>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Azjatycka Liga Mistrzów 2024/2025

Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Al Gharafa-Al Ain TYP 2 kurs 2,10 4/10 g.20.00

PS: Osobiście trochę się interesuje tymi rozgrywkami (afrykańską również). O to co ciekawego znalazłem w sieci:

Cytuję:

"Al Ain to naprawdę silna drużyna i jestem pewien, że są na tym samym poziomie co drużyny takie jak Al Ahli Saudi. Al Gharafa z kolei jest w kiepskiej formie. Ich bramkarz jest jednym z najbardziej niezwykłych i amatorskich graczy, jakich kiedykolwiek widziałem. Arabskie drużyny zazwyczaj nie skupiają się zbytnio na obronie ani bramkarzu, ale ten facet jest szczególnie słaby. Stracili trzy gole przeciwko Esteghlal, którzy są obecnie w bardzo słabej formie.
Myślę, że po ostatnim remisie z Al Sadd, byli mistrzowie będą chcieli się odrodzić. Przy obecnej formie i zawodnikach Al Gharafa, myślę, że zostaną zmiażdżeni, a przy tych kursach, to świetna wartość.."

Zgadzam się z powyższym.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Al Gharafa-Al Ain TYP 2 kurs 2,10 4/10 g.20.00

PS: Osobiście trochę się interesuje tymi rozgrywkami (afrykańską również). O to co ciekawego znalazłem w sieci:

Cytuję:

"Al Ain to naprawdę silna drużyna i jestem pewien, że są na tym samym poziomie co drużyny takie jak Al Ahli Saudi. Al Gharafa z kolei jest w kiepskiej formie. Ich bramkarz jest jednym z najbardziej niezwykłych i amatorskich graczy, jakich kiedykolwiek widziałem. Arabskie drużyny zazwyczaj nie skupiają się zbytnio na obronie ani bramkarzu, ale ten facet jest szczególnie słaby. Stracili trzy gole przeciwko Esteghlal, którzy są obecnie w bardzo słabej formie.
Myślę, że po ostatnim remisie z Al Sadd, byli mistrzowie będą chcieli się odrodzić. Przy obecnej formie i zawodnikach Al Gharafa, myślę, że zostaną zmiażdżeni, a przy tych kursach, to świetna wartość.."

Zgadzam się z powyższym.

Pzdr/Psycho.
Z ciekawości skąd to wziąłeś? Patrzę na mecz (4:2) a bramki broni Rico ( ex PSG czy Sevilla ) a dwie bramki sieknął Joselu ( ex Real M ). Raczej bramkarz gości to amator ale nie wiem czy tłumaczenie zawiodło?
 
Otrzymane punkty reputacji: +501
perek99 24,4K

perek99

Użytkownik
Shandong Taishan FC - Yokohama F. Marinos powyżej 2,5 zł zoltej kartki gobet

Mecz o 14. Azjatycka lm i grają Chińczycy z Japończykami. Gram tu kartki, bo linia 2,5 po kursie 1,6 bardzo fajna. Widziałem po dwa mecze ich i potrafią grać mega ostro Chińczycy w dwóch meczach mieli dwie zadymy z rywalami. Sporo było kartek. Sędzia taki sobie, ale te 3-4 powinien zmęczyć. Ogólnie linia niska jak na rangę i okoliczności.
 
snajp 791K

snajp

Użytkownik
Persib Bandung - Lion City Sailors Puchar AFC

Bet Builder
Lion City Sailors wygra lub zremisuje
Lion City Sailors powyżej 1,5 gola
@ 2.60 (1-1)
Superbet

Zastanawia mnie dlaczego buki widzą doga w zespole z Singapuru. Lion to zespół, który ma świetny skład i jak dla mnie jest silniejszą drużyną niż zespoły z którymi Persib przegrał w AFC. Zhejiang Professional(1-0 wyjazd) i Port MTI FC(0-1 u siebie)
Spójrzmy na skład Lion: mają u siebie super strzelca: Lestienna ( zeszły sezon 25 bramek ) oraz transfer sezonu Niemca Lenarta Thy ( zeszły sezon w Eredivisie 12 bramek w barwach Zwolle ). Holendra Ramselaara ( zeszły sezon i kilka innych spędzonych w Holandii w barwach Utrechtu ), Serba Datkovica ( lata spędzone w La Liga 2 ), Hiszpana Carmone.Mają także kluczowych lokalnych zawodników jak Anuara ( reprezentant kraju-w zeszłym sezonie 12 bramek ), Nora ( reprezentant kraju-od lat gra w Lionsach ), Tana ( etatowy reprezentant kraju ), Haruna ( podstawowy stoper kadry-wiele lat w Malezji w Jahorze ).Persib z kolei w lidze jeszcze sobie radzi 3-cie miejsce ale AFC wydaje się być mało osiągalna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +431
Do góry Bottom