>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open - typy z kwalifikacji oraz dyskusje dotyczące turnieju

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Wiecej na temat AO mozecie przeczytac na moim blogu w felietonie, zapraszam do lektóry
http://tenis-widzu89.blogspot.com/
Na Michał pierwsza runda bez problemów nie wiem kto na niego czeka w 2 i 3 rundzie mam nadzieje, ze nie jakis Darcis czy Melisse? Jak nie to awans musi byc
LektÓra musi byc pierwszorzędna z taki bykami ????:mrgreen:
Ołówek dziś zagra z Noamem Okunem, który będzie bardzo niewygodnym rywalem. Dodatkowo jutro mecz zapewne z Matthew Ebdenem, reperezentantem gospodarzy, który jest w świetnej dypozycji i jest peFFka na dzisiejszą noc. Niestety, dośc trudnych rywali ma Michał.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Michałowi na szczęście wypadł z ćwiartki kwalifikacyjnej Robert, który był według mnie najgroźniejszym rywalem. Ołówek teraz zmierzy się z Okunem, jak najbardziej do ogrania, ciężej może mieć z zawodnikiem gospodarzy Ebdenem w ostatniej rundzie, ale jak najbardziej Przysiężny jest w stanie awansować do turnieju głównego, oby mu się udało ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chyba nie ma az takich trudnych rywali. Powinien awanosowac!
A co masz do tej lektury?!
Edit/Prasa : Już nic, cieszę się że już nauczyłeś się prawidłowej pisowni tego słowa ;)
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Matthew Ebden - Adrian Menedez-Maceiras 1 1,43

Konsekwentnie Ebden. Wczoraj obydwaj zdemolowali rywali, ale Ebelthite - przeciwnik Menedeza, to ten z kategorii bardziej drewnianych. O formie zwyżkowej Australijczyka pisałem wczoraj.
Jeszcze jeden szczegół przekonuje mnie do zagrania przeciw Hiszpanowi. Tydzień temu, w Sao Paulo, w przegranym meczu z Ramonem Delgado dwukrotnie wzywał lekarza (problem z barkiem i ból głowy), co oznacza, że niekoniecznie jest w optymalnym rytmie treningowym.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Dustin Brown - Guillaume Rufin 1 @ 1,8 ⛔ 6/7 7/6 4/6
Jamajczyk zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie w końcówce poprzedniego sezonu, kiedy to ograł w ładnym stylu Benjamina Beckera. Rufin rzadko grywa na kortach twardych, gdyż nie są jego mocną stroną. Kurs jak dla mnie prezent.
poza tym warto:
Dodig - Arnaboldi @ 1,39 ✅
Darcis - van der Merwe @ 1,3 ✅
Malisse - Fisher @ 1,27 ✅
ako 2,3
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Witten-Niland 1 - 1.64
2 runda kwali do Ozzy Open. Amerykanin Jesse Witten, który dał się poznać szerszej publiczności podczas zeszłorocznego US Open grając kapitalny mecz z Djoko zmierzy się z Irlandczykiem Nilandem. Witten po wspomnianym US Open miał kiepską końcówkę sezonu. Przegrał 4 razy w 1 rundzie w challengerach w USA. Tutaj jednak przyjechał zmotywowany i chce za wszelką cenę wejść do turnieju głównego. Pierwszą rundę przebrnął bez problemów. Niland natomiast to 28-letni zawodnik, bez żadnych większych sukcesów. Cała kariera na poziomie challengerowym. Bez błysku. Mam nadzieję, że zmotywowany tymi niepowodzeniami pod koniec zeszłego roku Witten wyjdzie skoncentrowny i potraktuje przeciwnika swoimi dwoma najgroźniejszymi broniami a więc serwisem i forehandem. Choć i backhand niewiele odstaje poziomem. Kurs uważam za adekwatny do ryzyka.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Michał Przysiężny - Matthew Ebden @ 2,34 ✅✅✅

Jestem naprawdę pod wrażeniem ostatnich wyników popularnego &quot;Ołówka&quot;. Gra bardzo dobry tenis, chyba nie przesadzę, mówiąc że najlepszy w karierze. Dzisiaj stanie mu jednak walczyć z równie dobrze usposobionym Australijczykiem, Matthew Ebdenem. Może zadecydować psychika, a ona niestety nigdy nie była mocną stroną naszego rodaka. Kurs według mnie absolutnie adekwatny do ryzyka.

Somdev Devvarman - Blaz Kavcic @ 1,57 ⛔

Hindus wczorajszej noc nadspodziewanie długo męczył się z Niemcem Tobiasem Kamke, wygrywając w trzecim secie 8-6. Dzisiaj powinno być zdecydowanie łatwiej, ponieważ po drugiej stronie siatki stanie Słoweniec, który mimo tego, że jest wyżej w rankingu ATP, nie prezentuje niczego szczególnego.

Joseph Sirianni - Ivan Dodig @ 1,73 ✅✅✅

Reprezentant gospodarzy zdołał ograć Jocelyna Ouannę i Czecha Jana Minara, co wydaje się dużym osiągnięciem, biorąc pod uwagę to, co prezentował ostatnimi czasy. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z bardzo dobrze serwującym Chorwatem Ivanem Dodigiem i nie wróży to niczego dobrego dla australijskich kibiców.

+ dubelek z faworytów:

Steve Darcis - Grega Zemlja @ 1,3 ⛔ :confused:
Santiago Ventura - Antonio Veic @ 1,4 ⛔ :confused:
ako 1,89
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Matthew Ebden - Michał Przysiezny 2 @ 1.65 (7/10) ⛔ :-|

Miałem sobie zupełnie odpuścić kwale do AO, ale ten typ przyciągał moją uwagę odkąd go zobaczyłem i w końcu się zdecydowałem. Mogę z przekonaniem powiedzieć, że Michał jest w życiowej formie. Widziałem go na korcie wiele razy na żywo, zawsze zachodziłem w głowę dlaczego gracz o takich umiejętnościach technicznych (mimo wszystko na polskie warunki), bardzo urozmaicający swój tenis, potrafi przeplatać cudownie wygrane piłki, których nie powstydzili by się tenisiści Top30, z kilku metrowymi autami... I przez kilka lat robiłem sobie nadzieje, że coś z niego będzie, później jak chyba większość ludzi w naszym kraju zwątpiłem w to, że awansuje kiedykolwiek do czołowej 100 rankingu ATP. Teraz to znów staje się realne. Przed dwoma tygodniami walczył dzielnie z Beckerem, który jest teraz w całkiem niezłej dyspozycji i o dziwo uważam, że tenisista grający właśnie tak (mocno, ofensywnie) byłby dla naszego rodaka trudniejszym rywalem niż Ebden, który swoją grę będzie opierał zapewne na regularnym przebijaniu piłeczki na drugą stronę siatki. Nie uważam, by nie miał on atutów ofensywnych, ale w tym meczu wszystko zależało będzie od tego czy Michał będzie trafiał w kort. Bo jeśli tak to o wynik tego meczu jestem spokojny, a uważam, że dziś trafiać powinien bo jest w niesamowitym gazie i doprawdy rywal tego pokroju (oczywiście nic nie ujmując Australijczykowi) jest jak najbardziej do ogrania w dwóch setach (choć spodziewam się trzech).
 
R 5K

rosati

Użytkownik

Donald Young
- Takao Suzuki 1 1,45
Młody Amerykanin z ogromnym talentem nie powinien mieć problemów z raczej wypalonym już 33 letnim Suzuki. Young leworęczny gracz dobry pod siatką i dobry baseliner z uderzeniami z obu skrzydeł Suzuki często biega i stara się szybko kończyć akcje nie wdając się w wymiany co będzie pasowało Youngowi, który posiada solidny return. Patrząc na formę Donalda i łatwe wygrane z Lopezem i Phauem powinien pokonać Suzuki.
Kevin Anderson - Simon Stadler 1 1,60
Z tego co czytam na forach większość stawia Niemca, który pokonał Dologpolova i rozbił Karanusicia Stadler głównie przebija nie posiada fajnych kończących uderzeń fh topspinowy a bh głównie obronny solidny pierwszy serwis jest leworęczny co daje mu jakąś przewage. Anderson jeden z moich ulubionych zawodników potężny serwis wychowany na szybkich nawierzchniach w USA jak na swoje warunki (ponad 2metry wzrostu) dobrze porusza się po korcie z techniką szału nie ma ale na przeciętnego Stadlera powinno starczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom