>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bernard Hopkins (52-5-2, 32 KO) vs Chad Dawson (30-1, 17 KO)

Status
Zamknięty.
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
Dziwna była to noc. Szkoda mi troszkę Wilka, dał równą walkę. Moim zdaniem powinni dać remis, mistrza się powinno bardziej zdominować, a walka była bardzo zacięta i wyrównana, no ale można się było tego spodziewać. Degale miał wygrać i wygrał a punktowo ładnie to zaplanowali, nie ma się w sumie za bardzo do czego czepiać. Bardziej kontrowersyjne w moim odczuciu była walka Bellewa. Jak jeden sędzia może dać 114-114 a inny 117-112? Kolejna mocno wyrównana walka. Mi bardziej podobała się postawa Bellewa, a wynik 117-112 i 116-113 nie odzwierciedla prawdziwego obrazu walki.
No i Hopkins ???? Tego to już nie będę komentował. Mam natomiast pytanie. Jeżeli wynik zostanie zmieniony na NC to Unibet zrobi zwrot? Czy minus zostaje?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No i Hopkins Tego to już nie będę komentował. Mam natomiast pytanie. Jeżeli wynik zostanie zmieniony na NC to Unibet zrobi zwrot? Czy minus zostaje?
Skoro oficjalnie walka zostanie uznana za nieodbytą to i każdy bukmacher powinien dać zwroty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 3

navson

Użytkownik
Ja ten zakład mam rozliczony na korzyść. Chyba raczej nie będą kombinować już z tym. Nie wiem czy profilaktycznie nie wypłacić pieniędzy.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
hejka
nie wiecie może czemu sts rozliczył zakład bokserski
zdarzenie 2165 jako zwycięstwo Hopkinsa
w kulki sobie lecą, czy co
czekam na wyjaśnienie
wygraną z totomixa odebrałem zagrałem u kilku buków, bo to był mój pewniaczek
a w stsie jest niby zwycięstwo Hopkinsa aktualnie czekam co dalej z tym zrobią
ciekawe czy to błąd, czy czegoś nie doczytałem odnośnie regulaminu
bo nie chciałbym stracić w jakiś głupi sposób wygranych pieniędzy
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
W chwilach takich jak te bardzo prosto odróżnic mężczyzn od chłopców...Jutro bedzie zmiana becyzji na NC inaczej byc poprostu nie może...
tekst roku ???? hehe ja o zwrot kaski się nie boję, tylko wkurza mnie, ze wygrany kupon na chwilę obecną traktują jako przegrany ????
rozumiem, że stawiałeś na Hopkinsa i stąd taki ton:p
 
S 0

szymek1902

Użytkownik
Pisząc to mialem na myśli wywiad Dowsona po walce. Okazał sie prostakiem, niegodnym najwyższego lauru w zawodowym boksie. Faul był definitywny, popełniony z pełną premedytacją. Powinno byc DQ ale skonczy sie na NC...
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
nie no powiem szczerze, że walka jak i zakończenie pozostawiła duży niesmak
nie wiem co powinno się w takim wypadku zrobić, na pewno sprawa powinna być szczegółowo zbadana
osobiście powiem, że rewanżu nie chciałbym oglądać po tym co zobaczyłem przez półtorej rundy. Cokolwiek teraz zrobią i tak będą kontrowersje z jednej lub drugiej strony.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Kolejny piękny dzień z walk Cleverly + DeGale 1.50✅ ,Dawson 1.80✅ ,Szpilka 1.17✅ Seria trwa i będzie trwać. &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Niedosyt został, rozczarowania raczej nie ma. Walka a właściwie to bo przeboksowali zgodnie z planem, Dawson chciał sobie ustawiać rywala na dystans zaś BHop skracał dystans i czekał na błąd rywala. Samo to pchnięcie pokazało że Chad już się dał troche ponieść emocjom, wiadomo że w przypadku kontuzji w początkowej fazie zawsze jest podejrzenie że to symulka aby uniknąć dalszego starcia i to naturalne. Wątpię jednak żeby Hopkins miał w tym jakiś cel, doświadczenie procentowało by w dalszych rundach, oczywiście obóz Dawsona uznał to za ucieczkę. Ostatnio coś sporo walk Solis, Floyd dziwnie się kończy :p
Samemu też trafiłem fajny kurs na u9,5 rundy, myślę że są małe szanse na zmiane decyzji na NC ale lepiej z kasą uciekać :p
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Jednak już STS zmienił wyniki na Dawsona;) Reklamacja uwzględniona ???? aczkolwiek podejrzewam, ze jeśli ktoś rano poszedłby z kuponem na którym miał Hopkinsa przez ten błąd dostałby kaskę.
W każdym bądź razie kaska z Stsu odebrana;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

szymek1902

Użytkownik
Federacja WBC podjęła decyzję o przywróceniu mistrzowskiego tytułu w wadze półciężkiej Bernardowi Hopkinsowi (52-6-2, 32 KO), po jego oficjalnie zakończonej technicznym nokautem w drugiej rundzie walce z Chadem Dawsonem (30-1, 18 KO). W rzeczywistości Dawson perfidnie faulował Hopkinsa, popychając go barkiem i podcinając mu nogi. Mistrz świata na skutek gwałtownego upadku doznał kontuzji ramienia, która wyeliminowała go z dalszej rywalizacji, a sędzia ringowy podjął błędną decyzję, uznając za zwycięzcę pretendenta, który splamił się niesportowym zachowaniem.

Po analizie materiałów video oraz raportów medycznych potwierdzających kontuzję Hopkinsa, federacja przywróciła mu pas, uznając werdykt walki za techniczny remis. Natomiast decyzja w sprawie zmiany werdyktu przez Komisję Sportową Stanu Kalifornia zapadnie na najbliższym posiedzeniu w grudniu. Wszystko wskazuje jednak na to, że zgodnie z przepisami WBC, werdykt zostanie zmieniony, o co federacja apeluje do komisji kalifornijskiej. Zatem sprawiedliwości stało się zadość, a kibicom pozostaje oczekiwać rewanżowej walki obu pięściarzy.
:]:]:]

Skora taki upadek powoduje kontuzje to chyba czas zawiesić rękawice na kołku.
:grin::grin::grin:
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Z czego tu się cieszyć ? że po raz kolejny będziemy oglądać starego dziadyge w ringu ? Hopkins już nie jest w stanie walczyć na wysokim poziomie. Udowodnił to z Royem, teraz z Dawsonem. Faul był ale opkins też nie jest winny... skakać na plecy rywalowi ? co miał zrobić Dawon ? zrzucił dziadka... a że 5en doznał konuzji po takim upadku to już nie jego wina. Jak widać Hopek z wiekiem robi się co raz to podatniejszy na urazy. Niech zadecydują szybki rewanż, łomot na Hopkinsie i odejscie na zasłużoną emeryture. Jak mam oglądać takie cyrki jak teraz czy w walce z drugim dziadygą Royem to odziękuje. Dla mnie Hopkins to żaden mistrz świata.
 
S 0

szymek1902

Użytkownik
Faul był ale opkins też nie jest winny... skakać na plecy rywalowi ? co miał zrobić Dawon ?
Hopkins nie wykonał skoku na plecy Dawsona, tylko wyskoczyl jak sprężyna z bezposrednim prawym prostym. Gdy Chad kucnął, Hopkinsa pociagnal do przodu jego własny niecelny prawy prosty i ped jaki wczesniej nadał swemu cialu aby to trafienie bylo mocniejsze i o wiekszym zasiegu. Bernard przy typowo bokserskiej akcji jaką wykonał nie mial prawa nie wpasc na kucajacego Chada. Obaj wykonali akcje zgodną z przepisami do której nie mozna sie przyczepic. Dawson jednak po wszystkim złapał Hopkinsa za noge aby ten na niej nie stanal i nie złapał rowowagi, podrzucil go do góry aby stracil jakikolwiek kontakt z podlożem i pierdolnał nim o deski, tak że ten doznał uszkodzenia stawu. Dawson chciał nim jebnąć o deski (po to złapał za nogę) i jebnął. Rzucenie o deski z premedytacją Dawsona + badanie wykazujace uszkodzenie stawu = Na 100% powinna byc dyskwalifikacja... by Gwahlur


Dla mnie Hopkins to żaden mistrz świata.
Jesteś moim IDOLEM, prawdziwym &quot;MISZCZEM&quot;:grin::grin::grin:
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Słuchaj Gwahlur to twój autorytet ? nie masz nic do powiedzenia od siebie na ten temat ? Uwierz mi ten koleś czasami wypisuje tam takie brednie że szkoda gadać. Pamiętam jak kiedyś porównywał tyłki Adamka z bodajże Wilderem.... Pózniej nazywał Pacmana nekrofilem, a Floyda niewyboksowanym dziadkiem... WTF ?? że już nie wspomnę o rzekomo mocnej szczęce Ortiza i niesprawiedliwym jego wyliczeniu w walce z Floydem. Potem jeszcze dodał że Ortiz udawał aby Floyda zdyskwalifikowano argumentując to tym że Floyd nie ma ciosu, Ortiz mocną szczęke i innymi durnymi tekstami xD
Dawson jednak po wszystkim złapał Hopkinsa za noge aby ten na niej nie stanal i nie złapał rowowagi, podrzucil go do góry aby stracil jakikolwiek kontakt z podlożem i pierdolnał nim o deski, tak że ten doznał uszkodzenia stawu.


Tutaj masz jak Dawson go złapał za noge i nim rzucił. On go odepchnął barkiem, nie było żądnego chwytu rękoma, co najwyżej lekkie ale żeby mówić o rzuceni Hopkinsem to trzeba być zdrowo upośledzonym.

Jesteś moim IDOLEM, prawdziwym &quot;MISZCZEM&quot;
Ty jesteś moim. Coś jeszcze ?
Hopkins nie chciał walczyć i tyle... powiesił się na przeciwniku bo wiadomo że ten musiał go zrzucić, kontuzja czy nie kontuzja to Hopkins swój cel osiągnął.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom