>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

W 14

wtapiam

Użytkownik
Ja mam bardzo dobre zdanie na temat tego bukmachera ???? Z tymi kursami nie jest do końca tak jak mówicie - bardzo często (szczególnie na zakładach live), trzymają wyjątkowo wysoki kurs, o które ciężko u innego bukmachera. Np. dziś na Granollersa jeszcze przed meczem można było złapać niezły kurs 2,0, prawie u wszystkich innych buków do 1,90. Często to można wykorzystać.
Kolejny plus - jak na razie nie mam żadnych limitów i się na to nie zanosi, w przeciwieństwie do chwalonego BWIN, gdzie limity wygranych pojawiły się bardzo szybko.
Poza tym rzeczowy support z chatem + błyskawiczne wypłaty zaledwie po kilku godzinach i niska prowizja na Skrilla - 2 pierwsze darmowe, potem 5 zł. Zgodzę się, że &quot;poważni&quot; gracze tam nie grają. Widzę to po kursach - jak postawię grubo jakiś zakład, nie mija kilka sekund i kurs leci ostro w dół. Niemniej jednak nie mam większych zastrzeżeń. Te niskie kursy to absolutnie nie jest reguła, można wyłowić niezłe perełki.
 
M 0

miskof

Użytkownik
Cześć,
chcę wypłacić pieniądze z bet at home, poprzez przelew bankowy.
Potrzebują ode mnie:
-Nazwę banku
-IBAN
-BIC (kod SWIFT)
i -kwotę..
Prze IBAN wpisałem PL, wpisałem BIC Banku ING: INGBPLPW oraz kwotę którą chcę wypłacić.
Tą operację wykonałem 12-05-2014r, czekam ponad 24h i na konto ING nic nie przyszło, a pieniądze zeszły z bet at home.

Coś zrobiłem nie tak?
Czy mam nadal czekać na przelew?
Czy zgłosić się gdzieś?
Niby napisali że przelew trwa od 1 do 3 dni roboczych w zależności od kraju..
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Tą operację wykonałem 12-05-2014r, czekam ponad 24h i na konto ING nic nie przyszło, a pieniądze zeszły z bet at home
spokojne dojdą, zlecone w poniedziałek to będą do środy, max czwartku
w BAH wypłata bankowa szła mi do max 3 dni, czasami była po dniu a przeważnie do 2
 
nychuu 0

nychuu

Użytkownik
Słuchajcie zapominałem swojego numeru konta gracza. Próbowałem odzyskiwać hasło, czy też odzyskanie kodu i hasła. Pisałem także w tej sprawie do supportu. Nie dostaje żadnej odpowiedzi, kopii wiadomości, dosłownie nic.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Słuchajcie zapominałem swojego numeru konta gracza. Próbowałem odzyskiwać hasło, czy też odzyskanie kodu i hasła. Pisałem także w tej sprawie do supportu. Nie dostaje żadnej odpowiedzi, kopii wiadomości, dosłownie nic.
Zapytaj się na live chacie można to zrobić bez logowania tam dostaniesz odpowiedź od razu.
 
nychuu 0

nychuu

Użytkownik
Zapytaj się na live chacie można to zrobić bez logowania tam dostaniesz odpowiedź od razu.
O której godzine najłatwiej &quot;dopchać&quot; się do tego konsultanta? Jest godzina 10:30, czyli rano, a ja czekam już 20minut na połączenie z konsultantem. Myślałem, żeby założyć konto na inny mail, ale pewnie przy wypłacie będą problemy. Albo założyć konto na siostre, ale przelewy i tak będą szły z mojego konta, także znów moga się przyczepić eh...
Ciągle mi wyskakuje &quot;All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.&quot;
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Obracal ktos ten bonus z okazji MŚ w Brazylii?? mianowicie mam pytanie czy ten buk nie limituje jak sie gra stawkami typu kilkaset zlotych na singiel?? jutro mija termin wziecia bonusu i nie wiem czy warto sie w to pakowac
 
misterfister 2

misterfister

Użytkownik
Jak na razie polecam, choć z bonusów nie korzystałem bo słyszałem że na zmiennym IP mogą się przyczepić.
Trochę mało opcji przy zakładach, ale jak na początek może być ;)
 
N 15

nowax1982

Użytkownik
Skończyłem obracać bonusem. W Bahu zlecone do wypłaty 5600 pln i kasa w ciągu dwóch godzin na skrill. Ze zmiennym IP trzeba uważać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Ogolnie to ja nie jestem poczatkujacy tylko poprostu w Bahu malo gralem bo wiem ze kursy sa nie najlepsze, IP mam stale gram tylko ze swojego laptopa w domu wiec nie powinno byc problemow, dzieki za odp
 
M 0

metalzul86

Użytkownik
Nie wiem czy to u nich normalne, ale nie widzę możliwości zagrania na awans którejś z drużyn w 1/8 finału Mundialu. Może coś przeoczyłem, albo kursy zostaną jeszcze dopisane do zdarzenia?
 
Do góry Bottom