>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
No można się załamać ofertą Bet-At-Home... nawet kwalifikacji US Open nie ma....
Nic dziwnego, dopiero bodajże 4 buków dało ofertę.
Prawdziwym dramatem jest tam czat, który zawsze wygląda mniej więcej tak
Chat InformationPlease wait for a site operator to respond.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
 
Z 46

zur555

Użytkownik
No ale w ogóle oferta na Bet-At-Home jest bardzo słaba.
Jest jeszcze szansa ze kwalifikacje US Open będą w ofercie?
A może jest jakaś strona która podaje jaki buk ma prawa do danych ofert? Wiem ze niektóre buki podawają ligi i turnieje które będą w ofercie...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Oferta pojawiła się dość szybko, korzystaj z porównywarek kursów.
Natomiast co do czatu - od 2 godzin nie mogę trafić na konsultanta ????
 
Z 46

zur555

Użytkownik
No ja jestem początkujący.
Ale jeśli chodzi o konsultantów to jak ja wysłałem do nich wiadomość to po 30 minutach mi odpowiedzieli na maile.
Największą oferte ma Bet365?
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Ofertę mają jedną z najgorszych w sieci, kursy tak samo, ogólnie buk dramat, typowy bukmacher dla początkującego laika.
ale ma też plusy:
- nie ma problemów z wypłatami
- nie ma jakiś limitów, w przypadku gdy komuś dobrze idzie, surebetowcy siłą rzeczy omijają tego bukmachera, więc jest spokój i nie ma zamieszania

Ocena ogólna: podtrzymana, buk raczej dla typowej i niezyskownej rekraacji, ale taki też musi być na rynku. I ma w swoim segmencie niepodważalną pozycję lidera
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Ja mam takie pytanie w tyg obstawiałem LM i LE wszyskie mecze miały po 30 kombinacji a dziś patrze na ligi i jest aż 8 kombinacji na mecz to tam tak zawsze jest? Niech ktoś potwierdzi jak tak to wypłacam stamtąd bo to nie ma sensu tam grać.
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Tak tam jest. Na bardzo popularne zdarzenia wystawiają dużo dodatkowych zakładów, na większość meczy ligowych dodatkowych zakładów jest 8-10 i to też bez takich jak BTS czy większe overy.
 
M 0

michaello724

Użytkownik
Czy bukmacher wymaga aby nazwa właściciela konta bankowego zgadzała się z nazwą gracza,bo nie mam obecnie karty i wpłacam z kolegi,który też ma konto.Czy nie robią problemów jeśli 2 graczy wpłaca z tego samego konta?Czy bukmacher wysyła listy albo wymaga skanu dowodu?Niedługo wyjeżdżam i nie będę miał jak skserować ani odebrać list.Niektóre buki przed wypłatą pieniędzy wołają skany,czy tu też?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie wolno wpłacać z konta innych osób ani wypłacać na konta innych osób. Nie wysyłają listu z żadnym kodem ale wysyłają co jakiś czas listy z promocjami. Do wypłaty zazwyczaj żądają zdjęcia dowodu osobistego z widocznymi rogami, może się też zdarzyć tak, że nic nie będą chcieli.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Zalety:
-wpłaty 24h, 7 dni w tygodniu
-wypłata na drugi dzień w PKO
-dużo ofert na mecze z cyklu ATP Challenger
-oferta na turnieje Snooker&#39;a
-bardzo przyjemna i szybka rozmowa poprzez czat na żywo
-dla osób które boją się weryfikacji, Bet-at-home nie prowadzi weryfikacji konta za pomocą dowodu czy wyciągu z konta :!:
Wady:
-dołączyć do czatu na żywo graniczy czasami z cudem
-słaba oferta na live
-brak over/under gemów w tenisie
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Troszkę dziwne te twoje argumenty, które zaliczasz jako zalety. Wpłata w dowolnej chwili to ma być plus? No chyba do znacznej większości o ile nie do wszystkich buków możesz wpłacić kiedy chcesz. Wypłata też nie jest tam nadzwyczajnie szybka ale nie ona stanowi problemu. Do co minusów to nie napisałeś najważniejszego ;) Bukmacher ten oferuje bowiem tragiczne kursy i do tego ma najwyższą marżę na rynku z tego co pamiętam. Dlatego nie polecam tam grać bo nie ma to najzwyczajniej sensu ;)

A bardzo bogatą ofertę na turnieje ze snookera czy tenisa znajdziesz np. w Marathonbet. Tego buka nie trzeba raczej nikomu przedstawiać - bah nie dorasta im niestety do pięt.

Podsumowując jeśli ktoś zamierza rozpocząć tam grę to odradzam ponieważ jest sporo innych znacznie lepszych bukmacherów.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak można mówić o jakichkolwiek zaletach buka z marżą 1.80 -1.80, a na niektóre sporty nawet po 1.75 - 1.75? ???? To bukmacher dla ludzi, którzy bawią się bukmacherką, bo wygrywać to tu nie sposób, przy takich marżach i przy tak gównianej ofercie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jak można mówić o jakichkolwiek zaletach buka z marżą 1.80 -1.80, a na niektóre sporty nawet po 1.75 - 1.75? ???? To bukmacher dla ludzi, którzy bawią się bukmacherką, bo wygrywać to tu nie sposób, przy takich marżach i przy tak gównianej ofercie.
Ja widziałem kiedyś zdarzenie dwudrogowe w bahu z kursami 1.6-1.85.
Od kiedy szatę graficzną zmienili wydaje mi się że i marża ich się zwiększyła nawet na live mają słabe kursy a kiedyś można było jeszcze jakieś opłacalne zakłady na live zagrać.
 
M 0

misiekpro

Użytkownik
Witam, zleciłem tydzień temu wypłatę z BAH zwykłym przelewem i dalej nie mam kasy na koncie. Żadnego potwierdzenia zlecenia nie mam na e-mailu nic, kasa z konta w BAH znikła a kasy na koncie nie ma. Ile czasu czeka się na przelew ? Konto z ING mam jak coś.
 
G 14

gol

Użytkownik
Polska: Czarnogóra gol goście 1.55. Tak postawiłem i Bet at home rozliczył mi na minus, chodź zakład trafiłem poprawnie. Co zrobić?Do tej pory nie miałem z nimi żadnego problemu.
 
Do góry Bottom