>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Awaria w przelewy24

S 0

scouser

Użytkownik
Ja wpłacałem wczoraj do Unibetu ok 13 kasę u buka miałem dopiero przez 18 .
Także nie polecam ,dodzwonić się do nich marne szanse byłem w kolejce 41 ... po 20min odpuściłem i po tym czasie dalej 41 ???? .

jak już ktoś musi wpłacać teraz to zrobić koniecznie screna okna wpłaty z widocznym hasłem i tytułem przelewu .
Wczoraj było info ze przelewy niedostarczone bedą zwracane na konta do 3 dni roboczych .
Ewentualnie załączyć w mailu PDF ze pieniądze zostały wysłane tak jak ja to zrobiłem. Dostałem automatyczną odpowiedź, że moje zgłoszenie zostało przyjęte i jest rozpatrywane przez BOK i oczywiście, że odpowiedzą w najkrótszym czasie. Więc czekam...

PS: Kasę przed chwilą przelali na konto.
 
M 2

manolo99

Użytkownik
na BET AT HOME zablokowane przelewy24 z mojego banku PKO BP, być może to problem z poszczególnymi bankami ? Pożyjemy zobaczymy. kasa na koncie ????
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Dodzwonił sie ktoś do nich? Jak się tłumaczą? Bez przesady, ile można... W czwartek wieczorem przelew zrobiony i do dziasiaj nic. Rozumiem awarie, usterki itp., ale chociaż na e-maile powinni odpowiadać.
 
T 0

tymczasowo

Użytkownik
(założyłem konto tylko po to żeby odpowiedzieć tutaj)

Doładowywałem tylko konto do T-mobile. Była awaria 8.08.; niektóre transakcje przechodzą, niektóre nie. Dodzwoniłem się do nich po czekaniu około 24 minuty. Nie radzę dzwonić do nich, bo opłatę za całe połączenie (+czekanie w kolejce) ponosi klient. Chyba lepiej poczekać aż się trochę uporają z tym.

Żadnej informacji na stronie, nic. Konsultant telefoniczny zmęczony. Cały czas kilkanaście osób w kolejce. Do tej pory nie miałem z nimi żadnych problemów, ale teraz ewidentnie dali ciała.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
od wczoraj i dziś też nie można dokonywać wpłat z banku WBK przez przelewy 24. Ktoś wie kiedy naprawią ten burdel ? bo przez nich wczoraj nie mogłem wpłacić kasy i meczy nie obstawiłem, które weszły???? kilka stów przeszło mi koło nosa przez tych dziadów???? rozumiem naprawiać awarię kilka godzin, ale już 2 dni????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
od wczoraj i dziś też nie można dokonywać wpłat z banku WBK przez przelewy 24. Ktoś wie kiedy naprawią ten burdel ? bo przez nich wczoraj nie mogłem wpłacić kasy i meczy nie obstawiłem, które weszły???? kilka stów przeszło mi koło nosa przez tych dziadów???? rozumiem naprawiać awarię kilka godzin, ale już 2 dni????
Zadzwoń do banku na infolinie i dowiedz się oco chodzi być może to ich wina bo z tego co wiem przelewy24 do 24godzin naprawiają wszelkie awarie a potem reszta leży po stronie banku
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
z P24 napisali, ze Niestety z powodu zmiany konfiguracji strony przez Bank BZWBK nie mamy dostępu do konta i możliwości potwierdzenia wpłat. Prace naprawcze trwają.
żadnego konkretu kiedy to zrobią, tylko tak ogólnie &quot;prace naprawcze trwają&quot;
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Od niedzieli zlecilem 4 różne wyplaty przelewami ekspresowymi przelewy24 z różnych bykmacherow na konto w mbank pieniądze dochodzą dopiero po kilkudziesięciu godzinach, a zazwyczaj trwalo to max 2-3min. Ktos ma podobny problem. Wyplacalem z fuksiarz, superbet, efortuna i Etoto . Nie wiem czy po niedzielnej przerwie technicznej w mbanku cos zawinili czy moze to przelewy24 maja jakies problemy. Bede wdzięczny za każdą odpowiedź
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Od niedzieli zlecilem 4 różne wyplaty przelewami ekspresowymi przelewy24 z różnych bykmacherow na konto w mbank pieniądze dochodzą dopiero po kilkudziesięciu godzinach, a zazwyczaj trwalo to max 2-3min. Ktos ma podobny problem. Wyplacalem z fuksiarz, superbet, efortuna i Etoto . Nie wiem czy po niedzielnej przerwie technicznej w mbanku cos zawinili czy moze to przelewy24 maja jakies problemy. Bede wdzięczny za każdą odpowiedź
Wczoraj wypłacałem z fuksiarza, faktycznie nie była to szybka wypłata ale po kilku godzinach pieniądze przyszły. Ale niby konsultant tłumaczył że to dlatego bo mają dużo wypłat jednocześnie
 
Do góry Bottom