>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Australian Open 2009 - 19.01.2009 - 1.02.2009

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
AUSTRALIAN OPEN

Rozmiar drabinki: S-128 D-64,
PRIZE Money for Australian Open Men’s and Women&#39;s Singles
1st Round$19,400
2nd Round
$31,000
3rd Round
$51,000
4th Round
$88,000
Quarter finalist
$182,250
Semi finalist
$365,000
Runners-up
$1,000,000
Winners
$2,000,000
PRIZE Money for Australian Open Men&#39;s and Women&#39;s Doubles (per pair)
1st Round$9,585
2nd Round
$17,035
3rd Round$31,245
Quarter finalist
$55,400
Semi finalist
$112,000
Runners-up
$225,000
Winners
$450,000
Nawierzchnia: Hard
Strona www : http://www.australianopen.com
2008 Singles Final
(5) Maria Sharapova (RUS) d. (4) Ana Ivanovic (SRB) 75 63
2008 Doubles Final
A.Bondarenko/K.Bondarenko (UKR/UKR) d. (12) Azarenka/Peer (BLR/ISR) 26 61 64
2008 Mixed Doubles Final
(5) T.Sun/Zimonjic (CHN/SRB) d. Mirza/Bhupathi (IND/IND) 76(4) 64
Opierwszego Wielkiego Szlema powalczą również Panie. Na pewno zostawią hektolitry potu na kortach, ponieważ każdej zależy na zwycięstwie w tym prestiżowym turnieju. Sława, ogromne pieniądze...to czynniki motywujące do wspaniałej gry. Kto powalczy o zwycięstwo? Wydaje się, że w turnieju kobiet mamy więcej kandydatek to ostatecznego tryumfu. Na pewno siostry Williams bardzo chciałyby tu wygrać. Również Jelena Jankovic ma chrapkę na pierwszy w karierze tytuł wielkoszlemowy. Wiadomo, że o zwycięstwo nie powalczy ubiegłoroczna zwyciężczyni, trapiona kontuzjami Masza Szarapova. Szkoda, będzie brakowało decybeli, które wydaje z siebie piekna Rosjanka ???? Więc może zastapi ją któraś z rodaczek, prezentująca wspaniałą formę na początku sezonu Elena Dementieva, lub tak dobrze grająca w poprzednim sezonie Dinara Safina lub Bepa Zvonarieva? Na pewno wszyscy trzymamy kciuki za Isię, fajnie, jakby zaszła chociaż do....finałui ???? Kto może sprawić niespodziankę? Nie widzę żadnej zawodniczki z poza pierwszej 20-stki, która mogłaby zawalczyć o cos więcej w tym turnieju. Wszystko zostane między tymi głównymi faworytkami. Wszystkim życzę wspaniałych spotkań i wysokich wygranych!

Zapraszam do pisania analiz z turnieju głównego!

 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Widzę, że na bah w ofercie dostępne są już mecze z Australian Open, więc coś napiszę ;)

Chakvetadze A. - Keothavong A.

