Niezbyt czytelnie z początku wydają mi się zakładki z tymi dyscyplinami, ciężko coś znaleźć. Z biegiem czasu myślę, że to ogarnę.
I wczoraj popełniłem błąd - ogólnie jak obstawiałem zawsze w totomixie grałem tym systemem aku - kilka zdarzeń na jednym kuponie i zdarzenia klasyczne. No i potem babka przepisywała na kupon, ja stawiałem przeważnie 2 zł.
No a wybrałem wczoraj single i tak się dziwię, czemu przy każdym zdarzeniu muszę stawkę wpisywać.
Po prostu chcę grać tak jak w totomixie, postawić 2 zł czy tam ile minimalnie można i mieć kilka zdarzeń na kuponie, tylko nie mam pojęcia jak to ustawić? Nie widzę nigdzie opcji &quot;stwórz własny kupon&quot;.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Po prawej stronie dodaja Ci się zakłady. Ponizej masz &quot;zakłady akumulowane&quot;, rozwijasz i wpisujesz kwote w najniższym okienku. Te wyżej to zakłady systemowe. Ogólnie polecam Bet365. Zwłaszcza bogatą opcje live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 0

elano1000

Użytkownik
Hmm nie bardzo kapuję - żebył był aku to muszę mieć min. 2 zdarzenia, wtedy pojawia się ta opcja &quot;zakłady akumulowane&quot;



I chcę obstawić X wydarzeń za 2 zł - czyli wpisuję 2 zł tak jak na screenie? I można jakoś zobaczyć przed postawieniem jaki będzie całkowity kurs (bo one się mnożą, czy jakoś tak) i ile będę mógł maksymalnie wygrać?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W tym wypadku kurs jest 5.94 i zawsze będzie napisane,tylko nie zawsze pod &quot;double&quot;,zależy ile będzie zdarzeń na kuponie,a stawka minimalna w bet365 to 1 zł.
I taka jeszcze mała rada,jeśli nie wiesz ,że kursy do AKO się mnożą to poczytaj sobie jeszcze troche forum,bo znów zasponsorujesz buka zamiast coś ugrać.
A co do weryfikacji telefonicznej to oni chyba nie dzwonią ,mi przynajmniej zawsze odpisywali że &quot;nie jest to w tej chwili możliwe&quot; czy jakoś tak,skan kazali wysłać.
 
C 2

cezary256

Użytkownik
Witam
Mam pytanie następujące: jak w B365 zrobić zakład systemowy??? Chcę zrobić np 5 z 6 i w jaki sposób mam to uczynić i czy to w ogóle możliwe, szukałem, kombinowałem i nie wiem jak to rozkminić.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Wybierasz zakłady do zagrania i pod nimi po prawej stronie masz napis : Zakłady akumulowane , klikasz w niego i dalej już z górki.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Witam
Mam pytanie następujące: jak w B365 zrobić zakład systemowy??? Chcę zrobić np 5 z 6 i w jaki sposób mam to uczynić i czy to w ogóle możliwe, szukałem, kombinowałem i nie wiem jak to rozkminić.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Dodajesz kolejne zdarzenia do kuponu, gdy jest juz 6, wyswietla sie kolejno jak mozesz obstawic: Single, Duble, Treble, 4zdarzenia, 5zdarzen, 6zdarzen. Ciebie w przypadku takim jak opisales bedzie interesowalo 5zdarzen to jest wlasnie 5z6 itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom