>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Austria - Polska el. ME 2020 [czwartek, 21.03.2019, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Startujemy z wysokiego C od razu od najwyżej notowanego rywala w naszej grupie. To bardzo ważne spotkanie aby od początku eliminacji ustawić się na pozycji lidera i punktować. Stawiam na wygraną Polaków remis zwrot kurs 2.25
Zaczynając od napadu gdzie cała 3 w wysokiej formie, poprzez linie pomocy która również zarówno w środku jak i na skrzydłach notuje dobre występy. Formacja obrony tutaj największy dylemat bo o ile środek wygląda ok to jednak boczni to zagadka.
Austria to typowy średniak i jak najbardziej w naszym zasięgu.
Jedyny minus to selekcjoner na ławce ale mam nadzieje że dużo nie zepsuje.
Polska wygra (remis zwrot) 2.25 stawka 8/10 ✅
 
T 63

tacohemingway

Użytkownik
Arnautovic jest daleki od swojej najlepszej formy ostatnio bramkę strzelił 2 stycznia, również pozostali napastnicy reprezentacji Austrii nie mają się czym pochwalić, Bednarek rozgrywa najlepszy sezon w karierze oraz Glik powoli wraca do formy co widać po ostatnich wynikach Monaco ta dwójka stoperów powinna sobie poradzić z napastnikami Austrii. Za to posiadają bardzo mocną obronę i tutaj widzę największą trudność dla naszej reprezentacji gdyż nie potrafimy kreować sobie dogodnych sytuacji. Jednak jestem optymistą i wierzę że dobra gra w klubach przełoży się na wynik reprezentacji. Większość zawodników gra w podstawowych składach Zieliński,Klich,Milik czy Lewy odpowiedzialni za strzelanie bramek. Po zaciętym boju liczę że wygramy 1-0 lub 2-0.
Polska @3.35 ✅
Handicap 1:0 Polska @8.7 ⛔
Poniżej 2.5 @1.65 ✅
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Wiele już zostało powiedziane o składzie - o starych i nowych nazwiskach, które czysto teoretycznie powinny sobie z Austrią poradzić. Przyłączam się jednak do głosów rozsądku, które nakazują NIE LEKCEWAŻYĆ reprezentacji Austrii a już wiary w tzw. &quot;pewne&quot; zwycięstwo naszych kompletnie nie mam. Dla mnie mecz na remis i jakiś skromny BTTS w stylu 1:1. Skąd u mnie tyle rezerwy?
Edit: : &quot;Nie możemy się koncentrować tylko na ofensywie i pięknej grze, bo decydującym motywem będzie zdyscyplinowana gra w defensywie. Austriacy potrafią to bezwzględnie wykorzystać, jeśli trafią na drużynę, która tego nie stosuje - podsumował selekcjoner Orłów.&quot;
https://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-el-euro-2020-austria-polska-brzeczek-w-wiedniu-w-bramce-stan,nId,2894115
Czyli wszystko jasne...decydujący motyw - defensywa, czyli &quot;autobus&quot; w bramce, tylko Lewy z przodu, podania do bramkarza. Siermiężności i asekuranctwa ciąg dalszy? No ale czego wymagać od pseudo selekcjonera z doświadczeniem, które można zapisać na kartce z notatnika...
Edit 2: (Sorry ale nie da się jeszcze co komiczniejszych fragmentów nie zacytować)
&quot;Jak szkoleniowiec ocenia reprezentację po kilku miesiącach pracy? - Na pewno drużyna jest lepsza niż przed mundialem. Decydującym momentem jest to, czy już jest w stanie to pokazać, na co bardzo liczymy - mówił trener Polaków.&quot;
&quot;- Miniony rok nie był udany, rozczarowanie było bardzo duże. Jesienne mecze pokazały, jaki jest potencjał.&quot;

Drużyna lepsza niż przed mundialem? Jesienne mecze pokazały jaki jest potencjał? o_O
Nie wiem jak reszta kolegów forumowiczów ale ja spadłem z krzesła ????
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dorzucę swoje 3 grosze.
Nie jestem jakimś hejterem ale naprawdę nie wierzę w ta reprezentację. Coś tam kminie jeśli chodzi o ten sport i mam w rodzinie kogoś kto grał w swoich latach dosyć wysoko w szczeblu naszych polskich rozgrywek, i często rozmawiam z tą osobą bo kto jak nie osoba która ma styczność albo miala z piłką ma wiedzieć co jest 5 w tym sporcie. I jest to jedna z nielicznych osób która tak jak ja uważa że, ta reprezentacja to pnioki, aha i szwagier to nie Janusz jak co, mi też daleko raczej do niego. Przecież to będzie dramat jak prawie zawsze... Już jak zobaczyłem całą pake jaką Brzeczek zgarnął to juz wiedziałem co się szykuję. Przecież to stara gwardia, smietanka. Będzie cyrk.... Jędrzejczyk, Pazdan, Linetty. Dramat. Jedrzejczyk drzewo, i to okrutne. Linetty ? Brakuje jeszcze Stepinskiego, włączcie sobie jakiś jego ligowy mecz to zobaczycie... Co on robi w tej lidze? Przecież on nie ma wogole startu do piłki każde przyjęcie, piłka odskakuje jedyne co umie to faulowac. Lewym bym też sie nie jarał bo jest bez sztycha. I on jest niby top3. Hahahah, bo strzela bramki tym ogórkom? W bundeslidze? Dajcie spokój byle kogo by z ławki wsadzili na jego miejsce na szpice by tam strzelał. Szkoda że, nikt nie zauważył ile marnuje sytuacji... W ciemno wiem że, jak strzeli gola to albo karny albo z 3m. Dogrywaja mu ta piłkę i strzela z 1m taka prawda. Widzieliście kiedyś pana niby top3 jakim go nazywaja, jak sam wypracował coś, jakaś kiwka, 1,2 i strzał? Ja tak ale grał na takim poziomie w BVB i poczatek Bayernu. Teraz dramat. W meczu z Liverpoolem było wiadome że, nie strzeli gola... Pefka. Czemu? Bo pan piłkarz weźmie sprawy w swoje ręce i sam coś wykreuje.. Ale on? Milik? Facet ma więcej pudel na pustaka niż my tutaj wszyscy lat. Też bez sztycha. Czekać tylko na jego pudła i memy po meczach. Nie chcę mi sie już ich krytykować ale naprawdę nie ma co sie podniecać. Przecież drużyny ze stref spadkowych w hiszpańskiej lidze mogli by ich uczyć.. Zero jakiejś klepy, długie piłki do lewego ehhh. Tak sie nie gra. Połowa pnioki, strasznie wolno graja, rozgladaja sie, zastanawiaja sie. Tak juz sie nie gra. Antyfutbol. Trener też pniok. Tak samo jak Nawalka któremu sie udało bo jeszcze co niektórzy coś grali. Swarcilo mu się. Ale jego miejsce jest w Świt Krzeszowice, niewiem jakim cudem on sie tu znalazł. Brzeczka też wydupia, zobaczycie. Żeby mieć dobre pokolenie trzeba zacząć od samego początku ale nie będę już o tym pisał... Z tej całej kadry dla mnie tylko Zieliński to Pan piłkarz. Głowa w górze, przeglad pola, technika, zagra ci pilke do nogi, gra szybko. To jest kozak. I mamy jeszcze bramkarza, i 2 może 3 na poziomie. Ale większość bez sztycha. Generalnie jest dużo doświadczonych piłkarzy w naszej repr. Ale to jest już rutyna. Generalnie mistrza świata F1, starym pruchnem się nie zdobędzie.
Te mecze to będzie loteria. Na papierku będziemy sie bić z Austrią o 1-2 miejece. Moim zdaniem tutaj bedzie cyrk. Pogubimy pkt. Na 100% i to z tymi drużynami które właśnie są od nas jak to co niektórzy piszą o klase gorsze. Zrozumcie że, nie jesteśmy żadną potęgą. A nie gramy wszystkich meczy z San Marino. Ze wszystkimi będziemy sie męczyć. Teorytycznie Austria jest najsilniejszym naszym rywalem w praktyce wszyscy będą groźni. I każdy może zabierać sobie pkt. Dla mnie te kursy to żenada na wygranie przez nas grupy to samo 2 miejsce, kurs jest śmieszny. Próbuje:
Polska 3 miejsce @ 6,00
Polska 4 miejsce @ 10,00
Polska 5 miejsce @ 30,00
Totolotek

Na samym dnie mam nadzieję nie będziemy. Wszystkie zespoły z naszej grupy to żadne potęgi dlatego jakiejś olbrzymiej dysproporcji nie widzę.
Będzie kabaret....
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
taidio 882

taidio

Użytkownik
Dorzucę swoje 3 grosze.
Nie jestem jakimś hejterem ale naprawdę nie wierzę w ta reprezentację. Coś tam kminie jeśli chodzi o ten sport i mam w rodzinie kogoś kto grał w swoich latach dosyć wysoko w szczeblu naszych polskich rozgrywek, i często rozmawiam z tą osobą bo kto jak nie osoba która ma styczność albo miala z piłką ma wiedzieć co jest 5 w tym sporcie. I jest to jedna z nielicznych osób która tak jak ja uważa że, ta reprezentacja to pnioki, aha i szwagier to nie Janusz jak co, mi też daleko raczej do niego. Przecież to będzie dramat jak prawie zawsze... Już jak zobaczyłem całą pake jaką Brzeczek zgarnął to juz wiedziałem co się szykuję. Przecież to stara gwardia, smietanka. Będzie cyrk.... Jędrzejczyk, Pazdan, Linetty. Dramat. Jedrzejczyk drzewo, i to okrutne. Linetty ? Brakuje jeszcze Stepinskiego, włączcie sobie jakiś jego ligowy mecz to zobaczycie... Co on robi w tej lidze? Przecież on nie ma wogole startu do piłki każde przyjęcie, piłka odskakuje jedyne co umie to faulowac. Lewym bym też sie nie jarał bo jest bez sztycha. I on jest niby top3. Hahahah, bo strzela bramki tym ogórkom? W bundeslidze? Dajcie spokój byle kogo by z ławki wsadzili na jego miejsce na szpice by tam strzelał. Szkoda że, nikt nie zauważył ile marnuje sytuacji... W ciemno wiem że, jak strzeli gola to albo karny albo z 3m. Dogrywaja mu ta piłkę i strzela z 1m taka prawda. Widzieliście kiedyś pana niby top3 jakim go nazywaja, jak sam wypracował coś, jakaś kiwka, 1,2 i strzał? Ja tak ale grał na takim poziomie w BVB i poczatek Bayernu. Teraz dramat. W meczu z Liverpoolem było wiadome że, nie strzeli gola... Pefka. Czemu? Bo pan piłkarz weźmie sprawy w swoje ręce i sam coś wykreuje.. Ale on? Milik? Facet ma więcej pudel na pustaka niż my tutaj wszyscy lat. Też bez sztycha. Czekać tylko na jego pudła i memy po meczach. Nie chcę mi sie już ich krytykować ale naprawdę nie ma co sie podniecać. Przecież drużyny ze stref spadkowych w hiszpańskiej lidze mogli by ich uczyć.. Zero jakiejś klepy, długie piłki do lewego ehhh. Tak sie nie gra. Połowa pnioki, strasznie wolno graja, rozgladaja sie, zastanawiaja sie. Tak juz sie nie gra. Antyfutbol. Trener też pniok. Tak samo jak Nawalka któremu sie udało bo jeszcze co niektórzy coś grali. Swarcilo mu się. Ale jego miejsce jest w Świt Krzeszowice, niewiem jakim cudem on sie tu znalazł. Brzeczka też wydupia, zobaczycie. Żeby mieć dobre pokolenie trzeba zacząć od samego początku ale nie będę już o tym pisał... Z tej całej kadry dla mnie tylko Zieliński to Pan piłkarz. Głowa w górze, przeglad pola, technika, zagra ci pilke do nogi, gra szybko. To jest kozak. I mamy jeszcze bramkarza, i 2 może 3 na poziomie. Ale większość bez sztycha. Generalnie jest dużo doświadczonych piłkarzy w naszej repr. Ale to jest już rutyna. Generalnie mistrza świata F1, starym pruchnem się nie zdobędzie.
Te mecze to będzie loteria. Na papierku będziemy sie bić z Austrią o 1-2 miejece. Moim zdaniem tutaj bedzie cyrk. Pogubimy pkt. Na 100% i to z tymi drużynami które właśnie są od nas jak to co niektórzy piszą o klase gorsze. Zrozumcie że, nie jesteśmy żadną potęgą. A nie gramy wszystkich meczy z San Marino. Ze wszystkimi będziemy sie męczyć. Teorytycznie Austria jest najsilniejszym naszym rywalem w praktyce wszyscy będą groźni. I każdy może zabierać sobie pkt. Dla mnie te kursy to żenada na wygranie przez nas grupy to samo 2 miejsce, kurs jest śmieszny. Próbuje:
Polska 3 miejsce @ 6,00
Polska 4 miejsce @ 10,00
Polska 5 miejsce @ 30,00
Totolotek

Na samym dnie mam nadzieję nie będziemy. Wszystkie zespoły z naszej grupy to żadne potęgi dlatego jakiejś olbrzymiej dysproporcji nie widzę.
Będzie kabaret....
ja tu widzę kogoś kto się kieruje jakimiś utartymi stereotypami i chyba kompleksami, a nie wiedzą o piłce, bije od tego postu jakiś ból dupska i nie wiem czym on jest spowodowany, chyba po mundialu dalej kogoś boli
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
nie wiem czym on jest spowodowany, chyba po mundialu dalej kogoś boli
Albo jeszcze bety z mundialu pieką ;) rzeczywiście, tak jak kolega wyżej pisał, po konferencjach można tylko złapać się za głowę. Jeżeli gość odpowiedzialny za wygląd polskiej kadry mówi, że decydującym elementem będzie gra w obronie, mając bardzo dobrej formie i przede wszystkim GRAJĄCYCH w swoich klubach 3 napastników, to życzę powodzenia. Przypomnijcie mi, kiedy ostatni raz &#39;gra na zero z tyłu&#39; okazała się świetną strategią.
Z drugiej strony, do dzisiaj wielu kibiców wspomina mecz el. ME 2016 z Niemcami na wyjeździe. Przegraliśmy 1:3, ale nie pamiętam, żeby po meczu ktoś miał wielkie pretensje do któregokolwiek zawodnika. Zagraliśmy bez kompleksów, agresywnie, z pressingiem w obronie i postawiliśmy na atak. Zabrakło wykończenia. Polska nigdy nie miała szczęścia do wybitnych obrońców (obrońców, nie bramkarzy, których nie brakowało), ale w napadzie przez lata był ogień. Od Deyny, Bońka, nawet Olisadebe do Lewego. DLACZEGO z tego nie korzystać?!
Założę się, że wielu trenerów chciałoby mieć taki problem jak my teraz. A tu się okaże, że wyjdziemy z Lewym na szpicy, Milikiem ustawionym za nim i jazda podaniami po obwodzie między obrońcami jak przez ostatnie miesiące...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dorzucę swoje 3 grosze.
Nie jestem jakimś hejterem ale naprawdę nie wierzę w ta reprezentację. Coś tam kminie jeśli chodzi o ten sport i mam w rodzinie kogoś kto grał w swoich latach dosyć wysoko w szczeblu naszych polskich rozgrywek, i często rozmawiam z tą osobą bo kto jak nie osoba która ma styczność albo miala z piłką ma wiedzieć co jest 5 w tym sporcie. I jest to jedna z nielicznych osób która tak jak ja uważa że, ta reprezentacja to pnioki, aha i szwagier to nie Janusz jak co, mi też daleko raczej do niego. Przecież to będzie dramat jak prawie zawsze... Już jak zobaczyłem całą pake jaką Brzeczek zgarnął to juz wiedziałem co się szykuję. Przecież to stara gwardia, smietanka. Będzie cyrk.... Jędrzejczyk, Pazdan, Linetty. Dramat. Jedrzejczyk drzewo, i to okrutne. Linetty ? Brakuje jeszcze Stepinskiego, włączcie sobie jakiś jego ligowy mecz to zobaczycie... Co on robi w tej lidze? Przecież on nie ma wogole startu do piłki każde przyjęcie, piłka odskakuje jedyne co umie to faulowac. Lewym bym też sie nie jarał bo jest bez sztycha. I on jest niby top3. Hahahah, bo strzela bramki tym ogórkom? W bundeslidze? Dajcie spokój byle kogo by z ławki wsadzili na jego miejsce na szpice by tam strzelał. Szkoda że, nikt nie zauważył ile marnuje sytuacji... W ciemno wiem że, jak strzeli gola to albo karny albo z 3m. Dogrywaja mu ta piłkę i strzela z 1m taka prawda. Widzieliście kiedyś pana niby top3 jakim go nazywaja, jak sam wypracował coś, jakaś kiwka, 1,2 i strzał? Ja tak ale grał na takim poziomie w BVB i poczatek Bayernu. Teraz dramat. W meczu z Liverpoolem było wiadome że, nie strzeli gola... Pefka. Czemu? Bo pan piłkarz weźmie sprawy w swoje ręce i sam coś wykreuje.. Ale on? Milik? Facet ma więcej pudel na pustaka niż my tutaj wszyscy lat. Też bez sztycha. Czekać tylko na jego pudła i memy po meczach. Nie chcę mi sie już ich krytykować ale naprawdę nie ma co sie podniecać. Przecież drużyny ze stref spadkowych w hiszpańskiej lidze mogli by ich uczyć.. Zero jakiejś klepy, długie piłki do lewego ehhh. Tak sie nie gra. Połowa pnioki, strasznie wolno graja, rozgladaja sie, zastanawiaja sie. Tak juz sie nie gra. Antyfutbol. Trener też pniok. Tak samo jak Nawalka któremu sie udało bo jeszcze co niektórzy coś grali. Swarcilo mu się. Ale jego miejsce jest w Świt Krzeszowice, niewiem jakim cudem on sie tu znalazł. Brzeczka też wydupia, zobaczycie. Żeby mieć dobre pokolenie trzeba zacząć od samego początku ale nie będę już o tym pisał... Z tej całej kadry dla mnie tylko Zieliński to Pan piłkarz. Głowa w górze, przeglad pola, technika, zagra ci pilke do nogi, gra szybko. To jest kozak. I mamy jeszcze bramkarza, i 2 może 3 na poziomie. Ale większość bez sztycha. Generalnie jest dużo doświadczonych piłkarzy w naszej repr. Ale to jest już rutyna. Generalnie mistrza świata F1, starym pruchnem się nie zdobędzie.
Te mecze to będzie loteria. Na papierku będziemy sie bić z Austrią o 1-2 miejece. Moim zdaniem tutaj bedzie cyrk. Pogubimy pkt. Na 100% i to z tymi drużynami które właśnie są od nas jak to co niektórzy piszą o klase gorsze. Zrozumcie że, nie jesteśmy żadną potęgą. A nie gramy wszystkich meczy z San Marino. Ze wszystkimi będziemy sie męczyć. Teorytycznie Austria jest najsilniejszym naszym rywalem w praktyce wszyscy będą groźni. I każdy może zabierać sobie pkt. Dla mnie te kursy to żenada na wygranie przez nas grupy to samo 2 miejsce, kurs jest śmieszny. Próbuje:
Polska 3 miejsce @ 6,00
Polska 4 miejsce @ 10,00
Polska 5 miejsce @ 30,00
Totolotek

Na samym dnie mam nadzieję nie będziemy. Wszystkie zespoły z naszej grupy to żadne potęgi dlatego jakiejś olbrzymiej dysproporcji nie widzę.
Będzie kabaret....
Kto Twoim zdaniem nas wyprzedzi w grupie i jakie ma to tego argumenty? Mam nadzieję, że oceniając szanse innych ekip też jesteś tak surowy jak w przypadku reprezentacji Polski.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Austria - Polska
Typ: Polska
Kurs: 3,25
fortuna
Wyjazdowym spotkaniem z Austria nasza reprezentacja rozpocznie swoja rywalizację w Eliminacjach do Mistrzostw Europy w 2020. Mimo że według bukmacherów faworytem tej potyczki są gospodarze ja zdecyduje się w dniu dzisiejszym postawić na podopiecznych Jerzego Brzęczka. Moim zdaniem mamy znacznie lepszych piłkarzy niż nasz rywal i paru z nich jest obecnie w tak zwanym gazie. Największa furorę ostatnimi czasy robi Krzysztof Piątek jak wszyscy wiemy przeszedł on w tym roku z Genoi do AC Milan i strzelił już dla ekipy z Mediolanu osiem bramek. Lepszy od niego jest Robert Lewandowski który strzelił w tym w barwach Bayernu osiem goli. Z ofensywnych zawodników jest jeszcze Arkadiusz Milik z siedmioma golami w tym roku. Dochodzi do tego jeszcze Piotr Zieliński. Jak więc widać nasz selekcjoner ma potencjał bogactwa w ofensywie. Nie sądzę aby ci czterej gracze wyszli razem w wyjściowej jedenastce. Do tej pory Jerzy Brzęczek nie wygrał jeszcze żadnego spotkania. W Lidze Narodów miał ciężkich rywali (Włochy 1-1 i 0-1, Portugalia 2-3 i 1-1) natomiast w towarzyskich przegrał z Czechami 0-1 i zremisował z Irlandią 1-1. Ale jak sam wspominał był to okres budowania drużyny i prawdziwym sprawdzianem ma być faza eliminacyjna do Mistrzostw Europy. Przejdę może do ekipy Austriackiej. Za kadencji niemieckiego selekcjonera Franco Fody Austriacy wygrali osiem spotkań, raz zremisowali i trzy razy przegrali. Udało mu się utrzymać drużynę w grupie 3 League B Ligi Narodów gdzie rywalizowali z Bośnią i Hercegowiną (0-1, 0-0) oraz Irlandią Północną (2-1, 1-0). Jeśli chodzi o bilans spotkań z naszymi rywalami to jest on remisowy, cztery zwycięstwa, jeden remi i cztery porażki, bramki 19-20. Jak już wspominałem mamy lepszych piłkarzy i wielu z nich ma obecnie wzrost formy co powinno pozwolić aby osiągnąć w dniu dzisiejszym sukces w postaci kompletu oczek.
 
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Witam, widzę że niektórzy tutaj utopili trochę kasy na poprzednich spotkaniach naszych Orłów ???? ale przechodząc do meritum:
- nie ma co spekulować o jednym napastniku, moim zdaniem wyjdziemy 2 (Milik - potem zmieniony przez Piątka) plus Lewy. Wstrzymałbym się z typami aż do ogłoszenia składów bo to będzie kluczowe dla otwartości meczu,
- nie potrafię zrozumieć zestawienia Linettego razem z takimi asami jak Góralski Frankowski... chłop gra podstawę Sampdorii drugi sezon z rzędu, robi mega robotę w tle. Podobnie Zieliński, osobiście jestem ogromnym fanem tego piłkarza od meczu z Dania w Gdansku. Dodatkowo atutem Linettego będzie zgranie z Bereszynskim a wiemy ze to będzie podstawowy obrońca. Odnośnie lini pomocy dodam tylko ze Kuba ma wyniki wydolnościowe na poziomie najlepszych czasów w Bundeslidze, a umiejętności nikt mu nie odmówi.
- obrona tak krytykowana naprawdę nie wyglada zle. Bednarek robi robotę w Premierę League, Glik powoli wraca do formy z Euro.
- o napastnikach to nie ma sensus nawet pisac bo na tej pozycji to mało reprezentacji może się z nami równać...
Reasumując uważam za najpewniejszy typ ze mu tego spotkania nie przegramy:
Typ: Polska DNB 2.16 fortuna
Dodając do argumentów moje przeczucie, wygramy ten mecz do 0. Ale to zadziała tylko w przypadku otwartego składu Jurka. Jak będziemy się bronili to będzie wpier....
Edit: dodatkowe typy na ten mecz
Polska wygra do 0 - 5.00
Polska -1 8.6
Pzdr
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam, widzę że niektórzy tutaj utopili trochę kasy na poprzednich spotkaniach naszych Orłów ???? ale przechodząc do meritum:
- nie ma co spekulować o jednym napastniku, moim zdaniem wyjdziemy 2 (Milik - potem zmieniony przez Piątka) plus Lewy. Wstrzymałbym się z typami aż do ogłoszenia składów bo to będzie kluczowe dla otwartości meczu,
- nie potrafię zrozumieć zestawienia Linettego razem z takimi asami jak Góralski Frankowski... chłop gra podstawę Sampdorii drugi sezon z rzędu, robi mega robotę w tle. Podobnie Zieliński, osobiście jestem ogromnym fanem tego piłkarza od meczu z Dania w Gdansku. Dodatkowo atutem Linettego będzie zgranie z Bereszynskim a wiemy ze to będzie podstawowy obrońca. Odnośnie lini pomocy dodam tylko ze Kuba ma wyniki wydolnościowe na poziomie najlepszych czasów w Bundeslidze, a umiejętności nikt mu nie odmówi.
- obrona tak krytykowana naprawdę nie wyglada zle. Bednarek robi robotę w Premierę League, Glik powoli wraca do formy z Euro.
- o napastnikach to nie ma sensus nawet pisac bo na tej pozycji to mało reprezentacji może się z nami równać...
Reasumując uważam za najpewniejszy typ ze mu tego spotkania nie przegramy:
Typ: Polska DNB 2.16
Dodając do argumentów moje przeczucie, wygramy ten mecz do 0. Ale to zadziała tylko w przypadku otwartego składu Jurka. Jak będziemy się bronili to będzie wpier....
Edit: dodatkowe typy na ten mecz
Polska wygra do 0 - 5.00
Polska -1 8.6
Pzdr
Generalnie zgadzam sie z toba jedynie mam inne zdanie odnośnie Linettego. Widzialem jego grę w kadrze kilka razy na żywo i to byl dramat. Błędne decyzje, brak dokładności, unikanie gry nie wiem może w reprezentacji spala się psychicznie, ciężko powiedzieć ale ja osobiście go w kadrze nie widzę. Liczę na Zielińskiego ze wkoncu da kadrze tyle co w Napoli. Fajny chlopak, ma talent ale jak pisali inni wcześniej za dużo na niego dmuchaja, chuchaja. A stac go na wiele, co pokazal w nie jednym meczu a najbardziej pamiętam z meczu z Korea na Śląskim gdzie przy wyniku 2:2 i po zejściu Lewandowskiego wziął na siebie gre, nie bał sie i zakończył mecz bramka. Co do napastników to stwierdze ze na ta chwilę nie ma drugiej reprezentacji z taka ilością napastników w takiej formie jaka my mamy i Brzeczek powinien to wykorzystać i mam nadzieje ze to zrobi.
Typy popieram :eek:kay:
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Panowie zapomnijcie o otwartym meczu, składnych akcjach i zagraniach z klepki z którejkolwiek ze stron. Obie drużyny wyjdą z nastawieniem by nie stracić gola, a z przodu może się coś uda. Austria jak i my świetnie czuje się z kontry, zageszczaja środek pola i tam wywierają największą presję. Jeżeli okaże się że oddadzą nam pole gry cofajac się na 40 metr i zmuszając nas do gry w ataku pozycyjnym to nie będzie to ładne widowisko. Brzeczek nie będzie ryzykował swojej posady w pierwszym meczu eliminacji grając mega ofensywnie. Obie strony mogą nastawić się na stałe fragmenty u gospodarzy świetnie stojąca piłkę uderza Alaba, tak samo u nas jest kilku kozaków w tej dziedzinie. Tak więc istotne będzie unikanie głupich fauli w okolicach 30 metra. Czy jesteśmy personalnie lepsza drużyna? Zdecydowanie tak. Ale należy pamiętać, że występując w roli faworyta nie radzimy sobie najlepiej.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ciężka przeprawa nas czeka. Wątpię, żeby Austriacy nam oddali inicjatywę - powiem więcej, ja się boję, że nas zjedzą w środku pola. Schlager, Ilsanker, Baumgartlinger, Laimer i Grillitsch to naprawdę nie są ogórki. Przede wszystkim większość z nich jest bardziej wybiegana od naszego środka (zakładam Klich - Krychowiak i wspierający ich z lewej pomocy Zielu). Do tego kompletnie wyłączamy sobie lewą stronę (wspomniany Zielu i Bereś na lewej obronie) i na Alabę wystawiamy Kędziorę zamiast Beresia (jeśli skład się potwierdzi). Ktoś tu pisał o ich obronie, a jak na moje to właśnie ich obrona wygląda na najsłabszy punkt i ja bym śmiało wychodził trzema napastnikami i niech się Austriacy martwią, ale pewnie skończy się na kunktatorstwie.
 
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Wiele już zostało powiedziane o składzie - o starych i nowych nazwiskach, które czysto teoretycznie powinny sobie z Austrią poradzić. Przyłączam się jednak do głosów rozsądku, które nakazują NIE LEKCEWAŻYĆ reprezentacji Austrii a już wiary w tzw. &quot;pewne&quot; zwycięstwo naszych kompletnie nie mam. Dla mnie mecz na remis i jakiś skromny BTTS w stylu 1:1. Skąd u mnie tyle rezerwy?
Edit: : &quot;Nie możemy się koncentrować tylko na ofensywie i pięknej grze, bo decydującym motywem będzie zdyscyplinowana gra w defensywie. Austriacy potrafią to bezwzględnie wykorzystać, jeśli trafią na drużynę, która tego nie stosuje - podsumował selekcjoner Orłów.&quot;
https://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-el-euro-2020-austria-polska-brzeczek-w-wiedniu-w-bramce-stan,nId,2894115
Czyli wszystko jasne...decydujący motyw - defensywa, czyli &quot;autobus&quot; w bramce, tylko Lewy z przodu, podania do bramkarza. Siermiężności i asekuranctwa ciąg dalszy? No ale czego wymagać od pseudo selekcjonera z doświadczeniem, które można zapisać na kartce z notatnika...
Edit 2: (Sorry ale nie da się jeszcze co komiczniejszych fragmentów nie zacytować)
&quot;Jak szkoleniowiec ocenia reprezentację po kilku miesiącach pracy? - Na pewno drużyna jest lepsza niż przed mundialem. Decydującym momentem jest to, czy już jest w stanie to pokazać, na co bardzo liczymy - mówił trener Polaków.&quot;
&quot;- Miniony rok nie był udany, rozczarowanie było bardzo duże. Jesienne mecze pokazały, jaki jest potencjał.&quot;

Drużyna lepsza niż przed mundialem? Jesienne mecze pokazały jaki jest potencjał? o_O
Nie wiem jak reszta kolegów forumowiczów ale ja spadłem z krzesła ????
Wydaje mi sie ze nie ma co tych konferencji prasowych brac na powaznie. One sa po to, aby powiedziec duzo ale nic konkretnego albo zmylic przeciwnika. Dodatkowo mowili o defensywie bo atak na ta chwile nie wymaga korekt a jedyny problem to ktorego z dobrych napastnikow wybrac. Z ogolnych informacji Krychowiak mowil ze bramki bedziemy strzelac ale nie wie ile stracimy ze wzgledu na braki w defensywie. Jako ze jest to mecz o stawke a przeciwnik pomimo tego ze solidny to nie klasowy to za jakas skromna kwote gram over 1,5 goli Polakow. Ja cos czuje ze to moze byc mecz od ktorego dobra passa Brzeczka sie zacznie a kurs 3.2 za min 2 gole Polakow to dobra opcja.
 
C 186

casuals

Użytkownik
Polska nie jest faworytem i to nie jest wcale przypadek. Ten no name w roli selekcjonera wszystko zepsuje. Ja nie wiem jakie tam układy decydowały o tym wyborze ale rudy powinien za to odpowiadać głową jak znowu wszystko zepsują. Ten wywiad co kolega wyżej cytował to jest kwintesencja głupoty jurusia. Obserwowałem jego &#39;&#39;warsztat&#39;&#39; w Katowicach na prawdę bacznie i uważnie i mogę powiedzieć tylko tyle, że będzie płacz na koniec eliminacji. Będzie właśnie tak, że skupią się na defensywie żeby tylko nie stracić z mocarną Austrią, Lewy na szpicy, Arek za nim. Piątek wejdzie jak już będziemy przegrywali. Pozdro ????
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
To prawda mamy napadziorów w formie,ale ile razy bylo tak że Lewy strzelał w lidze,to samo Arek a w reprezentacji była kaszana, Zielu to samo niby zaczyna lapac formę ale w meczach repry nagle gra slabo. Totalnie nie rozumiem po co dzisisj grać na naszych i to jeszcze czyste wygrane. Póki co wygląda to słabo mecze jesienne dobitnie to pokazały, forma w klubach jest ale czy nie lepiej dzisiaj oglądnąc ten mecz na spokojnie i zobaczyć jak to teraz wygląda?
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Forma w klubach to jedno, a odpowiednie zestawienie i wyciągnięcie z obecnej dyspozycji konkretnych zawodników maksimum i uzyskanie pozytywnego rezultatu z Jerrym na ławce trenerskiej to drugie. W swoich ligach mogą błyszczeć lub być pierwszoplanowymi aktorami w zespołach, ale kadra to zupełnie inna para kaloszy, tutaj nikt ich nie posadzi na ławce, w każdym meczu nie muszą dawać z siebie wszystkiego, bo miejsce w składzie czy powołanie zawsze będzie z uwagi na zerową wręcz konkurencję i brak nowych twarzy. Tam muszą się spinać, bo to zawsze szansa na lepszy kontrakt, premię czy wypromowania się, a będąc w słabej dyspozycji i koślawo grając łatwo wypaść z obiegu idąc w odstawkę.
Podstawowy problem stanowi to, że nauczyciel wychowania fizycznego nie potrafi wystawić na plac gry odpowiednio zbalansowanej jedenastki i na całość ogólnie brakuje pomysłu. Jak nie wrzutki z bocznych sektorów boiska to typowa długa piła w nadziei, że ktoś odbierze i może uda się szczęśliwie sklecić jakąś akcję, stwarzając jakąkolwiek sytuację. Poza osobą &quot;trenera&quot; problemem jest brak umiejętności utrzymania się przy piłce i dość częste oddawanie jej rywalowi, co nie jest zbyt rozsądne, bo wprowadza tylko niepotrzebne zagrożenie. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że mało kto podejmuje ryzyko stworzenia akcji. Jakieś pojedyncze zrywy się pojawiają, ale znaczna większość boi się momentami zaryzykować. Myśleniem &quot;byle nie stracić bramki, jakoś to będzie&quot; i ciągłym wycofywaniem do tyłu meczu się nie wygra. Może Austria to nie Włochy czy Portugalia, ale nie są to też typowe ogórki w stylu San Marino.
Spoglądając na ich wyniki z ostatnich lat w meczach domowych, widać że jest to solidna ekipa, która rzadko przegrywa u siebie. Jest to pierwszy mecz, więc nikt tutaj na noże nie pójdzie. Brzęczek nastawi się na zero z tyłu, a dla Austrii nawet ewentualny remis z taką &quot;mocną&quot;, ale tylko na papierze i medialnie rozpoznawalną zbieraniną zawodników nie będzie złym wynikiem.
Może będzie delikatne przełamanie mimo problemów, a może kolejny raz wynik okaże się lepszy od gry, co nie znaczy, że finalnie będzie to zadowalający rezultat. Jest to typowy mecz do zobaczenia, ale nie obstawiania. To spotkanie pokaże czy rzeczywiście LN mieli w nosie czy te słowa były tylko marnym usprawiedliwieniem ostatnich słabych wyników i czy rzeczywiście mamy do czynienia z dołkiem formy, zużyciem materiału i brakiem pomysłu na całość.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Polska /+1,5
fortuna @4,60
W typach dnia napisałem więcej. Obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Jeśli Zieliński i Grosicki zagrają dobre zawody, to serio możemy strzelić dwa gola i ugrać 3 punkty w delegacji.
W mediach austriackich wiele napisano o tym meczu i są obawy, że Polska przerwie ich niezłą passę meczów u siebie.
W kązdej gazecie są wymieniani Piatek, Milik, Lewandowski, ZIeliński, Szczęsny... a z Austrii? Daleko szukać zawodnika, który gra pierwsze skrzypce w swoim klubie.
Jedynie mam małe obawy co do Brzęczka, aby nie przekombinował.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Austria -:- Polska
55. obie strzelą gola @ 1.98
56. Polska @ 3.25
Unibet

Czas na pierwszy poważny sprawdzian Jurka Brzęczka. Te kwalifikacje są dla nas priorytetem na dzień dzisiejszy i mam nadzieje, że nie będzie to zepsute. Na to spotkanie wybrałem opcje, że obie drużyny strzelą gola oraz, że nasza reprezentacja odniesie zwycięstwo. Nasz atak jak i cała ofensywa wygląda bardzo przyzwoicie. W dobrej formie, a co najważniejsze skutecznej są Lewandowski, Milik, Piątek. Jeśli zagramy na dwóch napastników, to jeden z tych panów będzie musiał usiąść i zapewne będzie to Piątek. Przed trenerem trudna decyzja na kogo postawić. Po bokach zapewne tej trójce będą pomagać Grosicki i Kuba, który w Wiśle gra regularnie. Kto zatem w środku?. Zieliński, Krychowiak, Klich, Żurkowski?. Tu kolejna trudna decyzja i wybór, a to z tego względu, że nie wiemy na ilu zagramy napastników. Na środku obrony pewnie zobaczymy dwójkę stoperów Glika z Bednarkiem. Choć podobno Pazdan wrócił do swojej dobrej formy. Mam nadzieje, że w pierwszej jedenastce nie zagra Reca, który większość czasu spędza na ławce niż na boisku. Kto za niego?. Jędrzejczyk?, bo to jedna opcja patrząc na powołania. Kolejną opcją jest Bereszyński na lewej, a Kędziora na prawej obronie. Na prawej mimo wszystko widzę Bereszyńskiego, który po kontuzji wrócił do podstawowego składu. Oficjalnie w bramce stanie Szczęsny, choć nie chcę tutaj nic ujmować Fabiańskiemu...
Z kim kojarzą się nam rywale?. Na pewno jest to David Alaba z Bayernu oraz Marko Arnautović z West Ham. Nie zapominajmy jednak, że gospodarze mają kilku bardzo solidnych zawodników, która większość gra w czołowych europejskich klubach. Austria podobnie jak my będzie chciała zamazać plamę po ostatnich swoich występach. Niezakwalifikowanie się na MŚ oraz niezłe występy w Lidze Narodów pomimo niezakwalifikowania się do turnieju głównego doprowadziły nas tutaj. Trener Foda ma jasny cel - awans na ME i przywrócenie blasku tej drużynie. Gospodarze do tego spotkania przystąpią osłabieni, kontuzje w ostatniej chwili wyeliminowały Burgstallera i Wolfa. Moim zdaniem, jeśli chodzi o grę ofensywą to wyglądamy tu zdecydowanie lepiej i to jest wielka szansa aby wywieźć z Austrii cenne trzy punkty. Podobnie jak wszyscy martwi mnie nasza defensywa, ale nie zapominajmy, że w bramce mamy Szczęsnego oraz Fabiańskiego, którzy potrafią uratować sytuację. Presja jest duża bowiem w przypadku słabego występu naszej reprezentacji znowu będzie w prasie i mediach burza. Brzęczek niech robi swoje, tak jak to miało miejsce w Wiśle Płock, a efekty na pewno przyjdą. Jestem pełen obaw przed tym meczem, ale i nadziei, że zagramy dobre zawody...
Austria: Lindner – Lainer, Dragović, Hinteregger, Alaba – Grillitsch, Baumgartlinger – Lazaro, Stöger, Sabitzer – Arnautović
Polska: Szczęsny – Kędziora, Bednarek, Glik, Bereszyński – Grosicki, Krychowiak, Klich, Zieliński – Lewandowski, Milik
 
E 0

erolovsky

Użytkownik
Panowie, jeśli my się obawiamy przeciętnej Austrii, to po co mamy awansowaci szukać czegoś więcej niż wyjscia z grupy na turnieju?
Gramy na wyjeździe, ale ostatnie nasze spotkania pokazują, ze na wyjeździe gdzie jest mniejsza presja na wyniki, nasi spisują się dużo lepiej.
Licze bardzo na Ziela i Milika, kto uznaje tych piłkarzy za niepotrzebnych kadrze albo prześmiewczo twiedzi, ze to w ciągu dalszym nic nie dające nam młode talenty - ten się ni chusteczki nke zna na piłce. Takiego kreatora w Reprezentacji jak Zielinski za swojego życia nie pamietam. Mam nadzieje, ze w końcu to patnerzy będą potrafili się dostosować do jego pomysłów, bo często odnoszę wrażenie, ze gra „zainteligentnie” i mało kto potrafi te pomysły gry czytać, a o januszach futbolu ogladajacych przed tv bbrowarem nie wspomnę. Jedyny zarzut jaki do niego można mieć, ze po kilku dobrych zagraniach często znika, ale oby w końcu się to zmieniło. Świetna gra w Neapolu właściwie czołowy zawodnik w tym sezonie. Milik.. światowej klasy napastnik. Po takich kontuzjach dojść do takiego poziomu? Czapki z glow, dzisiaj widzę value - bramka strzelona przez Arka może nqwet dwie. Wyjdziemy najprawdopodbniej Lewym i Milikiem z przodu co dla mnie jest zrozumiałe. Piątek od 60min, jeśli wuja się nie obsra i będzie gitara grać.
Mam nadzieje, ze nie zamkniemy się po daj Boże strzelonej pierwszej bramce w meczu i nie zaczniemy bronić korzystnego rezultatu, bo głupi stały fragment gry, przypadkowa sytuacja i wynik się odwraca. Nie byłem fanem Nawalki, tak samo nie jestem fanem Brzeczka, ale wierze, ze zagramy odważnie i z polotem - nie zamykając się po pierwszej strzelone bramce.
Moje typy;
Polska Win
Polska z Handi -1
Milik 2 bramki
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Austria - Polska typ Polska kurs 3.25 ETOTO
Kurs bardzo dobry na to spotkanie więc jak najbardziej warto spróbować. Już na samym początku spotykają się reprezentacje przymierzane przez wielu ekspertów jako kandydaci do awansu na EURO 2020. Nasi zawodnicy głównie w klubach zagranicznych są w niesamowitej formie i było wiele spekulacji jak trener Brzęczek wyjdzie na to spotkanie. Polska w najlepszym okresie grając dwoma napastnikami to wszystko wtedy bardzo dobrze funkcjonowało. Prawdopodobnie a raczej na pewno nie zagra czołowy gracz Bayernu Monachium - Alaba. Polska po przyjściu nowego szkoleniowca nie ma co ukrywać nie odnosimy za rewelacyjnych wyników. Co prawda graliśmy z bardzo mocnymi reprezentacjami m.in: Portugalia, Czechy, Włochy, ale mimo wszystko powinniśmy odnieść lepsze rezultaty. Polska ostatni mecz wygrała na Mundialu w Rosji z Japonia a wszyscy pamiętają jak ten mecz wyglądał, więc to jest ten czas na przełamanie naszej reprezentacji. Austria ostatnimi czasy także gra w kratkę ostanie zwycięstwo z przeciętna reprezentacji Irlandii Północnej niczego nie wnosi. Porażki z Dania i Bośnią Hercegowiną. Tutaj dla mniej lubiących ryzykować polecam typ z remisem na Polskę po nieco mniejszym kursie, ale nadal opłacalnym do dubelka. Wszyscy w Polsce bez żadnych absencji więc wiem, że nas zespół stać na zwycięstwo i ja właśnie na to dzisiaj liczę. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom