>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet-at-home

W 2

wislak

Forum VIP
Statystyki mojej gry w BF:

Początkowy stan konta: €10
Końcowy stan konta: €135.82
Czas gry: 16 dni

✅ 83
⛔ 9
Razem: 92
Skuteczność: 90%

Alwe te wtopy bodajrze 4 albo nawet 5 to byl tenis + wiecej niz 2/3 bramki. takze te staty nie są samych over 0.5
 
G 46

ghs

Użytkownik
No bardzo ładnie, gratuluję dobrego typowania, szczególnie przy tak nietypowo niskich kursach. Dodatkowo chyba musiałeś grać na początku agresywnie, żeby przy kursach 1.10 zrobić jakiś budżet z 10 €. Ale jak to mawiają - szczęście sprzyja lepszym ;)
 
P 0

przemo258

Użytkownik
Wiślak napisał:
ojjoj ;p

Przemo258, oczywiscie ze statystyki to klucz do sukcesu w bukmacherce!

Jasne ze to klucz do sukcesu ale tak jak powiedzialem gdyby na statystyki patrzec to nie byloby sensu grac. Sam widzisz ze statystyki to nie wszystko, a ghs jak chce wszystkich matematyki uczyc to niech kolko matematyczne stworzy, bo jak do tej pory to jeszcze nie widzialem jakiegos sensownego postu z jego strony. Jesli z gory zaklada ze zaden system plus troche szczescia nie dziala to nie powinien tutaj zagadac i tyle.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Pozwólcie, że i ja wypowiem swoje zdanie na temat tej metody gry. Po części zgadzam się z ghs-em, gdyż nie ma systemu idealnego, który sam wskazywałby nam co mamy obstawić, a stawianie &quot;na pałę&quot; na 100% nie przyniesie nam zysku. Grając tak tym systemem można bardzo szybko pójść z torbami, jednak przy jego drobnej modyfikacji, oraz analizowaniu meczy i statystyk, powinno nie być najgorzej. Jednak z autopsji wiem, że opieranie się wyłącznie na statystykach nie zawsze się opłaca, no ale wiadomo prawdopodobieństwo, no i stosunek błędu itp. Jednak jeśli przeanalizujemy mecz i wtedy nam nie wjedzie, to można zrzucić to na winę procentu błędu, jaki zakładamy podczas analizy (albo jak nam nie wejdzie kilkanaście meczy pod rząd to nie umiemy analizować ale to inna sprawa). Co do samego stawiania na kartki to wg mnie trudno to nazwać systemem gry, ale jak wybierze się dobre mecze, albo połączy tą metodę z innym systemem to można wyjść na plus.

Ghs jeszcze jedno:
eśli kursy na brak czerwonej kartki są w granicach 1.20, to ja jestem pewien, że ze statystyk wynika, iż czerwień wpada częściej niż co 5 meczy!
To tylko z punktu widzenia statystycznego, a jak dobrze wiadomo statystyka często nie idzie w parze z rzeczywistością ;-)

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych :spokodfhgfh:
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jeśli kursy na brak czerwonej kartki są w granicach 1.20, to ja jestem pewien, że ze statystyk wynika, iż czerwień wpada częściej niż co 5 meczy!
To tylko z punktu widzenia statystycznego, a jak dobrze wiadomo statystyka często nie idzie w parze z rzeczywistością ;-)
Sorry, ale statystyka odzwierciedla rzeczywistość, która była. Jeśli średni kurs na brak czerwieni wynosi 1.20, to znaczy, że czerwień wpada częściej niż co 5 meczy i grając to &quot;na pałę&quot; szybko przegrasz.

Oczywiście nie oznacza to, że tak będzie zawsze. W jakiejś lidze może nagle zacząć być mniej czerwonych kartek (bo np. sędziowie dostali nowe wytyczne). Pytanie tylko do kolegi proponującego system - czy on coś takiego wie? Czy potrafi wynajdywać takie mecze, gdzie nie będzie czerwonych kartek na podstawie swojej wiedzy, wyprowadzając w ten sposób bukmacherów w pole?

Nie - nic takiego autor nie napisał. Wniosek z tego taki, że twórca tego systemu liczy po prostu na swoje szczęście. Grając tym systemem ma nadzieję, że dopisze mu szczęście i nagle czerwone kartki przestaną tak często padać. To ja pytam - co to za system, skoro opiera się tylko na fuksie? Chcecie, to grajcie - wasze pieniądze, wasza sprawa. Radzę jednak omijać takie systemy z daleka, albo chociaż zagrać najpierw ze 30 zakładów na sucho.

@Przemo258 - to jest forum dyskusyjne - każdy się może wypowiedzieć i nie ma obowiązku czytania. Nie podoba się, to omijaj moje posty - ja cię nie zmuszam. A dobre wychowanie nakazywałoby wypowiadanie się tutaj o systemie, który autor wątku przedstawił. Jak mnie nie lubisz i musisz koniecznie mi o tym powiedzieć, to napisz mi PMa, a jak uważasz, że wszyscy koniecznie muszą o tym wiedzieć, to załóż nowy wątek.

W moich postach staram się przedstawiać analizę danego systemu, a nie pisać jaki to X czy Y jest brzydki czy niedobry. Możesz się zgodzić albo nie, ale oczekuję, że będziesz pisał NA TEMAT i RZECZOWO, nie zaś wyzwiska czy podobne pierdoły. Stać cię na to?
 
Do góry Bottom