>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

matiq 1

matiq

Użytkownik
PRZYGOTOWAłEM TEż LISTE LIG GDZIE NALEZY SZUKAć TAKICH SPOTKAń (NALEżY MOIM ZDANIEM DOBIERAć MECZE POKOLEI Z TYCH LIG!!)

1. ENGLAND - Premier League
2. Italy - Serie A
3. Scotland - Premier League
4. Spain - Primera Division
5. Turkey – Superlig
6. Germany - 1. Bundesliga
7. Belgium - Jupiler League
8. Czech Republic - Gambrinus League
9. Netherlands – Eredivisie
10. Greece - National A
11. Russia – Vischaya
12. Portugal - SuperLiga
13. Denmark - SAS Ligaen
14. Ireland - Eircom League
15. Switzerland - Super League
16. Norway – Tippeligaen
17. EnglandChampionship
18. Germany - 2. Bundesliga
19. Italy - Serie B
20. Spain - Segunda Division
21. France – 1 DIVISION
22. Finland – Veikkausliga
23. Poland - Orange Ekstraklasa
24. France - 2. Division
25. Ukraine - 1. Division


W TYCH 25 LIGACH NAPEWNO ZNAJDZIE SIE PO CONAJMNIEJ 5 MECZY NA TYDZIEń :!: :mrgreen:
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
GDYBYM ZNAł TEN SYSTEM W TAMTYM SEZONIE TO UKOńCZYł BYM 15 Z JEDNą PORAżKą SPRAWDźCIE SAMI!!!!!
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
hehe widze że prace nad rozwinięciem systemu ruszyły i cieszy mnie to :wink:
Czekam w takim razie na typy a jak znajde jakieś spotkania na które warto postawić to na pewno je tutaj podam

Warto by było założyć nowy temat gdzie można by podawać typy

pozdro
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
wczoraj mieliscie doskonaly przyklad. Man-Middle. Man poprzednio przegral z Chealse wczoraj gral z Middle u siebie. kurs 1.25-10. wszystkim gratuluje wygranej :wink:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
wczoraj mieliscie doskonaly przyklad. Man-Middle. Man poprzednio przegral z Chealse wczoraj gral z Middle u siebie. kurs 1.25-10. wszystkim gratuluje wygranej
tylko ze był remis 0:0 a jesli sie dobrze orientuje to tu chodzi o wygrana druzyny po przegranym wczesniej meczu. A co myslicie o meczu Atletico - Osasuna ? Kurs na Osasune 2,80 w STS a ostatnio przegrali z Realem 1:0 ?
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
AHA GDZIE MA BYć ZAłOżONY TEN TEMAT Z TYPAMI DO TEGO SYSTEMU??!!! EJ JAK SKOńCZYłEM 15-STKE Z 4 BłęDAMI TO NIEźLE?
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
wczoraj mieliscie doskonaly przyklad. Man-Middle. Man poprzednio przegral z Chealse wczoraj gral z Middle u siebie. kurs 1.25-10. wszystkim gratuluje wygranej
tylko ze był remis 0:0 a jesli sie dobrze orientuje to tu chodzi o wygrana druzyny po przegranym wczesniej meczu. A co myslicie o meczu Atletico - Osasuna ? Kurs na Osasune 2,80 w STS a ostatnio przegrali z Realem 1:0 ?
to byla ironia malkolm :wink: ten mecz byl klasycznym przykladem tego systemu i ironicznie zaprzeczeniem jego skutecznosci. mozna sporo stracic obstawiajac na Man w tym meczu
 
N 31

nazz

Użytkownik
Ten jeden mecz nie zaprzecza skuteczności tego systemu... Jesli masz takie podejście do zakładów sportowych to lepiej od razu sobie daruj. Jeszcze się taki nie urodził co by miał skuteczność 100 % i wierz mi, że Ty nie będziesz pierwszy.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Nazz ma racje to jest tylko sport i od czasu do czasu zdarzają sie niespodzianki (a już szczególnie w końcówce sezonu!) ale wystarczy spojrzeć w archwia z wynikami meczy z poprzednich lat i zobaczysz że ten system połaczony z systemem zwanym 15-stką jest bardzo skuteczny!!! Zaczynając np od początku października grać ten system razem z &quot;15&quot; naprawde ją powinniśmy ukończyć czyli na sezon przy wkładzie początkowym 5 zł uzyskamy ok 1200zł i co nieźle nie ???? Nie wiem jak wy ale ja zaczynam grać tym systemem od new sezonu i mam zamiar oskubać bóków równo!!!!! ???? A wy...?? ???? 8)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja jeszcze pomyśle (mam duzo czsu ???? ) i może też tym systemem bede grał od nowego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Ja prawdopodobnie będę grał i to na trzy piętnastki, trza tylko dobrze zrobić analizę zespołów luknąć w transfery i powinno być git :roll:
 
N 31

nazz

Użytkownik
Lepiej grać jedną piętnastkę przedłużoną (tzn. więcej niż piętnastkę) niż kilka piętnastek na raz, bo w tym sposobie gry wygrane rosną bardzo szybko i o wiele większe zyski przyniesie piętnastka na wysokim poziomie niż kilka piętnastek na niższym poziomie.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
a wogóle ciężko bedzie znaleść tyle meczy żeby grać 3 piętnastki ja proponuje grać na jedną i grać porządne mecze a nie takie na siłe :mrgreen: wtedy mam np co tydzień 5-6 dobrych meczy i moge z tego wybrać ok 3-4 zalezy od kursów ???? Może wreszcie uda sie oskubać buków:p
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Albo też zamiast kilku piętnastek na raz można zagrać za większą początkową sumę i jeśli sie przejdzie cały system to oczywiście wygrana będzie o wiele większa zakladająz że zagra sie np. za 15zł na początek.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
no tak też można ja dla próby zaczne od 5 albo 10 zł ale jeśli dojde do 15 poziomu w miare szybko czyli z ok 4 pomyłkami albo mniej to za 2 sezony zaczynam gre od 50 zł i do wygrania ok 12 tyś zł ???? nigdy nie miałem tyle kasy na koncie więc nie wiem co bym z tym zrobił ???? Oby ten system przynosił nam wszystkim bardzo duże zyski. A jakiego buka proponujecie do właśnie takich pewniaków z małymi kursami u kogo są największe (ja gram na B&amp;W ale nie iwem czy to są największe ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A co do tego systemu to chyba sprubuje w czasie MŚ, beda trwały 30 dni więc jakby się kupony codziennie wysyłało to by można było się kilka razy pomylić a i tak byłby czas na ukończenie systemu całego. Do następnego sezonu jeszcze sporo a fajnie by było się wzbogacić przed wakacjami i można by było poszaleć oczywiście zakładając sukces ???? Zacząłbym od 2 zł tak na sprubowanie tylko i by było na końcu do wygrania z 500zł chyba, bede musiał sobie jeszcze to przeliczyć.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
No tak ale tu chodzi raczej o lige bo na mistrzostwach to każdy walczy do upadłego i może być róznie z tymi wynikami a liga to całkiem co innego no ale możesz spróbować bo od 2 zł jeszcze nikt nie umarł nie ????
 
Do góry Bottom