>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Australian Open 2017​





Miejsce: Melbourne, Australia
Data: 16.01.2017 - 29.01.2017
Nawierzchnia: Hard
Rozmiar drabinki: S-128 D-64
Pula nagród: $22,624,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.ausopen.com/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/2017_MS_draw.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/md/index.html
Plan gier: http://www.ausopen.com/en_AU/scores/schedule/index.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open/



Kursy na zwycięstwo Bet365​



Zapraszam wszystkich do dyskusji i pisania analiz​
 
pawlas20 11

pawlas20

Użytkownik
Witam.
U bukmachera betano znalazlem ciekawą ofertę zakładów na to kto zaserwuje najwiecej asow? Co myślicie o typie na raonica. Moim zdaniem zajdzie on dosyc daleko i ma szanse zagrac wiecej meczow niż Isner (co wiąże sie z wieksza iloscia asów),który lepiej serwuje ale tez w szlemach daleko nie dochodzi..
P.S.
Macie jakąs strone ze szczególowymi statystykami asów itd.. chodzi mi np. O turniej sprzed roku, aby sprawdzic jak to rzeczywiscie wyglądało w liczbach

Kursy wyglądaja następująco:
- John Isner 1,60
- Milos Raonic 4,75
- Ivo Karlovic 5.50
- K.anderson 12.00
- Thomas Berdych 15
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Co myślicie o typie na raonica. Moim zdaniem zajdzie on dosyc daleko i ma szanse zagrac wiecej meczow niż Isner (co wiąże sie z wieksza iloscia asów),który lepiej serwuje ale tez w szlemach daleko nie dochodzi..
Kurs jest bardzo zachęcający do gry, ale analizując drabinkę i turniej sprzed roku można się domyślać, dlaczego jest taki wysoki. Jak widać, w tamtym roku najwięcej asów zaserwował Isner, pomimo, że rozegrał 4 mecze, o 2 mniej od Raonica. Co więcej, nie grał żadnego 5-cio setowego pojedynku. Raonic przegrał dopiero w półfinale, zagrał więc 6 spotkań, w tym 2 mecze 5-cio setowe. Drabinka tegorocznego AO się tak ułożyła, że Isner, jeżeli wygra to, co ma wygrać w pierwszych rundach, to w 4 swoim meczu trafia na Murray&#39;a i pewnie odpada. Raonic jest w ćwiartce między innymi z Nadalem i teoretycznie z nim powinien się spotkać w ćwierćfinale (teoretycznie, bo jest to tyko sport). Jak już widzieliśmy w tym roku, w takim meczu może wygrać zarówno jeden, jak i drugi. Jeżeli Milos przegrałby w ćwierćfinale, to będzie miał rozegranych 5 meczów, o 1 więcej od Isnera. A widzieliśmy rok temu, że nawet 2 mecze więcej nie wystarczyły, żeby wyprzedzić Amerykanina. Ja osobiście bym tego nie grał, ale to, co napisałem, to tylko moje luźne przewidywania. Nie wiemy, ile meczy zagrają obaj panowie, jak długie to będą mecze itd itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Zaczynamy najlepszy turniej wielkiegoszlema, na kortach w Melbourne, AUSTRALIAN OPEN.
Dwa tygodnie tenisa, dwa tygodnie moich i Dziadka typów, dwa tygodnie LOKOMOTYW!
1 runda - każdy typ maks 3 zdania. Kursy bet365
#1
-

Andy Murray - Ilya Marchenko, numer 1 z 93. Łatwo to bierze w trzech setach panicz. To jeszcze nie czas na cyrki z jego strony. Jest szansa ze w ktoryms secie Marchenko powalczy, chociaz ostatnie wyniki nie napawaja optymizmem w tej kwesti. Kurs 1.01 ✅
#2
-

Novak Djokovic - Fernando Verdasco, numer 1 i 40. Rok temu Verdasco sprawił sensacje wyrzucajac w 1 rundzie króla mączki Nadala, czy jest w stanie sprawić kolejna sensacje i w tym roku? Nie wydaje mi sie, ponad tydzien temu grali ze soba, mógł łatwo wyrzucic Djokera w Doha, zmarnowal 5 meczowych. Djoker wyciagnie wnioski i wezmie to raczej 3-0, maks 1 set dla Fernando. Kurs 1.04✅
#3
-

Milos Raonic - Dustin Brown, numer 3 i 70. Jamajski Niemiec to coraz lepszy gracz ale czas ucieka i chyba juz wiecej znaczacego nie osiagnie, Milos super serwis, wschodzaca gwiazda, przyszlu numer 1 , moze. Ostatnio dosc niespodziewanie dla mnie przegral z mlodych fedexem Dimitrovem, ale to nawet dobrze dla Dimiego oczywiscie. Wg mnie tutaj łatwe 3-0 dla Rao. Kurs 1.05✅
#4
-

Stan Wawrinka - Martin Klizan, numer 4 i 35. Teoretycznie Wawrinka jak mu palma w dekiel nie uderzy to wezmie to 3-0, jesli Klizan powalczy to moze zrobic sie dlugi mecz. Ale mimo wszystko Stan lubi grac w AO wiec mozna smialo na niego. Kurs: 1.04✅
#5
-

Kei Nishikori - Andrey Kuznetsov, numer 5 i 48. Co tu dużo mówi, szybkie 3-0 dla samuraja. kurs 1.08✅
#6
-

Gael Monfils - Jiri Vesely, numer 6 i 54. Monfils dobry zeszly sezon, stad taki ranking, wg mnie przesadzony. Juz na wstepie śmierdzi mi ten mecz i jakbym miał coś tutaj ruszać to cos w strone Veselyego. Monfils w tym roku jeszcze nie gral, wiec nie wiadomo jaka forma. NO BET
#7
-

Marin Cilic - Jerzy Janowicz, numer 7 i 278. Korzystajacy z zamrozonego rankingu Jerzy moze zagrac w głownym AO, inaczej by nawet w kwalach pewnie nie gral a jesli nawet to by dostal oklep od jakiegos Opelki. Marin ewidentnie potraktowal treningowo Kovalika. Wg mnie to najwieksza pewka 1 rundy, podobnie jak w zeszlym roku z Isnerem tylko nizszy kurs. Marin bierze to 3-0. kurs 1.1✅
#8
-

Dominic Thiem - Jan-Lennard Struff, numer 8 i 64. Thiem znowu napinkala turniej za turniejem, tracac sily przed AO, spokojnie mozna grac coś w strone Struff&#39;a. Ja uderzam I set na Struffa. kurs 2.75✅
#9
-

Rafa Nadal - Florian Mayer, numer 9 i 49, czy Rafa drugi rok z rzedu odpadnie w I rundzie? Watpie. 3-0 dla Nadala kurs 1.08✅
#10
-

Tomas Berdych - Luca Vanni, numer 10 i 160, Berdych bierze to szybko i koniec tematu. kurs 1.04 Zwrot
#11
-

Dawid Goffin - Reilly Opelk, numer 11 i 207. Kwalifikant nie ma najmniejszych szans mimo ze Goffin woli maczke. 3-0. kurs 1.12✅
#12
-

Jo-Wilfried Tsonga - Tiago Monteiro, numer 12 i 83. W zeszlym roku na maczce w Rio Tsonga przyjechal zeby sie przetrzec przed IO, teraz to bierze jedna reka 3-0. kurs 1.015✅
#13
-

Roberto Bautista Agut - Guido Pella, numer 13 i 79, gdyby mecz był na maczce to bym sie zastanowil a tak Roberto w formie, wygrany juz turniej w tym roku, bierze ten mecz w trzech setach. kurs 1.07✅
#14
-

Nick Kyrgios - Gastao Elias, numer 14 i 81, kangur potrafi odwalic maniane i przegrac z ogorkiem, ale umowmy sie nie w AO, nie u siebie, nie z ziemniakiem, bierze ten mecz w półtorej godziny. kurs 1.08✅
#15
-

Grigor Dimitrov - Christopher O&#39;Connell, numer 15 i 238, młody Fedex w gazie, bierze to szybko 3-0. kurs 1.05✅
#16
-

Lucas Pouille - Alexander Bublik, numer 16 i 206, Francuz dla mnie to czajnik, mlody czajnik, ale na tym etapie z takim przeciwnikiem wygra, mozliwe ze w 4 setach dopiero. kurs 1.11⛔
#17
-

Roger Federer - Jurgen Melzer, numer 17 i 296. Król Fedex to bierze. 3-0. kurs 1.07✅
#18
-

Richard Gasquet - Blake Mott, numer 18 i 284. Gąska bierze to 3-0, szybko. kurs 1.02✅
#19
-

John Isner - Konstantin Kravchuk, numer 19 i 88, Isner koniec roku nawet spoko, chociaz dla mnie jest kwadratowy to z takimi Kravchukami to lekko jedzie serwisem. kurs 1.11✅
#20
-

Ivo Karlovic - Horacio Zeballos, numer 20 i 69. Doktor Ivo, najwiekszy kwadraciarz pierwszej 20, serwis i nic wiecej. Udawalo mu sie wygrywac wiele meczy serwisem, czasem z najlepszymi, ale umowmy sie lata robia swoje, australia gorąco, Zeballos ma szanse to wziac. kurs 3.5 ⛔
#21
-

David Ferrer - Omar Jasika, numer 21 i 287. 15 lat róznicy, ale umowmy sie David takich grajków poki co nadal wciaga jedna reka. kurs 1.12✅
#22
-

Pablo Cuevas - Diego Schwartzman, numer 22 i 52. Dwóch grajów którzy wolą clay, tam wygralby Cuevas tutaj stawiam na Diego. kurs 2.2✅
#23
-

Jack Sock - Pierre-Hugues Herbert, numer 23 i 76. Amerykanin to łatwo bierze. kurs 1.2✅
#24
-

Alexander Zverev - Robin Haase, numer 24 i 58. Młodzik to bierze łatwo 3-0. kurs 1.16✅
#25
-

Gilles Simon - Michael Mmoh, numer 25 i 195. Czajnik kontra młodzik, chyba jeszcze dla tego drugiego za wczesnie, ale mozna jakies handi na niego grac. mecz wygra simon kurs 1.2✅
#26
-

Albert Ramos - Lukas Lacko, numer 26 i 122. Mysle ze Lacko powalczy na ulubionej nawierzchni, stawiam na niego kurs 2.37✅
#27
-

Bernard Tomic - Thomaz Bellucci, numer 27 i 62, Tomic u siebie to wezmie, 4 sety prawdopodobne. kurs 1.44✅
#28
-

Feliciano Lopez - Fabio Fognini, numer 28 i 47. Dwóch czajników, kazdy wynik mozliwy, bardziej bym sie sklanial ku Feliciano, ale nie stawiam. NO BET
#29
-

Victor Troicki - Damir Dzumhur, numer 29 i 77, Troicki to bierze nie ma innej opcji, róznica klas. kurs 1.22✅
#30
-

Pablo Carreno-Busta - Peter Polansky, numer 30 i 134. Polansky ma szanse powalczyc, stawiam na niego. kurs 3.75 Zwrot
#31
-

Sam Querrey - Quentin Halys, numer 31 i 154. Francuz moze powalczyc w jednym secie, maksymalnie. Sam wyserwuje sobie reszte. kurs 1.33✅
#32
-

Philipp Kohlschreiber - Nikoloz Basilashvili, numer 32 i 94, ostatnio Kolba jakis uraz, czy poważny nie wiem, sprawia to mimo wszystko okazje dla gruzina by powalczyć, ja osobiscie spotkanie odpuszczam ale warto sprobowac jakies handi na Nikola, ewentualnie poczekać na rozwój sytuacji po rozpoczeciu spotkania. NO BET
SPOTKANIA NIEROZSTAWIONYCH
#33
-

Nicolas Almagro - Jeremy Chardy, numer 43 i 71. Buki faworuzyja francuza, ostatnie spotkania jednak nie napawaja optymizmem by francuz wrócił na swoje dawne tory, Almagro dobrze zaprezentowal sie w Doha, mimo straconej szansy na seta z Murrayem, w Sydney juz odpada w I rundzie, moze potraktowal treningowo. Uderzyłbym w cos w strone Almagro. kurs 2.1 Zwrot
#34
-

Nicolas Mahut - Ryan Harrison, numer 38 i 89, mecz z cyklu nie mam pojecia jak ugryźć, z jednej strony forma przed AO Mahut z kim mial wygrac to wygral, Harrison przebijał sie przez kwale w Auckland pozniej przegral ze skarpetą. Nawierzchnia faworyzuje Ryana, wiec pewnie w jego strone bym uderzyl ale poczekam na cos pewnego na live. NO BET
#35
-

Gerald Melzer - Alex De Mianur, numer 84 i 333, no cóż młodzik przegral walke o dzika karte do AO ale i tak ja dostal, pozniej odpadl w I rundzie w Brisbane i wygral w Sydnej z czajnikiem Paire. Melzer wcale nie lepiej, a wrecz tragedia wg mnie. Może trybuny poniosą młodego kangura, można lekko w jego strone pojsc, jakies handi, ewentualnie na czyto dla emocji. kurs 2.37✅
#36
-

Yen-hsun Lu - Andrey Rublev, numer 61 i 156. Mecz pewnie nie trzy setowy ale ostatecznie Lu powinien wygrac. kurs 1.3⛔
#37
-

Mischa Zverev - Guillermo Garcia-Lopez, numer 50 i 74, Lopez przegrywa wszystko jak leci, tym razem nie bedzie inaczej i Misza bierze mecz. kurs 1.28✅
#38
-

Malek Jaziri - Go Soeada, numer 56 i 141. Soeda dośc pewnie przeszedl kwalifikacje, Jaziri slaby pocatek sezonu, mecz wyrownany. NO BET
#39
-

Paolo Lorenzi - James Duckworth, numer 41 i 105. Lorenzi typowy ziemniak i jemu zawdziecza ranking, ten sezon poki co slabizna. James nie gral, ale koncowka chalangerowa sezonu calkiem pozytywna. Uderzam w niego. kurs 1.9⛔
#40
-

Karen Khachanov - Adrian Mannarino, numer 51 i 60. Kursy wg mnie wystawione odwrotnie, Mannarino wygral challanger, Karen nie wygral nic. Mannarino to wezmie. kurs 2.0⛔
#41
-

Stephane Robert - Dusan Lajovic, numer 53 i 92. Dwaj przegrywy tego roku. Lajovic ziemniak, wydaje mi sie ze starszy Robert to wygra. kurs 1.72⛔
#42
-

Paul-Henri Mathieu - Andreas Seppi, numer 73 i 85. Pojedynek tenisowych emerytów, może by długie spotkanie, ja nie gram tu nic, dla chetnych mozna lapac cos w strone francuza. NO BET
#43
-

Bjorn Fratangelo - Rubin Noah, numer 115 i 197, dwóch kwalifikantów z których papierowo lepiej wyglada Bjorn. kurs 1.44⛔
#44
-

Steve Darcis - Samuel Groth, numer 80 i 171. Drewniany Groth to jest karykatura tenisisty ale u siebie z takim Darcisem powinien wymeczyc swoim serwisem. kurs 2.3⛔
#45
-

Steve Johnson - Federico Delbonis, numer 33 i 42, Delbonis to ziemniak mimo ze miewal przebłyski na twardej w zeszlym roku, wygrywajac z Murrayem, ale tym razem w trzech setach bierze to Steve. kurs 1.25✅
#46
-

Facundo Bagnis - Daniel Evans, numer 55 i 67. Kolejny pojedynek ziemniaka z grajkiem preferujacym twarda. W dodatku Evans dobrze pokazal sie w Sydney, mysle ze bierze to w trzech setach. kurs 1.25✅
#47
-

Marcel Granollers - Dudi Sela, numer 37 i 86. Dudi wygral challanger, Marcel slabizna w dodatku woli maczke. Mysle ze Sela powalczy i wygra, mozliwa 5 setówka. kurs 2.0✅
#48
-

Denis Istomin - Ivan Dodig, numer 119 i 153. Jak dla mnie calkowity no bet, pewnie over setowy 3,5 siadzie lekko. NO BET
#49
-

Radek Stepanek - Dimitry Tursunov, numer 102 i 408. Kolejni emeryci, ale Radek bierze ten mecz jedna reka. kurs 1.2✅
#50
-

Daniil Medvedev - Ernesto Escobedo, numer 65 i 133, Medvedev dobra forma, ale Ernesto napewno powalczy i bedzie over 3,5. Ja lekko mimo to pogram Medvedeva. Kurs 1.4⛔
#51
-

Donald Young - Thomas Fabbiano, numer 85 i 141, Donald ma gorącą głowe, szykuje sie długi mecz, może z lekką niespodzianka w postaci wygranej Fabbiano kurs 2,5⛔
#52
-

Rogeiro Silva Dutra - Jared Donaldson, numer 100 i 101, bukmacherzy słusznie faworyzuja Jareda, lubi grac na hardzie w przeciwienstwie do Silvy, widze tu trzy latwe sety dla Jareda, kurs 1.2⛔
#53
-

Yoshihito Nishioka - Alex Bolt, numer 99 i 632, Bolt sukcesem zakonczyl kwale wygrywajac z Benneteau, czy stac go na coś wiecej, napewno powalczy, over 3,5 seta pewny, kto wygra ciezko powiedziec. NO BET
#54
-

Mikhail Kukushkin - Francis Tiafoe, numer 98 i 108, ciezko sobie wyobrazic zwyciestwo tragicznie ostatnio grajacego Kukushkina z solidnym młodzikiem, kurs 1,57✅
#55
-

Carlos Berloq - Radu Albot, numer 90 i 96, kurs na lubiacego hard Albota biore z pocalowaniem reki, Berloq przyjechal po startowe, kurs 1.8⛔
#56
-

Kyle Edmund - Santiago Giraldo, numer 46 i 91, Edmund to bierze 3-0, kurs 1.3✅
#57
-

Borna Coric - Alexandr Dolgopolov, numer 59 i 69, oboje ostatnio bez rewelacji, ale Coric powinien przechylic szale swoimi atutami na hardzie kurs 2.1⛔
#58
-

Adam Pavlasek - Andrew Whittington, numer 86 i 194, Andrew gra tylko dzieki WC, dostanie lanie, kurs 1.44⛔
#59
-

Joao Sousa - Jordan Thompson, numer 37 i 76, długi mecz, ale mimo preferowania maczki Sousa powinien wygrac, kurs 1.61⛔
#60
-

Gilles Muller - Taylor Fritz, numer 28 i 93, Muller w gazie, Fritz odpada moze w 4 setach, kurs 1.36✅
#61
-

Marcos Baghdatis - Mikhail Youzhny, numer 36 i 70, Bagietka niesamowity walczak, wygra. kurs 1.5Zwrot
#62
-

Renzo Olivo - Hyeon Chung, numer 79 i 105, nawierzchnia pod skosnego, Renzo bez szans, kurs 1.2✅
#63
-

Victor Estrella - Aljaz Bedene, numer 103 i 109, Bedene nie powinien miec klopotow, ale Estrella powalczy przynajmniej w jedym secie. kurs 1.16⛔
#64
-

Benoit Paire - Tommy Haas, numer 47 i --, czajnik paire bierze 3-0, kurs 1.2Zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Janowicz +2,5s 2,10 Pinnacle ✅
Cilic pewnie to wygra, ale jak dla mnie Janowicz coś powalczy, grali ze sobą 2 razy i na razie remis 1-1. Grać z Ciliciem Jano umie co już pokazał wcześniej, nie ma co się oszukiwać sytuacja jaka jest Janowiczem każdy widzi ale ten chłop potrafi pojawić się znikąd i sprawiać niespodzianki. Przy dobrej dyspozycji serwisowej + chwila nieuwagi Marina i typ będzie siedział. Ostatnia szansa dla Janowicza na jakieś konkretne punkty rankingowe i pokazanie się szerszej publiczności, bo zaraz po AO będzie grywał po challengerach jak nie ITFach przez odległy ranking.
Coś czuję że również Verdasco może wygrać seta z Djoko mając w pamięci jak Dasco potrafi powalczyć z najlepszymi, oczywiście tylko powalczyć bo jak trzeba wygrać to kupa gówna w gaciach, chociaż rok temu wygrał z Nadalem, także cuda się zdarzają ????
Nadal, Kei, Rao , Berdych tutaj powinno byc gładkie 3-0
Stan to niewiadomo, Kliżan nieprzewidywalny, Szwajcar czasem ma zanik mózgu także może stracić seta
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Thiem-Struff 1 @1.3
Jak zwykle bedzie kupon zlozony z kilku zdarzen, poniewaz to takie tradycyjne granie u wielu graczy w 1 czy 2 rundzie szlemow. tak ikurs na Thiema to i tak uwazam calkiem duzo. Struff potrafi przylozyc, typowo silowy tenis, niezly wystep w Canberze w tym tygodniu, gdzie przegral w finale. Ale to wciaz jest szlem, a nie challenger. Thiem przegral z Evansem w Sydney, ale nie powiedzialbym, ze to byl wystep na maksa. W Brisbane Thiem dla przykladu przegral z pozniejszym triumfatorem Dimitorvem po bardzo zacietych trzech setach i bardzo wiele szans Thiem mial na przelamanie. Struff tam powalczy moze w 1 czy 2 setach, ale jakos ciezko mi sobie wyobrazic, zeby na koncu wygral on a nie Thiem. Austriakowi tak w ubieglym roku wystep w Melbourne wypadl bardzo przecietnie (3 runda - porazka z Goffinem) i tym razem bedzie chciec ten wynik poprawic.
Mathieu-Seppi 2 @1.4

Seppi mial duze problemy zdrowotne w tamtym roku, jedna powazna kontuzja. Wrocil na sezon trawiasty i tam bylo niezle, pod koniec roku cos juz tam gral, teraz moze byc tylko leppi. Zawsze Seppi w Australii dobre wyniki krecil, tutaj nawet przeciez pokonywal samego Federera. Mathieu to juz nie ten gracz i tylko okresowo gra dobrze. Frabcuz pogral dobrze w tamtym roku na cegle troche, a pozniej dramat. W tym roku slabizna i jeszcze Australia, gdzie Mathieu nie gral dobrze od niepamietnych czasow, przygotowanie kondycyjne Francuza to tez nie jest najmocniejsza strona, a tutaj trzeba wygrac 3 sety.
Ramos V.-Lacko 1 @1.55
Kwalifikanci maja ten plus, ze sa rozegrani, ale Lacko juz dosc dawno nie gral dobrze. Ramos w turniejach przed Australian Open nie zachwycil, ale to jednak jest kaliber gracza, ktory w duzych turniejach prezentuje juz bardzo dobry poziom. Ramos ubiegly sezon mial swietny i wykrecil &quot;zyciowki&quot; lub wyrownywal &quot;zyciowki&quot; we wszystkich czterech szlemach. Im dluzej bedzie trwac tym mecz tym Ramos powinien dochodzic do glosu, wydaje mi sie.
Tak przejrzalem ostatnie 3-4 sezony i Lacko nawet tam gral przyzwoicie w Australii tzn. walczyl z duzo lepszymi zawodnikami niezle. Statystycznie ten szlem dla Lacki najlepszy i kwalifikacje tez gladko, wiec nawet mnie nie dziwia te wzrosty na Ramosa. Wciaz jednak Ramos to gracz TOP 30, sezon 2016 byl najlepszy w jego karierze, wygrywal z Raonicem na French Open. Lacce troche tego czasu ucieklo w tenisowym swiecie w ostatnich dwoch sezonach wiec licze, ze Ramos na dystansie wygra ten mecz.
Nishioka-Bolt 2 @2.75
I tutaj jest taki moj &quot;underdog&quot;. Bolt mnie zaskoczyl dzis w meczu z Benneteau, chociaz Francuz w 2-im secie mial pilke setowa i nie wiadomo jak potoczylby sie tamten mecz. Bolt wyglada bardzo dobrze. Australijczyk ogral tut bardz odobrych graczy w kwalifikacjach jak Copil czy Benneteau i to swiadczy odobrej formie. Potencjal jest. Wspominalem, ze Bolt dostawal sie kiedys do takiego prestizowego turnieju jak Indian Wells, a teraz chyba wszystko sie zgralo. Nishioka stawia na regularnosc, ale nie do konca jestm pewien jak Japonczyk sie odnajdzie w Melbourne, a Bolt nie ma nic do stracenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
17.01.2017, 01:00, Australian Open, 1. round, hard
Guillermo Garcia-Lopez (ESP) - Mischa Zverev (GER)
Czy zawodnik 1 wygra więcej niż jednego seta?
Typ: Nie @1.48 bwin✅

Uważam,że bardzo ciekawy typ na 1R. Misha pokazuje dobry tenis w ostatnim czasie.Pewna wygrana z Almagro w Sydney utwierdziła mnie w przekonaniu,że Misha będzie się liczył w pierwszej części sezonu.Jego przeciwnik ostatnio zgarnia tylko startowe i myślę,że nie ma opcji,żeby urwał Mischy więcej niż jednego seta.Rank (74-50),Stat hard W/L 2016/17 (7/15), Mischa (29/15)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Tenis by Dawid 981,6K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
I dzień AO

De Minaur A. – Melzer G.
1. Over 3,5 seta @1,5 (bet365) ✅

Bukmacherzy w roli faworyta umieścili tutaj Geralda Melzera, czego nie neguje, bo jak najbardziej może wygrać ten mecz, ale na pewno nie będzie to dla niego spacerek. Melzer gra solidnie, ale głównie w challengerach i dopiero przebija się na dobre do ATP Tour, lecz póki co bez większych osiągnieć. Zaliczył ostatnio dobry mecz z Murrayem, fajnie trzymał piłkę w korcie i solidnie na serwisie. Jednak nie jest to zawodnik, którego należy się bać. De Minaur to młody Australijczyk, który zaliczył udany turniej w Sydney, gdzie odpadł z Kuznetsovem, z którym kreczował, lecz myślę, że to było celowe, aby odpowiednio wypocząć przed AO. Wcześniej ograł Paire, Tiafoe czy Kukushkina czyli coś grać potrafi, lecz rywale nie byli z najwyższej półki. Co prawda nazwiska znane, ale nie są oni obecnie w najlepszej formie. De Minaur potrafi przyłożyć na serwisie i w wymianach wygląda dość dobrze. Myślę, że to będzie wyrównany mecz, więc jeden jak i drugi powinni tutaj ugrać po co najmniej secie. Minaur na pewno zagra tutaj na 100%, możliwe, że to dla niego najważniejszy mecz w życiu.

Duckworth J. – Lorenzi P.
2. Duckworth win @2,08 (unibet) ⛔ zawalił II set.

Jeśli gramy w Australii to warto próbować w gospodarzy, bo klimat jak i trybuny są po ich stronie. Duckworth to młody zawodnik, lecz już dość doświadczony. Na pewno solidny serwis i gra w wymianach. Lorenzi na pewno ma słabszy serwis jak i siłę uderzeń. W dodatku jest to zawodnik wiele starszy i może być mu ciężko wytrzymać długi mecz, lecz to gracz bazujący na długich wymianach. Włoch nigdy nie odniósł większych sukcesów w szlemach. Różnica wieku i klimat powinny być sporym handicapem dla gospodarza. James w tym roku jeszcze nie grał, a Paolo przegrał już dwa razy i raz ograł Floriana Mayera.

Wawrinka S. – Klizan M.
3. Klizan +2,5 seta @2,75 (unibet) ✅
4. Klizan win 1. set @7,0 (bet365) ✅

Na papierze wygląda to bardzo prosto. Wawrinka powinien wygrać łatwo 3-0. Jednak Klizan mimo, że przegrywa wszystko jak leci grać potrafi i chyba brakuje mu trochę szczęścia. To są naprawdę detale, które dzielą go od wygranych. Może jakaś blokada psychiczna. W tym meczu na pewno zagra na luzie, co będzie dla niego korzystne. Wawrinka często w turnieje wchodzi bardzo powoli, podobnie jak Murray czy Djoko. W dodatku powoli się rozgrzewa i te pierwsze sety ma słabsze niż resztę meczu, co może być okazją dla Klizana na seta. Wg mnie może tutaj sprawić niespodziankę i ostro powalczyć z faworytem. Klizan technicznie jest bardzo dobrze ukształtowanym graczem i na serwisie jest niczego sobie. Wawrinka gra dobrze, ale nie jest to jego optimum formy i można go ograć. Tym bardziej, że popełnia dalej sporo niewymuszonych błędów. Klizan ostatnio kreczował w Sydney, lecz mam nadzieję, że nie powrócił żaden uraz i nie przyjechał tylko po wpisowe.

Darcis S. – Groth S.
5. Groth win @2,25 (betsson) ⛔

Spotkanie dwóch doświadczonych zawodników, jednak o odmiennych profilach. Groth dosyć drewniany, lecz bazujący na bardzo dobrym serwisie. Darcis za to gracz techniczny, który lubi wymieniać piłkę i często używa slajsowanych uderzeń. Wg mnie jednak Groth jest tutaj małym faworytem ze względu na grę u siebie. Widziałem go w spotkaniu z Thiemem i wyglądał dobrze, a nawet w wymianach dawał radę. Grał mocno, szybko i co ważne często celnie. Wg mnie jest w stanie ograć tutaj Belga.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
rybarz w takim wypadku nie lepiej zagrać M. Zverev -1,5 seta? 1,62 unibet
A no fakt chyba lepiej ;)
17.01.2017, 01:00, Australian Open, 1. round, hard
Verdasco F.-Djokovic N.(-9.5) gemy handicap⛔
Typ: Verdasco F.
@1.4 sts
Panowie grali ostatnio w Doha i nie był to jednostronny pojedynek.Myślę,że teraz też nie będzie.Fernando ostatnio dobrze pogrywa.Tak wysokie handi na Verdasco powinno wejść bez problemu,nawet jeśli Novak zgarnie to w 3 setach
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Garcia-Lopez G. - Zverev M. @ 3.75 bet365 ⛔
Nie ma szans, że przejdę obok takiego kursu obojętnie. Mimo całej serii tragicznych wyników Garcii, nie jest on tu takim dogiem, jeśli w ogóle jakimkolwiek jest. Ostatni sezon mało udany dla Hiszpana, zakończony serią 5 porażek z rzędu. Ale to już było i teraz jest nowy sezon i mimo, że Hiszpan zaczął go od 2 gładkich porażek to jeszcze niczego nie oznacza. To jest doświadczony zawodnik, ograny w najważniejszych turniejach, gracz o sporych umiejętnościach. Losowanie mu dopisało i w 1 rundzie AO trafia na bardzo łatwego przeciwnika. Zverev to straszny przeciętniak, tenisista bardzo ograniczony, nie mający w dorobku niczego interesującego do zaprezentowania. Serwis i volley i to wcale nie najwyższym poziomie, a nawet bym powiedział, że mocno średnim poziomie, a oprócz tego to nie ma nic więcej do zaoferowania. Na AO tylko 1 raz przeszedł 1 rundę, Australijskie warunki zdecydowanie mu nie służą. Garcia-Lopez jest dużo lepszym zawodnikiem, dużo bardziej wszechstronnym i jeśli tylko odnajdzie swoją formę to udowodni to na korcie i wtedy liczę tu nawet jego gładkie zwycięstwo.
Kuznetsov An. - Nishikori K. @ 7.00 bwin ⛔ było blisko 2:3
Nishikori odczuwa jakieś tam dolegliwości zdrowotne, a Kuznetsov to niewygodny rywal, z potężnym uderzenie, potrafi zaskoczyć faworytów i próbuję tu za drobne na niespodziankę, gdzie ewentualny krecz=wygrana.
Dodatkowo z jakiś rozsądnych kursów na 1 rundę można próbować: Baghdatis 1.50 ✅, Querrey 1.40✅, Thiem 1.35✅
 
C 50

chivens

Użytkownik
Janowicz vs Cilić
Tie break w meczu - tak
@1.53 bet365
Według mnie świetny kurs, obaj panowie trzymają solidnie swój serwis, w dwóch meczach jakie rozegrali odbyły sie tie breaki więc myślę, że tym razem będzie tak samo.
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Janowicz vs Cilić
Tie break w meczu - tak
@1.53 bet365
Według mnie świetny kurs, obaj panowie trzymają solidnie swój serwis, w dwóch meczach jakie rozegrali odbyły sie tie breaki więc myślę, że tym razem będzie tak samo.
Kiedy ostatni raz widziales Janowicza, bo wydaje mi sie ze w Paryzu w 2012 lub niedawno na streamie w CS. Janowicz nie trzyma podania, wystarczy kilka bledow i palma bije w dekiel. Szkoda kasy, szybkie 3-0 dla Marina po kilku przelamaniach. Janowicz nawet raz go nie zlamie.
 
C 50

chivens

Użytkownik
Kiedy ostatni raz widziales Janowicza, bo wydaje mi sie ze w Paryzu w 2012 lub niedawno na streamie w CS. Janowicz nie trzyma podania, wystarczy kilka bledow i palma bije w dekiel. Szkoda kasy, szybkie 3-0 dla Marina po kilku przelamaniach. Janowicz nawet raz go nie zlamie.
w US Open z Djokiem to rozumiem przypadek? To jest wielki szlem a nie challenger, tu się gra zupełnie inaczej, większa motywacja, większy prestiż i większa kasa, z resztą nie będę się kłócił, po meczu ocenimy kto miał racje.
 
master. 1K

master.

Użytkownik
#11
-

Dawid Goffin - Reilly Opelk, numer 11 i 207. Kwalifikant nie ma najmniejszych szans mimo ze Goffin woli maczke. 3-0. kurs 1.12
Opelka fajnie gra od dłuższego czasu. Mimo, że bazuje na serwisie to od w tym roku potrafi nawet przebić nad siatką w pole po returnie. Dawid to wygra, ale czy 3-0 ? Mam wątpliwości. Belg lubi przyświrować a Amerykanin ze swoim serwisem dużo nie potrzebuje od Belga. Seta może urwać.
#16
-

Lucas Pouille - Alexander Bublik, numer 16 i 206, Francuz dla mnie to czajnik, mlody czajnik, ale na tym etapie z takim przeciwnikiem wygra, mozliwe ze w 4 setach dopiero. kurs 1.11
Lucas akurat ma ułożone w głowie jak nie jeden wyjadacz. Faktem jednak jest, że nie jest w najlepszej formie. Bublika powinien pyknąć, ale faktycznie seta może stracić.
#21
-

David Ferrer - Omar Jasika, numer 21 i 287. 15 lat róznicy, ale umowmy sie David takich grajków poki co nadal wciaga jedna reka. kurs 1.12
Ferrer cieniuje od dłuższego czasu. Ewidentnie widać poprawę w grze Omara od jakichś 3/4 miesięcy. 1.12, hmmm nie warto. Zresztą z jednym Australijczykiem już w tym roku przegrał.
#27
-

Bernard Tomic - Thomaz Bellucci, numer 27 i 62, Tomic u siebie to wezmie, 4 sety prawdopodobne. kurs 1.44
Tomic to wrak tenisisty. Zapowiadał się wielki tenisista a upadł strasznie. Tym śmiesznym forehandem to Thomaza nie przestraszy ????
Na ten moment nawet Brazylijczyk może go pokonać. IMO nie warto
#30
-

Pablo Carreno-Busta - Peter Polansky, numer 30 i 134. Polansky ma szanse powalczyc, stawiam na niego. kurs 3.75
Polansky ma szanse, aby nie przegrać tego 6:0 6:2 6:3.
Zupełnie serio to IMO maksymalnie seta może tutaj urwać przy pomyślnych wiatrach. Cały czas mam przed oczami mecz z MCDONALDEM, śmiech na sali ????
 
D 570

duff999

Użytkownik
Garcia-Lopez G. - Zverev M. @ 3.75 bet365

Nie ma szans, że przejdę obok takiego kursu obojętnie. Mimo całej serii tragicznych wyników Garcii, nie jest on tu takim dogiem, jeśli w ogóle jakimkolwiek jest. Ostatni sezon mało udany dla Hiszpana, zakończony serią 5 porażek z rzędu. Ale to już było i teraz jest nowy sezon i mimo, że Hiszpan zaczął go od 2 gładkich porażek to jeszcze niczego nie oznacza. To jest doświadczony zawodnik, ograny w najważniejszych turniejach, gracz o sporych umiejętnościach. Losowanie mu dopisało i w 1 rundzie AO trafia na bardzo łatwego przeciwnika. Zverev to straszny przeciętniak, tenisista bardzo ograniczony, nie mający w dorobku niczego interesującego do zaprezentowania. Serwis i volley i to wcale nie najwyższym poziomie, a nawet bym powiedział, że mocno średnim poziomie, a oprócz tego to nie ma nic więcej do zaoferowania. Na AO tylko 1 raz przeszedł 1 rundę, Australijskie warunki zdecydowanie mu nie służą. Garcia-Lopez jest dużo lepszym zawodnikiem, dużo bardziej wszechstronnym i jeśli tylko odnajdzie swoją formę to udowodni to na korcie i wtedy liczę tu nawet jego gładkie zwycięstwo.

Błagam kasujcie wypociny takich znawców piszących analizy pod typ. Mischa Zverev po powrocie na korty za namową młodszego brata nadal prezentuje bardzo wysokie umiejętności jeśli chodzi o wykorzystywanie geometrii kortu , trzymanie wymian. Ma bardzo dobre czucie , świetny wolej i serwis. Nadal jest to bardzo groźny rywal i pisanie takich bredni pod typ nie ma żadnego sensu jest to wprowadzanie ludzi w błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Troicki - Dzumhur over 35.5 gema
@1.95 Unibet
✅ ✅ gładko, szkoda, że nie przeszedł Dzumhur
Patrząc na to jak Troicki średnio gra w AO (przeważnie odpada w pierwszej lub drugiej rundzie, a w zeszłym roku w I rundzie prawie odpadł z Munozem De La Navą, to była mega męczarnia) oraz dość dobrą grę Dzumhura w szlemach w zeszłym roku (oczywiście jak na jego możliwości - pokonanie Edmunda, Tomicia, urwanie seta Goffinowi, Sousie, Herbertowi) to wydaje mi się, że ten over jest spokojnie do pokrycia. Analizując wyniki Bośniaka z ubiegłego sezonu, widać, że jako mocny underdog prawie zawsze podejmuje walkę, choćby z takimi zawodnikami jak Dimitrov, Kohlschreiber, Karlović (mowa o hardzie, bo na clayu prezentuje się jeszcze lepiej) Moim zdaniem ten serbsko-bośniacki pojedynek zapowiada się ciekawiej niż sugerują kursy. Dzumhur przegrał dwa ostatnie mecze (z Brownem i Selą), ale na szlemach nie oddawał spotkań bez walki. A Troicki nie obronił tytułu w swoim ulubionym turnieju w Sydney, więc wielkiej formy nie ma.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
kursy na mecz Almagro-Chardy to niezła beka.
Hiszpan wygrał wszystkie 5 meczy między nimi, coś pogrywa cały czas i coś tam osiąga, natomiast Chardy ostatnio wręcz przeciwnie.
kurs 1.70 na Almagro to byłoby sporo, ale 2.00? No żart. ;)
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Rublew - Yen Sen Lu

Rublew wygra @3.25 ✅
Powyżej 3,5 setów @1.66 ✅
bet365

Spore value na niesfornego Rosjanina. Bardzo pewnie prezentował się w meczach kwalifikacjach gdzie ogrywał Sugite i Polańskiego, może rywali nie wybitnych ale liczy się, że zagra w głównej drabince. Wiadomo, że chłopak ma problemy natury psychicznej, często ma napady złości - akurat zmierzy się z Tajpejczykiem Lu, który jest rzekłbym oazą spokoju. Lu już wiekowy zawodnik, 33 lata ale wciąż prezentuje solidny tenis. Pokazał się w Chennai i Auckland gdzie pokonał Chaczanowa po mega zaciętym meczu ale przegyrwał z Stete Johnsonem i Medwedewem. W tym meczu wszystko w rękach będzie miał Rosjanin - jeśli będzie mu &quot;siedzialo&quot; to pokona Tajpejczyka.

Wawrinka - Klizan

Powyżej 3,5 setów @3 ✅
bet365


Mecz dwóch zawodników mających magiczna rękę do tenisa - przy czym tylko jeden ma &quot;głowę&quot; do poważnego grania. Mowa oczywiście o Wawrince. Kliżan niestety w większości swoich meczów pokazuje dwie strony - świetne zagrania przeplata żenującymi. Jednak oczekuje od Słowaka motywacji w meczu z Wawrinką i pełną koncentracje. Jeśli spojrzymy na statystyki Martina to aż włosy dęba stają - ostatni mecz wygrany w turniejach &gt;250 to lipiec i turniej w Umag na clayu! Od tamtej pory wziął 8 wpisowych i see you later. Pamiętam jak blisko był przełamania złej passy z Murrayem w Wiedniu - świetny mecz jednak przegrał. Rok temu w AO przegrał z Agutem 2-3.

Granolles Pujol - Sela

Sela wygra @2 ✅
bet365

Chyba najpewniejszy typ ???? Obserwowałem mecze Dudiego od poczatku tego roku, a zaliczył dwa kapitalne turnieje - finał w Chenai przegrany z Medwedewem i wygrana w challengerze w Australii ze Struffem. Oby tylko z tą dyspozycją dociągnął do jutra to bez obaw ogra DO BÓLU przeciętnego Granollersa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom