>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BartBetTypy Typuje

bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Dzięki wielkie za opinie oczywiście z większością się zgadzam bardzo ciężko jest wygenerować zysk na takich kursach w NHL bo jest to mega nieprzewidywalna liga do tego dochodzą dogrywki a kursy na ML często są wręcz śmieszne. Trochę rozochocil mnie tamten miesiąc gdzie wchodziło naprawdę sporo. Nigdy przez cały sezon może i nawet nie obstawialem tyle meczy co z tego sezonu zawsze głównie polska liga jednak z racji że oglądam tą ligę postanowiłem ja również analizować głębiej i myślę że więcej wniosków wyciągnę o ile starczy mi cierpliwości po całym sezonie zasadniczym. Ten miesiąc sprowadził mnie na ziemię 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli można to zapytam, czy nie myślałem o tym, żeby poeksperymentować z opcją "Betbuilder" skoro grasz w Unibecie? Pozornie jest to zakład akumulowany, ale dotyczący jednego spotkania, więc łatwiej o powodzenie takiego zakładu niż typowego AKO. Kurs natomiast znacząco wzrasta. Pamiętam, że grałem ostatnio Rangersów z Pens. Kurs NYR z dogrywką wynosił około 2,00 a kiedy dodałem do tego, że obie strzelą co najmniej dwie wzrósł do około 3,50 i zakład wszedł. Gram tak od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Zarówno wynikami w NHL jak i w KHL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Jeszcze ani razu nie grałem tego jednak przyznam że ostatnio się tym bawiłem i sprawdzałem różne kombinacje i faktycznie kurs rósł bardzo fajnie. Jednak przy mojej skuteczności ostatnio 1x2 nawet z betbuilderami ciężko było by o zarobek. Ciekawa opcja i jeżeli mówisz że warto może bardziej się temu przyjrzę.
Dla przykładu dzisiejszy zakład
Tampa-NYR 2 ML + over 4.5 łącznie z dogrywką oraz obie strzelą przynajmniej 2 
Z kursu 3.30 robi się 4.70 
Dziękuję za opinie i myślę że warte do obserwacji. 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
#34
Florida Panthers - Winnigpeg Jets 1ML+over 5.00 1.92
  Stawka 1.5Unibet
      1.50 

Tak jak doradził kolega @rasijskij spróbuję zakładu łączonego w Unibecie. Zacznę od bramki w drużynie Panter Bobrovski że śr. 3.52 oraz 88.1% w drużynie Jets Brossoit 4.12 i 85.8%. Jak widać bardzo słaby zestaw bramkarzy w obu ekipach. Floryda jest niezwykle ofensywną drużyna 4 jeżeli chodzi o bramki, 2 pod względem oddanych strzałów, 7 jeżeli chodzi o grę w przewadze. Do tego tracą bardzo dużo bramek dopiero 28 miejsce. Jets maja zdecydowanie gorsze statystyki jeżeli chodzi o ofensywe, i są zdecydowanie lepsi jeżeli chodzi o stracone bramki na miejscu 16 jednak spory w tym udział Hellebuycka 2.40 92.81%. To że nie ma go dzisiaj w bramce stawia w roli faworytów zespół Panthers które ostatnio są wyśmienitej formie wygrywając na ostatnie 6 gier czterokrotnie i to nie z byle kim Bruins, NYR, Colarado oraz Detroit. Przegrane z NYI oraz WSH po dogrywce. W ostatnich 5 meczach średnia bramek 6.8 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
#35
Edmonton Oilers - Colorado 1 + over 4.50 2.75
  
Stawka 1.5 
Unibet 

      2.62

Jak narazie Tampa miażdży NYR, Floryda co prawda przewaga w strzalach jednak bez bramek spróbuję jeszcze jeden mecz. 
Dzisiaj w bramce Colarado 22 letni Werner który zaliczył ostatnio debiut w obliczu kontuzji Grubauera w bramce grał Francouz jednak i on po 30 sek zjechał. I debiut Marzenie zaliczył młody Szwed który obronił 40 strzałów nie przepuszczajac nic. W tym sezonie na poziomie AHL w zespole Colorado Eagles w 9 spotkaniach bronił na poziomie 90.8% Myślę że to spory Handicap w stronę Nafciarzy i ciężko sobie wyobrazić by w kolejnym meczu młody Szwed był bezbłędny, kurs fajny próbuje. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
#36
Podhale-Toruń 1 AH - 1.5 1.47 4-3
  
Gks Tychy - Zagłębie Sosnowiec 1 1.13 6-2   
Ako 1.66 
Stawka 4
1xbet 

      4.00

Do końca sezonu w PHL jeszcze daleko jednak do końca 2 rundy toczy się walka o 4 miejsca w finałowym turnieju Pucharu Polski. W grze zostało 6 drużyn JKH już nic nie ma prawa zabrać tego udziału, Tyszanie po porażce w Oświęcimiu napewno będą chcieli się zrehabilitowac z przeciętnym Zaglebiem i zapewnić sobie ten udział, a gdy patrzymy niżej sytuacja jest już bardzo ciekawa na 3 miejscu Unia która odskoczyla niespodziewaną wygraną z Tychami od ekipy pościgowej ale już o 4 miejsce walcza Katowice, Podhale oraz Lotos różnica między 4 a 6 to tylko 2 pkt więc ten mecz w Nowym Targu nie będzie zwykłym meczem jakich wiele w sezonie zasadniczym, ale ważnym spotkaniem w kontekście udziału w PP. Toruń nie zachwyca dopiero 9 miejsce i widać że zaciag zza wschodniej granicy przed tym sezonem nie był specjalnie trafionym do tego czytałem ostatnio że hokeiści z Torunia w boksie podczas meczu szarpali się między sobą jakiś zagraniczny zawodnik z Fraszkom więc może przez sporą ilość zawodników ze wschodu szatnia tam nie najlepiej wygląda? Ostatnią wygranym odnieśli praktycznie równy miesiąc temu w Gdańsku. Oczywiście takie mecze jak z Janowem czy kadra PZHL 23 nie są przeze mnie brane pod uwagę. Obie drużyny 2 tygodnie temu spotkały się na lodowisku w Toruniu wygrana Podhala 4-1 liczę że dzisiaj będzie równie przekonywujace zwycięstwo. 
 
Do góry Bottom