>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Osobiście uważam, że powinno się składać takie skargi jeśli to nic nie kosztuje w myśl zasady "kropla drąży skałę". Sam składam/zakładam sprawy na stronach afiliacyjnych na zagraniczne buki nawet jak mi wypłacą aby ludzie wiedzieli czego mogą się spodziewać i jak z tym walczyć.

W ogóle to mało informacji jest nt. bestbet24 w mediach... pewnie czekają na rozwód sytuacji a artykuły już gotowe... jeden na surebetach widziałem i gdzieś jeszcze a tak to cisza... czy to na forach (np. tutaj też jest względna cisza tak na prawdę) tak jakby mało kto miał tam w ogóle jeszcze konto... zazwyczaj jak ktoś wisi kasę dużej ilości ludzi przez taki czas to w końcu Ci ludzie się organizują i szambo wylewa.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Osobiście uważam, że powinno się składać takie skargi jeśli to nic nie kosztuje w myśl zasady "kropla drąży skałę". Sam składam/zakładam sprawy na stronach afiliacyjnych na zagraniczne buki nawet jak mi wypłacą aby ludzie wiedzieli czego mogą się spodziewać i jak z tym walczyć.

W ogóle to mało informacji jest nt. bestbet24 w mediach... pewnie czekają na rozwód sytuacji a artykuły już gotowe... jeden na surebetach widziałem i gdzieś jeszcze a tak to cisza... czy to na forach (np. tutaj też jest względna cisza tak na prawdę) tak jakby mało kto miał tam w ogóle jeszcze konto... zazwyczaj jak ktoś wisi kasę dużej ilości ludzi przez taki czas to w końcu Ci ludzie się organizują i szambo wylewa.
Po ostatnich tygodniach to raczej mało kto tam wplacal. Raczej większość juz sie zraziła przez ostatnie 2miesiace.
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Działał ktoś już w tej sprawie? Dziś chcę im reklamacje wysłać na adres gdzie mają porejestrowane tysiąc tych śmiesznych firm + kopia i pismo do MF.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Działał ktoś już w tej sprawie? Dziś chcę im reklamacje wysłać na adres gdzie mają porejestrowane tysiąc tych śmiesznych firm + kopia i pismo do MF.
W internecie na jednej ze stron kancelarii/portalu prawnego znalazłem zapytanie o bestbet24. Ktoś pytał o pomoc w odzyskaniu pieniędzy (11tyś.). Dostał kontaktowy nr telefonu w celu wyceny usługi. Nie wiem jak sprawa się potoczyła, to chyba użytkownik tego forum, który wypowiadał się w tym temacie w paniczny sposób.


Odpowiedź jednego z prawników:


Sz.Panie Firma jest na skraju bankructwa.Radzę wnieść jak najszybciej pozew o zapłatę albowiem Ministerstwo Finansów ma pulę 480 tys na zabezpieczenie roszczeń graczy. Opłata od pozwu to 750,00 zł. z poważaniem : adw Janusz Sawicki

Odpowiedź nr 2 z dnia 14 października 2022 11:12Zmodyfikowano dnia: 14 października 2022 11:12Obejrzało: 14 osób



także nie czekać na rozwój sprawy...

edit: 480tys. na zabezpieczenie roszczeń graczy :LOL:

edit2: jakieś 15 odsłon miała pierwsza odpowiedź jak wklejałem linka tutaj, teraz ma 82

edit3: Jakby kogoś to interesowało to cytowany adwokat ma sieć kontaktów w całej Polsce w różnych sprawach to może wiedzieć coś więcej i doszły go słuchy co się dzieję w bestbet24.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Ja już pisałem jakiemuś spanikowanemu użytkownikowi, że pomogę w napisaniu takiego wezwania - nie przez kancelarię - tylko sam, z podpisem osoby zainteresowanej. Oczywiście nie za darmo, koszt takiego pisma do 150 zł. Żadna kancelaria tego nie zrobi za mniej niż 300-350 zł.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Ja już pisałem jakiemuś spanikowanemu użytkownikowi, że pomogę w napisaniu takiego wezwania - nie przez kancelarię - tylko sam, z podpisem osoby zainteresowanej. Oczywiście nie za darmo, koszt takiego pisma do 150 zł. Żadna kancelaria tego nie zrobi za mniej niż 300-350 zł.
Przecież samo wezwanie do zapłaty to każdy głupi może napisać i wysłać. Pełno różńych wzorów w sieci.
 
D 0

Delafarin

Użytkownik
Ogólnie to strona nie działa od paru tygodni. Od paru miesięcy były problemy z wypłatami i kontaktem z nimi. To już powinno dać do myślenia co mądrzejszym graczom. Nie dało ? Promocje były fajne ? No cóż, bądźcie przynajmniej mądrzejsi na przyszłość.
P.S. Co ciekawe jest bardzo wiele stron typu "ranking bukmacherów" i na żadnej nie napisali, żeby unikać tego bukmachera a nawet bestbet dość wysoko w rankingach stoi. Nie są na bieżąco ? A może rankingi zależą od tego ile dany bukmacher zapłaci ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P.S. Co ciekawe jest bardzo wiele stron typu "ranking bukmacherów" i na żadnej nie napisali, żeby unikać tego bukmachera a nawet bestbet dość wysoko w rankingach stoi. Nie są na bieżąco ? A może rankingi zależą od tego ile dany bukmacher zapłaci ?
link afiliacyjny = pieniądze od bukmachera za rejestracje gracza plus wpłaty... na stronach rankingowych nie patrzysz na oceny a na opinię graczy (o ile jest taka możliwość) i wyłuskujesz te, które nie są kupione. Jak bukmacher wywiązuje się z umowy z afiliantem to jest ok dopiero jak mu nie płaci to jest brzydki (widać to na stronach rankingowych gdzie bukmacherzy są pousuwani z adnotacją o afiliantach lub duży % braku odpowiedzi na skargi na bukmachera).

1666343128683.png

zastanawiające podobne wyszukiwania, których wczoraj nie było...
 
Ostatnia edycja:
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Też zostałem oszukany, niecały miesiąc temu napisałem maila (nie mając o niczym pojęcia jakie są z nimi problemy), czy nadal mogę skorzystać z oferty powitalnej i zaznaczając, że jak nie lub nie mają ciekawej to ja wpłacę do jakiejś konkurencji. Odpisali mi od razu zachęcając do wpłaty i tłumacząc promocję i warunki i że mogę skorzystać. Więc to mi podchodzi wręcz pod oszustwo internetowe z dowodami w postaci maili wykonane przez normalnie legalną zarejestrowaną firmę którą przecież łatwo odnaleźć. Miałem obiecaną grę bez ryzyka na mailu z cashbackiem 100%, przegrałem 1700 zł i zaledwie kilka dni później wyłączyli stronę. Namawiali mnie z czego zgarnęli korzyści a ostatecznie wyszło że po prostu oszukali. Wręcz pomyślałem, że z czymś takim to normalnie powinna być możliwość pójścia na policję.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Też zostałem oszukany, niecały miesiąc temu napisałem maila (nie mając o niczym pojęcia jakie są z nimi problemy), czy nadal mogę skorzystać z oferty powitalnej i zaznaczając, że jak nie lub nie mają ciekawej to ja wpłacę do jakiejś konkurencji. Odpisali mi od razu zachęcając do wpłaty i tłumacząc promocję i warunki i że mogę skorzystać. Więc to mi podchodzi wręcz pod oszustwo internetowe z dowodami w postaci maili wykonane przez normalnie legalną zarejestrowaną firmę którą przecież łatwo odnaleźć. Miałem obiecaną grę bez ryzyka na mailu z cashbackiem 100%, przegrałem 1700 zł i zaledwie kilka dni później wyłączyli stronę. Namawiali mnie z czego zgarnęli korzyści a ostatecznie wyszło że po prostu oszukali. Wręcz pomyślałem, że z czymś takim to normalnie powinna być możliwość pójścia na policję.
Pójście na policję w takim przypadku może coś dać, jeśli masz rozmowy, w których nakłaniali Cię do złożenia depozytu to podchodzić pod § 286 k.k. czyli doprowadzenie innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem. Najlepiej byłoby złożyć zawiadomienie nie na Spółkę, tylko pracownika - z którym wymieniałeś maile.
 
Endwar 11,1K

Endwar

Użytkownik
Pójście na policję w takim przypadku może coś dać, jeśli masz rozmowy, w których nakłaniali Cię do złożenia depozytu to podchodzić pod § 286 k.k. czyli doprowadzenie innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem. Najlepiej byłoby złożyć zawiadomienie nie na Spółkę, tylko pracownika - z którym wymieniałeś maile.
Szeregowy pracownik nie musi wiedzieć, że jego firma zaraz upadnie. Poza tym nie zdziwiłbym się gdyby to była zewnętrzna firma, pracująca zdalnie i odpowiadająca mailowo, czy w jakimś CRM na zapytania klientów, bo to nie jest wymagająca praca.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jezeli ktos sie zastanawia czy placic jakiemus zlodziejowi prawnikowi (jeden widzialem krzyknal sobie za takie cos 700 zl xDDD) za napisanie przedsadowego wezwania do zaplaty to odpowiadam.. dajcie sobie z tym spokoj. Sam sobie takie pismo wyrukowalem z neta i im wyslalem. Oczywiscie nikogo w siedzibie pod tym adresem juz nie ma wiec smialo mozecie sobie dac z tym spokoj.

1666967936135.png
 
Do góry Bottom