>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

bet-at-home 5 euro bez depozytu

Status
Zamknięty.
D 0

detpistons

Użytkownik
kurde ma ktoś kartę do Orange za 5PLN, bo konto mam puste a chciałem skorzystać z tych promocji a boje się że jutro promo już zablokują, całą mam niestety na betgun i nie mam jak kupić karty, a bardzo by mi się przydało 10Euro na BAH, jeśli miał by ktoś kartę to mógłbym za nią dać bon za 5PLN do BAH lub 3$ na PP, albo w piątek 10PLN na MB, proszę o pomoc:spokodfhgfh:
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie mam prosbe odkupie odwas dwa bony bo narazie mam popsuta komorke i nie moge wyslac smsa a boje sie ze do jutra promo minie
prosze o pw
 
B 0

browar112

Użytkownik
Pnowie jak ktos wysylal tego czeskiego smsa to prosze o ten drugi kod aby ktos m igo podarowal!! macie2 kody z tego czeskiego smsa a tylko jeden mozna wykorzystac iwec prosze dja mi go kots na priva.bardoz jest potrzebny
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
POWODZENIA tym co wyslali u uzyli kilka bonow z tych smsow. Dopiero zakonczylem rozmowe z supportem - ten kod to jest moj pierwszy i ostatni raz, inaczej beda problemy!!! Cwaniackie numerki nie przejda. Ja skorzystalem raz z bonu, ale juz wiecej nie moge, bo jak sie mozemy domyslec zle sie to skonczy ????
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
POWODZENIA tym co wyslali u uzyli kilka bonow z tych smsow. Dopiero zakonczylem rozmowe z supportem - ten kod to jest moj pierwszy i ostatni raz, inaczej beda problemy!!! Cwaniackie numerki nie przejda. Ja skorzystalem raz z bonu, ale juz wiecej nie moge, bo jak sie mozemy domyslec zle sie to skonczy ????
Czyli cie postraszyli tylko, a nic nie zrobili.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
POWODZENIA tym co wyslali u uzyli kilka bonow z tych smsow. Dopiero zakonczylem rozmowe z supportem - ten kod to jest moj pierwszy i ostatni raz, inaczej beda problemy!!! Cwaniackie numerki nie przejda. Ja skorzystalem raz z bonu, ale juz wiecej nie moge, bo jak sie mozemy domyslec zle sie to skonczy ????
Zablokuja zaraz promo przez ciebei:kwasny4565:
 
A 0

adam21

Użytkownik
Dobra wyslalem esa i przyszedl mi vouxher ale jak wpisalem na stronce to wyswietlil mi sie komunikat ze kupon bonusowy nie jest juz aktualny
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Dobra wyslalem esa i przyszedl mi vouxher ale jak wpisalem na stronce to wyswietlil mi sie komunikat ze kupon bonusowy nie jest juz aktualny
Mam to samo. Wykorzystałem tylko jeden :p Ten z czech czy skąś tam. Ten z Pariu właśnie taki komunikat dostaje
 
B 0

browar112

Użytkownik
OTO SLOWA SUPPORTU NA PYTANIE CZY DOSTANE JAKAS KARE ZA WYKORZYSTANIE @ BONOW:
kary nie otrzyma Pan zadnej, prosimy jednak nie korzystac juz wiecej z darmowych bonow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom