>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bet of the day - SoccerAnalitix

socceranalitix 33,5K

socceranalitix

Użytkownik
Cukaricki - Mladost BTS @1.98 x 100j
Unibet

Kurs według mnie powinien wynosić około 1,76. Do tego Mladost ma serię 6 meczów BTS strzelając golam m.in. liderowi Crvenie Zvezda oraz drużynom z miejsc 3 oraz 4 - Vozdovac, Vojvodina co dodatkowo zwiększa value.
 
socceranalitix 33,5K

socceranalitix

Użytkownik
Carlos Stein - Carlos Mannucci DNB @2.02 x 100j
Unibet

Aktualnie średnie kursy wynoszą
1 = 2.15
X = 3.64
2 = 2.94

Z moich wyliczeń powinny wynosić około 2,94 - 3,95 - 2,05, więc kursy wydają się być odwrócone. Przy bezpiecznej wersji DNB po kursie jaki powinien być na czystą wygraną widzę value.
 
socceranalitix 33,5K

socceranalitix

Użytkownik
Gwangju FC - Ansan Greeners BTS @1.84 x 100j
Unibet

Według mnie kurs powinien wynosić około 1.60, więc widzę tutaj zdecydowanie value.
Obie drużyny zagrają bez podstawowych bramkarzy.
 
socceranalitix 33,5K

socceranalitix

Użytkownik
IMT Novi Beograd - Loznica Poniżej 2.5 @1.99 x 100j
Sts

Kursy szacuję na Over = 1.95 oraz Under = 1.76. Aktualnie średnie kursy to O = 1.73 oraz U = 1.99, więc wydają się odwrócone z trendem spadkowym na over. Gospodarze ostatnio mocno underowo. 5/7 czyste konto, strata bramek tylko w przegranym meczu 1:0 oraz wygranym 1:2 co było ich jedynym overem w ostatnich 7 meczach. Aktualnie są wiceliderem natomiast Loznica zajmuje przedostatnie miejsce. H2H na korzyść overa 4/5. Gospodarze są w stanie sami zrobić over, jednak widzę value po stronie undera patrząc na ostatnie ich mecze.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
IMT Novi Beograd - Loznica Poniżej 2.5 @1.99 x 100j
Sts

Kursy szacuję na Over = 1.95 oraz Under = 1.76. Aktualnie średnie kursy to O = 1.73 oraz U = 1.99, więc wydają się odwrócone z trendem spadkowym na over. Gospodarze ostatnio mocno underowo. 5/7 czyste konto, strata bramek tylko w przegranym meczu 1:0 oraz wygranym 1:2 co było ich jedynym overem w ostatnich 7 meczach. Aktualnie są wiceliderem natomiast Loznica zajmuje przedostatnie miejsce. H2H na korzyść overa 4/5. Gospodarze są w stanie sami zrobić over, jednak widzę value po stronie undera patrząc na ostatnie ich mecze.
Mam pytanie, z ciekawości nawet sprawdziłem czy to nie pomyłka. Kursy szacujesz na 1,76 a sam grasz 1,75 netto (1,99*0,88=1,7512). Dlaczego grasz kursy poniżej value?

Już wcześniej grałeś 2 drogowe kursy z wartością poniżej 2 i prawdopodobieństwem 50% pisząc, że grasz wyższe kursy... chociaż ich wartość była poniżej value...
 
Do góry Bottom