>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

bet-at-home 5 euro bez depozytu

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
po pierwsze to nie probojcie wysylac bez + bo tak trzeba wpisac numer jak sie wysyla za granicę albo piszecie + albo 00. Mi oba kody chodzily z + i ponad 30zl na koncie.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Na bet-at-home nie przechodzą takie numery, wiec jak nigdy nie robiliście jakiegoś depozytu to możecie spodziewać się jutro po blokowanych kont i będziecie świecić oczami przed supportem, aby wam je odblokowali.
Komputerowego systemu nie oszukacie, wiem co piszę bo sam jestem informatykiem.
Nawet jak wam nie zablokują wam kont, to przy wypłacie widzą wszystko jak na dłoni. Skąd mieliście voucher i z jakiej promocji skorzystaliście. Oczywiście z promocji dla Rumunów, wiec account blocked :-|
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Na bet-at-home nie przechodzą takie numery, wiec jak nigdy nie robiliście jakiegoś depozytu to możecie spodziewać się jutro po blokowanych kont i będziecie świecić oczami przed supportem, aby wam je odblokowali.
Komputerowego systemu nie oszukacie, wiem co piszę bo sam jestem informatykiem.
Nawet jak wam nie zablokują wam kont, to przy wypłacie widzą wszystko jak na dłoni. Skąd mieliście voucher i z jakiej promocji skorzystaliście. Oczywiście z promocji dla Rumunów, wiec account blocked :-|
Tak, ale tak jak ja np na koncie mialem &quot;0&quot; i szczerze mowiąc nie zamierzalem juz tam grac (kiedys wplacilem depozyt ale przegralem:-D), teraz mam 30zl i zobaczymy co z tego wyjdzie nic nie ryzykuje.
 
hali 3

hali

Użytkownik
spokojnie każdy powinien dostać, tylko jak teraz Polacy się rzucili to trzeba dłużej poczekać bo przeciążenia mają ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Dostałem oba kody (Era: Tak-tak). Ale nie mam pojęcia ile to kosztowało. Na pewno nie więcej niż 20 zł, bo więcej na koncie nie miałem. ???? Doładuje sobie konto Bah jak wrócę do domu. :]
 
K 0

kamiso

Użytkownik
ciekawe czy poblokuja kont, przeciez kod mozna bylo dostac od kogos z rumunii a my o tym nie wiedzielismy ze on go mial z promocjii
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Drugi sposob &quot;czeski&quot; tez dziala. Wyslalem takze sms z tym drugim kodem i przyszly mi dwa sms-y. Jednak moglem zrealizowac tylko jeden kod z tych dwoch i lacznie mam dopisane 31 zl. Na dwa sms-y z heyah zezarlo mi nieco ponad 1 zl. Oplaca sie drugi sposob, bo raz wyslemy i mamy dwa kody.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Nie ma się co łudzić napewno przy wypłacie kasy poblokują nam konta zobaczymy czy kolega powyzej wypłaci pieniązki...
 
B 0

browar112

Użytkownik
Drugi sposob &quot;czeski&quot; tez dziala. Wyslalem takze sms z tym drugim kodem i przyszly mi dwa sms-y. Jednak moglem zrealizowac tylko jeden kod z tych dwoch i lacznie mam dopisane 31 zl. Na dwa sms-y z heyah zezarlo mi nieco ponad 1 zl. Oplaca sie drugi sposob, bo raz wyslemy i mamy dwa kody.
Daj mi na priva ten drugi kod prosze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom