>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Baraż o pozostanie/awans do Bundesligi Werder Brema - Heidenheim 2/6.07.2020

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-06-29 o 20.03.14.png


Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

09986a2fb5.jpg

 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
20:30 Werder Brema - Heidenheim
Werder @1,47
Werder -1,5 @2,43

Pierwsze spotkanie dużej wagi o prawo gry w przyszłym sezonie w najwyżejszej klasie rozgrywkowej Niemiec. Werder walczy o pozostanie w Bundeslidze, a Heidenheim o awans do niej. Nie będę czarował, że znam na wylot drużynę gości. Natomiast sprawdziłęm sobie kadrę i większość graczy nie ma wcale doświadczenia na poziomie Bundesligi, część graczy zaliczyło tylko epizody. Spora część kadry grywałą nawet na poziomie 3 ligi a nawet niżej. Myślę, że w tym starciu to doświadczenie będzie miało luczowe znaczenie. Werder bedzie zmobilizowany bo to spotkanie wygrać, a wygrana 2 golami zapewni im spokój przed rewanżem za kilka dni.

Swoją drogą to Heidenheim wykręciło przeciętny wynik w 2. Bundeslidze, wygrali mniej niż połowę spotkań. Ich bilans to 15-10-9. Tylko słaba postawa Hamburga w koncówce sezonu oraz wyrównana stawka całej ligi dała im szanse na grę o awans do Bundesligi. Moim zdaniem na szansie się skończy.
 
Ostatnia edycja:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Werder Brema - Heidenheim
Werder powyżej 1.5 gola @1.6
lvbet


Werder w ostatniej kolejce zapewnił sobie prawo do gry w barażach gromiąc 6:1 FC Koeln. Ich gra przez cały sezon była poniżej krytyki z pojedynczymi przebłyskami dobrej gry. Te pojedyncze przebłyski mogliśmy zobaczyć po wznowieniu rozgrywek, a to dobrze świadczy przed nadchodzącym spotkaniem z Heidenheim, które zajęło 3. miejsce z dorobkiem 55 punktów. Hamburger SV nie wytrzymał końcówki sezonu i stało się jak się stało.
Heidenheim w meczach wyjazdowych spisywało się fatalnie (4-6-7).
Dla Heidenheim grę w barażach można uznać za sukces, ponieważ pierwszy raz stają przed okazją zagrania w Bundeslidze.
Werder Brema to klub z bogatą historią i ciężko jest sobie wyobrazić aby spadli do niższej klasy rozgrywek. Jeśli zagrają tak jak końcówkę sezonu, to powinni dzisiejsze spotkanie bez większych problemów wygrać, bo przeciwnik nie jest wcale mocny.
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Uwielbiam analizy pseudoznawców XDDD

Nie żebym ja był jakimś kozakiem, ale śledzę Bundesligę od czasu do czasu. Przecież Werder jest w tym roku tragiczny, tam połowa piłkarzy to by sobie w Ekstraklasie nie poradziła, do tego kompletnie nie dojeżdżają fizycznie. Typowe granie po kursach z Waszej strony. Argumenty "ciężko jest sobie wyobrazić aby spadli do niższej klasy rozgrywek" no HSV i VfB też sobie ciężko było wyobrazić. "Heidenheim fatalne na wyjazdach" - no fatalne, a Werder w tym roku u siebie wygrał dwa razy: w pucharze z BVB (do dziś nie wiem jak to się stało) i ostatnio z Kolonią (a w całym sezonie dorzucił tylko wygraną z Augsburgiem i Heidenheim w pucharze) . Fajny wynik 6-1. Ale oczywiście nikt nie wspomni o kosie Kolonii z... Fortuną, którą tym samym Koeln spuściło z ligi. Przypadek? No ale o tym nie warto wspominać panowie eksperci? XD "Myślę, że w tym starciu to doświadczenie będzie miało luczowe znaczenie ". Żeby tutaj jeszcze przyjeżdżało to Heidenheim na pełne Weserstadion to byłbym w stanie uwierzyć, że chłopaki się spalą. Ale co tu mają do stracenia? Te przepłacone gwiazdeczki z Bremy są do ogrania, ja tutaj bym nie grał nic, ale lubię pograć przeciwko forumkowi, więc:

Heidenheim @6 uni
Heidenheim -1 AH @16 uni


Zabrakło 20, może 10 centymetrów przy strzale Beermanna w 92. minucie. Pozdrowienia dla grających po kursach na Werder, który był beznadziejny zgodnie z przewidywaniami. Niech kulnie ich to Heidenheim.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Uwielbiam analizy pseudoznawców XDDD

Nie żebym ja był jakimś kozakiem, ale śledzę Bundesligę od czasu do czasu. Przecież Werder jest w tym roku tragiczny, tam połowa piłkarzy to by sobie w Ekstraklasie nie poradziła, do tego kompletnie nie dojeżdżają fizycznie. Typowe granie po kursach z Waszej strony. Argumenty "ciężko jest sobie wyobrazić aby spadli do niższej klasy rozgrywek" no HSV i VfB też sobie ciężko było wyobrazić. "Heidenheim fatalne na wyjazdach" - no fatalne, a Werder w tym roku u siebie wygrał dwa razy: w pucharze z BVB (do dziś nie wiem jak to się stało) i ostatnio z Kolonią (a w całym sezonie dorzucił tylko wygraną z Augsburgiem i Heidenheim w pucharze) . Fajny wynik 6-1. Ale oczywiście nikt nie wspomni o kosie Kolonii z... Fortuną, którą tym samym Koeln spuściło z ligi. Przypadek? No ale o tym nie warto wspominać panowie eksperci? XD "Myślę, że w tym starciu to doświadczenie będzie miało luczowe znaczenie ". Żeby tutaj jeszcze przyjeżdżało to Heidenheim na pełne Weserstadion to byłbym w stanie uwierzyć, że chłopaki się spalą. Ale co tu mają do stracenia? Te przepłacone gwiazdeczki z Bremy są do ogrania, ja tutaj bym nie grał nic, ale lubię pograć przeciwko forumkowi, więc:

Heidenheim @6 uni
Heidenheim -1 AH @16 uni


Dokładnie jestem podobnego zdania, żadnych pieniędzy bym na Werder nie postawił dzisiaj :)
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Werder posiada lepszych, bardziej doświadczonych piłkarzy. Goście nie mają większych szans na Wezerstadion. Dla Heidenheim ten baraż jest dość przypadkowy co pokazali w ostatniej kolejce z pewnym już Bilefeldem, nic nie grali. Dużo błędów w ustawieniu, niepewna obrona. Baraż zawdzienczaja dzieki nieporadności Hsv. Klassen, Osako, Rashica to solidni ligowcy. Mi udało się złapać Werder po 1,68 w poniedziałek. Dla mnie każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianka.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Po takim marnym kursie to nawet średnio mądre jest analizowanie szans werderu i stawianie go w roli lidera, a tym bardziej grania tego za prawdziwa kasiore.
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
rodzyn7 rodzyn7 sunxl sunxl B brajan82

Panowie, najłatwiej to krytykować, co ?
Patrząc na ilość waszych postów to coś tam na forum się udzielacie. Jednak nie kojarzę za bardzo waszych nicków z tematów które obserwuje, a trochę tych tematów jest. Cały czas przewijają się te same osoby w tematach z analizami. Wasze posty nic nie wnoszą do tematu. Jak krytykować to konstruktywnie, a nie: jestem na nie, bo on jest na tak a to pseudoznawca. Jak byście zaproponowali jakieś typy poparte sensownymi argumentami to byłoby to z korzyścią dla wszystkich.

rodzyn7 rodzyn7 Podaj jakieś konkretne argumenty za swoim typem.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
rodzyn7 rodzyn7 sunxl sunxl B brajan82

Panowie, najłatwiej to krytykować, co ?
Patrząc na ilość waszych postów to coś tam na forum się udzielacie. Jednak nie kojarzę za bardzo waszych nicków z tematów które obserwuje, a trochę tych tematów jest. Cały czas przewijają się te same osoby w tematach z analizami. Wasze posty nic nie wnoszą do tematu. Jak krytykować to konstruktywnie, a nie: jestem na nie, bo on jest na tak a to pseudoznawca. Jak byście zaproponowali jakieś typy poparte sensownymi argumentami to byłoby to z korzyścią dla wszystkich.

rodzyn7 rodzyn7 Podaj jakieś konkretne argumenty za swoim typem.
Mój argument jest taki. Jaki cel ma robienie analizy pod typ 1.47??

Tak samo nie ogarniam analiz gdy np. Legia gra ze jakimś średniakiem i jest podobny typ, a okazuje sie, ze mecz był wyrównany.
To nie jest jakieś czepianie sie, tylko próba zrozumienia tego fenomenu.
Gra drużyna zagrożona spadkiem, czyli słaba i drużyna z czołówki level niżej.
Nie wiem jaki będzie wynik ale dla mnie ten kurs nie odzwierciedla siły obu ekip. Z drugiej strony spodziewałem sie lepszego wyniku gości w mecxu z arminia.
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Mój argument jest taki. Jaki cel ma robienie analizy pod typ 1.47??

Tak samo nie ogarniam analiz gdy np. Legia gra ze jakimś średniakiem i jest podobny typ, a okazuje sie, ze mecz był wyrównany.
To nie jest jakieś czepianie sie, tylko próba zrozumienia tego fenomenu.
Gra drużyna zagrożona spadkiem, czyli słaba i drużyna z czołówki level niżej.
Nie wiem jaki będzie wynik ale dla mnie ten kurs nie odzwierciedla siły obu ekip. Z drugiej strony spodziewałem sie lepszego wyniku gości w mecxu z arminia.
Widzisz, że podaję też typ z kursem 2,43 na zwycięstwo Wrederu minimum 2 golami ?

Typy z kursami w okolicach 1,4-1,5 są często przydatne dla mniej doświadczonych graczy np do kuponu typu dubel.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
rodzyn7 rodzyn7 sunxl sunxl B brajan82

Panowie, najłatwiej to krytykować, co ?
Patrząc na ilość waszych postów to coś tam na forum się udzielacie. Jednak nie kojarzę za bardzo waszych nicków z tematów które obserwuje, a trochę tych tematów jest. Cały czas przewijają się te same osoby w tematach z analizami. Wasze posty nic nie wnoszą do tematu. Jak krytykować to konstruktywnie, a nie: jestem na nie, bo on jest na tak a to pseudoznawca. Jak byście zaproponowali jakieś typy poparte sensownymi argumentami to byłoby to z korzyścią dla wszystkich.

rodzyn7 rodzyn7 Podaj jakieś konkretne argumenty za swoim typem.
Piszesz, że nie widziałeś Heidenheim, jakieś dyrdymały o tym, że gracze Werderu są bardziej doświadczeni, a potem jeszcze zarzucasz mi brak KONSTRUKTYWNEJ krytyki. Konstruktywną krytykę to miałeś w poprzednim poście gdzie wyjaśniłem Ci, że doświadczenie nie ma nic do rzeczy, a Stuttgart w zeszłym roku też miało sobie z Unionem łatwo poradzić. Jakbyś chciał być taki merytoryczny to napisałbyś, że Vogt nie zagra za kartki. Jak dla mnie to może być nawet wzmocnienie Werderu, bo gorzej niż ten parodysta zagrać się nie da, ale kto ich tam wie.
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Jedyne co wam mogę powiedzieć to że jakoś w ostatniej kolejce nikt tego trzeciego miejsca zająć nie chciał. Jedynie Werder nie chciał spaść.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ludzie popłynęli na Wederze wczoraj :) kto oglądał to widział kto był lepszy, ale do każdego faworyta można dorobić sobie analizy z doświadczeniem i że wygrali w poprzedniej kolejce 6:1 to nie wyobrażam sobie, zeby nie wygrali itd. itp. Masę takich analiz jest codziennie na Real, Barcelonę czy inne Bayerny, ale ogólnie faworytów. Nie krytykowałem, napisałem swoje zdanie na temat Wederu, że pieniędzy na nich nie postawię i wyszło dobrze.

Moim typem Heidenheim awans @2.96 na Fortunie, polecam łapać :)
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Tez czułem, ze tu moze niespodzianka byc. Nie pograłem nic w stronę gości, bo jednak ich mecz z Arminia miał trochę inny przebieg niż sie spodziewałem.
Jak teraz jest awans za 2.96, to warte grania.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - baraż
Godzina: 20:30
Spotkanie: Heidenheim - Werder Brema
Typ: Heidenheim strzeli więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,80 jeden z tych typów, który nie powinien wejść, a wszedł
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Będzie to spotkanie rewanżowe i powinno być tutaj sporo emocji. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0. Sam wynik jest niespodzianką, ale przebieg meczu jest jeszcze większą, gdyż Werder w tamtym meczu wcale nie był drużyną wyraźnie lepszą. Mogło się wydawać, że u siebie uda im się zdominować rywala, a tu nic z tego. Teraz mogą mieć problemy, by wyjść zwycięsko z tego dwumeczu, gdyż Heidenheim to jest drużyna własnego boiska i to, że dostali taką szansę na awans jest właśnie w dużej mierze zasługą bardzo dobrej gry u siebie. Pod względem domowych spotkań w drugiej Bundeslidze ustępowali oni tylko Stuttgartowi. Do tego Heidenheim wygrało pięć ostatnich spotkań u siebie i z tych pięciu spotkań tylko w jednym nie strzelili przynajmniej dwóch goli. Werder Brema to jest nierówna drużyna. Potrafią oni zagrać bardzo dobry mecz jak ten wygrany 6:1 z Koln, a potrafią przegrać np. z Mainz 1:3. Uważam, że Heidenheim stać tutaj na dwa gole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom