>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bet24

T 0

tlen

Użytkownik
Wypłaty można dokonać metodą taką jaką dokonywało sie depozytu, ale jeżeli o to chodzi to chyba jedyny internetowy bukmacher jest zwolniony od tego typu metod, jest nim oczywiscie betsson.com Szybkie wplaty/wyplaty dobre kursy dobra obsluga klienta no i oferta, w ogole wielki buk, jak cholera ????

Ale wrcajac do bet24.com, nie pobieraja prowizji, jezelu takowa wystapi nalezy napisac do obslugi klienta o zwrot. Oferta jak oferta, da sie cos obstawic :p: Kursy rowniez dobre.
Z wyplatami nie bylo zadnych problemow, obsluga na bardzo wysokim poziomie, rowniez mozna kontaktowac sie poprzez telefon w jezyku polskim.

HooAH! ✅
 
dawidek 0

dawidek

Użytkownik
Witam.
Od niedawna gram w bet24, korzystajac z promocji +50%.
Mam pewien problem odnosnie oferty w tym bukmacherze, lig jest duzo ale zauwazylem, ze wiele meczow nie mozna podstawiac Xem (chociazby dzis cala segunda division).
Czy zle cos klikam czy naprawde oferta posiada tak znaczace wady jak brak podstawienia remisem w wielu ligach swiata ?

Prosze o odpowiedz, bo w takim razie dlugo tu nie zagoszcze ;)
 
dawidek 0

dawidek

Użytkownik
oczywiscie typ X widze w ofercie. Mam na mysli brak mozliwosci typu 1x, nawet teraz w ofercie niektorych meczy Euro nie widze podporek (chociazby Azerbejdzan - Finlandia).
Generalnie stwierdzilem, ze bukmacher mi nie odpowiada (dlugo rozlicza kupony + ten podporki) wiec wyplacilem pieniadze i mysle nad czyms innym.
Chyba jednak betsson ;)
 
H 0

h2o.

Użytkownik
Czy osoby grające w bet24.com otrzymały 10 zł w formie bonusu przyznanego za strzeloną bramkę Macieja Żurawskiego w meczu z Estonią ?
 
L 0

legia127

Użytkownik
w jaki sposob mam wyplacic kase na konto bankowe .pojawia mi sie taki komunikat : The Card has expired. Please update card data . O co chodzi
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Napisz do supportu, że masz taki problem. Powinni szybko to naprawić. Wiem, bo miałem podobny problem
 
look 0

look

Użytkownik
Dlaczego bet24 zawiesiło wpłatę na konto w polskim banku???
Podobno przez &quot;nowe uwarunkowania prawne&quot;.
Ale co to jest?
Biorą się powoli za buki internetowe?
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Tez zauwazylem ze cos sie dizeje z polskimi bankami. Teraz w wiekszosci bankow nalezy zglaszac wszystkie przelewy ktore nie sa realizowane do rezydenta Rp. Czyli wszystkiee ktore wychodza &#39;poza granice&#39; naszego kraju a raczej do nierezydenta.
Ustawa jest z 2002 rokuj jednak teraz ona dopiero jak widze zaczyna dzialac.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Dlaczego bet24 zawiesiło wpłatę na konto w polskim banku???
Podobno przez &quot;nowe uwarunkowania prawne&quot;.
Ale co to jest?
Biorą się powoli za buki internetowe?
teraz to raczej sie nie biora za buki internetowe gdyz jeszcze nic nei zostalo podpisane i zreszta nic sie nie dzieje skoro cala polityka runeła ????
 
look 0

look

Użytkownik
Tez zauwazylem ze cos sie dizeje z polskimi bankami. Teraz w wiekszosci bankow nalezy zglaszac wszystkie przelewy ktore nie sa realizowane do rezydenta Rp. Czyli wszystkiee ktore wychodza &#39;poza granice&#39; naszego kraju a raczej do nierezydenta.
Ustawa jest z 2002 rokuj jednak teraz ona dopiero jak widze zaczyna dzialac.
To ciekawe ????
Ustawa jeszcze sprzed wejścia Polski do UE a faktycznie zaczyna obowiązywać kiedy teoretycznie moglibyśmy swobodnie przesyłać pieniądze pomiędzy krajami UE :-?

I dlaczego tylko bet24 zawiesił te wpłaty?
Inne buki tego nie zrobiły.

Tak czy inaczej z bet24 trzeba będzie zrezygnować ????

Dzięki $robert za info.
PZDR
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Bet24 - support
Muszę to wrzucić bo nie wyrabiam.
Część maila od supportu:
Obrut tylko podlega sume bonusowa, na przyklad 50*3= 150. Moze tesz byc zagrany na zaklady akumulowane byc zlozony z min. kursem 1,50 na osobne meche.
Śmiać się czy płakać? Moim zdaniem to jest żenujące :kwasny4565:
Sprawdź nasze nowe Gry i zostań zwycięzcom!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Temat dodałem do już istniejącego.
Ja też dziś dostałem maila od Natalki...
Ale u mnie nie miała tak skomplikowanych słów :|


A teraz pytanie merytoryczne. Dostał ktoś ostatnio na maila ofertę realod bonusu? Bo ja się nie załapałem. A mają tam fajne kursy czasami, pogrywam u nich to bym wziął jakiś bonus :] Tylko pewnie bonusy dają tym co są na minusie :|
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Widocznie pisząc do mnie myślała o malowaniu paznokci (albo i to robiła ???? )
Ale na marginesie to w nagłówku maila z promocją:
Sprawdź nasze nowe Gry i zostań zwycięzcom!
też moim zdaniem jest błąd.

Co do promocji to ja dostałem coś w stylu &quot;wpłać 200zł i zagraj za 50 to drugie 50 dostaniesz gratis&quot;. Z tym że nie grałem już u nich bardzo długo. Co do bilansu to nie wiem jak tam stoje bo jak mówiłem już bardzo dawno tam nie grałem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No właśnie gdzieś mi się obiło o uszy, że dają jakaś kasę. Raz, czasami dwa razy w tygodniu zagram u nich. Kursy mają czasami atrakcyjne.
Na moje pytanie czy coś mi rzucą odpisała taką formułkę jak na screenie :|
 
Do góry Bottom