>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

błędny kurs bukmachera, jak to rozliczą?

jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Przeglądając ofertę na 2. kolejkę eliminacji mistrzostw świata 2014 rzucił mi się w oczy typ z meczu san marino- czarnogóra: obie strzelą- NIE po kursie 10 zł! od razu podszedłem do sts-a i postawiłem za 30 zł taki zakład. Po paru godzinach typ ten został wycofany z oferty. Postanowiłem sprawdzić jaki jest stan mojego kuponu na sts.pl i zakładana wygrana to właśnie 30 zł, które postawiłem. I teraz mam parę pytań:
1) czy jeżeli typ wejdzie, to czy jest szansa na odebranie wygranej czy tylko na zwrot stawki?
2) i czy jeżeli typ nie wejdzie to czy również dostanę zwrot stawki (zakład prawdopodobnie będzie anulowany)? z góry dzięki za pomoc.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Jeżeli zakładana wygrana na Twoim kuponie to 30 złotych (czyt. stawka) to już jest zwrot. Na dobrą sprawę możesz skoczyć do STS po kasę ????
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Czytałem już parę tekstów o błędach bukmacherów i tak na dobrą sprawę to nie warto chyba korzystać z błędnych kursów, bo niegdy nie wypłacą Ci wygranej. No nic, przynajmniej przez chwilę żyłem w nadzie, że się choć trochę wzbogacę na błędzie buków ????
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Ja złapałem na IO kurs na Bolta 30.00. Z tym, że mi nie przyjęło za 150. Max za 5 zł. Oczywiście dostałem zwrot stawki.
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
haha, z przyjemnością muszę powiedzieć że, nie mieliście racji, bo wypłacili mi wygraną i jestem 320 zł do przodu. teraz trochę żałuję, że za większą kasę nie postawiłem aczkolwiek wtedy mogliby już nie wypłacić wygranej ????
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
sory, ale do czego odnosi się Twoj post, do tego, że niby wciskam kit czy, że nie wypłaciliby mi przy większej wygranej..?
Do tego że sts wycofując z oferty zdarzenie powinnien dać Ci zwrot postawionej stawki.
Swoją drogą jakim cudem jesteś 320 zł do przodu jak postawiłeś 30 zł * 10(kurs)
-podatek?
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Do tego że sts wycofując z oferty zdarzenie powinnien dać Ci zwrot postawionej stawki.
Swoją drogą jakim cudem jesteś 320 zł do przodu jak postawiłeś 30 zł * 10(kurs)
-podatek?
a takim cudem, że nie postawiłem za 30 zł, a za 40zł. więc do wygrania było 352, minus 40 za które postawilem daje 312, wiec ok, mala pomylka. A co do zwrotu to byłem 100 procentowo pewny, że dostanę zwrot i jak babka w kasie powiedziała, że musi jeszcze raz wszystko policzyć ile ma mi wypłacić bo sie zgubiła (miałem ten zakład na 3 kupony rodzielony (2x za 10zł i 1x za 20zł)) to wtedy sobie dopiero zdałem sprawe, że chce mi wypłacić 352 zł ???? a tak w ogóle, to w jakim celu miałbym kłamać, jako anonimowa osoba, która założyła tu konto tylko w celu zadania pytania co do tego kuponu? :razz:
 
A 14

anu

Użytkownik
Pani w punkcie nie oblicza wygranej. A pomyłki bukmachera mają specjalne miejsce w regulaminie ;) Warto go czytać :cool:
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Pani w punkcie nie oblicza wygranej. A pomyłki bukmachera mają specjalne miejsce w regulaminie ;) Warto go czytać :cool:
po pierwsze znam ten zapis w regulaminie, właśnie dlatego ta cała rozkmina, że się zdziwiłem jak mi pani wypłaciła wygraną, a po drugie ta pani na samym końcu wzięła kalkulator do ręki i zsumowała wygraną z wszystkich kuponów więc raczej wiem co widziałem..
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
po pierwsze znam ten zapis w regulaminie, właśnie dlatego ta cała rozkmina, że się zdziwiłem jak mi pani wypłaciła wygraną, a po drugie ta pani na samym końcu wzięła kalkulator do ręki i zsumowała wygraną z wszystkich kuponów więc raczej wiem co widziałem..
oj krecisz w tych swoich postach ;]
 
H 92

hagi

Użytkownik
Chłopie pieprzysz jak dziadki w stsie.
Nic Ci nie wypłacili - Ty masz problemy z prostym liczeniem....
A co do bledow to coraz trudniej wyplacic od naziemniakow, po pierwsze maja zapiski w regulaminie, po drugie coraz mniej bledow w ofertach.
Moj znajomy, Kanclerz z Bydgoszczy sadzil sie z Stsem za pamietny mecz w reczna takze nie pisac, ze nie da sie wygrac z bukmacherem, trzeba miec poprostu jaja i walczyc o swoje.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
po pierwsze znam ten zapis w regulaminie, właśnie dlatego ta cała rozkmina, że się zdziwiłem jak mi pani wypłaciła wygraną, a po drugie ta pani na samym końcu wzięła kalkulator do ręki i zsumowała wygraną z wszystkich kuponów więc raczej wiem co widziałem..
jajebe... wygrane oblicza ci sysyem komputerowy la każdego kuponu. na kalkulatorze dodawała wygrane z 3 różnych kuponów żeby się nie pomylić. to taki trudne do zrozumienia?
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
ok, ok, mam urojenia, a 350 zł samo wpadło do mojego portfela. wasza opinia mi wisi i powiewa wiec proponuje zakonczyc ta rozmowe bo nie lubie dyskutowac z ludzmi ktorzy &quot;wszystko wiedza&quot; i &quot;zawsze maja racje&quot;.
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
podaj screen/zdjęcie kuponu to wyjdziesz z tego tematu z twarzą ????
no właśnie nie za bardzo, bo jeśli kupon jest wygrywający to Ci go raczj nie wydają ???? a po za tym cała ta sprzeczka była na temat tego czy wypłacili mi kase a nie czy w ogóle postawiłem taki kupon, no chyba, że zaraz mi ktoś właśnie zarzuci, że w ogóle takiego kuponu nie było :p
 
cock 756

cock

Użytkownik
STS a błędy...
Od dawien dawna w STS pojawiają się babole w ofercie. A to za wysokie kursy, a to surebety do pokombinowania z handicapem. A to mecze, które juz się zakonczyły, albo totale mają absurdalnie przesunięty przecinek - koszykowka, albo mecz hokeja trwa, a przyjmują zakłady na pierwszą kwartę.
Mam wrażenie, że to krecia robota pracowników...
Jeżeli grasz po cichu to będziesz mial z tego korzyści. Jeżeli trąbisz o tym w budce, czy forach - zapomnij. Obok wczytanego kuponu przy danym zdarzeniu zobaczysz literkę D. Przy singlu - oznacza to kurs 1,00 pomnożony przez 0,88, więc... dalszą baję sobie dopisz sam.
Pieniądze lubią ciszę.
Wyjmowałem kasę z takich brzydkich bąków w STS i traciłem na podatku po zwrocie, wszystko zależało od towarzyszącemu temu szumu gawiedzi. ;)
 
Do góry Bottom