>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet of the day - SoccerAnalitix

socceranalitix 33,5K

socceranalitix

Użytkownik
Unibet nie ma w ofercie tego meczu, więc zostaje polski. Patrzę na to przez pryzmat obliczonego prawdopodobieństwa i dostępnych średnich kursów bez mocnego nacisku na ewentualny podatek, a przy porównaniu wolę zestawiać go z dostępnym kursem. Oczywiście zmniejsza to ewentualny zysk, ale prawdopodobieństwo pozostaje takie samo gdybym grał np. w Unibecie i tym się kieruję. Porównując z kursem na powyżej 2.5 w Sts, który wynosi 1.70 (a kładąc nacisk na podatek wtedy ~ 1.50) i zestawiając go z szacowanym na 1.95 jest aż 30% różnicy co całkowicie według mnie jest nie do gry i dalej to under jest w moim przekonaniu lepszą opcją jeżeli trzeba by coś z tego wybrać. W tym wypadku 47,4% vs 52,6% na korzyść wyniku poniżej 2.5. Oczywiście można szukać takich rynków gdzie value po uwzględnieniu podatku dalej jest mocno dodatnie jak w poprzednim typie na gol gości w lidze chińskiej gdzie kurs wart gry oceniłem na 1,45 przy 2,38 dostępnym (2,09 po podatku).
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Unibet nie ma w ofercie tego meczu, więc zostaje polski. Patrzę na to przez pryzmat obliczonego prawdopodobieństwa i dostępnych średnich kursów bez mocnego nacisku na ewentualny podatek, a przy porównaniu wolę zestawiać go z dostępnym kursem. Oczywiście zmniejsza to ewentualny zysk, ale prawdopodobieństwo pozostaje takie samo gdybym grał np. w Unibecie i tym się kieruję. Porównując z kursem na powyżej 2.5 w Sts, który wynosi 1.70 (a kładąc nacisk na podatek wtedy ~ 1.50) i zestawiając go z szacowanym na 1.95 jest aż 30% różnicy co całkowicie według mnie jest nie do gry i dalej to under jest w moim przekonaniu lepszą opcją jeżeli trzeba by coś z tego wybrać. W tym wypadku 47,4% vs 52,6% na korzyść wyniku poniżej 2.5. Oczywiście można szukać takich rynków gdzie value po uwzględnieniu podatku dalej jest mocno dodatnie jak w poprzednim typie na gol gości w lidze chińskiej gdzie kurs wart gry oceniłem na 1,45 przy 2,38 dostępnym (2,09 po podatku).
no nie ma tam żdanego value przy 52,6% i kursie 1,99 nawet bez podatku... przecież ty grasz kursy poniżej value... kurde chcesz to Ci wystawie kursy po 100 na to, ale zabiore podatku 99% bo tak to wygląda z matematycznego punktu widzenia. Już widziałem jak grasz kurs 1,9 przy zdarzeniu dwudrogowym przy prawdopodobieństwie 50% pisząc, że grasz wyższy kurs, bo ma on vale... to jest kurcze szarlataneria... no ale więcej osób takie rzeczy pisze, może program nauczania się zmienił i osoby urodzone po 1984 już nie uczą się rachunku prawdopodobieństwa🤷‍♂️ ja nie mogę na to spokojnie patrzeć 🤦‍♂️ wole zapomnieć, że w ogóle coś takiego widziałem i sorry za zaśmiecanie tematu, ale następnej odpowiedzi nie chce już widzieć.
 
socceranalitix 33,5K

socceranalitix

Użytkownik
O czym Ty piszesz, że nie ma value? Pomijam wartość podatku i porównuję kursy jak pisałem że średnimi. Jeżeli jestem zdecydowany zagrać przy kursie 1.76, a oferują mi 1.99 tak jak w tej sytuacji czyli większy niż bym chciał, to nie ma value? Przy 1.77 już mam minimalne. Jeżeli na over chciałbym kurs minimum 1.95 tak jak wyliczyłem, a oferują mi 1.70, to tutaj nie ma value.
20220928_132944.jpg
VALUE DODATNIE
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Na moje jest tylko jeden problem. Skąd się bierze określenie prawdopodobieństwa na poziomie 52,6%? Jeśli z ostatnich zdarzeń to chyba jest to jednak bzdura. To tak jakby rzucać monetą i po serii "resztek" twierdzić, że prawdopodobieństwo na "resztkę" jest większe niż 1/2, czy 50%.
 
socceranalitix 33,5K

socceranalitix

Użytkownik
Quindio - Huila AH +0.5 @2.28 x 100j
Unibet

Prognoza
AH (-0.5) vs (+0.5)
Quindio 1.81 vs Huila 1.88
Mecz wydaje się wyrównany z minimalną przewagą gospodarzy, jednak dostępny kurs na Quindio 1.60 nie wart uwagi przy oczekiwanym 1.81. Value wynosi +13.32
 
socceranalitix 33,5K

socceranalitix

Użytkownik
Internacional - Bragantino Powyżej 2.5 @ 2.08 x 100j
Unibet

Oczekiwane kursy to O = 1.72 oraz U = 2.10. Prawdopodobieństwo O-U | 54.9% - 45.1%
Aktualnie średnie kursy wynoszą 2.06 na O oraz 1.75 na U, więc według mnie są one odwrócone i stawiam na over.
 
Do góry Bottom