>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Austria 2009/2010

Status
Zamknięty.
H 0

hanss52

Użytkownik
Spotkanie: Ried - Rapid Vienna
Typ: Rapid Vienna
Kurs: 2.14
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:
W piątek zostanie rozegrany pierwszy mecz 29. kolejki austriackiej bundesligi pomiędzy Ried a Rapidem Wiedeń. Gospodarze są obecnie na 8 pozycji (10 zespołów w lidze) lecz nie muszą się martwić o spadek gdyż mają 19 punktów przewagi nad ostatnią drużyną a spada tylko jedna. Rapid jest drugi, ma 6 pkt straty do lidera i jeśli chce jeszcze zdobyć mistrzostwo musi wygrywać spotkania, a szczególnie takie jak to, ze słabszym przeciwnikiem. Najlepszy strzelec zespołu Steffen Hofmann jest w dobrej formie strzelając bramki w dwóch ostatnich spotkaniach w lidze. Ried w swoich ostatnich 3 spotkaniach nie wygrał ani razu, raz remisując i dwukrotnie przegrywając. Goście to znana w Europie drużyna, która na pewno chce powalczyć o mistrza a także o grę w europejskich pucharach. Różnica co najmniej kilku klas między tymi zespołami, świetna forma gości i bardzo słaba dyspozycja gospodarzy skłania mnie do typu na Rapid. Wobec tak atrakcyjnego kursu nie można przejść obojętnie.
Wygra Rapid;)
 
M 0

mlynku

Użytkownik
spotkanie:SV Ried - Rapid Wien (-1)
typ: remis
kurs:3.85
buk: Expekt
analiza:

Zdaniem bukmacherów, druzyna gości jest głownym kandydatem do zwycięstwa. ja byłbym raaczej powściągliwy co do tego, natomiast fakt sześciu kolejnych meczy bez porażki rapidu przy 11 kolejnych spotkaniach, z których druzyna gospodaży przegrała aż 8, nakłania mnie do typowania zwycięstwa drużyny z Wiednia. Natomiast wydaje mi sie, że to zwycięstwo będzie kosztowało wiele wysiłku wiedeńczykow i zwyciężą jednobramkową różnicą. Swój typ opieram również tym faktem, iż drużyna gospodaży gdy przegrywała na swoim boisku, to najczęstszym wynikiem była różnica jednej bramki.
Jestem przekonany, że kiepska passa gospodarzy i słaba skuteczność gości zaowocuje jednobramkowym zwycięstwem wiedeńczyków
 
C 5

chrystian99

Użytkownik
Spotkanie: FK Austria Wien v SK Sturm Graz
Typ: 2
Kurs: 4.36
Buk: Pinnacle Sports
Analiza: -Ostatni mecz na wyjezdzie Strum Graz wygało 3-0
-Strum Graz ma ambicje grać w pucharze UEFA
-Strum Graz jest 2. w tabeli jesli chodzi o mecze wyjazdowe
-Napastnik Strum : Beichler jest w swietnej formie (11goli)
-W ostatnim meczu miedzy tymi zespolami byl remis 2-2
-W ostatnich 8 meczach Austria Wien wygrala tylko 3 razy
 
kawiorinho09 0

kawiorinho09

Użytkownik
Spotkanie: Austria Wiedeń - Sturm
Typ: Sturm wygra, a liczba goli wyniesie powyżej 2.5
Kurs: 6.50
Buk: Gamebookers
Analiza: Dziś o 15-30 odbędzie się pojedynek między Austrią Wiedeń, a Sturmem Graz, moim zdaniem Sturm wygra, a liczba goli wyniesie powyżej 2,5.Austria wygrała tylko 3 z 8 ostatnich meczy, dzieli ich tylko 1 miejsce w tabeli w 14 meczach w tym sezonie w meczach Sturmu padały przynajmniej 3 gole. Bardzo dobry kurs jak na to zdarzenie, wiedząc, że w świetnej formie są napastnicy Sturma, a forma Austrii Wiedeń ostatnio pozostawia wiele do życzenia.
 
P 0

patryk1994

Użytkownik
Spotkanie: RB Salzburg v Rapid Wien [HTFT]
Typ: X/1
Kurs: 4.40
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
RB Salzburg nie przegrał w lidze od 21 spotkań.
RB Salzburg ma przewagę własnego boiska.
Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się zwycięstwem RB Salzburg.
RB Salzburg zajmuje 1. miejsce w lidze.
Grają dwaj najlepsi napastnicy RB Salzburg strzelili w sumie 34 gole w tym sezonie.
50% meczy w tym sezonie wygrywają gospodarze, 25% goście.
Do przerwy może być remis, bo Rapid to też dobra drużyna i do przerwy może powalczyć (zajmują 2. miejsce w lidze).
Nie ma kontuzji w zespole gospodarzy.
Marc Janko (RB Salzburg) strzela gola średnio co 59 minut.
Mój typ: 2-1 (1-1)
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Spotkanie: Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń
Typ:
powyżej 2,5 goli
Kurs: 1,87
Bukmacher: Expekt
Analiza:Wczorajsza przegrana Salzburga sprawiła, ze emocje w Austriackiej Bundeslidze jeszcze wzrosły.Obie drużyny z Wiednia mają jeszcze szanse na mistrzostwo i bardzo duzo zalezy od tego meczu.
W ostatnich 5 spotkaniach over padał trzykrotnie.Warto zauważyć, że przważnie są to mecze zacięte ze sporą iloscia goli.W tym sezonie obie druzyny grały ze sobą 3 razy.W meczach u siebie Rapid wygrywał, z czego raz bardzo okazale (4:1)
Myślę, że dzisiaj mozemy spodziewac się równiez zaciętego meczu ze sporą ilościa bramek ponieważ stawką jest zblizenie sie do prowadzącego Salzburga i pozostanie w batalii o mistrzostwo kraju.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Niższa liga (III - region east)

Spotkanie: Parndorf – Admira II
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: BWIN
Czas: 19:00


Analiza:


Bardzo interesujące spotkanie 27 kolejki Austriackiej regionalnej ligi rozpocznie się dzisiaj o 19.00 na Heidebodenstadion gdzie miejscowy gospodarze zespół Parndorf będzie podejmował Admira II. Gospodarze tego spotkania występowali na boiskach II ligowych w sezonie 2007/2008 a w tym sezonie mają jeszcze teoretyczne szansę na powrót do wyższej klasy rozgrywkowej w Austriackiej piłce klubowej. Goście natomiast po dobrym okresie w ostatnim czasie jakby stracili formę tracą przy tym sporo bramek. Wydaje mi się, że ekipa gospodarzy poszuka jeszcze swojej szansy na awans w tym sezonie lecz żeby cel ten był realny trzeba dzisiaj zwyciężyć z jednym z kandydatów do awansu. Reasumując kurs 2.30 na 1 jaki znaleźć możemy w BWIN jest według mnie warty zaryzykowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom