>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
LACKO-Ramos.V @ 2,30 bet365 ✅
Mecz dwoch walczakow. Dla mnie podobni gracze z podobnymi umiejetnosciami , z tym ze jeden jest ATP 26 , drugi ATP 122 . Czy Lacko gra gorzej w tenisa od Hiszpana? Nie sadze , jest tylko mniej regularny. Dzis szanse sie wyrownuja , gramy na hardzie , ma byc 30 C , wiatr 12 m/s , wiec troche cieplej , wiec troche szybciej. Ramos w swojej karierze jeszcze nic na AO nie nagral , wygral w tamtym roku z Coriciem , ale mysle iz ten meczyk bardzo zle pachnal. Dzis trzeba bedzie to oddac ???? .Slowak gral tu kwale , wiec forma jest conajmniej dobra. Jest tez lepszym technicznie graczem. Jesli dzis sie nie bedzie za bardzo spieszyl to ogra Hiszpana.

GROTH-Darcis @ 2,39 pinnacle ⛔
Przyznam , iz nie lubie tenisa Belga. Te jego pykania , slajsy , ciagle bieganie po Pekinie. Nawet Aussie bedzie mial duzo szans na przelamanie Darcisa. Jest Belg wszechstronny , gra na wszystkich nawierzchniach , o dziwo jeszcze najlepiej w hali , ale jego gra nie przekonuje. Kurs wysoki , bo gra z gosciem troche niezrownowazonym tenisowo. Groth potrafi grac takie kichy ze zeby bola. Gra dobrze na tym turnieju i mysle ze dzis , serwis i agresywna gra bedzie dobrze wygladac. Jesli Groth zagra swoje to ogra Belga.

Almagro-Chardy pow 39,5 g @ 1,98 pinnacle
Jaziri-Soeda pow 3,5 seta @ 1.50 bet365 ⛔ ???????
Pierwszy meczyk na papierze zapowiada sie na maraton. Poszedlbym w strone Hiszpana , H2H 5-0 , wyglada stabilniej , jednak dzis jest nowy dzien i to roznie moze byc. Stawiam , ze beda grac dlugo. Chardy niezle serwuje , Almagro dobrze serwuje , beda szly plaskie pociski na wyniszczenie. Zapowiada sie aktywny meczyk. Slabsza kosc peknie. Moze zadecydowac dyspozycja dnia.

Drugi typ pod Soede , ogladalem go w kwalach i chlopak niezle przebijal. Potrafi walczyc , potrafi biegac , potrafi by pilki wracaly , naprawde trzeba precyzyjnie uderzac by go skonczyc. Wydaje sie byc dobrze przygotowany fizycznie na mecze best of five.
Czy wygra? hmm , ale seta na bank nagra z Tunezyjczykiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Granolles Pujol - Sela

Sela wygra @2
bet365

Chyba najpewniejszy typ ???? Obserwowałem mecze Dudiego od poczatku tego roku, a zaliczył dwa kapitalne turnieje - finał w Chenai przegrany z Medwedewem i wygrana w challengerze w Australii ze Struffem. Oby tylko z tą dyspozycją dociągnął do jutra to bez obaw ogra DO BÓLU przeciętnego Granollersa.
Dla mnie przeciwnie, jednym z najpewniejszych betów jest Granollers na 1. dzień AO. Sela potrafi grać z zawodnikami, którzy słabo poruszają się po korcie. Z Granollersem w wymianach nie będzie tak łatwo, jak np. w ostatnim finale ze Struffem. Do tego Hiszpan dużo lepiej na serwisie wygląda. Ogólnie to są zawodnicy z innych poziomów. Ja bym tutaj wystawił na Marcela kurs w granicach 1,4-1,5. Kursy są wyrównane ze względu na to, że Żydek ostatnio nieźle pogrywa, ale dobre występy przed Wielkim Szlemem przeważnie nie wróżą dobrze ;) Czas pokaże kto ma racje.

Granollers @ 1.88 Pinnacle 4/10j ⛔
 
adik1992 490,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Melzer - Federer
Brak TB w meczu@ 1, 72 bet365 ✅ izzi ✅
Nie będę się rozpisywał bo nie ma o czym. Federer po przerwie dobry występ w Hopman Cup pewne wygrane z Gasquet i Evansem Którzy w obecnej formie są półkę wyżej niż Juergen który najlepsze lata ma za sobą. Nic tylko korzystać z takiego kursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Australian Open Mężczyźni
Godzina: 06:00
Spotkanie: Delbonis - Johnson⛔ 3-6 4-6 4-6
Typ: Delbonis
Kurs: 4.1
Bukmacher: Unibet
Moim zdaniem czeka nas ciekawy mecz. Bukmacherzy ciągle traktują Argentyńczyka jako specjalistę od kortów ziemnych i mają dużo racji bo największe sukcesy związane są z nimi dwa tytułu (Sao Paulo 2014 i Marakesz 2016). Delbonis jednak ostatnimi czasy próbuje grac regularnie na kortach twardych przecież to Federico był ojcem zwycięstwa w Pucharze Davisa wymęczył Cilica przegrywając 2-3 a w decydującym meczu rozbił Karlovica 3-0. Natomiast Amerykanin to solidny zawodnik bardzo udany poprzedni sezon wygrany turniej w Nottingham na trawie. Dobre turnieje w Waszyngtonie i Cincinnati. W bezpośrednich meczach 1-0 po zaciętym meczu w Cincinnati dla Amerykanina. Pamiętać należy jednak że Delbonis rok temu w Melbourne doszedł do 3 rundy. Moim zdaniem mecz 50/50 a kurs 4.1 gram bez zastanowienia za średnią stawkę.
Delbonis dziś miał swoje szanse ale forma słaba !
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Dzumhur vs Troicki
Dzumhur +2.5 seta 1.62 Unibet
Troicki na Wielkich Szlemach regularnie traci sety, glownie jesli jest murowanym faworytem miewa przestoje w grze i jego spotkania maja 4-5 setow. Obserwowalem jego historie spotkan cofajac sie do kilku lat wstecz i dla mnie jest to mega typ, Dzumhur jako dog potrafil pokonac chodzby Tomicia w tamtym roku i wielu zawodnikom urwac sety. Jest to zawodnik, ktory potrafi napsuc krwi najlepszym.
Kuznetsov vs Nishikori
Nishikori 1.10 Unibet
Ogladalem &#39;Andrejka&#39; w jego ostatnim meczu polfinalowym i wypadl tragicznie, Key to znana marka i upatruje tutaj gladkie 3:0 max 1 set dla Kuznetsova.
Przepraszam ze tak ogolnikowo, ale tak na szybko napisalem.
Kurs 1.80 Unibet
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Spotkanie: Harrison - Mahut
Typ: Harisson -1,5 gema
Kurs: 1.83 ✅
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kurs wydaje się podejrzany i pytanie dlaczego.. Nie znajduje argumentów. Ryan w dobrej formie, daleko doszedł w Auckland gdzie odpadł dopiero z Sockiem. Mahut już wiekowy i pamiętajmy, że jest o wielki szlem gdzie gramy do 3 wygranych setów. Ryan harda uwielbia i dobrze się tu czuje, forma serwisowa jest w porządku więc na przestrzeni 3,4 setów pewną przewagę powinien wypracować nad przeszło 10 lat starszym rywalem. Moim skromnym zdaniem w meczu padnie jakiś over gemowy i zobaczymy długi pojedynek jednak dziś idę w stronę Ryana i jego skromnej przewagi gemowej. To dopiero pierwszy dzień Australian więc ostrożnie ze stawkowaniem, grubiej będziemy grać za 3,4 dni ???? . Powodzenia !
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Troicki - Dzumhur @ Troicki✅ tutaj z kolei tez komediant, ale in plus ostatecznie
Bedene - Estrellla @ Bedene ⛔ Bedene to kabareciarz...przegrac z Estrella na hardzie to trzeba byc...szkoda slow
Isner - Kravchuk @ Isner ✅
Johnson - Delbonis @ Johnson ✅
Pouille - Bublik @ Pouille ⛔ - brawa dla Bublika, nie docenialem
Evans - Bagnis @ Evans ✅
Ako: 3,06 Bet365 (jak wszystkie kursy) ⛔ slabo...bardzo slabo


Na początek ,,mini tasiemka&#39;&#39;. Pokrótce o każdym spotkaniu.
Troicki to niewątpliwie dziwny typ - potrafi przejść obojętnie obok meczu, ale tutaj mamy Australian Open, mieliśmy turniej, w którym zazwyczaj lubił grać bezpośrednio przed AO a naprzeciw stanie Dzumhur. Zawodnik typowo ,,ziemniakowy&#39;&#39; - o ile może urwać seta tak wątpie, aby wygrał cały mecz. W wypadku kontuzji (realnej a nie ,,mózgu&#39;&#39; Serba, bo tej drugiej nie wykluczam w pewnym fragmencie meczu) będzie zwrot (dlatego nie gram tego w Pinnku), jednak wątpie, aby ktokolwiek odstawiał rakietę na turnieju Wielkiego Szlema.
Bedene i Estrella, bo to bardziej typ przeciw temu drugiego. Aljaz zazwyczaj dobrze gra w Chennai a poza tym jest piach - ale ciężko powiedzieć coś dobrego o Estrelli - zawodnik stary, na hardzie beznadziejny a do tego zapewne w słabej kondycji na ewentualną pogodę (wiek robi swoje). O ile Bedene lubi sobie mecze oddawać tak powtórzę - to jest Szlem a okazja (rywal) z niskiej półki. Wielka szansa przed Aljazem.
Isner i Kravchuk - swego czasu myślałem, że Konstantin będzie jako takim zawodnikiem, ale on zatrzymał się na challengerowym poziomie. Isner sobie ten mecz wyserwuje, nie widzę tutaj miejsca na niespodziankę.
Johnson - Delbonis, muszę przyznać, że Delbonis potrafi zaskoczyć - jest na pewno waleczny, czasem wyjdzie mu mecz życia (chociażby starcie z Murrayem w tamtym roku), ale jego forma w 2017 roku to wielka zagadka. Johnson to grajek solidny, poprawny i jest tutaj słusznie faworytem. Nawierzchnia go faworyzuje, mam nadzieję, że nie zawiedzie.
Lucas po świetnym sezonie wkracza w 2017 i mam nadzieję, że nie zwolni (trochę mu siada psycha jak przychodzi do gry z najlepszymi, ale to inna sprawa), a Bublik to zawodnik, który raczej nie wykazuję wielkiego zagrożenia. Owszem osiągał ciekawe wyniki (np. w Rosji), ale czy na Wielkim Szlemie jest gotowy na walkę? Dla mnie wygrana Francuza.
Na koniec Evans - w dobrej formie w tym roku, naprzeciw niemu ziemniaczany Bagnis, który obija się po challengerach - ciężko, aby przegrał w tym meczu.

De Minaur - Melzer @ powyżej 3,5 setów ✅ brawo Kangur! 3:2 w setach i gra dalej
Rublev - Lu @ powyżej 3,5 setów ✅ brawo takze Rublev
Jaziri - Soeda @ powyżej 3,5 setów ⛔ slaby mecz Soedy

Ako: 3,75 ⛔
Teraz pora na ,,powyżej 3,5 setów&#39;&#39; czyli dość wygodnie rozwiązanie, gdy nie ma zdecydowanego faworyta. Dla mnie właśnie w powyższych starciach, nawet o ile zarysowali się faworyci ,tak uważam, że ,,dogi&#39;&#39; są w stanie wygrać tego jednego seta. De Minaur gra u siebie, będzie zmotywowany a Melzer nie prezentuję ostatnio wybitnej formy. Rublev to zawodnik młody, miewa często humory kortowe i przestoje, ale Lu na Szlemach nie jest aż takim groźnym zawodnikiem jak w turniejach niższych rang i myślę, że młody wyszarpie seta, na koniec Soeda - dobre kwalifikację i mam nadzieję, że pokaże iż nie były przypadkiem. Może nawet pokonać Jaziriego (tutaj krócej, bo cały post i tak ogromnych rozmiarów).

Harrison - Mahut @ Harrison ✅ Mahut zgodnie z przewidywaniami
Lacko - Ramos @ Lacko ✅ wymeczyl Slowak

Ako: 3,97 ✅
Mahut ogólnie nie przekonuje mnie. Serwis i akcje przy siatce a do tego brak konkretnych wyników. Myślę, że Harrison ma doskonałą szansę, aby przejść dalej. Wielu uważało Ryana za wielki talent, jednak nie mógł odpalić i nadal wydaje się, że brakuje mu ,,tego czegoś&#39;&#39;. Owszem, osiąga przyzwoite wyniki - w turniejach niższej rangi ATP nawet całkiem przyzwoite, ale po zawodniku jego pokroju wymagałoby się większego progresu - zwłaszcza w jego wieku. Typ bardziej przeciw Mahut niż za Amerykaninem no i połączony z tykającą bombą, więc nie grać grubo, ale wydaje mi się, że dla Mahut powoli zbliża się kres kariery singlowej. ;)
Typ łączę z Lacko - zawodnikiem, który ma mentalność na poziomie 6-latka, ale mierzy się z Ramosem. O ile przeszedł już te kwalifikacje (a nie spodziewałem się tego po nim) to myślę, że powalczy z nieco przecenianym Ramosem. Owszem, Hiszpan notował w 2016 roku świetne jak na niego wyniki, ale w 2017 porażka z Selą oraz Sousą i wygrana z Darcisem. Hard to nie było nigdy dla niego królestwo - w Australii tylko raz przeszedł 1 rundę, jak widać turniej także niezbyt mu leży. Myślę, że Lukas powalczy, o ile umysł odpali.

Cuevas - Schwartzmannn @ Cuevas ⛔ Cuevas dno...0:3 w setach
Khachanov - Mannarino @ Khachanov ✅ tutaj zgodnie z planem 3:1 w setach

Ako: 3,11 ⛔
Na koniec dubelek. Cuevas to zawodnik solidny, nigdy nie był wirtuozem na hardzie podobnie jak Schwartzmann (który ostatnio i tak zadziwił mnie progresem na hardzie w stosunku do tego, co było), mam w pamięci jednak zasłabnięcie Diego na jednym z turniejów Wielkiego Szlema (nie pamiętam dokladnie z kim i kiedy, ale dość głośny mecz) i wydaje mi się, że długi mecz jaki nas zapewne będzie czekał (z racji chociażby stylu obu grajków) faworyzuję Cuevasa - pamiętam jego mecze z Monfilsem i kondycyjnie jako tako dawał radę - nie przypominam sobie zaś długich spotkań Schwartzmanna. Do tego obaj raczej Australii nie zawojują - nie przypominam sobie wielkich wyników tych tenisistów w Melbourne (Schwartzmann chyba nawet nigdy nie przeszedł tu 1 rundy).
Do dubelka dorzucam znowu typ przeciw - Mannarino to typ, który potrafi zaskoczyć in minus i nie postawiłbym na niego żadnej złotówki. Gość ma nierówno pod beretem - wystarczy, że Rosjanin zagra swoje i Francuz w pewnym momencie sam się połamie. Może jestem do niego uprzedzony, ale nie zwracałbym uwagi na wyniki w challengerach, którymi zapewne niektórzy się zasugerują ;) . Dla Rosjanina to w końcu spora szansa na awans do kolejnej rundy - warto byłoby ją wykorzystać, bo progres w 2016 roku zrobił także spory.
 
I 32,8K

iti

Użytkownik
Daniel Evans - Facundo Bagnis
Daniel Evans 3:0 @2.50 Betsson (caloroczny daje raptem 2.25, inni podobnie)
✅ 7-6 6-3 6-1 zgodnie z przewidywaniami

Dziwne, ze nikt nie poruszyl tego meczu, bo widze tutaj mecz do jednej bramki.
Facundo lubi maczke, nie lubi hardu i na nim nie gra. Zbudowal ranking, wezmie hajs za pierwsza runde i tyle go widzieli.
Dodatkowo Daniel pokazal dobra forme w tygodniu poprzedzajacym turniej i to moze byc jedyny minus tego typu, ze bedzie musial grac raptem 2 dni po finale w Sydney. Jezeli Bagnis ma wygrac seta to pierwszego z ww powodow, a wtedy polecam wejsc na live w zwyciestwo Evansa, bo tak czy siak wezmie on ten mecz.
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 0

grajbywygrac

Użytkownik
J.Janowicz-M.Cilic +6.5 gema Janowicz 1.90 Bet365
Janowicz może nie powala formą, nie wróci już raczej do tego co grał w 2013 roku, ale zmienił trenera i wreszcie przepracował cały okres przygotowawczy bez żadnych problemów. Może jego wyniki nie są dobre, ale widzę tutaj dla niego szansę na pokrycie handicapu. Oczywiście Cilic to solidniejszy zawodnik, przede wszystkim bardziej regularny i ma poukładane w głowie, jednak także potrafi przegrać gema z niczego. W 2017 roku tylko jeden mecz i porażka z Kovalikiem. Przed Szlemem trudno oceniać mecze, tym bardziej że to początek sezonu, jednak odpuszczenie tak wcześnie miałoby jakiś sens? Jeżeli przegrał z takim cieńkim bolkiem jak Kovalik to Janowicz spokojnie może urwać seta, a to przybliża do pokrycia linii. O ile JJ nie zagra kaszany, to byłbym spokojny o to wydarzenie, a kurs bardzo dobry.
 
berh 7,5K

berh

Użytkownik
Na tymże forum bardzo często można się spotkać z typami na faworytów tenisowych &quot;będzie szybkie 2:0&quot;, &quot;nie ma sensu grać o 1 seta więcej, szkoda siły na kolejne mecze, będzie 3:0&quot;. Jak się okazuje często tak nie jest, szczególnie w gorącej Australii, gdzie słońce ma duży wpływ, a często dodatkowy set faworyci paradoksalnie biorą dla odpoczynku, albo po prostu zmęczenie wyrównuje szanse. Oto statystyki z hipotetycznego zagrania za 50 każdego underdoga z kursem min. 5,00 na +2,5 setów. Kursy z Unibet. Co myślita o tej tendencji? Ja osobiście zagrałem tylko Janowicza+2,5 za 500.

 
Otrzymane punkty reputacji: +20
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Bet365
???? Opelka - Goffin Tie-break w meczu @1.57
???? Dolgopolov - Coric Powyżej 3.5 setów @1.44
@2.27
Amerykanin jest specjalistą od serwisu, a co za tym idzie, także od tie-breaków. Tak patrze na jego ostatnie mecze, to chyba w 4 na 5 ma tie-break. Tym razem Opelka ma 3 szanse na doprowadzenie do tie-breaka. Jak dla niego to wystarczająco dużo. W meczu Dolgo z Coriciem spodziewam się ostrego mordobicia i jakichś 5 setów, bo oni są siebie warci.
Oprócz tego zastanawiam się nad meczem Lopez - Fognini i postawieniem w kierunku hiszpana. Fognini to tenisowy nieudacznik, nie ma głowy do tej gry, ale skoro jest w top100, to czasem musi też coś wygrać... Co sądzicie?
 
hallik 9,4K

hallik

Użytkownik
Fognini może i ma problemy z psychiką, ale jego umiejętności czysto tenisowe to ścisła czołówka - IMO TOP10 max TOP15. Ja staram się omijać jego mecze szerokim łukiem, bo może wtopić z każdym, ale i ograć niemal każdego. Niestety na hardzie nieco traci, jednak nie na tyle, bym grał przeciwko niemu.
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
Oto statystyki z hipotetycznego zagrania za 50 każdego underdoga z kursem min. 5,00 na +2,5 setów. Kursy z Unibet. Co myślita o tej tendencji?
W tamtym roku było 192 meczy wielkoszlemowych (best of 5), gdzie kurs na doga był &gt;=5.
Z czego:
faworyci wygrali: 115x3:0
dogi: 3x3:0
f: 40x3:1
d: 8x3:1
f:22x3:2
d:4x3:2
Z czego wynika, że weszłoby 40% takich zakładów. Przy czym kursy na +2,5 są różne.
W ogóle 240 na 484 wszystkich meczy best of 5 zakończyło się w 3 setach - 49,5%
Sprawdziłem to też dla samego AO 2016. Tutaj też wchodzi 40% zakładów+2,5 na doga z kursem &gt;=5
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adik1992 490,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Idą wczorajszym tropem na dziś próbuje
Donaldson - Dutra Silva ✅
Brak TB w meczu @1,72
Albot - Berlocq ⛔
Brak TB w meczu @2,0
Chung - Olivo ✅
Brak TB w meczu @1,9
kursy bet365
i tak duży ✅✅✅
Typy bardziej na wyczucie niż poparte jakimiś analizami bo takowych w tym przypadku nie może być. Wszyscy zawodnicy wymienieni wyżej nie sa wybitnymi serwismenami pokroju Karlovic, Isner czy Raonic więc wygrywanie gemów serwisowych nie jest takie łatwe. Ich gra głównie polega na przebijaniu piłki i rozrzucaniu przeciwnika po korcie, myślę że w każdym z setów dojdzie do chociażby 1 przełamania więcej na korzyść z któregoś zawodników i nie obejrzymy w tych spotkaniach rozgrywki TB. Stawka ostrożna bo to jednak tenis i nigdy nic nie wiadomo.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Verdasco +7,5 gema ⛔ Verdasco falowy, w decydujących momentach słaby...zdecydowanie gorsza wersja
powyżej 3,5 seta Medvedev - Escobedo ✅ brawo Escobedo
powyżej 3,5 seta Nishioka - Bolt ✅ po Boltcie spodziewałem się więcej

Ako: 4,94 ⛔
Taki trebel na początek.
Fernando wydaje się być niedoceniany przez bukmacherów. Kwestia psychiki sprawia, że best of 5 z Djokovicem raczej nie wygra, ale myślę, że na pewno powalczy albo chociaż nie ujrzymy blamażu. Dla mnie linia zbyt wysoka - 6:4 6:4 6:3 i zakład wchodzi, warto spróbować, bo kaliber spotkania jest duży a Verdasco lubi takie spotkania (motywuje się na nie inaczej niż na pierwsze rundy z mało znanymi gośćmi). Dodatkowo, o ile doprowadzi w jednym z setów do tie-breaka to handicap ten jest bardzo stabilny.
Następnie Nishioka czyli ciekawy grajek, ale nie błyszczący w tym roku. Nie ma też odpowiedniej siły, aby dominować przez 3 sety. Myślę, że Kangur ma w zasięgu co najmniej set w takim wypadku, o ile oczywiście nie wypali się psychicznie ,,w szatni&#39;&#39;. Mentalność kibiców i trybuny za nim - może nawet wygra? Ja gram spokojniej powyżej 3,5 seta, bo myślę, że zobaczymy tu wynik 3-1 lub 3-2 dla któregoś z nich.
Kupon zamyka powyżej 3,5 seta w meczu Medvedev - Escobedo. Ten pierwszy osiąga świetne jak na niego wyniki (muszę przyznać, że patrząc na niego pod koniec ubiegłego roku głowiłem się jak wygrywa i jest tak wysoko w rankingu, bo wydawał się strasznie koślawy). Tutaj jest faworytem, ale Escobedo to nie tenisista znikąd. Miewa też dobre wyniki, często dochodzi w jego spotkaniach do tie-breaków. Myślę, że seta może ugrać.
Do powyższego tasiemka, miejmy nadzieję, że tym razem bardziej szczęśliwa - bez analizy.
Zverev ✅
Donaldson ⛔ brak słów...
Goffin ✅
Carreno Busta ✅
Chung ✅
Edmund ✅

Ako: 3,0 Bet365 ⛔
I na koniec propozycja na doga.
Coric - Dolgopolov @ Coric 2,1 Bet365 ⛔
Oraz trochę słów na co uważam:
Kohlschreiber - wiem, że Basilashvili bez formy i sprzedawczyk trochę, ale na Szlemie od biedy potrafi zaskoczyć. Kurs 1,2 myślę, że lekko zaniżony.
Young - gość jest nieobliczalny, ten mecz może mieć 5 setów. Nie gram na niego, to ,,tenisowy świr&#39;&#39;.
Simon - tutaj może trochę zadziwię, ale nie grałbym po takim kursie. Simon bez ikry strzeleckiej, rywal nieobliczalny. Miałem grać w jego kierunku i dorzucić do tasiemki, ale zapaliła mi się czerwona lampka - ten mecz Francuz możliwe, że wybiega.
Stepanek - starcie 2 emerytów i kurs 1,2? Zdecydowanie przesada...Tursunov nie gra na poziomie prawie w ogóle, ale Stepanek też nie jest coraz młodszy - nie wiem, czy powinien Czech sie skupiać na singlu.
Karlovic - dziadek Ivo coraz starszy - będą tie breaki, ale o ile nie wygra wszystkich (a może być o to ciężko) tak Zeballos i jego szanse rosną. W wymianach Ivo prawie nie istnieje, gorąc i wydaje się, że mecz będzie miał przebieg typowo ,,na wyniszczenie&#39;&#39;.
Sousa - jest faworytem i słusznie, ale mecz może być dla mnie długi. Thompson nie jest też tak tragiczny jak mogłoby się wydawać. Joao dla mnie wybiega ten mecz, ale nie grałbym w jego stronę - nie spodziewam się powtórki z 3-0 w 2015 roku.
Fognini, Paire, Monfils - tego oczywiście też bym nie ruszał, dwóch pierwszych ma nierówno pod sufitem, trzeci nie wiadomo w jakiej formie - jego postawa jest zagadką. Nie stawiałbym też w starciu Dodig - Istomin, bo dla mnie ten mecz to rzut monetą a do tego obaj będą mieli problemy natury fizycznej w tych warunkach.
Powodzenia ;)
 
R 28

roki1

Użytkownik
Verdasco-Djokovic Verdasco ugra seta 2.75 WH
Verdasco nie jest chlopcem do bicia i z Djoko tych setow juz sporo ugral. Head-to-head 5-10 . Co pokazuje,ze cos w tym jest. Ostatnio w Doha prawie go wyrzucil,bo Novak bronil pilek meczowych i wybronil. Ulubiony turniej Novaka i moze byc ciezko. Duzo bedzie zalezec od dyspozycji serwisowej Verdasco. Mysle,ze Fernando jest na ta chwile w formie. I,ze tego seta moze ugrac. A jak bedzie to zobaczymy jutro.
 
L 9

lukiak

Użytkownik
Siemano! Witam z forum pierwszy postem, które oczywiście obserwowałem, ale dopiero teraz naszło mnie na założenie konta. Przed nami 2 drugi dzień Australian Open
Może spotkam się w hejtem, ale na tenisie coś tam się znam, oto powyżej &quot;tasiemka&quot; z pierwszego dnia, która przeszła bez problemu. Oto typy na 2 dzień:
Basilashvili - Kohlschreiber -
Kurs na Niemca nie zadawala, a szczerze powiem, że w ogóle nie jest odzwierciedleniem prawdopodobnego meczu, który w 3 setach zapewne się nie skończy. Gruzin coś tam potrafi i na pewno może powalczyć. Najlepiej odpuścić te spotkanie, ale jeśli miałby się decydować to już na Niemca.
Albot - Berlocq - 2 - 2,00
Kuszący kurs na Argentyńczyka, który w turnieju w Canberze pokazał się z lepszej strony, doszedł do finału singla i debla. Nie jest to jego ulubiona powierzchnia, ale jest w stanie ograć reprezentanta Mołdawi.. Ręki uciąć bym sobie nie dał, ale można powalczyć.
Tiafoe- Kukushkin 1 1,57 (bez analizy)
Muller - Fritz 1 1,36 (ben analizy)
Haas - Paire 1,20 (ben analizy)
Po pierwsze podajemy bukmachera przy kursie. Po drugie typy bez analizy można podawać w swoich tematach w dziale z kuponami, bądź z kuponami ze statystykami./Macko18
 
Tenis by Dawid 1,1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
II dzień AO (I dzień 3/5 z kursem 7,0)

Karlovic I. – Zeballos H.
1. Zeballos +4 gemy @1,8 (betsson) ZWROT

Dla Karlovicia gra w rozmiarze pięciu setów na pewno nie jest na rękę. Niby nawierzchnia odpowiednia, lecz klimat nie za bardzo sprzyja. Karlovic bazuje praktycznie tylko i wyłącznie na serwisie i przełamać rywala będzie mu ciężko (rywalowi podobnie). Zeballos jest tutaj skazywany na porażkę, jednak wg mnie jest w stanie tutaj powalczyć. Prawdopodobnie wszystko będzie rozstrzygać się w tie-breakach, a Horacio już pokazał, że grać potrafi, bo bardzo ładnie ostatnio walczył z samym Novakiem Djokoviciem. W dodatku zawodnik leworęczny, a ostatnio od takiego zawodnika Ivo dostał lanie, bo w finale Davis Cup z Delbonisem. Zeballos serwis ma na dobrym poziomie, a kondycyjnie lepiej wygląda, mimo, że też nie jest najmłodszy. Można też spróbować w over setów, ale handicap wg mnie bezpieczniejszy.

Jasika O. – Ferrer D.
2. Jasika +2,5 seta @1,8 (betsson) ⛔

Możliwe, że pójdzie masówka na ten typ, bo sporo ludzi nie ufa Ferrerowi i ja też w sumie nie do końca. Wg mnie powinien wygrać ten mecz, ale po ciężkim boju. Jasika gra u siebie i mam nadzieję, że w końcu ściany pomogą (Groth i Duckworth już poza turniejem). Jasika przez ostatni rok poczynił ładny postęp i jest to gracz perspektywiczny (19 lat). Ferrer poza solidnym przebijaniem nie ma prawie żadnych atutów, bo serwis bardzo przeciętny. David zazwyczaj bazował na swojej kondycji, lecz on już swoje lata ma, co było widać w 2016 roku, który był jego najsłabszym od wielu lat. Sporo porażek lub męki z nisko sklasyfikowanymi rywalami. Nie czuję tutaj spacerku dla Hiszpana. Jasika ostatnio doszedł do finału turnieju w Happy Valley, gdzie przegrał dopiero z mocnym Gojowczykiem. Ferrera za to widziałem w ostatnim turnieju i zagrał dość słabo z Haase, z którym ostatecznie przegrał. Haase sam nie zagrał nic wielkiego i przegrał zdecydowanie w kolejnej rundzie. Bilans Jasiki w tym roku to 4 wygrane i 1 porażka, a Ferrer 1 wygrana i 2 porażki.

Haas T. – Paire B.
3. Haas +2,5 seta @1,68 (unibet) ZWROT
4. Haas win @5,1 (unibet) ⛔ lub zwrot

Tutaj typ bardzo ryzykowny (w sumie dla chętnych). Haas wznowił karierę i mam nadzieję, że nie przyjechał tylko po kasę za pierwszą rundę. Pewnie się dobrze przygotowywał, bo w meczach pokazowych nie wyglądał najgorzej. Kurs bardzo wysoki w starciu z Paire, więc dla mnie okazja, bo Francuz jak już wiemy to typowy „czajnik”, a jak się nie zagotuje to po prostu lubi olać mecz tak jak ostatnio z De Minaurem, któremu praktycznie oddał te spotkanie (możliwe, że chciał wypocząć, ale to typowe dla niego). Haas to bardzo doświadczony zawodnik, chyba najbardziej z tych obecnie grających i wie jak odprawiać takich zawodników. Jak go ostatnio widziałem to wyglądał bardzo dobrze na serwisie i mam nadzieję, że dalej dobrze to robi. Wg mnie jest tutaj w stanie namieszać i nawet wygrać ten mecz. Myślę, że to dobre losowanie dla Haasa.

Tursunov D. – Stepanek R.
5. Tursunov +2,5 seta @1,74 (unibet) ⛔

Chyba najstarszy mecz tego turnieju, bo obaj już wiekowi. Stepanek kilka lat starszy. Czech przechodził tutaj eliminacje, w których miał spore problemy. Oglądałem jego spotkania i nie grał żadnej rewelacji (spodziewałem się więcej po nim). Czech już ma 38 lat i 3 mecze w kwalifikacjach nie są mu na pewno na rękę. Tursunov podobnie jak Haas korzysta tutaj z zamrożonego rankingu i poza nielicznymi turniejami nie gra. Jednak jak się pokazywał to z dobrej strony, mimo, że po wynikach może nie widać, ale potrafi powalczyć z dobrymi zawodnikami. Rok temu odpadł tutaj z Wawrinką, ale zagrał dobry mecz, a później kreczował. Stepanek nie jest w najwyższej formie i myślę, że stać tutaj Rosjanina na co najmniej jeden seta.

Pavlasek A. – Whittington A.
6. Over 3,5 seta @1,53 (bet365) ✅

Jeden z mniej interesujących meczów tego dnia, jednak myślę, że może to być wyrównane spotkanie. Pavlasek pograł w tym roku w Pucharze Hopmana, co było dla niego sporym wyróżnieniem, jednak przegrał wszystkie 3 mecze (z Lopezem, Kyrgiosem i Sockiem, któremu urwał nawet seta). Faworytem bukmacherów jest Czech, bo Andrew wszystko przegrywa, a Adam zawitał w ubiegłym roku do pierwszej setki. Whittington jednak nie przegrywa tych meczów zdecydowanie, bo w każdym prowadził wyrównane boje i to nie z ogórkami. Myślę, że w końcu przerwie złą passę i wygra chociaż seta. Trzeba dodać, że gra u siebie, co powinno też pomóc. Martwi jedynie fakt, że w ostatnim meczu kreczował przy stanie 4-4 z Youzhnym. Mam nadzieję, że jeśli nie jest zdrowy to po prostu nie dokończy swojego meczu i będziemy mieli zwrot.

Bolt A. – Nishioka Y.
7. Over 3,5 seta @1,53 (bet365) ✅

Tutaj podobnie idę w over setów z prostego powodu. Bolt wg mnie jest tutaj underdogiem i powinien napsuć krwi Japończykowi (można nawet zaryzykować wygraną Bolta). Bolt w dobrym stylu przeszedł kwalifikacje, a trzeba zaznaczyć, że pokonał tam dobrych rywali, a mianowicie: Copila, Bachingera i Benneteau. Jak widać ranking nie gra. Jeśli chodzi o Nishiokę to ten zagrał 5 meczów w tym roku i 3 ostatnie przegrał (w tym z Janowiczem), a ograł jedynie rodaka Soedę i Smyczka. Wyniki nie robią szału. Nie widzę pogromu ze strony Japończyka, a może będzie w końcu jakaś niespodzianka od strony gospodarzy, bo póki co pozytywnie zaskoczył tylko De Minaur.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Medvedev - Escobedo over 38.5 gema
@1.80
Bet365
✅ ✅
Dwóch tenisistów młodego pokolenia i nie sądzę, aby któryś był na tyle regularny i rozstrzygnął to w trzech setach, a każdy z nich będzie wyrównany, bo cztery sety nie oznaczają przecież pokrycia takiego overa. Obaj grają przede wszystkim na hardzie i wybili się z Futuresów w minionym sezonie. Escobedo ma za sobą wielkoszlemowy debiut (porażka z Edmundem na US Open w trzech setach), Medvedev jeszcze nie, oczywiście to kwestia dzikiej karty na US. Medvedev teoretycznie brał udział w lepiej obsadzonych turniejach i ma na rozkładzie parę lepszych nazwisk, ale Escobedo też już lekkiego doświadczenia nabrał. W tym sezonie, Rosjanin po bardzo dobrym występie w Chennai (finał, a po drodze ogranie Seli, Kovalika i Lu) tydzień odpoczywał, natomiast Escobedo grał kwalifikacje, gdzie ograł Bhambriego i Ito. Nie ma jednak mowy o zmęczeniu. Według mnie będzie to wyrównany mecz, ze wskazaniem na Rosjanina, ale moim zdaniem obejrzymy co najmniej cztery równe sety.
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Spotkanie: Tiafoe - Kukushkin
Typ: Tiafoe -2,5 gema
Kurs: 1.80 ✅:cool:
Bukmacher: Bet365
Długo myślałem który mecz wybrać na noc jednak po przyjrzeniu się ostatnim meczom Kukushkina zdecydowałem się na ten pojedynek. Słaba forma Kukushkina to jedna rzecz. Na hardzie jedna wielka porażka zaczynając od drugiej części poprzedniego sezonu. Ostatnie 6 pojedynków przegrane a pogromcami nie byli kozacy tylko kolejno Berdych, Donskoy, Berrer, Medvedev, De Minaur i Barton. Widać gołym okiem, że ścisła czołówka to to nie jest. Nawierzchnia twarda ewidentnie mu nie leży. Wręcz przeciwnie jest z Francesem. Jak każdy Amerykanin wychowany na hardzie. Koniec poprzedniego sezonu to dla niego tour po kortach amerykańskich i mimo, że kort kortowi nie równy to w nocy zdecydowanie stawiam na niego. Typ poboczny poleci na 3-0. Kilka typów bez analizy pisemnej na drugą noc z AO :

Donaldson - Dutra Silva
Dokładny wynik 3-0 @2 ⛔

Medvedev - Escobedo
Over 38,5 gema @1,80 ✅

Muller - Fritz
Over 39,5 gema @1,72 ⛔

Simon - Mmoh
Over 33,5 @1,8 ⛔

Ogólnie licze na &#39;doświadczenie&#39; młodych amerykanów na hardzie. Mimo młodego wieku będziemy o nich słyszeć w przyszłości szczególnie o Fritzu ???? Wygląda też na over gemów w meczu Opelki - gośc nie stracil serwisu w 3 meczach kwali więc dziś trochę tych gemów powinno wpaść a nie wykluczam seta po tie breaku dla wielkoluda ???? Powodzenia i wysokich wygranych.

E. Główny typ siadł jest dobrze ;) Niestety zawiódł Fritz w 3 secie. Opelki over jak w masło a a reszta na minus szczególnie Mmoh ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom