>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

S 0

sruba1971

Użytkownik
Witam,
Bet-at-home oszukał mnie na 140 zł
w meczu Helsinborga-Śląskiem wrocław
postawiłem na gola15,01-30minuty gol pada 29,58sekundzie ,oni napisali że gol wpadł 31 min.wysłałem im linka skrót meczu ,a oni dalej swoje jako zakład przegrany!!!!!!
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Witam,
Bet-at-home oszukał mnie na 140 zł
w meczu Helsinborga-Śląskiem wrocław
postawiłem na gola15,01-30minuty gol pada 29,58sekundzie ,oni napisali że gol wpadł 31 min.wysłałem im linka skrót meczu ,a oni dalej swoje jako zakład przegrany!!!!!!
Nie sądzę aby Ciebie oszukali. Bramka została wpisana nawet przez livescory nawet na 31 minute a nie 30. Bramka mogła paść tak jak mówisz 29,58 ale została zanotowana później. Niestety pech. Pozdrawiam
http://www.livescore.in/pl/
http://www.live********/
 
E 3

emarti

Użytkownik
https://affiliates.bet-at-home.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_28794b_23382
Bet-at-home oszukał mnie na 140 zł
w meczu Helsinborga-Śląskiem wrocław
postawiłem na gola15,01-30minuty gol pada 29,58sekundzie ,oni napisali że gol wpadł 31 min.wysłałem im linka skrót meczu ,a oni dalej swoje jako zakład przegrany!!!!!!
Miałem podobny problem. Bramka została strzelona po czasie wytypowanym na kuponie a BAH zanotował kupon jako przegrany. Od razu wyskrobałem im maila z opisem ale po wysłaniu zobaczyłem że kupon został poprawiony na dobry. Posłałem następnego maila z opisem sytuacji. Odpisali mi że dziękują za uwagi i problem nie powinien się już powtórzyć.
 
M 0

mati1304

Użytkownik
Grałem kilkakrotnie w Bet-at-home i mam miłe wspomnienia związane z tą firmą.
Plusy:
-Przejrzysta oferta
-Darmowa gotówka na urodziny (oczywiście jeżeli obróciliśmy jakąś kwotą przed urodzinami)
-Dobry support
-Szybkie wypłaty na konto bankowe (2-3 dni robocze)
Minusy:
-słabe kursy
-sporadycznie błędnie rozliczone zakłady (kiedyś miałem wygraną, a po 10 godzinach zabrano mi ją z konta i określili jego stan na -5,20PLN. A było to spotkanie w snookerze)
 
X 8

xadamx

Użytkownik
Uważam że zostałem oszukany przez bet-at-home , postawiłem zakład live na mecz
Mayer F. - Sock J po 2 wygranych setach J Sock prowadził w trzecim 3-2 i miał przełamanie wtedy Mayer się poddał i mecz się skończył, a mój zakład został rozliczony po kursie 1 , chociaż on się poddał bo wiedział że przegra a nie przez kontuzje. Kiedyś kidy sytuacja była odwrotna to rozliczyli mi zakład jako przegrany. Napisałem do nich w tej sprawie a to odp:
Zgodnie z pkt C5 naszego regulaminu: &quot;w przypadku, gdy w zakładach na żywo spotkanie zostanie przerwane na czas dłuższy niż 60 minut, spółka zastrzega sobie prawo rozliczenia wszystkich zakładów poza zakładami &quot;wynik końcowy spotkania&quot; oraz &quot;zwycięzca seta&quot; (tenis) kursem 1,00.&quot;
Z tego powodu reklamacja nie może być uznana.

Przeciez to nawet nie jest odpowiedź na moje pytanie , bo mecz się skończyła nie został przerwany na jakiś czas. Co wy o tym sądzicie ?
 
X 8

xadamx

Użytkownik
dzisiaj dostałem od nich jeszcze taką wiadomość :

Zgdnie z informacją, którą otrzymaliśmy od naszego Działu Bukmacherskiego, kupon został rozliczony poprawnie.
Punkt C.2 naszego regulaminu brzmi: &quot;W przypadku rozliczania zakładów na żywo ważne są zasady oddawania zakładów (pkt 2), wyjątkiem jest rezygnacja zawodnika podczas trwania meczu tenisa – wszystkie nierozliczone zakłady uznaje się wtedy za nieważne i następuje zwrot stawki na konto gracza.&quot;.
Rzeczywiście chyba macie racje , że u nich się nie gra. Miałem grać w unibecie ale strona nie działała , a mi zależało na kilku zakładach wczoraj więc do nich wpłaciłem. Dobrze że stawka była mała to chociaż mniej szkoda ????
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Wypłata z nowych kont nie wymaga żadnej weryfikacji, a pieniądze są na koncie w parę godzin! Co prawda kursy nie są najlepsze ale czasami na poziomie, więc warto z nimi współpracować. Limity dla mnie wysokie. Polecam.
 
bquiet 1

bquiet

Użytkownik
Uważam że zostałem oszukany przez bet-at-home , postawiłem zakład live na mecz
Mayer F. - Sock J po 2 wygranych setach J Sock prowadził w trzecim 3-2 i miał przełamanie wtedy Mayer się poddał i mecz się skończył, a mój zakład został rozliczony po kursie 1 , chociaż on się poddał bo wiedział że przegra a nie przez kontuzje. Kiedyś kidy sytuacja była odwrotna to rozliczyli mi zakład jako przegrany. Napisałem do nich w tej sprawie a to odp:
Zgodnie z pkt C5 naszego regulaminu: &quot;w przypadku, gdy w zakładach na żywo spotkanie zostanie przerwane na czas dłuższy niż 60 minut, spółka zastrzega sobie prawo rozliczenia wszystkich zakładów poza zakładami &quot;wynik końcowy spotkania&quot; oraz &quot;zwycięzca seta&quot; (tenis) kursem 1,00.&quot;
Z tego powodu reklamacja nie może być uznana.

Przeciez to nawet nie jest odpowiedź na moje pytanie , bo mecz się skończyła nie został przerwany na jakiś czas. Co wy o tym sądzicie ?
Zanim zaczniesz w jakimś buku obstawiać tenis to radzę zapoznać się z zasadami rozliczania kreczu, a później ewentualne lamentowanie na forum że zostało się oszukanym... W bahu w meczu tenisa w którym wystąpił krecz zakład zawarty przed meczem jest ważny już po rozegraniu pierwszej piłki, natomiast zakłady live są anulowane. I tyle w temacie.
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Ja:Witam chciałem spytać kiedy będą wypłacane pieniądze w przypadku zakładu na koniec świata, jeszcze przed jak udowodnią to naukowcy, a może w trakcje czy jednak już po wszystkim?
BAH:Jak wszystkie nasze zakłady w ofercie, tak i zakład na koniec świata może zostać rozliczony po tym, jak dane wydarzenie się odbędzie
Jak widać stawiając nawet złotówkę tracisz bo nie masz szansy wygrać, przekręt ;/
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
nie moge sie placzyc na ich tel .z komorki
Nie moglem potwierdzic kuponu.Za kazdym razem sie wylogowywalem i logowalem.Pieniadzy nie ubywalo az nagle podliczone mnie za wszystkie proby i zrobilo 10 takich samych kuponow!
 
8 0

88mario

Użytkownik
Bukmacher dla dzieciakow, amatorów. Kursy poprostu żenujące a oferta tez tragiczna. W pilce noznej nie ma nawet zakładu bez remisu ktory jest teraz u kazdego bukmachera.
Nie polecam. Dno totalne.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Najgorszy bukmacher na rynku, o czym juz tu wcześniej pisałem, do gównianej oferty doszły jeszcze problemy z wypłatą, która jest z niewiadomych powodów odrzucana a poza tym nie moge się skontaktować z livesupportem bo niby wszyscy doradcy są zajęci, żenada. Nie polecam nowym graczom bo doświadczeni zapewne dawno wiedzą jakim dnem jest ta firma
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom