>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BET24 - LIVE SEVEN-bonus 75PLN+szansa na wygranie 4000zl

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja jstem jeszcze ciekaw czy skozystanie z tego bonu nie skonczy sie blokiem (mysle ze nie) ale ko wie co mieli na mysli piszac: wykozystanie wiecej niz jednego bonu skonczy sie blokada...
A teraz z innej beczki : bet24 przezywa chyba ostatnio wielki natlok i czasem nie mozna wejsc na stronke, ja od razu tylko chwile bylem na stronie potem pokazal mi sie blad Internal Server Error.Mam nadzieje ze szybko usuna awarie. Wy tez macie szczegolnie od rana problemy z strona bet24?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
no tez mam problemy przysłali mi bon 75 zł ale cos mi on nie dziala ale wysłalem i emaila i moze przyslom nowy kod
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
mi cały czas wyskakuje cos takiego
&#39;&#39;Code has either been already used or has expired! &#39;&#39;
 
Z 0

zez

Użytkownik
mi cały czas wyskakuje cos takiego
&#39;&#39;Code has either been already used or has expired! &#39;&#39;
oznacza to ni mniej ni wiecej tylko tyle, ze kod juz zostal wczesniej uzyty lub stracil waznosc, wiec jesli go nie uzywales to napisz do supprtu, ze dostales niewazny voucher

edit
ja voucher dostalem jakies 2 godziny temu(wyslalem im maila wczoraj okolo polnocy) i nie bylo z nim problemu, choc przy voucherach z konca igrzysk olimpijskich(gdzie zwracali po40pln) przyslali mi w euro zamiast w pln i musialem napisac reklamacje :wink:
 
J 0

jaca-0

Użytkownik
WYSLALEM MAILE PO ANGIELSKU I PO POLSKU, WOGOLE NIE ODPISUJA!!!!! NIE PODOBA MI SIE TO!!!!!!!!! A JAK ZADZWONILEM TO FACET PO ANGIELSKU TAK SMECIL ZE NIC SIE OD NIEGO NIE ODWIEDZIALEM1!!!! CHYBA NASOWA SIE JEDNO... ODRADZAM TEGO BUKA..... NAWET NIE MAJA W OFERCIE PODWOJNEJ SZANSY W MECZACH (1x,12,X2) SKANDAL!!!!!!!!!!
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
WYSLALEM MAILE PO ANGIELSKU I PO POLSKU, WOGOLE NIE ODPISUJA!!!!! NIE PODOBA MI SIE TO!!!!!!!!! A JAK ZADZWONILEM TO FACET PO ANGIELSKU TAK SMECIL ZE NIC SIE OD NIEGO NIE ODWIEDZIALEM1!!!! CHYBA NASOWA SIE JEDNO... ODRADZAM TEGO BUKA..... NAWET NIE MAJA W OFERCIE PODWOJNEJ SZANSY W MECZACH (1x,12,X2) SKANDAL!!!!!!!!!!
Mysle ze z ocena buka nalezy jeszcze poczekac.
Mozliwe ze te opoznienienia sa przez przezywajaca zapewnie w ostatnuch czasach natlok nowych klientow ktorzy jak wiadomo zostali nowymi klientami bet24 glownie dzieki ich promocjom.
Ale mysle ze z dnia na dzien wszytsko bedzie szlo ku lepszemu i w szybkim czasie beda realizowane zadania przez bet24.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Impulsive dobrze gada, polać mu :mrgreen:

Ja dostałem kod wczoraj wieczorem i zadziałał bez zarzutu. Trzeba trochę poczekać bo chętnych na to było na pewno dużo więcej niż na te bony po 100zł.
 
Do góry Bottom