>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Australian Open 2015 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Rozlosowane kwalifikacje, kursy się pojawiają, pora coś wytypować. Pierwszy mecz, który wpadł mi w oko to:
Basilashvili N. - Delic M 1 @ 1,45 Milenium - Gruzin jest dla mnie wyraźnym faworytem w tym spotkaniu, nieźle wypadł w Doha, gdzie przebrnął kwalifikacje, pokonał też Youzhnego, przegrał dopiero z fantastycznie tam grającym Karlovicem. Forma jest, powinien to udowodnić w spotkaniu z Chorwatem, który jeszcze nie zaprezentował się w tym roku, nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji. Po takim kursie gram zdecydowanie na Basilashviliego.
Post będzie edytowane systematycznie!
Mott B - De Greef A 1 @ 1,45 Milenium - Australijczyk powalczył w Sydney i Brisbane z Sugitą i Kamke, porażki 1:2 ujmy nie przynoszą, teraz będzie się chciał pokazać przed własną publicznością i powalczyć o awans do turnieju głównego AO. Belg wydaje się rywalem, którego może pokonać, w tym roku jeden występ, krecz w meczu z Menendezem w Nowej Kaledonii. Uważam, że reprezentant gospodarzy zamelduje się w drugiej rundzie.
 
S 7

spitfire83

Użytkownik
Kudryavtsev A. - Williams R. 2 1.57 bwin

Uważam, że kurs jest nieco zawyżony. Warto grac na Williamsa, który ma za sobą solidne przetarcie w Brisbane (4 spotkania). Z kolei Rosjanin nie popisał się w Indiach, gdzie męczył się z miejscowymi zawodnikami (911 i 804 miejsce w rankingu) i odpadł w 2 rundzie kwalifikacji. Rosjanin potrafi grać na twardej nawierzchni, ale narazie znajduje się pod formą.


Marcora. R - Buchanan C. 2 1.7 bet-at-home

Włoch zdecydowanie lepiej prezentuje się na mączce, na nawierzchni twardej ciężko doszukać się wygranych z zawodnikami z top 200. Z kolei Buchanan na początku sezonu pokonał m. in. rodaka Jenkinsa i Francuza Lokoli (z którym jeszcze jesienią dostawał baty). Myślę, że w 1 rundzie kwalifikacji Amerykanin powinien sobie łatwo poradzić z Włochem.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Kudryavtsev A. - Williams R. 2 1.57 bwin

Uważam, że kurs jest nieco zawyżony. Warto grac na Williamsa, który ma za sobą solidne przetarcie w Brisbane (4 spotkania). Z kolei Rosjanin nie popisał się w Indiach, gdzie męczył się z miejscowymi zawodnikami (911 i 804 miejsce w rankingu) i odpadł w 2 rundzie kwalifikacji. Rosjanin potrafi grać na twardej nawierzchni, ale narazie znajduje się pod formą.


Marcora. R - Buchanan C. 2 1.7 bet-at-home

Włoch zdecydowanie lepiej prezentuje się na mączce, na nawierzchni twardej ciężko doszukać się wygranych z zawodnikami z top 200. Z kolei Buchanan na początku sezonu pokonał m. in. rodaka Jenkinsa i Francuza Lokoli (z którym jeszcze jesienią dostawał baty). Myślę, że w 1 rundzie kwalifikacji Amerykanin powinien sobie łatwo poradzić z Włochem.
Właśnie miałem pisać o Buchananie, jednak gdy zobaczyłem, że w Milenium kurs szybko poszedł w górę z 1,45 za 1,60 zacząłem się wahać. Jednak popieram typ, wszystko wskazuje na Amerykanina!
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Gombos N. - McGee James 2 2,20 bet365 ✅
Jeden z fajniejszych pickow dla mnie z dzisiejszych kwali. h2h 1:0 dla Jamesa, no ale to byl mecz na clayu to w sumie nie bede bral tego pod uwage. Co przede wszystkim sie rzuca w oczy to ilosc gier do tej pory rozegranych na hardzie. Widac, ze dla Irlandczyka jest to naturalna nawiechrznia, gdzie Gombos zdecydowanie (sadzac po ilosci gier) preferuje clay. McGee podobal mi sie w koncowce poprzedniego sezonu, ladnie gral w challengerach w stanach, w uo tez gladko przeszedl kwalifikacje. W tym sezonie oboje poki co podobnie weszli w sezon. Chociaz to Mcgee mial bardziej wymagajacych przeciwnikow. W kwalach do sydney najpierw odprawil Zeballosa, pozniej natomiast odpadl z gabashvilim wiec juz gosciem dosc ogranym na poziomie ATP. Gombos natomiast nie sprostal w kwalach Reidowi. Po takim kursie probuje Irasa.
e: 1 set z problemami, ale kolejne dwa juz gladko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 706

don1

Użytkownik
Nie do końca tak jest. Styl gry Gombosa bardziej pasuję na szybkie nawierzchnie a nie na clay. Bardzo silny serwis i forehand. To,że przegrał z Reidem ujmy mu nie przynosi. Zawsze z gospodarzami się ciężko gra i po za tym przegrał po walce ???? . Ja idę w kierunku Gombosa. Styl gry McGee mi się w ogóle nie podoba. Jest na pewno bardziej regularny niż Gombos. Liczę dziś na grę ofensywną i dobrą dyspozycję serwisową wtedy na pewno o przełamanie Norberta będzie ciężko ????

N.Gombos @1,76 Unibet
⛔ Pierwszy set tylko wygrany
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Karatsev - Brkic 1 @1.57

Karatsev zanotował dobrą końcówkę sezonu, gdzie pokonał Bollelego, Pouille czy Dzuhmura. Bośniak na turniejach rangi ATP, a nawet w chellengerach występuje rzadko, przeważnie pogrywa w futuresach, a na rozkładzie nie widać żadnych ciekawych nazwisk. Karatsev w zeszłym roku zrobił wydaje się duży postęp w porównaniu z Brkiciem. Jeśli chce się dalej rozwijać, to musi takich średniaków starszych od siebie i niżej notowanych ogrywać. W tym sezonie przegrał po walce z Deseinem w Doha, Brkic jeszcze nie grał. Typ oparty na statystyce bo żadnego w akcji nie widziałem, ale wydaje mi się, że Rusek to wygra.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? M.Ebden - M.Bachinger --&gt; 1 - 2,65 value ? Totomix (w netowych dużo wyżej pod 3)
Celowo ze znakiem zapytania, bo nie wiem jak ze zdrowiem Ebdena. W Pucharze Hopmana z Janowiczem ewidentnie padł fizycznie. Ale generalnie kurs wg mnie przesadzony...chyba, że rzeczywiście zdrowie lipa. Co prawda dawno Bachingera nie widziałem w akcji, ale aż taka by była między nimi różnica ? Dodatkowo wiadomo - gramy w Australii.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Smith - Zverev 1 @ 1,72
Bet365

Tutaj kurs bardzo kuszący na Kangura. Gra u siebie, turniej prestiżowy, znacznie lepiej serwuje od młodego Niemca i handicapem dla niego nawierzchnia. Zverev jak już coś to na clayu jest groźny, tutaj jedyna porażka z Herbertem nie napawa optymizmem. Smith jest solidnym grajkiem i na swoim terenie będzie groźny, o czym przekonali się Arnaboldi czy Golubev. Po takim kursie warto.
1. Basilashvili - Delić 1 @ 1,44
2. Donskoy - Bhambri 1 @ 1,36
3. Odesnik - Harrison 2 @ 1,40
4. Wang - Viola 1 @ 1,33
Ako: 3,65 | Bet365

Gruzin załapał dobrą formę, dobrze spisywał się w Dausze i pokonał tam m. in. Youzhnego. Dla Delicia będzie to pierwszy mecz w sezonie, więc nie liczę na fajerwerki z jego strony.
Drugi mecz to pojedynek Rosjanina z Hindusem. Jaka różnica w rankingu, taka na korie można by rzec. Bhambri to jedynie kwale, lub jakieś turnieje u siebie. Donskoy potrafi serwować i atakować, więc znajdzie się w drugiej rundzie.
Zwycięzca Challengera w Happy Valley kontra Odesnik, pojedynek dwóch Amerykanów, gdzie faworytem oczywiście ten młodszy. Odesnik pewnego poziomu nie przeskoczy, a Ryan to wziąć młody tenisista z perspektywą.
Ostatni mecz to pojedynek solidnego Wanga z chimerycznym Violą. Serwis, wymiany i forma na korzyść Azjaty, Viola nic ne gra od pewnego czasu, nawierzchnia też nie do końca dogodna dla Włocha.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
L.Kubot vs D.Guez. Wygrana w meczu : Wygra Kubot, Lukasz. Odds: 1.25 ✅
Wiem, ze kurs nie powala, ale z drugiej strony lokata 25%? Czemu nie, dla mnie faworyt tego spotkania jest tylko jeden, Lukasz w tym roku skoncentrowany na singlu i przede wszystkim na wielkich szlemach wiem, ze tutaj bedzie dawaj z siebie najwiecej. W sezon wszedl bardzo dobrze, mocne podanie, gra przy siatce, plus rywal wyraznie z gorszej polki, wynik moze byc tylko jeden.
2:0 po kursie 1.59 rowniez warte gry.
Polecam grac tez Przysieznego dla mnie jest faworytem i to sporym w pojedynku z Zoppem
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Łukasz Kubot - David Guez 1 @ 1.25 ✅

Łukasz zagrał bardzo dobry turniej w Brisbane, przechodząc przez kwalifikacje, pokonując Andersona i przegrywając po trzysetowej walce z Australijczykiem. Widać, że forma jest i przyzwyczaił się do panującego klimatu. Guez co prawda przeszedł w tamtym roku przez kwalifikacje AO w tamtym roku, a w tym roku w challengerze Noumea doszedł do ćwierćfinału - nie są to złe wyniki. Normalnie bym nie grał na Polaka, ale widać że jest w gazie po turnieju w Brisbane, jeżeli zagra na takim poziomie jak tam to bez problemu powinien przejść do kolejnej rundy kwalifikacji.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Lece dzisiaj z pokaźnym tripelkiem,
Berrer M. - Daniel T.
Michon A. - Reid M.
Herbert P. - Chung H.
AKO: 3,96
Niemiec w Doha ładnie pojechał z koksem i pokazał, że mimo lat stać go jeszcze na grę na dobrym poziomie. Rywalizował równorzędnie w wymianach z Nadalem, to na pewno zrobi to z Japończykiem. Taro sezon zaczął średnio, wygrał z Veicem, ale przegrał ze słabym Kudlą. Berrer w gazie i nie widzę turnieju głównego bez Niemca.
Zawodnik gospodarzy - Reid czwarty rok z rzędu będzie grał w kwalach. Póki co średnio mu to wychodziło, ale teraz miał fajne przetarcie przed sezonem. Powalczył z Nieminenem, a wcześniej ograł chociażby Gombosa. Teraz dostaje typowego ziemniaka, groźnego, ale powinien sobie Australijczyk poradzić.
Dobrze serwujący Francuz, z dobrą grą przy siatce, coraz lepszy w wymianach, kontra Koreańczyk Chung. Ograny na hardzie, ale na nie na wysokim poziomie, powolutku wchodzi w ten prawdziwy świat tenisa. Finalista juniorskiego Wimbledonu, a w 2014 roku w 1/4 zdemolowany przez Zvereva, którego to ostatnio ograł właśnie Herbert. Na pewno dobry materiał na solidnego graja, ale jeszcze nie jego czas. Fajnie wygląda w wymianach, ale brak jeszcze mocy. Presja wywierana przez Francuza w postaci chodzenia i skracania wymian to będzie chyba dobra metoda.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kubot-Guez
Kubot 1.25 bet365✅

Popieram przedmówców. Klapek pokazał już od początku sezonu, że jego dyspozycja jest niezła. Trzyma swój serwis, potrafi także zagrać na returnie. Praktycznie mnie to nie dziwi, bo od zawsze wiem, że Łukasza na to stać. Poświęcenie się grze singlowej na razie służy Polakowi. Wyraźnie zadeklarował, że próbuje ostatni raz zaistnieć w świecie singla, jak nie wyjdzie, to idzie w debel. Jednak na razie nie widzę tego, żeby miał odpaść z o wiele słabszym przeciwnikiem. Kurs uważam za bardzo dobry do kombinacji, jakiś dubel, bądź trebel. Ja dalej szukam czegoś do tego, jednak może ktoś skorzysta z tego typu.
Dorzucam:
Copil 1.40✅
Bedene 1.1✅
Klahn 1.14
✅
Powstaje mini tasiemka ako 2.22 w b365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Munoz @ 1,52 pinnacle ✅
W małej tasiemce z Patzą i Russellem (co by się nie chwalić). Veic wybiegany, pobroni trochę, ale głownie topsiny wali i czasem niezle baloniki wystawia, z forma tez nie najlepiej. Munoz bardzo solidny gracz na chall., teoretycznie wszystkie atuty po jego stronie, mocny serwis+fh, regularnoscia nie odstaje od rywala oraz prowadzi agresywnie wymiane i potrafi przyspieszyc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Berrer Michael - Bemelmans Ruben 1 @ 1.51
⛔ 6-3,5-7,3-6
Berrer to stary wyga którego kariera dobiega końca , a Ruben to dla mnie typowy challangerowiec . W tym roku Michael ma juz fajny bilans 5/1 a najwiekszym sukcesem było pokonanie Nadala w Doha w 1 rundzie . Berrer w poprzednim roku na AO doszedł tutaj do 2R wygrywając po drodze kwalifikacje , natomiast Bemelmans w poprzednim roku odpadł w 3Q . Sadze ze bez spiny tutaj Berrer odniesie pewne zwycięstwo .


Jasika Omar - Smith John Patrick 2 @ 1.34
⛔ 6-7,6-3,12-10
Derby australi w kwalifikacjach ???? Jasika sklasyfikowany na 567 ATP to młodociany chłopaszek z rocznika 97&#39; i niesądze , aby w tym meczu był góra bo Smith pomimo ,że interesują go challengery to powinien sobie dziś poradzić . Najważniejszym faktem jest to ,że Smith gra głownie na nawierzchni twardej , wczoraj pokonał wyzej rozstawionego w rankingu ATP Zvereva w dwóch setach ,napewno Smith to tutaj głowny kandydat do zwycięstwa.


McGee - Propoggia 1 @ 1.27
⛔ 3-6,4-6
McGee wczoraj mnie mile zaskoczył pokonując Gombosa bo nie byłem pewny co do zwycięstwa . Na hardzie bilans 145/74 , natomiast Propoggia 147/109 z czego większość do Futuresy . Irlandczyk stale wygrywa z lepszymi ( przynajmniej w rankingu ) od siebie , a dziś ma zawodnika z trzeciej setki i powinien odprawić do z kwitem , zresztą australijczyk gdy w Brisbane trafił na Kudle dostał w czape i do domciu . Nie powinno być tutaj innego wyniku jak zwyciestwo irlandczyka.


Edmund Kyle - Krajicek Austin 2 @ 1.78
⛔ 4-6 ,7-6 , 6-2
Edmunt (192 ATP) na hardzie swoją kariere praktycznie rozpoczał w zeszłym sezonie z bilansem 18/15 gdzie największym sukcem był przegrany finał w Yokmohamie gdzie po drodze pokonywał jakiś tam japońców . Krajicek to typowy challengerowiec , ale pomimo tego typuje go tutaj na zwycięsce . Lubi nawierzchnie twardą bo z ponad 300 rozegranych meczy grał na niej ponad 200 . Jeśli jego głowa będzie wporządku to powinien sobie poradzić dziś z Edmundem.


Kudryavtsev Alexander - Mott Blake 1 @ 1.33
✅ 6-2,6-4
Wczoraj widziałem typ przeciwko Alexandrowi i troche się zdziwiłem ze nie dajecie mu szansy skoro gość przedewszystkim gra na hardzie i to bardz duzo , ale zwycięstwo w dwóch setach i mnie troche zdziwiło bo sądziłem ,że bedzie to mecz trzy setowy .
Wg. mnie w tym meczu zdecyduje to że australijczyk jest jeszcze za młody na tak doświadczonego zawodnika i to będzie decydować w tym meczu . Jeśli obedzie sie bez numerów rosjanina wszystko z typem będzie wporządku.


Nedovyesov Aleksandr - Kubot Lukasz 2 @ 1.54
✅ 4-6,3-6
Kubot jest ograny na wszystkich nawierzchniach i o ile nie przesadzi z dochodzeniem do siatki to powinien rozstrzygnąć ten mecz w dwóch setach . Jak wiadomo specjalizuje się w deblu i w poprzednim roku na hardzie rozegranych 6 spotkań z czego tylko jedno wygrał , a w tym roku to już 5/1 gdzie pokonał m.in. Andersona w 1R w Brisbane gdzie później uległ Groth&#39;owi w trzech setach gdzie rozegrali dwa tie-breaki .
Nedovyesov bez spinki ograł w Q1 austarlijczyka z ósmej setki rankingu tracąc dwa gemy . Dziś bedzie miał o niebo trudniejsze zadanie , które zapewne nie wykonaa .


Nishioka Y.-Bhambri Y. 1 @ 1.47
⛔6-7,3-6
Stawiam tutaj na tego który przeszedł poprzednią runde na lajcie i tym zawodnikiem jest japończyk który oddał raptem 3 gemy Lamie , a Bhambri ograł Donskoya po trzech setach gdzie w trzecim zanotowali 14 gemów , był to mecz z ruskiem i jak widać z nimi wszystko możliwe ..

Menendez-Maceiras Adrian - Arnaboldi Andrea 1 @ 1.45
⛔4-6,6-7
Kursy Fortuna

MASAKRA !
 
D 706

don1

Użytkownik
Kovalik J.-Sugita Y.
Piękne kursiwo na Kovalika. Sugita od początku sezonu cieniuje. Bardzo słabe wyniki. Ostatnio porażka z Travaglia to wstyd. Trzeba sobie to powiedzieć jasno. Lewdo pokonał Sandgrena słabego zawodnika bardzo słabego. Kovalik wręcz przeciwnie. To zawodnik niby preferujący korty ziemnie. Ale gra agresywnie bardzo to powoduje,że potrafi również odnaleźć się na hali czy twardej mieszańce. W pierwszej rundzie spokojnie odprawił Francuza Mine i sądzę,że z Samurajem sobie też poradzi a kursiwo jeszcze raz piszę bardzo smaczne.
Kovalik J. @2,15 Unibet
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Albot-Bachinger 2 @1.42
Niemiec swietnie zagral na US Open w zeszlym sezonie, przebrnal kwalifikacje, wygral mecz turniejowy. Do konca rokh bylo ogolnie relatywnie dobrze. Bachinger ofensywnie usposobiony gracz, pokonal tu Matthew Ebdena po bardzo zacietym pojedynku, ale patrzac w statystyke rzeczywiscie byl lepzy. Dobra forma wydaje sie byc utrzymana, a niezle przetarcie powinno zaprocentowac. Albot jakos nie spelnil pokladanych w nim nadziei, ostatnio lepeiej tez szlo mu jakbyn a cegle. Niemiec trzyma poziom i w tej chwili wydaje mi sie lepszym graczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 706

don1

Użytkownik
Kuznetsov to jest mizerny grajek. Serwis i volley to co gra najlepiej. Ja mu wróżę,ciężki mecz a może i nawet odpadnięcie. Melzer młody go trochę pomęczy w wymianach. Ja bym nie grał na Amerykańca ????
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Przysiezny Michal - Klahn Bradley 2 @ 1,57

Michał pokonał po morderczym 3 secie Zoppa który na hardzie furory nie zrobił i nie zrobi , Klahn ograł Lopeza-Pereza pewnie w dwóch setach . Nie widze tutaj innego wyjścia jak zwycięstwo amerykanina bo poprostu Przysiężny jest słaby , owszem czasem uda mu się odpalić , ale to w mniejszych turniejach typu : Tokyo które wieszczą już koniec sezonu .


Hernych Jan - Pavlasek Adam 1 @ 1,66

Nie wiem czy tutaj dobrze sie kieruje , ale ide w strone doświadczonego , który ma na karku 35 lat . Pavlasek to młody chłopaszek który dopiero wkracza w świat ATP bo wcześniej grał futuresy i jakieś challangery w indiach , nie sadze aby mu to pomogło przejść tak doświadczonego kolege z kraju jakim jest Hernych , owszem najlepsze lata ma juz za sobą i sadze , że AO to jego ostatatnie w karierze , więc daje mu szanse .


Dzumhur Damir - Puetz Tim 1 @ 1,83

Kursu na Dzumhura nie rozumiem i korzystam , gdyż kto to jest Puetz ?
Gość przez 9 lat rozegrał na wszystkich nawierzchniach raptem 233 gierki gdzie Dzumhur ma ich ponad 100 więcej i jest młodszy co z tym idzie później zaczął swoją kariere . Miło mnie zaskoczył Damir pokonując Mecira w poprzedniej rundzie Q , sądze że to da mu impuls do dalszej walki .

Dodatkowo :

Odesnik Wayne - Millot Vincent 1 @ 1.72

Melzer Gerald - Kuznetsov Alex 2 @ 1.57

Mertl Jan - Ymer Elias 2 @ 1.83

Cecchinato Marco - Jenkins Jarmere 2 @ 1.33

Melzer Jurgen - Munoz-De La Nava Daniel 1 @ 1.28
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Cechinato-Jenkins over21.5 @1.80 - mimo tylko dwoch setow gladko 4-6 6-7+++
Bardzo ciekawy pojedynek, dwoch stosunkowo mlodych zawodnikow, ktorzy stosunkowo dobrze trzymaja swoje podania. Obaj w ostatnim czasie rozegrali bardzo duzo zacietych setow i mysle, ze dzisiaj bedzie tak samo, a linia przy ewentualnym tb, strasznie niska
Beck-Harris 1set 2 @2.2 spusiaczyl tb--------
Wszystko przemawia za tym typem. Swietna forma Harrisa, ktory w Happy Valley przegral dopiero w finale z Bagieta, odprawiajac Zoppa, Kuznetsova i Moriye.
Beck z kolei w poprzedniej rundzie kwalifikacji pokonal beznadziejnego Setkicia, wczesniej przegral z Bachingerem i ogral bratanka Davydenki.
Harris do tego gra u siebie, jest przyzwyczajony do wysokich temperatur panujacych w Australii, moze liczyc na wsparcie kibicow.
Michon-Darcis dw 0-2 @1.4izzzii+++
Darcis ostatnio gra jak natchniony, wygrywa ze wszystkimi jak leci, widac, ze jest dobrze przygotowany do sezonu
Michon od porazki z Majchrzakiem, jest u mnie na cenzurowanym. Patrzac na jego ostatnie poczynania jest bardzo slabo, zwlaszcza, ze hard to nie jest ulubiona nawierzchnia Axela. Peffkkaa
Do tego ciekawymi propozycjami wydaja sie byc:
Smyczek-Polmans over17.5 @1.72 1gem
Bedene-Brkic 2-0 @1.36 iziij+++
Mertl-Ymer 2 @1.83 izii ++++
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom