>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Awaria w przelewy24

S 508

slukasz123

Użytkownik
Od wczoraj jest awaria przelewo24 dzwonilem do nich to czekalem na konsultanta 40 minco nie jest zartem nie wplacajcie ta metoda jak udalo mi sie dowiedziec naprawia dopiero to w poniedzialek......
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Wpłacałem dzisiaj koło 16:00 i wszystko było bez problemów.Kłopoty to są z przelewami z wczoraj bo ludzie do teraz nie mają kasy.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
normalnie działają przelewy24, sprawdziłem.
Albo naprawili wczesniej w co nie wierze......Albo sprawdziles czy mozna wplacic.....wplacic mozna tyle ze kaska nie dochodzi.......Moja czekala dobe u nich i gdybym nie zadzwonil to nic by nie zrobili i tak musialem dodatkowo pisac reklamacje do bet365.....bo tez nie doszla do nich....
 
S 0

scouser

Użytkownik
Znowu jakaś lipa, wczoraj wieczorem niby było wszystko okey, ale teraz znów coś nie tak. Czekam na wpłatę na konto już około 40 min, gdzie nigdy wcześniej nie było takiego problemu i wszystko było w ciągu paru min.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Albo naprawili wczesniej w co nie wierze......Albo sprawdziles czy mozna wplacic.....wplacic mozna tyle ze kaska nie dochodzi.......Moja czekala dobe u nich i gdybym nie zadzwonil to nic by nie zrobili i tak musialem dodatkowo pisac reklamacje do bet365.....bo tez nie doszla do nich....
wpłacałem wczoraj i dzisiaj nad ranem kasę na Skrilla , pieniądze były już po dwóch minutach.
 
S 0

scouser

Użytkownik
Wczoraj w godzinach wieczornych spokojnie wpłata wpłynęła w ciągu dosłownie paru minut bez żadnego problemu. Dzisiaj rano wpłacałem i do tej chwili nic nie ma.
 
M 2

manolo99

Użytkownik
ja wpłacałem dziś o 7 rano reklamacje i zero odzewu , atak prawdopodobnie został ponowiony i kasa poszła w kosmos wrrrrrr... na reklamacje wogóle zero odzewu dodzwonić się nie idzie do nich.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
ja wpłacałem dziś o 7 rano reklamacje i zero odzewu , atak prawdopodobnie został ponowiony i kasa poszła w kosmos wrrrrrr... na reklamacje wogóle zero odzewu dodzwonić się nie idzie do nich.
Po pierwsze, skąd masz jakieś informacje o ataku? Po drugie kasa nie mogła wyparować, nawet jeśli ten atak został przeprowadzony. Przelewy są wstrzymane chyba na razie. Najwygodniejszą teraz opcją jest MB.
PS
Masz 14 lat czy mi się wydaje? Gra u bukmachera wymaga 18 lat o ile dobrze kojarzę.

na BET AT HOME zablokowane przelewy24 z mojego banku PKO BP, być może to problem z poszczególnymi bankami ? Pożyjemy zobaczymy. kasa na koncie
Teraz to jestem prawie pewny, że nie masz ukończonych 18 lat. Tylko tam nie potrzebują skanu dowodu, więc te odzywki zostaw sobie dla kumpli z ławki szkolnej.
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Gościu źle Ci się wydaje , wystarczy poszperać w internecie, co do reklamacji fakt nie były w 5 minut, ale góra godzinę dwie , od 7 rano minęło 6 godzin , telefonu nikt nie odbiera u nich , zero info o awarii na stronie Przelewy , czasem wystarczy pomyśleć ,żeby skumać co się dzieje. Myśl zanim kogoś obrazisz , udajesz ważniaka , bo masz ileś tam reputacji super, ja tylko ostrzegam innych by nie utopili swojej kasy w tej formie płatności. TYLE , a co do wieku to Ciebie pewnie w planach nie było jak ja śmigałem na mecze wirtualna reputacjo.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Ja wpłacałem wczoraj do Unibetu ok 13 kasę u buka miałem dopiero przez 18 .
Także nie polecam ,dodzwonić się do nich marne szanse byłem w kolejce 41 ... po 20min odpuściłem i po tym czasie dalej 41 ???? .
jak już ktoś musi wpłacać teraz to zrobić koniecznie screna okna wpłaty z widocznym hasłem i tytułem przelewu .
Wczoraj było info ze przelewy niedostarczone bedą zwracane na konta do 3 dni roboczych .
 
F 0

fifafan

Użytkownik
Pieniądze na pewno dojdą nie ma co panikować ,ale tak jak kolega mówi mogli by podać info na swojej stronie, że mają taki a nie inny problem.
 
Do góry Bottom