>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

X 283

xpiccolox

Użytkownik
Witam, zleciłem tydzień temu wypłatę z BAH zwykłym przelewem i dalej nie mam kasy na koncie. Żadnego potwierdzenia zlecenia nie mam na e-mailu nic, kasa z konta w BAH znikła a kasy na koncie nie ma. Ile czasu czeka się na przelew ? Konto z ING mam jak coś.
Musisz czekać. Reguły nie ma. Ja wypłacałem na konto w BZ WBK, raz po dwóch dniach kasa na koncie, a innym razem po 11. Nie wiem od czego to zależy.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Do mnie wypłata na konto zawsze do 3 dni przychodziła chyba że wypłatę zlecałem w weekend to trochę dłużej. Wypłaty na mb w ciągu 24 godzin dochodzą.
 
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
działa Wam live chat ??? od rana próbuję się wbić na chat i zawsze to samo: &quot;All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.&quot;
zawsze tak mają? w jakich godzinach najlepiej się z nimi kontaktować na chacie?
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
działa Wam live chat ??? od rana próbuję się wbić na chat i zawsze to samo: &quot;All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.&quot;
zawsze tak mają? w jakich godzinach najlepiej się z nimi kontaktować na chacie?
Chat nie działa od wczoraj. Napisz im wiadomość poprzez formularz ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Chat nie dziala więc szybkie pytanie, bo nie grałem tam od roku:
bonus/bon urodzinowy - jakie są warunki obrotu? 2 x 20zł przy minimalnym kursie 1,50 czy może coś się zmieniło? Bo design strony owszem ????
 
D 0

dar412

Użytkownik
na bonach bah na pewno zyskuje, sam nieraz trochę z nich ugrałem
ale jeśli chodzi o obsługę klienta, o pracę supportu to tragedia, babka zamiast odpowiadać na pytania to zasypuje mnie jakimiś wierszykami/regułkami w ogóle nie odnosząc się do pytania, na nic print screeny i wyniki z oficjalnych stron
poza tym bah posiada jedne z najniższych kursów, na faworytów jak i na outsiderów. u innych bukmacherów np jest kurs 5.0 a u bah 3.5, więc nieźle kroją
w dodatku słaba oferta, czasem na mecz jest tylko opcja 1x2, gdzie u innych bukmacherów jest +20 innych możliwości zakładu, słaby live, kilka zakładów, często zawieszane bez powodu
wypłata na moneybookers dłuży się ( u innych buków jest juz po 2-5 godzinach) ponadto przebiega w dziwny sposób, nie znika z konta, możesz nadal za nią grać (ale w tym przypadku zostaje anulowana)
stan taki utrzymuje się już od kilku lat, ogólnie nie widzę perspektów
 
tetti14 0

tetti14

Użytkownik
ma ktos wolna 5 na bahu, bo nie moge wplacic dzis bo wszystko pozamykane ???? jutro laduje to oddam! musze koniecznie dzis postawic..... 15102900 ????
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Czy jak zawodnik nie pojawi się na boisku, nie będzie go na ławce a postawiłem że strzeli gola, to czy dostanę za ten zakład zwrot?
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Powiem tak, mieszane uczucia co do tego bukmachera. Oferta nędzna, kursy bez szału - za to dwa wielkie minusy. Jednak bądź co bądź gram tam już od lat i chociaż od jakiegoś czasu zabieram sie do &quot;rozwodu&quot; z BAH, to rozstać się nie mogę. Po prostu przyzwyczajenie i mam do nich duże zaufanie. Szybkie wypłaty, kupony też w miarę szybko rozliczają, nigdy żadnych cyrków z nimi nie miałem (i liczę na to, że tak zostanie).
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Zauważyłem że od pewnego czasu transmisja video w bet-at-home jest gorsza niż w bet365, jak oglądam mecz piłki nożnej w bah to po prostu czasami nie widać gdzie piłka na boisku się znajduje. Czy też macie takie kiepskie live video w bahu?
 
wielktriada 4

wielktriada

Użytkownik
Wczoraj i dziś rano postawiłem na 3 kuponach zakład na mecz Genclerbirligi Ankara - Galatasaray. Jeden kupon nie wszedł ale dwa są jeszcze nierozliczone i mam takie pytanie.
Otóż spotkania wybierałem tylko z zakładek dzisiejsze zakłady, jutrzejsze zakłady (wczoraj). Według wczorajszej oferty bah i tej z przed 9 mecz ten miał odbyć się dzisiaj o 18. Teraz sprawdzam i data tego spotkania to 15.12 (na moich kuponach również została zmieniona) czy w takiej sytuacji mogę zażądać usunięcia tego zakładu z mojego kuponu, bo jakby nie patrzeć bukmacher wprowadził mnie w błąd.
Podobnie było z meczem Juventus-Sassuolo który też wczoraj zagrałem bo bah miał go w ofercie na dziś (tutaj kupon przegrany więc nie robię problemów).
 
Do góry Bottom