>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże do MŚ 2014 - Rewanże - 16-21.11.2013 (Wszystkie strefy)

Status
Zamknięty.
aikman 460

aikman

Użytkownik
Witam to moze cos i ja dorzuce do rozstrzygajacych meczy w walde o pilkarski raj,ktory nie jest dla wszystkich.
Chorwacja-Islandia 1 H(0-1,5) @ 1.95✅

Remis wywalczony przed paroma dniami na zimnym terenie jest chyba sukcesem Chorwatow.Tutaj zarty sie juz skonczyly i taryfy ulgowej nie bedzie dla nikogo.Nie wyobrazam sobie grania czegokolwiek w strone Islandii,dlatego wybralem taki typ a nie inny.Kurs na czysta 1 jest smieszny wiec szkoda go grac.Moim zdaniem bedzie to latwe spotkanie dla gospodarzy i spokojnie powinni sobie poradzic na wlasnym terenie przy swoich kibicach,ktorzy mysle ze beda 12 zawodnikiem Chorwacji.Jak gospodarze nie awansuja koncze z graniem czegokolwiek.Kurs jak najbardziej realny.2-0 lub i wiecej sa w stanie gospodarze ugrac zreszta Islandia zrobila i tak duzo ale jej juz mozna podziekowac za udzial bo i tak swoje zrobili.Trzymam kciuki za wiadomo kogo.
Rumunia - Grecja x2 @ 1.63 lub ✅
Rumunua - Grecja BTS @ 1.83✅
Po dosc pewnym zwyciestwie u siebie Grecja jest zdecydowanym faworytem do awansu.Rumuni musza 2-0 wygrac aby awansowac co latwym zadaniem nie bedzie.Z pewnoscia gospodarze rzuca sie do ataku od pierwszych minut co skontrowac zawsze moga Grecy,wydaje sie byc tylko formalnoscia do strzelenia gola dowiezienia remisu badz nawet wygranej.Zbyt duzym doswiadczeniem dysponuja goscie aby wydrzec sobie awans.Co do bramek typ tez bardzo realny.Skoro gracze Rumuni strzelili bramke w pierwszym meczu to mozna spodziewac sie podobnej sytuacji choc wiadomo ze pilka rozne psikusy sprawia.
Francja-Ukraina 2 H (0-1,5) @ 1.65 lub ⛔
Francja - Ukraina BTS @ 1.96⛔
Po fatalnym pierwszym spotkaniu ekipa Trojkolorowych ma noz na gardle oraz 2 bramki do odrobienia.Na poczatku chcialem grac na Zaboli jednak To ekipa naszych poludniowych sasiadow jest blizej Mistrzostw Swiata.Podejrzewam ze gospodarze od poczatku rzuca sie do odrabiania strat co otworzy szanse dla gosci do kontrataku.Dwie bramki to niby malo i duzo bo juz nie takie rzeczy sie zdarzaly jednak watpie aby Francja dokonala takiego juz to mozna nazwac cudu.Ekipa Ukrainy jest w gazie co zostalo juz wyzej napisane wszystko przemawia w strone zolto-niebieskich.
Szwecja-Portugalia BTS @ 1.83✅
Gram to samo zdarzenie,ktore nie weszlo przed paroma dniami.Ekipa Zlatana stanie na rzesach aby skromne 0-1 odrobic co moze sie im udac.Kwestia awansu tez jest otwarta a wiec ciezko jest wskazac zdecydowanie faworyta.Ciezki mecz do grania ale co zrobic.Wierze ze CR7 pokieruje kolegami aby bramke strzelic co ustawi jedan spotkanie.Jak bedzie zobaczymy,boisko wszystko zweryfikuje.Typ wydaje sie realny do grania.
Mniej wiecej tak to widze.Nie kazdy moze sie z tymi typami zgadzac,zycze powodzenia wszystkim.
Kursy jak zwykle z buka toto-mix.pl
Pozdrawiam
 
S 0

speedy1989

Użytkownik
Witam, jestem tu nowy ???? Jakbyście mogli doradzic typy na jutrzejsze 4 mecze , mam zamiar grać za grubszą kasę i troche sie waham ???? pozdrawiam
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Nie rozumiem takiego podejścia, chcesz zagrać za gruba kasę ale nie wiesz jeszcze co. Najpierw wybierz typy później dopiero stwierdzisz czy warto to grać za gruba kasę.
Jak dla mnie to grubo można jutro tylko awans ISLANDII (4.80 ) ???? Remis 0 - 0 u siebie osiągnięty w 10tkę był przecież po coś . Mam nadzieję, że już się nie wahasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam, jestem tu nowy ???? Jakbyście mogli doradzic typy na jutrzejsze 4 mecze , mam zamiar grać za grubszą kasę i troche sie waham ???? pozdrawiam
Nie słuchaj kolegów, którzy Ci doradzają granie na awans Islandii i Francji. Oni sobie żartują ???? Grubo to powinieneś zagrać na handi -4 na Polskę.
A tak poważnie, to granie grubo przy tak w miarę wyrównanych parach jak te i meczach reprezentacji jest w ogóle nie wskazane. Poczekaj jak wróci liga i coś znajdziesz. Jeśli już to dla mnie grubo to tylko na czystą Chorwację, ale jest żałosny kurs. Przedstawiony przez ciebie aku nie jest do przyjęcia i to w żadnym zakładzie. Rumunia u siebie może powalczyć, Portugalia to samo i ja bym tak nie skreślał Francji, może być wygrana jedną bramką.
 
S 0

speedy1989

Użytkownik
Chorwacja chyba jest jedyna poważną opcja tylko ten kurs nie bardzo, a co sądzisz o handi -1 i zwyciestwie wtedy kurs 1.8 na fortunie ? ???? i do tego dołożyc juz na pewniaka awans grecji ? jeszcze sie zastanawialem na over 2,5 przy szwecja portugalia ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chorwacja chyba jest jedyna poważną opcja tylko ten kurs nie bardzo, a co sądzisz o handi -1 i zwyciestwie wtedy kurs 1.8 na fortunie ? ???? i do tego dołożyc juz na pewniaka awans grecji ? jeszcze sie zastanawialem na over 2,5 przy szwecja portugalia ????
Tak naprawdę nie ma żadnej pewnej opcji. Niby dlaczego Chorwacja ma śrubować wynik ? Do awansu wystarczy 1 bramka, a to nie Barcelona, która jak wygrywa jedną bramką to gwiżdżą. Mecze reprezentacji to inna publiczność, inne nastawienie, większa kalkulacja. Awans Grecji - pewniak ?; a kto jest Grecja, żeby Rumunia nie pokusiła się o niespodziankę. Nie mówię, że typy nie mają szansy, ale dla mnie granie grubo to jak mam przekonanie w 80-90%, że typ wejdzie, a tu mam przekonanie co do twoich typów na 50%. Po za tym to nie moja bajka granie grubo. Jak ma ramzesa w sygnaturze: &quot;małymi łyżeczkami, ale często&quot; czy jakoś tak. ???? edit: ok nie pamiętam, czy to on tak miał, ale ktoś zacny z tego forum miał taką sygnaturkę ????
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Oj żebyście się na tej Ukrainie nie przejechali ????
jedna bramka ukrainy (a beda kontrowac co bardzo lubia) i juz po francji
francja jest bez formy taka prawda czasami wyjdzie im mecz ale bez zadnych rewelacji.
Mozna jeszcze patrzec na live i jesli francja strzeli pierwsza bramke to kurs na awans powinien ladnie skoczyc ;)
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
jedna bramka ukrainy (a beda kontrowac co bardzo lubia) i juz po francji
francja jest bez formy taka prawda czasami wyjdzie im mecz ale bez zadnych rewelacji.
Mozna jeszcze patrzec na live i jesli francja strzeli pierwsza bramke to kurs na awans powinien ladnie skoczyc ;)
Takie opinie zawsze mnie motywują do zagrania przeciwnego zakładu po dobrym kursie. Ukraińcy u siebie zrobili bardzo dużo. Ale Francuzi w rewanżu mają potencjał na wyrwanie awansu z rąk rywali. Pytanie tylko czy ich potencjał pozostanie figurą teoretyczną czy zostanie zrealizowany w praktyce. Więc widząc siłę w tym drugim rozwiązaniu proponuję tym razem:
AH: (Francja-2,5) vs Ukraina 1 @ 4,10 (MarathonBet) ✅ oui, 3:0
Bo przecież licho płacą za awans Allez les Bleus, tylko 3,0 ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Takie opinie zawsze mnie motywują do zagrania przeciwnego zakładu po dobrym kursie. Ukraińcy u siebie zrobili bardzo dużo. Ale Francuzi w rewanżu mają potencjał na wyrwanie awansu z rąk rywali. Pytanie tylko czy ich potencjał pozostanie figurą teoretyczną czy zostanie zrealizowany w praktyce. Więc widząc siłę w tym drugim rozwiązaniu proponuję tym razem:
AH: (Francja-2,5) vs Ukraina 1 @ 4,10 (MarathonBet)
Bo przecież licho płacą za awans Allez les Bleus, tylko 3,0 ;-)
Slogany, brak argumentów.

&quot;Potencjał&quot;... Nic więcej. Gdybyś obejrzał pierwszy mecz, wiedziałbyś że pieniądze raczej stracisz. Prawie nic nie przemawia za Francją. Ja solidnie opisałem tę parę w tym temacie i w tym dotyczącym pierwszych meczów.

Jak dla mnie awans Francji max. stawką 0,5/10 i to tylko dla fanow Żabojadow
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Slogany, brak argumentów.
&quot;Potencjał&quot;... Nic więcej. Gdybyś obejrzał pierwszy mecz, wiedziałbyś że pieniądze raczej stracisz. Prawie nic nie przemawia za Francją. Ja solidnie opisałem tę parę w tym temacie i w tym dotyczącym pierwszych meczów.
Jak dla mnie awans Francji max. stawką 0,5/10 i to tylko dla fanow Żabojadow
potencjał to nie slogan jeden Riberry jest warty co połowa reprezentacji Ukrainy , a pierwszy mecz często daje mylny obraz , swego czasu w eliminacjach do finałów ME Polska Deyny i Laty rozgromiła wręcz Holandię Crujfa i Neskensa 4:1 , by w rewanżu dostać od nich baty 3:0..każdy mecz jest inny
jak dla mnie Francja awans 3,0 medium stake
POZDRO
ELDO
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 11

pocios

Użytkownik
potencjał to nie slogan jeden Riberry jest warty co połowa reprezentacji Ukrainy , a pierwszy mecz często daje mylny obraz , swego czasu w eliminacjach do finałów ME Polska Deyny i Laty rozgromiła wręcz Holandię Crujfa i Neskensa 4:1 , by w rewanżu dostać od nich baty 3:0..każdy mecz jest inny
jak dla mnie Francja awans 3,0 medium stake
POZDRO
ELDO
Ale co może zrobić jeden Ribery?? jak dla mnie to nie wiele?? w ogóle co ta za argumenty?? &quot;bo jest warty co połowa reprezentacji Ukrainy&quot;?? Jak dla mnie to może być warty 500mln i co to daje. Jak Ukraina to kolektyw który póki co jest nie do zatrzymania. A Francję można porównać w tej formie do Polaczków:p (chyba trochę przesadziłem). Większość z was faworyzuje Francję ale nikt nie podał tak naprawdę jakiś solidnych argumentów. Bo grają u siebie, bo mają znane nazwiska i mają wynik 0-2 do odrobienia gdzie dla Ukrainy to świetna zaliczka. Moim zdaniem mecz będzie wyglądał tak Francja musi się otworzyć i atakować a Ukraina będzie ich pięknie kontrować bo to potrafią doskonale. i jak dla mnie nie będzie zaskoczeniem jak drugi raz pokonają Francję.
Pozdrawiam ????
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Widać, że konwersacja na całego, nie ma co się przegadywać, tylko poczekać do jutro, szkoda czasu na takie burze, każdy ma swoje argumenty i racje, i tyle w tym temacie.
Odnośnie jutrzejszych pojedynków to wybrałem 2 spotkania, które zamierzam postawić. Pierwszy pojedynek to mecz Chorwacja - Islandia. Wiele już zostało napisane o tym meczu przed pierwszym pojedynkiem, i sporo już przed rewanżem, tak jak już jeden z kolegów wspomniał, nikt nie traktuję Islandii na poważnie i po pierwszym pojedynku, zakończonym wynikiem 0:0, nie dają im dużych szans na awans. Bukmacherzy wystawili na Chorwatów kurs w granicy 1.30, co jest dla nieporozumieniem, spodziewałem się, że będzie to kurs w granicy 1.50, co jeszcze muszą Islandczycy zrobić, aby ich docenili? Mam nadzieję, że pokuszą się jutro o sporą niespodziankę, może i też nie daje im dużych szans na awans, ale liczę, że powalczą, tak jak zrobili to w pierwszym pojedynku, niby Chorwaci dominowali, ale brakowało wykończenia, w dodatku grali prawie przez całą połowę z przewagą jednego zawodnika i nic to nie pomogło, Islandczycy grali dobrze w obronie i dowieźli bezbramkowy wynik do końca. Teraz rewanż w Chorwacji, gdzie już nie będzie im przeszkadzała kapryśna pogoda, kibice zrobią swoje, jednak nie można skreślać Islandii, dotarli tak daleko, żyją tym meczem i będą chcieli udowodnić wszystkim, że awans do Baraży to nie przypadek, zagrają defensywnie i będą czekali na kontry i myślę, że jak przegrają to maksymalnie 1 bramką i po cichu liczę na niespodziankę i będę kibicował Islandczykom.
+1.5 Islandia 1.73 Bet365

O drugim pojedynku też zostało sporo napisane, ja w skrócie. Dziwi Mnie ten hura optymizm niektórych osób co do awansu Francuzów. W pierwszym meczu zagrali bardzo słabo, a Ukraina to doszczętnie wykorzystała, grali uważnie w obronie i przede wszystkim są świetni w kontratakach i z takim nastawieniem zagrają jutro z Francuzami, którzy są bez formy, niby przeważają, ale nie potrafią tego wykorzystać, zawodzi Benzema, Giroud a to oni są odpowiedzialni za strzelanie bramek. Ukraina podczas Eliminacji straciła zaledwie 3 bramki, i wg Mnie jutro Francuzów będzie stać tylko i wyłącznie na strzelenie 1, no maks 2 bramek, ale przy dobrze dysponowanej Ukrainie, będzie to za mało, bo jak wspomniałem doskonale grają z kontry i będą chcieli to wykorzystać. Mam nadzieję, że na Mundial pojedzie Ukraina, bo bardziej na to zasługuje, jeżeli przegrają to maksymalnie jedną bramką, 2:0 to duża zaliczka, nawet przed meczem z Francuzami i bukmacherzy znowu przesadzili z kursami, i ja zamierzam z tego skorzystać
+1.5 Ukraina 1.68 Bet365
AKO: 2.88 GL
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
No właśnie nie większość. Na tym forum za chwilę zrobi się masówka na Ukrainę. W zasadzie tylko ja i jeszcze jedna osoba gra na Francję, reszta na Ukrainę.


Ja nie mam żadnego hurraoptymizmu, ale widzę, szanse na awans 50/50 więc przy kursie 1,30 i 3,00 wybieram ten drugi. Dlatego właśnie, że nie ma hurraoptymizmu nie gram grubego freebeta na to.
Naprawde sadzisz ze Francja wygra mecz 3-0 albo 2-0 i bedzie dogrywka.Francja w takiej formie?Benzema gra piach (czasami ma przeblyski gdzie ma asyste) Giroud to nawet przemilcze bo to jest napastnik jednego sezonu. Nie ma Koscielnego podpory francji , Ribery sam wiele nie zdziala moze troche pokrecic ale bedzie mu strasznie ciezko. Wydaje mi sie ze Abidal z Sakho beda grac na srodku a to raczej nie jest najszczelniejsza defensywa.Sek w tym ze francuzi od dluzszego czasu nie sa kolektywem to taki zlepek srednich zawodnikow i paru gwiazd.Nie raz maja u siebie burdel taki jak na poprzednich mistrzostwach w RPA.
Jutro Francja bedzie bic glowa w sciane , jak straca bramke to opadna i tak czy siak z czasem beda musieli sie coraz bardziej otworzyc = to jest ich najwazniejszy sprawdzian tego czy sa warci mistrzostw i walki o najwyzsze cele.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ja nie mam żadnego hurraoptymizmu, ale widzę, szanse na awans 50/50 więc przy kursie 1,30 i 3,00 wybieram ten drugi.
No Adamo80 czy nie przesadziłeś trochę? ???? Jak możesz rozpatrywać w ten sposób szanse, skoro Ukraina ma tak korzystną zaliczkę, wygrywając u siebie dwoma bramkami bez straty gola ???? Szanse na awans to bym rozłożył 75/25. A szanse Francuzów upatruję i tak tylko w ewentualnych przebłyskach indywidualnych. Ukraina wydaje się być solidnym zespołem, okazuje się.
 
falasca 3

falasca

Użytkownik
Francja - Ukraina​


Przed nami rewanżowe spotkania barażowe o kwalifikacje Mistrzostw Świata w Brazylii. Naprzeciw siebie staną drużyny Francji i Ukrainy.
Już przed pierwszym spotkaniem para ta wydawała się bardzo wyrównana głównie ze względu na dyspozycję Francji na arenie międzynarodowej w ostatnich miesiącach.
Obecnie szala mocno przechylona na korzyść naszych wschodnich sąsiadów. Ukraińcy dzięki konsekwentnej grze i cierpliwości wygrali pierwszy mecz u siebie 2:0 stawiając się w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem. Marka jaką jest Francja może nie pojechać na Mundial. I według mnie tak się stanie. Pewne pokolenie gwiazd , które sprawiły , że ta drużyna była jedną z najsilniejszych na świecie już kilka lat temu minęła. Nie mamy już takich piłkarzy jak Zidane,Henry,Vieira,Makelele,Lizarazu. Obecna Francja to zlepek dobrych piłkarzy a nie wyśmienitych. Wiele reprezentacji poszło naprzód natomiast w ekipie Francji nastąpiła zmiana warty i obecne pokolenie nie wydaje się być gotowe na sukcesy odnoszone przez wcześniej wspomnianych poprzedników. Gwiazdą Trójkolorowych jest Franck Ribery - skrzydłowy Bayernu Monachium , który na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło ma konkretnych kompanów do pomocy jak Samir Nasri czy Oliver Giroud - zawodnik , który najbardziej rozwinął się ostatnimi czasy. Jednak to wciąż za mało by myśleć o sukcesach. Personalia są nienajgorsze jednak nie ma chemii w tej drużynie. Co więcej uważam , że Francję w środku pola można w łatwy sposób powstrzymać. Pogba zapowiada się na ciekawego zawodnika jednak w zestawie z Matuidim wygląda to przeciętnie. Linia obrony Francji też pozostawia wiele do życzenia i teraz pojawia się dodatkowy problem jakim będzie brak Kościelnego w rewanżu.
Ukraińcy mieli imponującą końcówkę fazy grupowej. W pierwszym meczu zagrali wytrwale w obronie i wykorzystali swoje szanse. W rewanżu powinno wystarczyć strzelenie bramki. Jest to jak najbardziej do zrealizowania , gdyż to gospodarze będą musieli zaryzykować i zaprezentować otwarty futbol. Siłą Ukraińców jest dobra organizacja gry i wszechstronii skrzydłowi jakimi są Konoplianka i Yarmolenko. Presja leży na rywalu , więc tym łatwiej będzie się grać reprezentacji Fomienki.
Nie neguję opinii iż Francja nie jest w stanie zagrać dobrego spotkania. Jak najbardziej mogą to zrobić i mogą wygrać jednak nie w takich rozmiarach by móc awansować. Ukraina jest zbyt solidną drużyną by wypuściła taką szanse z rąk. Kontraatak ze strony gości sam się ciśnie na usta. Francuzi muszą się otworzyć, gdyż remis nic im nie daje. Druga sprawa to skuteczność. Z tą Trójkolorowi też mają problem a idealnym tego przykładem jest postać Karima Benzemy. Ten piłkarz jak mało , który marnuje dogodne sytuacje do zdobycia gola. Możliwe , że razem z Giroud wyjdą w ataku a Trojkolorowi zaprezentują się w systemie 4-4-2.

Według mojej opinii Ukraina nie musi grać wielkiego spotkania. Nawet gdy nie zdobędą bramki szanse na awans mają duże . Uważam jednak , że przy ryzyku jakie Francuzi muszą podjąć Ukraińcy zdobędą bramkę w efekcie czego 4 bramek nie pozwolą wbić swoim rywalom.

Typ: Awans Ukrainy
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Naprawde sadzisz ze Francja wygra mecz 3-0 albo 2-0 i bedzie dogrywka.Francja w takiej formie?Benzema gra piach (czasami ma przeblyski gdzie ma asyste) Giroud to nawet przemilcze bo to jest napastnik jednego sezonu. Nie ma Koscielnego podpory francji , Ribery sam wiele nie zdziala moze troche pokrecic ale bedzie mu strasznie ciezko. Wydaje mi sie ze Abidal z Sakho beda grac na srodku a to raczej nie jest najszczelniejsza defensywa.Sek w tym ze francuzi od dluzszego czasu nie sa kolektywem to taki zlepek srednich zawodnikow i paru gwiazd.Nie raz maja u siebie burdel taki jak na poprzednich mistrzostwach w RPA.
Jutro Francja bedzie bic glowa w sciane , jak straca bramke to opadna i tak czy siak z czasem beda musieli sie coraz bardziej otworzyc = to jest ich najwazniejszy sprawdzian tego czy sa warci mistrzostw i walki o najwyzsze cele.
No Adamo80 czy nie przesadziłeś trochę? ???? Jak możesz rozpatrywać w ten sposób szanse, skoro Ukraina ma tak korzystną zaliczkę, wygrywając u siebie dwoma bramkami bez straty gola ???? Szanse na awans to bym rozłożył 75/25. A szanse Francuzów upatruję i tak tylko w ewentualnych przebłyskach indywidualnych. Ukraina wydaje się być solidnym zespołem, okazuje się.
Powiem tak żeby była jasność, typ na awans Francji to jest typ ryzykowny, zdaję sobie sprawę, że może nie wejść i przyjmuję do wiadomości wszystkie argumenty przeciw, ale są pewne mecze, pewne wydarzenia sportowe, na które zaangażowanie, mobilizacja i koncentracja u zespołów, które wcześniej się nie spisywały staje się ponadprzeciętna. Barcelona po tragicznym meczu z Milanem przegranym 0:2 odrodziła się i sprawę awansu rozstrzygnęła bez dogrywki. Jako, że Francja to nie Barcelona nie przewiduję takiego rozstrzygnięcia, ale uważam, że doprowadzą do dogrywki. Wtedy też sporo osób pisało, że Milan z taką zaliczką sobie poradzi. Może sportowo i Francja się nie popisywała, wiem, że to jest zlepek indywidualności, ale i Ukraina na wyjeździe może mieć gorszą formę, oni nie są niezniszczalni. I takie drugie pytanie: skoro Ukraina strzeliła im 2 bramki, to Francji na to nie stać ? Wierzę, że w tym meczu to oni zagrają zupełnie inaczej. I jeszcze jedna sprawa, kiedy my graliśmy z Ukrainą przegraliśmy tylko 1:0 i to ma oznaczać, że jesteśmy lepsi od Francji ? Nie - po prostu wspięliśmy się wtedy na wyżyny, jakby to śmiesznie nie brzmiało, bo to był mecz o wszystko, więc teraz dla Francji jest taki mecz o wszystko i oni zjedzą trawę żeby awansować, a mają lepszą paczkę niż my, co jest oczywiste i grają u siebie, nie mówiąc o być może małej pomocy Fify. Ja mam po prostu przeczucie, że Ukraina nie awansuje i biorę pod uwagę czynniki pozasportowe.
edit po meczu: no i przejechaliście się na tej Ukrainie
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Francja vs Ukraina over 2,5 @ 1,98
Wszyscy sie klucicie czy Francja awansuje czy Ukraina a moim zdaniem ten mecz to jest klasyczny mecz na zagranie overu.
Po pierwsze Francja to nie jest tak jak niektorzy mowia slaba druzyna ktora nie potrafi zagrac ze soba, w ktorej sa konflikty i nie ma motywacji. Francuzi stana jutro przed wyzwaniem wygrania meczu i uzyskania awansu na MS grajac przed 80+ tysiacami Francuskich kibicow na Stade de France i o odpuszczaniu nie ma mowy. Francuzi siada na Ukraincach i co do tego nie ma watpliwosci. Kwestia czasu bedzie pierwsza bramka dla Francuzow. Zadajcie sobie pytanie - ci co stawiaja na awans Ukraincow - co sie stanie jak Francja w pierwszych 30-45 min strzeli gola? Jesli Francuzi zlapia kontakt to beda jeszcze bardziej zmotywowani do gry. W szeregi Ukraincow moze wkrasc sie niepewnosc co do wyniku. Awans wcale nie bedzie taki pewny jak sie teraz wydaje. Pilka to nie jest gra fair - wystarczy pomylka sedziego, nieodgwizdany spalony, czerwona kartka, faul w polu karnym, zly dzien sedziego badz po prostu indywidyalne umiejetnosci gwiazd Francji (badz indywidualne bledy Ukraincow) i momentalnie Francuzi beda spowrotem w grze - a co wiecej beda spowrotem w grze dopingowani przez 80+ tysiecy francuskich gardel ktore napewno Ukraincom nie beda pomagac.
Z drugiej strony Ukraincy nie sa bez szans. W atakach Francuskich bedzie szansa na straty, przechwyty, kontry. Francuzi musza postawic wszystko na jedna karte i zapewne tak wlasnie zrobia. Ukraincy sa w stanie wykorzystac jakas kontre bo maja gry z kontry dobrych zawodnikow. Zakladajac, ze Francuzi strzela gola, Ukraincy beda musieli tez zaczac myslec o strzeleniu gola (bo inaczej zwans moze im sie wymknac) - i mecz zrobi sie bardziej otwarty bo nie sadze by Ukraincy skoncentrowali sie na obronie niepewnego wyniku. Osobiscie mysle, ze Francja wygra ten mecz ale jaka roznica bramkowa nie jestem w stanie powiedziec. Over natomiast brzmi jak dla mnie najlepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojt3k 5

wojt3k

Użytkownik
Granie czystej jedynki na Francuzów to samobójstwo. Przecież ta drużyna ewidentnie jest pogubiona i nie wygląda na to, żeby nagle grała nie wiadomo co w jutrzejszym rewanżu. Wiadome jest jedynie to, że obie drużyny będą chciały udowodnić, kto jest lepszy. Sądzę, że mecz może zakończyć się zwycięstwem trójkolorowych co najwyżej jedno bramkową przewagą co w rezultacie i tak nie zakwalifikuje ich do MŚ. Dziękuje, dobranoc.
 
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Jutro widzę fajne trzy opcje do zrobienia AKO
Szwecja - Portugalia
Szwecja strzeli gola @ 1,33

Nie chce typować tutaj BTS patrząc przez pryzmat poprzedniego meczu i nieskuteczność obydwu ekip , chociaż wydawałoby się, że to bardzo rozsądny typ. W tym meczu może zdarzyć się wszystko, Portugalia może strzelić pierwsza bramkę i wtedy Szwedzi ruszą z potężną siła rażenia w stronę bramki gości i powinni coś ustrzelić, jeżeli Szwedzi strzelą pierwszą bramkę to nie będą forsować tak mocno tempa bo strata bramki na 1-1 mocno skomplikuje im sprawę. Jeżeli gospodarze chcą awansować, bramkę strzelić muszą, a nie sądzę że mają inne aspiracje.
Wynik: 2-3 ✅

Francja - Ukraina
Ukraina awans @ 1,3

Ukraina w pierwszym meczu spokojnie mogła pokusić się o wyższe zwycięstwo nad Francją, jednak nieskuteczność i słabe wybory w końcówce meczu uniemożliwiły im to. W tym meczu nie patrzę na siłę ataku, tylko na siłę obrony, a ta jest na prawdę mocna. Ostatnie porażka na wyjeździe (nie liczę meczu z Turcją bo był to neutralny teren) to mecz z Austrią w czerwcu 2012r. Ukraina od 7 spotkań nie przegrała i są to praktycznie mecze eliminacyjne (5 zwycięstw, 2 remisy). Co do Francji, nie jest to ta sama reprezentacja co parę lat temu, chociaż potencjału piłkarskiego nie brakuje. U siebie nie prezentują się szczególnie mocno i grają w kratkę. W tym meczu jest jeszcze jeden aspekt, mianowicie sytuacja z ręką w meczu barażowym z Irlandią. Niech sprawiedliwości stanie się zadość ????
Wynik: 3-0 ⛔

Chorwacja - Islandia
HC -2 - 02 @ 1,26

Islandia to nie są jakieś ogórki, bo ogórki nie dostają szansy w barażach i na prawdę nie sądzę, że Chorwaci mogą pokonać ich różnicą 3 bramek. Islandczycy w ostatni meczu pokazali, że potrafią się bronić bo od 50min grali z czerwoną kartką i nie dali wbić sobie bramki. Taki mecz na pewno uskrzydla i mocno motywuje drużynę, dlatego nie zdziwię się jak drużyna gości awansuje do Mundialu.
Wynik: 2-0 ✅

AKO @ 2,18 ⛔
Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom