>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BartBetTypy Typuje

bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 66
New York Yankees - Toronto Blue Jays 1 ML 1.52 Stawka 2 Bet365✅1.04

Kupon 67
NY Rangers - Ottawa TYP 1 ML 1.60 Stawka 2 Bet365✅1.20
Kupony 67
Trafione 43
Przegrane 23
ZWROT 1
zysk +/- +75.46
POSTAWIONE 300
WYGRANE 375.46
YIELD +25.15%
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Widzew Lodz v Huragan Wolomin TYP 1 1.17
Sokol Aleksandrow v LKS Lodz TYP X2 1.36
AKO 1.59 Stawka 2 Bet365

Widzew na wiosnę w świetnej formie wygrał wszystkie 5 meczy na własnym stadionie do tego dołożył wygraną oraz dwa remisy w meczach wyjazdowych i jak widać nadal nie rezygnuje z walki o awans . Huragan to pewny kandydat do spadku obecnie na przed ostatniej pozycji do miejsca bezpiecznego traci aż 14 punktów!! Na wiosnę w 8 meczach tylko dwa punkty ! Wszystkie 6 meczy które przegrał były to porażki minimum dwoma bramkami nie daje im większych szans w dniu dzisiejszym !!
Trudniejsze zadanie na pewno przed piłkarzami Łksu którzy po dwóch wygranych na początku rundy teraz grają w kratkę w ostatnich 6 meczach zgodnie dwie wygrane dwa remisy oraz dwie porażki i muszą oglądać się za siebie ! Mają co prawda 6 punktów przewagi nad 3 w tabeli Widzewem jednak trzeba pamiętać że w tej rundzie derby Łodzi na stadionie Widzewa dlatego tym bardziej takie mecze jak ten dzisiejszy są niezwykle ważne w kontekście awansu !! Sokół na bezpiecznym 9 miejscu jednak trzeba przyznać że w tej rundzie spisują się nieźle 4 wygrane 3 remisy i zaledwie jedna porażka jednak dzisiejszym spotkaniu z liderem o komplet punktów powinno im być szalenie trudno !! W rundzie jesiennej Łks na własnym stadionie wygrał z nimi 2-0

Kupon 69
PIT Penguins @ WAS Capitals TYP 2 ML 1.80 Stawka 1 Bet365


Stan rywalizacji 2-1 . Pingwiny po dwóch wygranych w stolicy w ostatnim spotkaniu na własnym lodzie uległy Capitals jednak myślę że nie to było najgorszą wiadomością tego wieczoru a to że stracili swojego kapitana oraz najlepszego zawodnika Sidneya Crosby który doznał wstrząśnienia mózgu i w tym spotkaniu na pewno nie zagra o ile jeszcze wgl zobaczymy go w tym sezonie na lodzie ! W takich okolicznościach stawiam dzisiaj na najlepszą drużynę sezonu sezonu zasadniczego pomimo tego iż w Play Off jak na razie delikatnie rozczarowują !!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Mecze dopiero w piątek !!
Kupon 70
USA - NIEMCY TYP 1 1.60 Stawka 2 Bet365

USA niemal w całości skład z NHL takie nazwiska jak Howard, Trouba ,Riemsdyk ,Bjugstad, Eichel może nie są gwarancją sukcesu w tych mistrzostwach jednak na drużynę gospodarzy uważam że powinno wystarczyć . Drużyna Niemiec nie mal w całości oparta na zawodnikach z klubów europejskich tylko 3 nazwiska z NHL to bramkarz Greiss obrońca Saidenberg oraz napastnik Rieder . Taki kurs biorę w ciemno !!
Kupon 71
Czech Rep vs Canada TYP 2 1.55 Stawka 2 Bet365

Czesi na tych mistrzostwach wsparci 5 zawodnikami z NHL Mrazek,Gudas,Kempny,Pastrnak,Voracek reszte składu stanowią głownie zawodnicy z ligi KHL . Kanadyjczycy nie wystawili można powiedzieć nawet drugiego garnituru jednak kilka ciekawych nazwisk w składzie który tworzą w całości gracze z NHL można powiedzieć młode wilczki które moim zdaniem namieszają w tych mistrzostwach !! We wczorajszym wygranym przez zespół Kanady spotkaniu ze Szwajcarią dopiero w 4 ataku mający za sobą świetny sezon w Toronto Merner to tylko świadczy o tym że skład jest naprawdę dobry . Pierwszy atak z wczoraj to Mark Scheifele w tym sezonie 83pkt dla Jets Jeff Skinner 63 pkt dla Caroliny oraz Ryan O&#39;Reilly 55 pkt dla Sabres .I tak można by po kolei rozebrać cały skład Kanady który na papierze może bez gwiazd ale jest bardzo wyrównany w każdej formacji ja na pewno z dużą uwagą będę śledził grę 19 latka Mitcha Mernera który w premierowym sezonie dla Toronto uzbierał 66 pkt i udowodnił że wybranie go z 4 nr poprzedniego draftu było świetną decyzją !!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 72
Ajax - Lyon TYP 2 ah(+0.50) 1.70 Stawka 1 Bet365

Kupon 73
Ajax-Lyon obie strzelą 1.53 Stawka 1 Bet365


Wiele osób uważa dzisiaj Ajax za faworyta ja pogram w stronę Lyonu . Gospodarze dzisiaj bez dwóch podstawowych obrońców Veltmana oraz Viergevera na korzyść Ajaxu na pewno przemawia to że mieli 10 dni odpoczynku od ostatniego spotkania jednak w moim przekonaniu to zespół Lyonu jest faworytem. W tym sezonie potrafili wygrać na wyjeździe z Monaco wygrać w Zagrzebiu oraz zremisować w Turynie !! Bilans Ajaxu na własnym stadionie jest naprawdę imponujący 10 wygranych w ostatnich 10 meczach !! Jednak dzisiejszy rywal według mnie jest półkę wyżej od Kopenhagi czy Schalke więc remis jest jak najbardziej możliwy !!
Drugi typ opiera się wyłącznie o statystykę obu zespołów Ajax na własnym stadionie strzelał w każdym z ostatnich 23 meczy!! W 10 z nich tracąc również bramki! Lyon w ostatnich 18 meczach wyjazdowych zdobył bramki w aż 17 !! Przy tej okazji tracąc bramki w 14 !! W tym czasie potrafił strzelać na stadionie PSG Monaco Juve Romy Bordo Besiktasu więc dlaczego miałby nie strzelić dzisiaj w Amsterdamie !? Jednak co by nie pisać stawka dzisiaj wysoka i każdy wynik możliwy tak więc oba typy za najmniejszą stawkę !!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Widzew Lodz v Huragan Wolomin TYP 1 1.17✅
Sokol Aleksandrow v LKS Lodz TYP X2 1.36✅
AKO 1.59 Stawka 2 Bet365✅1.18

Kupon 69
PIT Penguins @ WAS Capitals TYP 2 ML 1.80 Stawka 1 Bet365⛔1.00
Kupon 72
Ajax - Lyon TYP 2 ah(+0.50) 1.70 Stawka 1⛔1.00 Bet365
Kupon 73
Ajax-Lyon obie strzelą 1.53 Stawka 1 Bet365✅0.53
Kupony 71
Trafione 45
Przegrane 25
ZWROT 1
zysk +/- +75.17
POSTAWIONE 305
WYGRANE 380.17
YIELD +24.64%
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 74
Valledupar - Cortulua TYP 1 1.40 Stawka 2 Bet365


Kurs na ten mecz w momencie otwarcia był 2.50 obecnie to tylko 1.40 z tego co wyczytałem spowodowane jest to tym że Cortula wystawi rezerwowy skład na ten mecz pucharowy gospodarze w najsilniejszym składzie, mecz już za chwilkę spróbuje!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 75
Cork City FC - Finn Harps TYP 1 ah(-1.00)1.23 Stawka 10


Gospodarze 11 meczy 11 zwycięstw fantastyczny bilans bramkowy 28-5!! W zespole gości prawdziwa plaga kontuzji na dzisiejszy mecz powołali zawodników z kadry u-19

Kupon 76
Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok TYP 2 DNB 1.53 Stawka 3

Korona nie zagra:
M. Możdżeń(31/2),R. Dejmek(29/2) Diaw(16/1), Micanski(8/3).

Kupon 77
Eindhoven FC - Helmond TYP 1 1.40 Stawka 2 Bet365


Trener gości zapowiada roszady w dzisiejszym meczu gospodarze potrzebują zwycięstwa by dostać się do Play Off
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 70
USA - NIEMCY TYP 1 1.60 Stawka 2 Bet365⛔2.00
Kupon 71
Czech Rep vs Canada TYP 2 1.55 Stawka 2 Bet365
✅1.10
Kupon 74
Valledupar - Cortulua TYP 1 1.40 Stawka 2 Bet365⛔2.00
Kupon 75
Cork City FC - Finn Harps TYP 1 ah(-1.00)1.23 Stawka 10✅2.30
Kupon 76
Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok TYP 2 DNB 1.53 Stawka 3 ZWROT
Kupon 77
Eindhoven FC - Helmond TYP 1 1.40 Stawka 2 Bet365⛔2.00
Kupony 77
Trafione 47
Przegrane 28
ZWROT 2
zysk +/- +72.57
POSTAWIONE 325
WYGRANE 397.57
YIELD +22.32%
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 78
Hull City - Sunderland TYP 1 1.53 Stawka 4 Bet365

Na szybko goście już zdegradowani Hull walczy o utrzymanie i prowadzi korespondencyjny pojedynek ze Swensea dzisiaj swój mecz przegrało Crystal Palace i w przypadku wygranej Koty mają szansę zbliżyć się do nich na punkt !! Gospodarze jeżeli popatrzymy na tabele domową na przyzwoitym 11 miejscu sporo tracą w meczach wyjazdowych Sunderland w tym sezonie z meczy wyjazdowych przywiózł zaledwie 7 punktów myślę że dzisiaj w meczu ze zdeterminowanym Hull ciężko będzie o powiększenie tego dorobku!!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 79
Słowacja-Włochy 1 1.25
Czechy-Białoruś 1 1.27
Ako 1.58 Stawka 1 Bet365

Taki dubelek za najmniejszą stawkę mecze już za chwilę ! Włochy to beniaminek i jeden z faworytów do spadku Słowacja co prawda bez graczy z NHL jednak większa część składu występuje w ekstralidze czeskiej na coś więcej na tych mistrzostwach Słowacy nie mają co liczyć jednak z Włochami nie powinni mieć problemu!!
Miałem okazję oglądać wczoraj Czechy w meczu przeciwko faworyzowanej Kanadzie i trzeba przyznać że zagrali naprawdę dobre spotkanie i przy odrobinie szczęścia mogli pokusić się o jakąś niespodziankę . Białoruś wczoraj uległa Finom tylko 3-2 co też myślę jest sporą niespodzianką dzisiaj jednak stawiam na Czechów !!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 80
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins TYP 1 1.57 ML Stawka 2 Bet360

Stan rywalizacji 1-3 . Dzisiaj Pingwiny staną przed szansą zakończenia rywalizacji ! Wczoraj z zespołem trenował już Crosby jednak nie do końca wiadomo czy zagra w dniu dzisiejszym. W ostatnim spotkaniu na własnym lodzie lepsze Pingwiny które wygrały bez Crosbiego 3-2 jednak w strzałach miażdżąca przewaga Capitals 19-38 liczę że dzisiaj mecz będzie wyglądał podobnie a gospodarze zagrają z lepszą skutecznością i ta rywalizacja nie zakończy się na 5 meczach!! W Play Off na pewno troszkę zawodzi bramkarz Capitals Holtby który broni na poziomie 90.9 % w sezonie zasadniczym ten poziom wynosił 92.5 % i liczę w końcu że wybroni któryś mecz tej serii !!
Ottawa - NY Rangers TYP 2 ML 1.86 Stawka 2 Bet365
Stan rywalizacji 2-2 . Po dwóch porażkach w Ottawie Rangers wygrali dwa mecze domowe w rozmiarach 4-1 liczę że podtrzymają dobrą serię i z tych dwóch zespołów jak na razie lepsze wrażenie sprawiają hokeiści z NY którzy gdyby nie ogromny pech w meczu nr 2 prowadzili by w tej serii 3-1 .
Chicago Cubs - New York Yankees over 6.5 1.50 Stawka 4
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 78
Hull City - Sunderland TYP 1 1.53 Stawka 4 Bet365⛔4.00
Kupon 79
Słowacja-Włochy 1 1.25⛔
Czechy-Białoruś 1 1.27✅
Ako 1.58 Stawka 1 Bet365⛔1.00
Kupon 80
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins TYP 1 1.57 ML Stawka 2 Bet360✅1.14
Kupon 81
Ottawa - NY Rangers TYP 2 ML 1.86 Stawka 2 Bet365⛔2.00
Kupon 82
Chicago Cubs - New York Yankees over 6.5 1.50 Stawka 4✅2.00
Kupony 82
Trafione 49
Przegrane 31
ZWROT 2
zysk +/- +68.71
POSTAWIONE 338
WYGRANE 406.71
YIELD +20.32%
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 83
Slovenia - Canada TYP 2 ah(-3.50) 1.32
USA - Denmark TYP 1 ah(-1.50) 1.43
Finland - France TYP 1 1.24
AKO 2.34 Stawka 3 Unibet


Nie ma się co rozpisywać liczę że USA zmaże plamę po przegranej w pierwszym meczu z Niemcami różnica między Kanadą a Słowenią powinna być bardzo widoczna wczoraj co prawda Słowenia dopiero po dogrywce uległa 5-4 Szwajcarii jednak przegrywała już 4-0 w meczu z Kanada o zdobywanie bramek będzie im bardzo ciężko !!

Kupon 84
Latvia - Slovakia TYP 1 2.75 Stawka 1 Unibet
Kupon 85
Latvia - Slovakia TYP 1 ah(+1.00) 1.45 Stawka 2 Unibet


Mam nadzieję trafić w końcu jakiś dobry kurs na tych mistrzostwach . Łotwa wczoraj wygrała z Dania 3-0 Słowacja po mękach w dogrywce pokonała słabe Włochy 3-2 . Patrząc na składy obu ekip to trzon Łotyszy stanowią zawodnicy Dinama Ryga występującego w KHL Słowacy bez zawodników z NHL większość na co dzień występuje w czeskiej ekstralidze po takim kursie myślę że warto spróbować na Łotwę. Drugi kupon z Handi !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 85
Nottingham Forest - Ipswich TYP 1 1.55 Stawka 4 Bet365

Ostatnia kolejka Nottingham tuż nad strefą spadkową w przypadku wygranej ma pewne utrzymanie i nie musi oglądać się za siebie co zrobi Blackburn !! Goście pewni utrzymania dzisiaj zagrają o pietruszkę !
Kupon 86
Liverpool - Southampton TYP 1 1.57 Stawka 2 Bet365

Liverpool walczy o podium a zarazem o występy w LM na które nadal ma szanse UTD które obecnie traci do nich 4 punkty jednak ma mecz zaległy więc by nie pokrzyżować sobie planów Liverpool musi wygrać . W ostatnich dwóch kolejkach The Reds czeka wyjazd do Londynu na spotkanie z opromienionym wygraną nad Tottenhamem West Ham oraz w ostatniej kolejce ze zdegradowanym Boro więc w sumie kalendarz nie wygląda źle i jeżeli nie przytrafią im się jakieś głupie straty punktów Liverpool stanie na podium w tym sezonie !!

Kupon 87
Pogon Szczecin - Legia Warsaw TYP 2 1.85 Stawka 2 Unibet

Legia stanie dzisiaj przed szansą odrobienia dwóch punktów do liderującej Jagielonii w pierwszym meczu grupy mistrzowskiej remis w Warszawie z Wisłą co akurat nie jest zaskoczeniem Legia na własnym stadionie traci w ostatnim czasie naprawdę sporo punktów jednak wyjazdowo jest to najlepsza ekipa naszej ekstraklasy na wiosnę komplet punktów przywieziony z wyjazdów!!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 88
Huachipato - Universidad Catolica TYP 1 DNB 2.10 Stawka 1 Bet 365


Ciekawe info z Chile sporo absencji dzisiaj w zespole gości German Lanaro, Cristián Alvarez and David Llanos for injuries, Santiago Silva for precaution, Alfonso Parot and Guilermo Maripán for suspension jak dla mnie to dość egzotyczna liga zagram za najmniejszą stawkę tutaj link do artykułu https://redgol.cl/2017/5/nube-negra-sobre-la-uc-kalinski-se-perdera/
Goście w dotychczasowych 6 meczach wyjazdowych 4 porażki do tego 3 dni temu rozgrywali spotkanie w Copa Libertadores !!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
▶ Kupon 89
Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers over 8.5 2.00 Stawka 1 Bet365
▶ Kupon 90
Minnesota Twins - Boston Red Sox under 7.50 Stawka 2 Bet365
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 83
Slovenia - Canada TYP 2 ah(-3.50) 1.32✅
USA - Denmark TYP 1 ah(-1.50) 1.43✅
Finland - France TYP 1 1.24⛔
AKO 2.34 Stawka 3 Unibet⛔3.00
Kupon 84
Latvia - Slovakia TYP 1 2.75 Stawka 1 Unibet ✅1.75
Kupon 85
Latvia - Slovakia TYP 1 ah(+1.00) 1.45 Stawka 2 Unibet ✅0.90
Kupon 85
Nottingham Forest - Ipswich TYP 1 1.55 Stawka 4 Bet365✅2.20
Kupon 86
Liverpool - Southampton TYP 1 1.57 Stawka 2 Bet365⛔2.00
Kupon 87
Pogon Szczecin - Legia Warsaw TYP 2 1.85 Stawka 2 Unibet✅1.70
Kupon 88
Huachipato - Universidad Catolica TYP 1 DNB 2.10 Stawka 1 Bet 365✅1.10
Kupon 89
Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers over 8.5 2.00 Stawka 1 Bet365⛔1.00
Kupon 90
Minnesota Twins - Boston Red Sox under 7.50 Stawka 2 Bet365⛔2.00
Kupony 91
Trafione 54
Przegrane 35
ZWROT 2
zysk +/- +68.36
POSTAWIONE 356
WYGRANE 424.36
YIELD +19.20%
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
▶ Kupon 92
Finland - Czech Republic TYP 2 1.85 Stawka 3 Bet365

Czesi jak na razie spisują się całkiem przyzwoicie przegrany mecz z Kanada jednak bardzo dobry w ich wykonaniu później wysoka wygrana z Białorusią wczoraj odpoczywali . Tego samego nie można powiedzieć o zespole Finlandii wymęczone zwycięstwo przeciwko Białorusi 3-2 oraz wczoraj wysoka porażka z zespołem Francji świadczy o tym że coś poszło nie tak w przygotowaniach Finowie grali wolno i na prawdę jak na razie wyglądają fatalnie !! Jeżeli od wczoraj nie nastąpiła jakiś wstrząs to powinniśmy dzisiaj oglądać wygraną zespołu Czech !!
▶Kupon 93
USA - Sweden TYP 1 3.60 Stawka 1 Bet365

Dzisiaj znowu poszukam ciekawego kursu na tych mistrzostwach jak dla mnie kurs na USA 3.60 to spore value i warto spróbować za najmniejsza stawkę . USA źle zaczęło te mistrzostwa od porażki z Niemcami jednak w tym meczu dzień konia miał bramkarz Niemiec Greiss wczoraj wygrana z zespołem Danii 7-2. Szwecja przegrana po karnych w meczu otwarcia z mocnym zespołem Rosji oraz wysoka wygrana z Niemcami 7-2 jednak dla mnie szanse po 50% gram wyższy kurs.
▶ Kupon 94
Leganes - Betis TYP 1 1.72 Stawka 1 Unibet

Miałem zagrać za wyższą stawkę jednak mam mieszane uczucia co do tego meczu Leganes wygrywając dzisiaj odkskakuje od Sportingu Gijon na 6 punktów i już praktycznie ma pewne utrzymanie jednak ich forma w ostatnim czasie nie zachwyca w ostatnich 5 meczach aż 4 porażki !! Za tydzień mają mecz w Bilbao więc o punkty będzie bardzo trudno dlatego dzisiaj muszą zrobić wszystko by wygrać to spotkanie ! Gdzieś wyczytałem że Betis i Sporting Gijon łączą dobre relacje i piłkarze Betisu którzy już mają pewne utrzymanie zrobią wszystko by pokrzyżować dzisiaj plany Leganes dlatego za najmniejszą stawkę !!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
▶Kupon 95
Banfield - Sarmiento TYP 1 1.50 Stawka 3 Bet365

Gospodarze na 8 miejscu w przypadku wygranej wskoczą na 5 miejsce dobrze spisują się na własnym stadionie bilans 7-2-1 ostatnie 5 meczy domowych to 4 wygrane ! Goście dopiero na 24 miejscu w dodatku jeżeli wierzyć doniesieniom mają dzisiaj zagrać bez kilku zawodników
Cosaro (21/1 df), Augire (10/0 df), Pereira (16/0 mf), Di Renzo (19/0 fw) and (18/4 fw - top scorer)
▶Kupon 96
Pittsburgh - Washington TYP 2 ML Stawka 1 Unibet

Stan rywalizacji 3-2 . Pingwiny po raz drugi staną przed szansą na zakończenie rywalizacji ja jednak nadal wierzę że WSH stać na to by doprowadzić do meczu nr 7. Patrząc na ostatnie dwa mecze na statystykę strzałów to w obu spora przewaga graczy Capitals kolejno 38-19 oraz 32-22 . W poprzednim sezonie rywalizacja w tej samej rundzie zakończyła się właśnie na meczu nr 6 również w Pittsburgu nic nie zdarza się dwa razy ;)
▶Kupon 97
Italy - Latvia TYP 2 1.37 Stawka 3 Unibet

Łotwa naprawdę mocno weszła w ten turniej od dwóch wygranych z zespołem Dani oraz Słowacji nie ma się co oszukiwać nie jest to zespół na strefę medalową kalendarz im sprzyja i zaczęli ten turniej od spotkań ze słabszymi zespołami jednak oba zespoły przynajmniej na papierze wydają się mocniejsze od Włochów więc nie wydaje mi się by Łotysze przepuścili taką okazję do 3 wygranej i być może nawet powalczenia o ćwierćfinały!? Zresztą Włosi mieli okazje zmierzyć się już na tym turnieju z drużyną z którą grała Łotwa przegrywając ze Słowacją 3-2 w drugim spotkaniu blamaż z Rosją 10-1 i jak dla mnie razem ze Słowenią to główni faworyci by za rok zagrać razem z Polską szczebel niżej!!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Kupon 92
Finland - Czech Republic TYP 2 1.85 Stawka 3 Bet365⛔3.00
Kupon 93
USA - Sweden TYP 1 3.60 Stawka 1 Bet365✅2.60
Kupon 94
Leganes - Betis TYP 1 1.72 Stawka 1 Unibet✅0.72
Kupon 95
Banfield - Sarmiento TYP 1 1.50 Stawka 3 Bet365✅1.50
Kupon 96
Pittsburgh - Washington TYP 2 ML 2.00 Stawka 1 Unibet✅1.00
Kupony 96
Trafione 58
Przegrane 36
ZWROT 2
zysk +/- +71.18
POSTAWIONE 365
WYGRANE 436.18
YIELD +19.50%
 
Do góry Bottom