>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 [21.03.2024 - 26.03.2024]

ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Romańczuk za beznadziejnego Ślisza i Euro jest nasze. Nie widzę w naszej kadrze mocniejszego zawodnika do rozbijania ataków rywali.
Dokładnie. Wszyscy się czepiają Bednarka czy Szczęsnego o utratę bramki (swoje dołożyli) ale Ślisz dał się ograć jakiemuś amatorowi w sposób dyskwalifikujący go z gry w kadrze
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Walia - Polska
Remis @ 3.15
STS
Polska wygra po rzutach karnych @ 11.00
Nicola Zalewski dostanie żółtą kartkę @ 4.25
Betfan

Przeczuwam w tym meczu remis i to nawet blisko mi do bezbramkowego remisu. Obie drużyny pierwsze mecze wygrały bardzo wysoko, Walia ograła Finlandię 4:1, zaś Polska ograła Estonię 5:1, po takich spotkaniach zwykle przychodzi mecz z małą ilością bramek, czego też poniekąd spodziewają się buki, dając kursy na under 2.5 bramek w okolicach 1.50. Polacy mają bardzo dobry bilans spotkań z Walią, ale grają na wyjeździe, stawką awans na Euro, presja może ich zjeść, co prawda 2 lata temu ograliśmy Walię i u siebie, jakże i na wyjeździe, ale w ubiegłym roku nie na tym terenie nie potrafiła sobie poradzić chociażby Chorwacja. Walia też podchodzi do nas z bardzo dużym szacunkiem, mówiąc, że to nie oni są faworytem tego spotkania. Jak dla mnie obejrzymy mecz dość nudny, z małą ilością bramek, kręcący się wokół remisu, bramka padnie ewentualnie przez błąd któregoś z zawodników, lub przez błysk geniuszu. Na ten moment nie ufam jednej czy drugiej drużynie na tyle, żeby przyjęli na tyle inicjatywę i wygrali to spotkanie, według mnie obejrzymy dwie wycofane drużyny.

Dorzucam również kartkę Nicoli, Zalewski był bardzo aktywny w meczu z Estonią, Walia na pewno się na niego przygotuje, w Romie w lidze ma już 3 żółte kartki na swoim koncie, oraz 1 czerwoną, a przecież nie gra w pełnym wymiarze gry. Trudny teren, ciężki mecz, Nicola może tu nie nadążać za akcjami ofensywnymi i defensywnymi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3700
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Walia - Polska
powyżej 27.5 fauli @ 1.90
Fuksiarz

Ostatnie spotkanie decydujące o tym kto zagra w tym roku na Mistrzostwach Europy w Niemczech. Na ten mecz proponuje ilość fauli bo uważam, że linia jak i kurs jest bardzo dobry.
Obie ekipy miały ostatnio okazje spotkać się w Lidze Narodów. Tam padło kolejno 25 i 31 fauli. Na dzień dzisiejszy Walia ma średnia fauli na poziomie 12.6 fauli na mecz. Polska natomiast ma średnia 9.8 fauli na mecz.
Jak widać linie obu ekip nie napawają optymizmem, lecz ja bym się skupił na bezpośrednich spotkaniach. Ten mecz będzie pełen walki i starć w środku pola i kto okaże się twardszy wygra ten mecz. Walia gra u siebie, a więc od początku zarzuci swój rytm, a napędzana dopingiem kibiców będzie walczyć o każdy metr boiska.
Polska nie może być dłużna i udowodniliśmy nie raz, że również potrafimy oddać. Jak będzie naprawdę, przekonamy się w wtorek wieczorem.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Walia - Polska

Typy:
Polska awansuje @2,00 Superbet (z opcją, że jak będziemy prowadzić 1:0, to typ wchodzi niezależnie od końcowego rezultatu)
Polska wygra w regulaminowym czasie gry @3,10 Superbet (z opcją SuperPrzewaga, czyli prowadzenie różnicą dwóch bramek gwarantuje zwycięstwo)
Polska wygra i strzeli powyżej 1,5 gola @4,50 Superbet
Polska wygra i obie reprezentacja strzelą gola @7,50 Superbet

Nasza reprezentacja zagrała nadspodziewanie dobrze z Estonią. Tego, że strzelimy aż pięć goli mało kto się spodziewał. Trener Probierz wprowadził do naszego składu kilka istotnych zmian i trafił z tymi zmianami w dziesiątkę. Chyba nikt inny nie ma takiej wiedzy na temat młodych piłkarzy jak on i jest to jeden z plusów nowego selekcjonera. Przez cały mecz byliśmy lepsi od naszych rywali. Fakt, że przez większość czasu graliśmy z przewagą zawodnika, ale do momentu czerwonej kartki też byliśmy znacznie lepsi. Ten pierwszy mecz barażowy zagraliśmy z pomysłem, co chwilę stwarzaliśmy duże zagrożenie pod bramką rywali. W meczu z Estonią mało widoczny był Robert Lewandowski. Mam przeczucie, że z Walią będzie inaczej i że Robert pokaże się z dużo lepszej strony. Estonia to jest znacznie słabsza reprezentacja od Walii, ale widać progres w grze u naszych piłkarzy, więc jestem dobrej myśli.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Walia - Polska
Typ: Polska strzeli
@1.47 Superbet

Nasza ostatnia nadzieja na awans na Euro. Nie będzie to łatwe spotkanie, ale jak pokazały eliminacje, nawet jak jesteśmy w relatywnie łatwej grupie, to nie możemy być pewni sukcesu. W ostatnich dwóch latach gra naszej reprezentacji była daleka od ideału. Mimo wszystko pozostała już ostatnia prosta - wóz albo przewóz. Jeśli awansujemy, to koniec końcow przestaniemy się skupiać na tym, co źle zrobiliśmy podczas eliminacji, a na tym, jak dobrze zagrać na turnieju. Jednak tego, czy awansujemy, pewnym być nie możemy. Kursy bukmacherów kształtują się tak, że delikatnie wyższe szanse daje się Walii. Własne ściany zdecydowanie będą im ten stan rzeczy ułatwiać. A co będzie utrudniać? Chociażby fakt, że bramkarzem Walii będzie zawodnik, który cały sezon spędził bez gry. Każdy z czterech powołanych golkiperów w swoich klubach jedynie trenują, ale nie występują. Z tego też tytułu swój typ daję na w miarę bezpieczne rozwiązanie jakim jest przynajmniej jedna bramka biało-czerwonych.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Walia - Polska
Bukmacher: Superbet
Typ: Polska przedział goli 1-3
Kurs: 1.47


Kolega wyżej uprzedził mnie z tym, który już upatrzyłem i oczywiście się od nim podpisuje, dlatego nieco go modyfikuję, bo nie przewiduję, by Polska nie strzeliła żadnego gola, a strzeliła zaś aż 4 i więcej. Polacy po przeciętnych eliminacjach mogą realnie awansować na najbliższą imprezę i drabinka była dość łaskawa, bo już poprzednim rywalem była w zasadzie tylko Estonia, która nie stanowiłaby problemu dla każdej z ekip. Walijczycy to mocny rywal, ale w zasadzie moglibyśmy mówić to samo w kontekście każdego innego rywala, bo i Gruzja i Ukraina czy nawet Grecja i Islandia to byliby rywale do których podchodzilibyśmy z respektem, a nie jak do spacerku. Fakty są takie, że potencjał kadrowy naszej reprezentacji jest większy niż Walii i wielu naszych zawodników gra w topowych klubach - mając przy tym wysokie noty. Spodziewam się, że ten mecz będzie intensywny, ale musem do awansu wydaje się być minimum jeden gol, bo nie nastawiam się na jakieś bezbramkowe 0-0.
 
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Walia - Polska
powyżej 27,5 fauli @2,20
Superbet


Pierwsze moje zainteresowanie tym meczem było w kierunku kartek, jednak linia 5,5 dość wysoka więc odpuszczam. Mimo wszystko jak pan Daniele Orsato te 6 kartek pokaże to wcale nie będę zaskoczony. Jest to w końcu decydujący mecz o awansie na Euro 2024. Obie ekipy chcą się tam znaleźć, więc zaangażowania i walki nie powinno zabraknąć. Statystyk z fazy grupowej eliminacji nie ma co przytaczać, gdyż są one niskie. Nawet jak obie ekipy mierzyły się ze sobą w Lidze Narodów, to mieliśmy 25 fauli we Wrocławiu i aż 31 w Cardiff. W obu przypadkach prym pod względem tej statystyki wiedli gospodarze. Liczby fauli w meczu z Estonią też nie ma co przytaczać, gdyż mecz był dość szybko rozstrzygnięty. Natomiast Walijczycy w meczu półfinałowym z Finlandią tych fauli mieli już sporo - 16:12 dla gospodarzy. W tym meczu o wszystko spodziewam się twardej gry oraz dużo walki w środku pola, pewne jest że nikt tutaj nogi nie odstawi. Zatem spodziewam się około 30 fauli a może i nawet więcej.
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Walia - Polska
Typ: Polska powyżej 2,5 kartki
Kurs 1,70
Betfan

Powyżej typy na faule, a ja wybieram over 2,5 kartki naszej kadry. Co tu dużo mówić nie jesteśmy faworytem, ale też nie można naszych skreślać zupełnie. To sposoduje, ze mam nadzieję będzie napięcie i nerwówka z obu stron a to będzie sprzyjac ostrej grze i stykowym sytuacjom. 3 kartki dla naszych Orlów to nie wydaje mi sie trudny temat. Co prawda w oststnich meczach czy to towarzyskich czy eliminacyjnych nie było overa, ale kilka spotkań do tyłu ta linia była przez naszych okrywana. Wystarczy wspomniec mecze z Wyspami Owczymi czy Albaną.
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Walia - Polska
Under 0,5 gola @8,50 Lvbet


Szalony typ na spotkanie Polaków z Walijczykami, ale niski remis pasuje mi tu idealnie.
Ogólnie nie liczę na awans i wydaje mi się, że Walia jest większym faworytem niż wskazują na to kursy, stawka jednak jest ogromna i myślę, że obu zespołom zabraknie odwagi, aby się choć trochę otworzyć, a z drugiej strony zagrają bardzo czujnie w obronie i goli w tym meczu nie zobaczymy.
Uważam, że dogrywka i karne nie byłyby dla nas jakąś straszną opcją, poza powikłaniami kardiologicznymi.
Jedni i drudzy mają swoje atuty, ale i wady, również dla obu to najważniejszy pojedynek od Kataru. Zarówno Walia, jak i Polska wie, że nie do końca najlepiej wygląda ich gra defensywna, która będzie kluczem do awansu.
Na poczatku myślałem w tym meczu tylko o remisie, jednak później pomyślałem, że nie widzę tu raczej bramkowego starcia, jak 1-1, czy 2-2, więc czemu nie spróbować 0-0? Wiadomo, że to bardzo ryzykowne, bo w 2 minucie może być po kompocie szczególnie znająć nasza reprę, jednak uważam, że Betoniarek i spółka jutro stanie na wysokości zadania, tym bardziej, że będzie wspierana przez cały zespół.
Typuję 0-0 i liczę na awans w karnych, takie mecz scementowały ten trochę rozbity zespół. Może taka heroiczna wygrana przyniosłaby również fajny wynik na Euro?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5048
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ode mnie na dziś dwa superbety. Bardziej ryzykowny i mniej. Spodziewam się niestety kontynuacji tego co widzieliśmy w ostatnim roku od czasu zwolnienia Michniewicza. Czyli fatalnej gry w obronie, z błędami i prezentami dla rywala. I dosyć mało dynamicznej gry z naszej strony, przez co możemy przegrywać walkę w środku i fizyczną i szybkościową. To powinno stworzyć Walii sporo sytuacji i jeśli nie stanie się jakiś cud w stylu, że Walia wykorzysta 20% sytuacji a my 100% to my na to Euro nie pojedziemy i do gry jest tu czysta jedynka po fajnym kursie. Oprócz tego spróbuje pograć na statystyki. Walia od początku powinna ruszyć z kopyta. Tak u siebie robią i atmosfera będzie temu sprzyjać. Jak nam nie strzelą gola to powinni nabijać, strzały, rogi, a na bramki też przyjdzie kolej. Jeśli do 30-40minuty będzie się utrzymywał wynik remisowy bądź nasze prowadzenie to Walia będzie atakować coraz mocniej nabijając statystyki. Jak strzelą szybko to i tak powinni szybko kontrować i dużo wrzucać ze skrzydeł bo tam wahadłowi mogą nie nadążać za skrzydłowymi i bocznymi Walii. A po wrzutkach może być też dużo rogów i dużo główek celnych przy organizacji naszych stoperów. W związku z tym dwa poniższe Superbety pasują mi pod ten obraz gry.

1711442741616.png


1711442760662.png

Sercem za Biało-Czerwonymi ale logika nakazuje grę w drugą stronę po atrakcyjnych kursach. Gdyby trenerem był Michniewicz, Papszun pewnie widział bym szanse 55-45 dla nas. Obecnie szacuje 70-30 dla Walii. Szczególnie, że przegrywamy prawie na każdym polu.
Walia ma pozytywny bodziec, wsparcie kibiców - nie presja że musicie awansować bo tam nie ma juz gwiazd jak Lewy, Bale żeby awans był obowiązkiem, a drużyna to kolektyw, który w Cardiff dostaje niebywałego kopa od swoich kibiców.
Polska ma presja że jak odpadną to znowu dziady itp.
Po stronie Walii jest fizycznosć, szybkość, organizacja gry, taktyka. Spodziewam się że jak wyjdziemy 3-5-2 wahadłowymi to na bokach będziemy cały czas przegrywać w obronie i wrzutki które będą dochodzić to choćbyśmy dali 5 obrońców do środka to i tak napastnicy Walii będą dochodzić do sytuacji. Strzały z dystansu też mogą docierać w światło bramki Wojtka.
My z kolei gramy za wolno, za mało ryzykownei i za mało do przodu jak na zorganizowanych Walijczyków.
Mamy przewagę w nazwiskach, ale czy to jest przewaga? Wystarczy zaopiekować się Lewym, Zielem i nie mamy kim grać, reszty można specjalnie nie kryć. W Walii to się rozkłada, każdy może zaskoczyc co było widać w meczu z FIN.
Wszystkie argumenty przemawiaja by próbować dziś rozmaitych zakładów w stronę Walii. Poza tym co podałem to więcej strzałów, więcej rogów itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +202
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie do końca tak wszystkie, bo jednak nie jesteśmy dla nich wygodni.6 ostatnich potyczek to nasze zwycięstwa 3x kw MŚ, 2x LN, 1tow.Walia na pewno ma lepszy kolektyw, to duży czynnik przewagi ale też wszystko zależy od dyspozycji, jak będą nakręceni, na fali to będzie tam ciężko, ale My też mamy jakieś tam argumenty żeby ich trochę przytemperować.Zakład na kartki ok, z rożnymi może być różnie, Walia jak nie będzie przegrywać nie będzie się pchała na siłę do przodu, Nasi też będą grali ostrożnie z obawy na kontry.Na Superbet znalazłem zakład pow 1.5 spalonego każda drużyna po 4.7, jak ktoś szuka zachęcających wysokich kursów.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/baraże EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia vs Polska
Typ: Powyżej 27.5 fauli + powyżej 5.5 kartek
Kurs: 2.35❤
Bukmacher: Totalbet
Post w dziale:
Analiza:


Walia naturalnie także przebijała się przez rundę wstępną baraży. W czwartek pewnie poradziła sobie z Finlandią 4:1 i nie było wątpliwości, kto jest lepszą nacją w tamtym momencie. Sporym handicapem jest miejsce rozgrywania spotkania, wszak na Cardiff City Stadium może pomieścić się mniej kibiców niż na Millennium Stadium, ale akustyka oraz doping jest bardziej słyszalny na mniejszym stadionie. To ma dodatkowo pomóc zawodnikom w walce o EURO. Naturalnie w kadrze nie widzimy już Garetha Bale’a, który zakończył piłkarską karierę, dlatego też odpowiedzialność za wyniki rozłożona jest na cały zespół. Jeżeli zerkniemy sobie na kadrę naszych rywali, to zdecydowana większość zawodników występuje w Premier League oraz Championship. Walijczycy podczas eliminacji do EURO 2024 byli w stanie u siebie pokonać Chorwację oraz zremisować z Turcją. Czy kolejny sukces zostanie dopisany w Cardiff?

Polacy zgodnie z planem pokonali Estonię w ramach pierwszej rundy baraży. Nie było wątpliwości, kto jest lepszym zespołem nie tylko na papierze, ale również na boisku. Trzeba przyznać, że sporo pomogła czerwona kartka dla Maksim Paskotsi, ale to Nicola Zalewski swoimi rajdami wymusił niejako na tym piłkarzu opuszczenie boiska. Ogólnie obserwatorzy i eksperci są zgodni, że to gracz włoskiej Romy był najlepszym zawodnikiem po naszej stronie. Wiele pochwał powędrowało też do Jakuba Piotrowskiego i ten duet może być pewny występu od pierwszych minut w Walii. Sporym kłopotem byłaby ewentualna absencja Przemysława Frankowskiego, bo jest to idealnie skrojony wahadłowy pod naszych rywali, ale odesłanie Pawła Wszołka na trybuny przez selekcjonera Michała Probierza daje znak, że z piłkarzem Lens jest wszystko w porządku. Robertowi Lewandowskiemu nie udało się strzelić gola w czwartek, dlatego należy spodziewać się sporej motywacji z jego strony. Czy kapitan da nam upragnione Mistrzostwa Europy?

Dzisiaj odbędzie się jeden z najważniejszych meczów dla wielu piłkarzy naszej kadry. Robert Lewandowski czy Wojciech Szczęsny mogą zdecydować o zakończeniu kariery w razie porażki. Spodziewamy się typowego spotkania walki i warto skusić się na jeden z moich ulubionych zakładów. Łączę faule z kartkami. 28 przewinień oraz 6 upomnienia to wysokie linie, ale jak najbardziej do zrobienia. Jeżeli zerkniemy sobie na starcie Ligi Narodów w Cardiff 2 lata temu pomiędzy Walią a Polską to padło w nich 7 kartoników i 31 fauli. Jestem zdania, że Orsato będzie miał sporo pracy i liczby będą zbliżone.
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Polska vs Walia over 2.5 2.7
Moim zdaniem kurs jest tutaj za duzy , kursy na under i over moim zdaniem powinny byc podobne. Mysle ze walia pojdzie do przodu , polska obrona pod wplywem pressingu potrafi w zenujacy sposob tracic gole. Gdy już padnie jeden gol to druzyna przegrywająca będzie musiała zaryzykować. To nie sa druzyny tak underowe zeby dawac 1.47 na under
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / EURO - kwalifikacje
Godzina 20:45
Spotkanie : Walia : Polska
Typ : suma kartek drużyny ( czerwona=2 ) Polska over 3.5
Kurs : 2.45
Bukmacher : ETOTO


Nie ma co ukrywać ale mocno liczę na kartki w tym spotkaniu , to dziś dowiemy się , kto awansuje do EURO , nie będzie to spacerek tak jak to było w meczu z Estończykami kiedy to aż niespodziewanie wygraliśmy 5:1 , dziś to będzie bitwa nie używając innego określenia a co za tym idzie faul za faulem , chciałem grać over 13.5 fauli spowodowanych przez naszych orłów ale osatcznie idę kartki , sędzią jak wiemy jest nie byle kto ale sam Daniele Orsato który w tym sezonie pokazuje sporo kartoników i nie liczę tutaj samej Serie A ale te międzynarodowe typu LM ( 24 i czerwona ) w kawoifikacjach do LM jeden mecz 5 żółek i czerwień , w tych eliminacjach do ME sędziował 4 mecze 16 żółtek , ale wracając do kartek w tym meczu to zapewne Walijczycy u siebie będą dosyć często gościć pod naszym polem karnym a co za tym idzie sporo ataków które niestety my będziemy musieli jakoś powstrzymywać i daję głowę że nie za każdym razem będą to czyste wejścia , w meczu z Estończykami zobaczyliśmy jeden zółty kartonik , Estończycy mieli jeden atak na naszą bramkę oddali tylko jeden celny strzał i wiemy jak to się zakończyło i tu nasi będą mocno zmuszeni do odpierania ataków , myślę że te 4 karteczki nie będą jakąś bardzo trudną poprzeczką a sam kurs mocno zachęcający .
 
Otrzymane punkty reputacji: +202
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Walia vs. Polska
Spotkanie o awans na Mistrzostwa Europy, w którym niestety nie jesteśmy faworytem i wcale mnie to nie dziwi. Po prostu nie daliśmy ku temu powodów w eliminacjach, a w barażach trafiliśmy na fatalną Estonię, która ostatni mecz o coś wygrała dwa sezony temu. Podkreślmy, że graliśmy u siebie, praktycznie cały mecz w przewadze zawodnika, a i tak straciliśmy gola po kardynalnych błędach. Wróćmy jeszcze na chwilę do eliminacji, bo tam już w ogóle nie było powodów do optymizmu i w grupie marzeń byliśmy pośmiewiskiem, nie wygrywając praktycznie żadnego ważnego meczu, a głównie zawodząc w roli faworyta, nawet wyraźnego, choćby z Mołdawią. Naszą bolączką nie były o tyle umiejętności piłkarskie, ale mentalność, często jest to mentalność brzydko mówiąc przegrywów i już nie pamiętam, kiedy pokazaliśmy charakter, gdy nikt za bardzo na nas nie liczył. Głównie charakter pokazywali nasi rywale, a my oglądaliśmy jak strzelają nam bramki. Dlatego dziś mi bliżej do Walii i nie chcę robić sobie przesadnej nadziei. Jeśli awansujemy to świetnie, ale nie zdziwi mnie porażka. Tym bardziej, że gramy na wyjeździe, na bardzo trudnym terenie, z dojrzałym rywalem. Walijczycy co prawda nie posiadają w swoim zespole już gwiazd światowego formatu, ale ten skład stał się bardzo wyrównany, a większość graczy występuje w Premier League. Posiadają zawodników bramkostrzelnych (Williams), silnych fizycznie, a na skrzydłach bardzo szybkich. Bardzo możliwe, że gospodarze nawet oddadzą nam piłkę, tak jak to zrobili z Finlandią, a rozgrywanie niestety nie jest naszym atutem i raczej rywale o tym wiedzą. Będą czekać na nasze błędy i naciskać, a później napędzając bardzo niebezpieczne kontry. Mecz teoretycznie wydaje się underowy, ale linia jest tak bardzo nisko ustawiona, że kusi zagrać chociaż te dwa gole w meczu. Oba zespoły ostatnio się rozstrzelały i jeśli szybko padnie bramka to worek może się rozwiązać. Oczywiście nie wykluczam też szachów, ale prędzej czy później nasza obrona zaliczy jakiś poważny błąd, który zakończy się golem. Logicznym kierunek wydaje się też zagranie fauli oraz kartek, bo jeśli mecz będzie wynikowo bliski to siłą rzeczy emocje będą trwać do ostatnich sekund i wtedy nie będzie kalkulacji. Stawką jest EURO czyli ogromny prestiż, pieniądze i okno wystawowe dla graczy. Sędziować będzie bardzo doświadczony arbiter, a mianowicie Daniele Orsato, który w tym roku pokazuje dość sporo kartek, a jego średnia to ponad 5 kartek na mecz, co w kontekście stawki tego meczu brzmi optymistycznie. Oczywiście łatwiej byłoby, gdyby sędziował mniej doświadczony arbiter, bo Włochowi raczej ten mecz nie ucieknie. Myślałem też o zagraniu awansu Walii, lecz tu aż takiego przekonania nie mam i po prostu mam jednak nadzieję, że to się nie stanie. Dodatkowo rzuty rożne Walijczyków, bo linia wynosi 3,5 i myślę, że mogą ją pokryć, o ile nie wyjdą szybko na prowadzenie.

👉 Walia wygra lub remis @1,43 (betclic) ✅
👉 Powyżej 1,5 goli @1,55 (betclic) ❌
👉 Powyżej 24,5 fauli @1,42 (betclic) ✅

W betclic liczy się dogrywka.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Walia vs Polska

Walia lub remis i Polska over 19.5 pkt za kartki @1.69

Typ na naszych rywali nie dziwi, a przynajmniej nie powinien. Mecz z Estonia nie może nam zamydlic oczu i rozmyc obrazu naszej kadry. Nie mamy argumentów aby przeciwstawić się mocno fizycznej Walii, która dodatkowo pokazała na tle Finów ofensywny potencjał. Podobnie do nas na własne życzenie muszą rywalizować w barażach, bo jedynie porażka i remis z Armenia, która powinna być w ich zasięgu pokrzyzowala plany wyjazdu bezpośredniego na mundial. Dobre wyniki z Chorwatami dałyim podstawy do myślenia o wyższym miejscu w ich grupie.
O naszej drużynie nie ma co sie rozpisywać, zostało powiedziane dostatecznie dużo i nie sądzę, żeby na przestrzeni kilku dni można by było liczyć na jakąś super skuteczna grę biało czerwonych. Sądzę że Max co wyciagniemy to remis. Co do kartek to mecz powinien być fizyczny z dużą ilością fauli, a nasi mają tendencję do złapania głupich kartonikow Typ jak najbardziej realny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Gruzja - Grecja
Over 6.5 kartek @ 1.87
Over 8.5 kartek @ 4.10
Gruzja over 3.5 kartek @ 2.05
Gruzja over 4.5 kartek @ 3.20
Czerwona kartka @ 3.20
STS

obiecująca pierwsza połowa

Zapowiada się nam emocjonujące spotkanie i w mojej opinii ostre, bo spotykają się dwie drużyny, które faulować lubią, a sędziuje nasz Szymon Marciniak, który nie ma problemów z wyciąganiem kartek. Gruzja walczy o historyczny awans na Mistrzostwa Europy, ta sztuka do tej pory jeszcze im się nie udała, a tak blisko nie byli chyba nigdy. Grecja walczy o powrót na ME, ostatni raz mogliśmy ich oglądać grających w Polsce, na Euro 2012, a więc aż 12 lat temu, w tym meczu są faworytem, ale Gruzini u siebie potrafią postawić twarde warunki. Sądzę, że tu nie będzie odstawiania nogi, ani po jednej, ani po drugiej stronie, Grecja jest defensywną drużyną, a w tym meczu będzie prawdopodobnie zmuszona do prowadzenia gry. Dwie drużyny zagrały ze sobą poraz ostatni w 2021 roku, w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata, w Grecji padł remis, a sędzia pokazał wtedy 7 żółtych kartek (wtedy również sędziował Marciniak), zaś w Gruzji Grecy byli górą, a w meczu oglądaliśmy ponownie 7 żółtych kartek. Bardzo dużo walki oglądaliśmy pomiędzy tymi dwiema drużynami, a dzisiaj powinno być ich jeszcze więcej. Linie bardzo wysokie, jednak jak dla mnie warte gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +556
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dobra moze ja cos napisze tutaj, podalem zaklad w swoim temacie ale nie podalem argumentu czym sie kieruje przy wyborze stawianiu na awans Wali ale....

Nie bede pisal tego co wiekszosc tu napisala lub slyszlem gdzies indziej, oraz tego co wiemy, no bo wiemy o statystykach, wiemy kto jak gra, o formie wiemy o h2h jak kolega tutaj powyzej napisal, wiemy kto gra usiebie i tak dalej... to wiemy. Na wstepie mozna zaznaczyc ze te druzyny sa blisko siebie, oby dwie graja slabo w obronie, sa blisko w rankingu ale widze tu taka analogie....

SZWECJA


Pamietam jak mielismy baraz ze Szwecja i juz w tedy nie bylismy nie znacznym faworytem, a w mediach i nie tylko tam brano pod uwage jak Szwecja w ostatnich latach nas ogrywala a ostatni mecz wygralismy cos kolo 74r ? - Nawet ograli nas w 99r gdzie Szwedzi mieli pewny awans a MY ludzilismy sie wtedy ze Szwecja nam odpusci , nawet wtedy nam nie odpuscila. Do czego zmierzam ja wtedy stawialem na awans Polski bo wiedzialem a moze inaczej, myslalem ze Szwecja nie bedzie ciagle z nami wygrywac i tez wskazywane bylo ze oni maja passe ciaglych awansow do wielkich turnieji.

I co sie stalo? Szwcja ktora juz byla z opadajaca forma(bo to nie byla szwecja z lat 00-15) ktora "kopala" Polusow, odplynela mimo ze h2h mieli siwtny a ostatni mecz polacy wygrali w 74r
Patrz, Analogiczna sytuacja z WALIA jest teraz i Walia to zadna potega, to my grajac ze Szwecja tez nie bylismy zadna potega, a nasza forma od 2016r pikuje w dol na chwile obecna, jak smieszna Moldawia na nas punkty robi, to tylko jest potwierdzeniem.

MEKSYK

Nastepna Analogia, Meksyk ktory wylosowalismy w grupie MS, to tez bylo lamentowanie ze trudna grupa, ze nie bedzie latwo z niej wyjsc ja wtedy pamietam ze przewidywalem ze POLUSY jakims psim szwindlem przejda dalej, bo wyzeszlem zalozenia ze MEKSYK nie bedzie z MS na MS ciagle awansowal z grupy i w koncu gdzies sie podtkna , i rzeczywiscie ich pasa sie skonczyla , mimo ze Polacy zagrali takie dno to zawazyla jedna bramka, bo rowniez Argentyna mogla nam spokojnie wpakowac nastepna bramke jak i Meksyk ktory zepchnal Arabie do obrony rowniez mogl strzelic.

I co sie stalo? Meksyk ktory ciagle albo inaczej mial passe awansow w koncu znalazl sie bez awansu mimo tego ze oni lepiej grali i z Arabia, i z Argentyna dobry mecz a mianowicie 1 polowa i z nami.


WALIA

Co teraz?

Teraz to my jestesmy taka Szwecja(Meksykiem?) Polacy ostatnio leja Walie h2h, beznadziejne dla Walijczykow 1z 0r 7p , nie wiem czy dobrze podalem ale Walia napewno nie wygrala z nami od 70 ktoregos roku, a nawet lepiej spuscilismy ich poniekad z Ligi Narodow i teraz cos tak sadze ze karta sie obrocila , my ich lalismy ostatnio oni wygrali jakis mecz w eliminacjach z 50 lat temu ale NAJWAZNIEJSZY MECZ to bedzie wlasnie ten DZISIAJ z tych wszytskich o awans, mysle ze to sie gdzies zemsci i mimo ze to my ich ostatnio lalismy to wiecznie to trwac nie bedzie i badz co badz WALIA nas ogra , czy to w meczu czy po dogrywce ale taka widze Analogie , mowie tutaj o wansie bo bardziej ta analogia tyczy sie awansu.


Walia vs Polska

Nie mozna patrzec/spogladac krotko wzrocznie , bo jakby ktos obudzil sie wlasnie teraz i sprawdzil ostatnie wyniki h2h to rzeczywiscie na tej podstawie to my lepiej z nimi gramy, to my mamy lepszy sklad patrzac na papier gdzie graja nasi pilkarze, to my wyszlismy z grupy na MS, lub mamy doswiadczony sklad, i jezeli oni nie wygrali przez prawie 50 lat to teraz tez nie wygraja ale to bybylo za latwe a masy tak stawiaja jak widza ze ktos wygral z kims 5 razy to wygra 6 , jak wygral 20 raz to wygra 21, a tak to nie dziala bo nikt wiecznie nie wygrywa i nie przegrywa.

Tutaj nalezy dodac ze Polacy nic nie graja , na wyjezdzie sa slabi, ogrywa ich jakas Moldawia czy Albania, najslabsza grupa lub jedna z dwoch. co za przeciwnicy tam byli i teraz znow " Nowe Otwarcie" nie robmy smiechu. Zwrocicie tez uwage ze jak na ta kopanine dawno nie przegralismy meczu, bo od 5 nie doznalismy smaku porazki a PROBIERZ jeszcze tez nie przegral odziwo co w koncu moze sie stac. Malo tego tez che mi sie smiac bo tam bedzie sedziowal Daniele Orsato i on nie wiem sedziowal 5 meczy, 6 ? dla polakow ale co ciekawe nie przegralismy jeszcze za czasu kiedy on sedziowal to tez tak mi nie pasuje, nie wiem moze ja mam inna filozofie patrzenia na swiat ze nic wiecznie nie trwa w nie skonczonosc a drzewa nie rosna do nieba lub ksiezyca.

Jeszcze ten Szpakowski, na co on wraca? , sedziowal na zakonczenie swojej komentatorskiej kariery fajny mecz ARG-FRA ale widze ze ciagnie wilka do lasu i jakos czuje ze on nam szczescia nie przyniesie.

Tak jak TommyTSW TommyTSW napisal ale wlasnie znaczna wiekszosc patrzy na jakies serie a to jest znikome tak patrzy "ulica" ktos kto ma nie konwencjonalny sposob analizy patrzy glebiej, bo z psychologicznego punktu wiedzenia jak ktos przegrywa caly czas , czesto w ostatnim czasie, to on o tym wie, wiec jest DETERMINACJA aby miec te swoje 5 minut jest wieksza po stronie przegrywajacego w ostatnim czasie, bo wygrany jak wygrywa pod chodzi zazwyczaj lekcewazajaco lub tak na luzie, jak wygralismy tyle razy to tez wygramy, tak jak Pan Podolinski powiedzial ON woli grac z WALIA bo Walia nam lezy. Podejrzewam ze Szwedzi tez woleli grac z Polska w barazach do MS niz z Rosja, bo tez im lezelismy. My mamy swoje atuty jak kolega pisze powyzej ale Atuty i pomysly na gre to jedno a drugie trzeba je umiec je zrealizowac na boisku , mielismy latwa grupe i atuty po swojej stronie a jak je realizowali na boisku kazdy widzial.

Scenariusz

Ja widze ten mecz podobnie jak kolega neutralny neutralny , tez myslalem ze moze bedzie sporo bramek , twardy mecz , faule , kartki, ale mysle ze bede sie tutaj bardziej spodziewal wyniku 0:0 dlaczego
dlatego ze obie druzyny wiedza ze maja slaba obrone i beda sie tam pilnowac, ten mecz moze byc taki bardziej asekuracyjny z jednej i zdrugiej strony, jedni i drudzy beda czekac na jakies bledy,
, moze byc taka kopanina, nastepny argument to chyba nigdy nie mielismy remisu miedzy tymi druzynami to raz a dwa , rowniez w barazach nie bylo remisu, wiec kto wie czy tutaj on nie padnie....
jezeli tak co dalej....

Mysle ze fakt ze w dogrywce lub karnych moze sie wszystko zdarzyc ale ja tutaj stawiam na awans i widze tu taki czynnik jak ANALOGIE do Szwecji(Meksyk), my jestesmy wlasnie taka Szwecja
ktora w tych eliminacjach pokonala tylko Estonie razy dwa i Azejberdzan raz i do widzenia.
I tak samo my u nas juz w tej Paszczy zeby sie ruszaja i nie ktore zaczynaja wypadac a po braku awansu
co jest mozliwe jeszcze paru zakonczy kariere reprezentacyjna bo juz sa pomruki ze w razie braku awansu to nie ktorzy zawiesza buty na kolek.

Tak to widze , moze nie stawial bym na Awans Walii jak bysmy grali u siebie,(moze bym zaryzykoawal nie wiem) ale owszem ja moge sie mylic ale wszystko tutaj lub wiekszosc dobrze pasuje do mojej tezy/Analogi, owszem ktos napisze ze Walia nie przegrala u siebie od 22 meczy i w koncu moze przegra, bo gdzies te druzyny sa blisko siebie, owszem tak moze byc. ale patrzac na Analize techniczna to na niej pozim cenowy jest w tedy mocny jak przecina sie kilka punktow w tym samym miejscu i co ma do tego Analiza Techniczna a ma to do tego ze w tym pojedynku jest wiecej punktow zaczepnych po stronie Walii i nawet jezeli ta Walia moze miec ciut mniej atutow po swojej stronie, a Polska jest taka druzyna ze potrafi sama strzelic sobie w leb jak bylo to na MS i eliminacjach do ME i co dziwne w ciaz sa zywi ale wszystko do czasu.

To tylko moja opinia i nikt nie musi sie z nia zgadzac
, owszem tez chcialbym aby awansowali i czy awansuja czy nie ja i tak sie na tym nie wzbogace tak jak wy ale z drugiej strony czy chcecie ich gre ogladac na ME? Francja , Holandia nawet sprawdzilem ostatnio statystyki w meczu z Austria w eliminacjach w 2019 jakos tak, to oni w dwu meczu nas prawie zjedli , mimo to to my zrobilismy na nich punkty a teraz z ta gra? co oni soba reprezentuja, malo w qrwu bylo na nich i jeszcze te poza boiskowe rozgrywki po MS , zmienianie trenerow, nie wyjscie do kibicow po powrocie, bardziej mi chodzi o dzieciaki nie o nas... i jeszcze ten PZPN z kulesza ktory qrwa nigdy i nic nie wiedza, nie wiedzieli o premiach , gdzie jawnie bylo to na YT na spotkaniu z premierem . Dobra szkoda sobie szczepic nerwow i klawiatury na nich, zobaczymy co oni dzisiaj wyczaruja, moze robercik odpali w koncu i strzeli trzy bramki i awansuje, ale ja nie zyje oczekiwaniami i marzeniami, stawiam na to co widze teraz a tak to widze, wlasnie teraz, pozdro.

Awans; Walia @ 1,87 fortuna
Zabawowo dokladny wynik 0:0 po zatym kursy chyba wczesniej byly po 9 ? chyba ze sie myle - zagralem za 10f ale tyle o ile za amortyzowalo upadek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1282
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Gruzja - Grecja
Over 6.5 kartek @ 1.87
Over 8.5 kartek @ 4.10
Gruzja over 3.5 kartek @ 2.05
Gruzja over 4.5 kartek @ 3.20
Czerwona kartka @ 3.20
STS

Zapowiada się nam emocjonujące spotkanie i w mojej opinii ostre, bo spotykają się dwie drużyny, które faulować lubią, a sędziuje nasz Szymon Marciniak, który nie ma problemów z wyciąganiem kartek. Gruzja walczy o historyczny awans na Mistrzostwa Europy, ta sztuka do tej pory jeszcze im się nie udała, a tak blisko nie byli chyba nigdy. Grecja walczy o powrót na ME, ostatni raz mogliśmy ich oglądać grających w Polsce, na Euro 2012, a więc aż 12 lat temu, w tym meczu są faworytem, ale Gruzini u siebie potrafią postawić twarde warunki. Sądzę, że tu nie będzie odstawiania nogi, ani po jednej, ani po drugiej stronie, Grecja jest defensywną drużyną, a w tym meczu będzie prawdopodobnie zmuszona do prowadzenia gry. Dwie drużyny zagrały ze sobą poraz ostatni w 2021 roku, w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata, w Grecji padł remis, a sędzia pokazał wtedy 7 żółtych kartek (wtedy również sędziował Marciniak), zaś w Gruzji Grecy byli górą, a w meczu oglądaliśmy ponownie 7 żółtych kartek. Bardzo dużo walki oglądaliśmy pomiędzy tymi dwiema drużynami, a dzisiaj powinno być ich jeszcze więcej. Linie bardzo wysokie, jednak jak dla mnie warte gry.
Z tym że Marciniak nie ma problemów z wyciąganiem kartek to bym się nie zgodził owszem w lidze polskiej może i tak ale liga mistrzów odbiła mi się czkawka chodzi o mecz inter Atletico 30 fauli wielki Marciniak daje 2 kartki
 
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Walia - Polska powyżej 4.5 rogów Walii 1.91

Walia - Polska kto pierwszy 7 różnych Walia 4.00

kursy b365
Polacy lubią wybijać na rogi w panice na wyjazdach, do tego wyspiarski styl. Biorę rogi, 5 to nabiją gospodarze z palcem w nosie a jak 7 jako pierwsi to dwa palce w 19 letniej Natalce.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom