>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

BET24 - LIVE SEVEN-bonus 75PLN+szansa na wygranie 4000zl

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
BET24 znowu rozdaje prezenty ???? ????
LIVE SEVEN - bonus 75PLN + szansa na wygranie 4,000 PLN




Rewanzowe mecze LM to znakomita okazja na kolejny prezent od Bet24.

Po wyjazdowym zwyciestwie na Stamford Bridge Barcelona jest juz bardzo bliska wyeliminowania Chelsea, w srodowy wieczor Real bedzie staral sie odrobic w Londynie straty z pierwszego meczu z Arsenalem.

Bonus 75 PLN

W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR !

po zakonczeniu wszystkich 7 meczow wyslij email do [email protected]
w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN
w ciagu 24 godzin dostaniesz voucher warty 75PLN / 20EUR
uwaga : przysluguje tylko jeden voucher na uzytkownika , przed wyplata wymagany jest min. 3-krotny obrot kwoty bonusa.



Wygraj 4,000 PLN

Aby oferte uatrakcyjnic proponujemy udzial w losowaniu nagrody glownej w kwocie 4,000 PLN / 1,000 EUR

W losowaniu wezma udzial wszyscy uzytkownicy ktorzy beda posiadali na swoim koncie wygrane zaklady w systemie livebetting na kazdy z 7 meczow Ligi Mistrzów. (W historii konta musi znajdowac sie minimum 7 wygranych kuponow w systemie livebetting, kazdy na inny mecz)
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
zastanawia mnie czy trzeba postawić w każdym z 7 meczy aby dostać taką kase.
Napisane jest jedynie, że
po zakonczeniu wszystkich 7 meczow wyslij email do [email protected]

ale rzeczywiście to nie precyzuje ile meczów trzeba obstawić i czy koniecznie wszystkie 7 zeby otrzymac bonus.Najlepiej wyslac do nich to pytanie i sie upewnic.
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
to chyba jest tak ze na live trzeba obstawic za 75zl na lige mistrzow (chyba obojetnie jakie mecze i niekoniecznie wszystkie) i niezaleznie czy wejdzie cos czy nie to 75 nam daja. A zeby wygrac 4000 PLN to trzeba postawic 7 singli na live (po jednym na jeden mecz) i jak wszystko wejdzie to bedziemy w losowaniu. To najlepiej postawic za 75 PLN łącznie na 7 meczy CL , i juz mamy 75 PLN bonusu i szanse na losowanie 4k
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
to chyba jest tak ze na live trzeba obstawic za 75zl na lige mistrzow (chyba obojetnie jakie mecze i niekoniecznie wszystkie) i niezaleznie czy wejdzie cos czy nie to 75 nam daja. A zeby wygrac 4000 PLN to trzeba postawic 7 singli na live (po jednym na jeden mecz) i jak wszystko wejdzie to bedziemy w losowaniu. To najlepiej postawic za 75 PLN łącznie na 7 meczy CL , i juz mamy 75 PLN bonusu i szanse na losowanie 4k
Dobrze kombinujesz ???? ???? .
Az prosi sie aby napisac DWA W JEDNYM :mrgreen: :mrgreen: .
I to nie byla wcale reklama... :mrgreen: :mrgreen:
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
super jest godz. 20:48 i stronka bet24 sie nie laduje..
a teraz jest 22:52 i tez sie nie laduje.
Mozliwe ze serwer nie wytrzymal przeciazenia.
Te promocje z pewnoscia spowodowaly bardzo duze zainteresowanie ta stronka.

Wyskakuju mi ponizszy blad :

Internal Server Error
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
ja wznioślem wczoraj zakłady live na lidze mistrów łacznie na 96 zł i były wygrane wysłałem im emaila ciekawe czy przyznajom bonus
 
portowiec 4

portowiec

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. ???? Jak dostałem bonus 100 zł od 90minut.pl i obróciłem go 1 raz i teraz dałem na live na LM 100zł i przegrałem i wysłałem im maila żeby mi z tej promocji oddali 75zł, to ile razy teraz muszę obrócić żeby wypłacić?? :roll: :? ???? :x
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. ???? Jak dostałem bonus 100 zł od 90minut.pl i obróciłem go 1 raz i teraz dałem na live na LM 100zł i przegrałem i wysłałem im maila żeby mi z tej promocji oddali 75zł, to ile razy teraz muszę obrócić żeby wypłacić?? :roll: :? ???? :x
Skoro 100zl zeby wyplacic trzeba obroci 3 razy czyli postawic zaklady za 300 zl to.. zgodnie z logiką majac na koncie dwa bonusy (100zl+75zl) trzeba postawic zaklady na sume 175*3 czyli na 525zl.

Tak mi sie wydaje. Jak ktos mam inna koncepcje prosze sie nia podzielic.
 
J 0

juzwiakp

Użytkownik
ja jstem jeszcze ciekaw czy skozystanie z tego bonu nie skonczy sie blokiem (mysle ze nie) ale ko wie co mieli na mysli piszac: wykozystanie wiecej niz jednego bonu skonczy sie blokada...
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja wznioślem wczoraj zakłady live na lidze mistrów łacznie na 96 zł i były wygrane wysłałem im emaila ciekawe czy przyznajom bonus
jezli postawiles na wszystkie 7 meczow to napewno zwroca ale jezeli nie na wszuyskie to nie wiem bo w promocji bylo SEVEN...
 
S 0

sporting-bet

Użytkownik
Hehe postawiłem 100zł na under 2,5 w meczu Realu z Arsenalem i było 0:0 i jestem 95zł do przodu + 100zł które zwróci mi bet254 ???? Jeden mecz i mam 2 stówy.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Trzeba było minimum postawić 75zł. Więc jak dałem 75 to zwrócili Ci 75, ja dałem 100 i mi zwrócą 100 ;)
Ok.Nie bede sie z toba kłócił skoro tak twierdzisz ale wydaje mi sie ze bylo napisane w naglowku promocji LIVE SEVEN - bonus 75PLN czyli po postawieniu minimum 75 zl na w/w zaklady zwracali 75 zl.
Ale skoro uwazasz ze ci przysla 100zl to ok.
 
Do góry Bottom