Typ: 2
Kurs: 2.90
Jeszcze chwilę temu kurs na Brytyjkę wynosił 3.20. Myślę, że ten kurs jeszcze może spaść. Jak dla mnie to Brytyjka jest faworytką tego meczu. Sezon rozpoczęła bardzo dobrze, pozytywnie mnie zaskoczyła. Chakvetadze od dłuższego czasu nie prezentuje dobrej gry, brak jakichkolwiek imponujących wyników. Jeśli tenisistki z wysp nie &quot;zje trema&quot; to wygra ten mecz.
Errani S. - Kirilenko M.
Typ: 1
Kurs: 1.60
Errani to podobnie jak Brytyjka o której wyżej pisałem, pozytywnie zaskakująca mnie tenisistka. Dobrze rozpoczęła sezon. Zaś Kirilenko nie spisuje się ostatnio najlepiej. Nie wiem czy nie lepiej czuje się ona na korcie ziemnym. Może myślę tak tylko dlatego, że w pamięci ciągle mam jej mecz z French Open z Sereną Williams ;) (nie pamiętam w którym roku to było). Myślę, że warto grać na Errani.
Jeszcze co nieco o faworytkach turnieju:
Na pewno groźne będą siostry Williams. Która bardziej? Ciężko powiedzieć. Nie bardzo wiem, w jakiej formie jest Venus, natomiast Serena przegrała ostatnio z Dementievą, ale wg mnie to nie skreśla jej szans na zwycięstwo. Wspomniana przed chwilą Dementieva też będzie groźna, chyba najgroźniejsza z Rosjanek, chyba że któraś mi umknęła, bo nie sądze by Kuznetsova czy Czekwatadze coś osiągły. (Liczę na porażkę Anny w pierwszej rundzie) Groźne będą także Serbki, a właściwie to jedna Serbka. Jankovic nie wygrała jeszcze żadnego Wielkiego Szlema, może to ten czas? Ivanovic pierwszą rundę powinna przejść, nie wiem jak wygląda drabinka, ale powinien znaleść się ktoś kto ją powstrzyma. Kto może zaskoczyć? Cięzko powiedzieć, w kobiecym tenisie nigdy nic nie wiadomo ;D Ja liczę na dobry występ Agnieszki Radwańskiej, Caroline Wozniacki, Alize Cornet ;) Tak się jeszcze zastanawiam czy któraś z reprezentantek gospodarzy może coś z działać, ale raczej na to nie ma szans. Choć pierwszą runde zarówno Dellacqua jak i Stosur (ona szczególnie) są w stanie przejść. ;)
W moim temacie z typami wytypowałem wszytskie mecze Australian Open kobiet, ale są to suche typy bez statystyk ;)

EDIT: Kurs na Keothavong na bah już 2.35 ;]
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Australian Open Zwycięzca, Zwycięstwo turnieju - zwycięstwo turnieju panie
Caroline Wozniacki (DEN) 30,00

Typ bardzo ryzykowny ale za niska stawke moze sie okazac bardzo ciekawym zakladem. Ci ktorzy czesciej tutaj zagladaja wiedza, ze Carolina jest jedna z moich ulubionych zawodniczek i nie zawaham sie na nia postawic. Ale do rzeczy. Do koncowego tryumfu jest kilka kandydatek ale wiekszosc z nich mnie nie przekonuje:

Serena Williams - Carolina grala z nia przy okazji turnieju w Sydney, przy stanie 7:3 3:6 6:5 miala 3 pilki meczowe, niestety ich nie wykorzystala w efekcie przegrala tego seta 6:7 (3:7) choc dzielnie walczyla do samego konca. Serena jest wiec w zasiegu Dunki.

Venus Williams - druga z siostr o porownywalnych warunkach i mozliwosciach, na pewno bedzie grozna ale tenis ostatnio zaskakuje swoimi wyniakmi wiec nie koniecznie musi wysoko zajsc w turnieju

Jelena Jankovic - jak sama stwierdzila przed sezonem trenowala bardo ciezko ale koncowka poprzedniego roku byla bardzo slaba, w tym juz zdarzayla sgladko przegrac z Serena Williams ugrywajac ledwie 4 gemy. W zeszlym roku doszla do polfinalu ale juz w pierwszej rundzie mogla sie pozegnac z AO, kiedy ledwie wygrala z Tamira Paszek, mysle z poczatku roku ta forma moze jeszcze nie byc odpowiednia

Dinara Safina - troche za duzo bledow popelnia by wskazywac ja jako faworytke. Serwis jak dla mnie wali &#39;na pale&#39; kilka asow ale i bardzo duzo podwojnych bledow, mloda Rosjanka musi sie jeszcze troche nauczyc ale mam nadzieje ze nie skonczy jak Kurnikova czy Sharapova, ktore od tenisa wola juz reklamowki i pokazy mody.

Ana Ivanovic - tu wlasciwie nie ma o czym mowic, slaba forma, kiepskie wyniki. Pierwszy raz widzialem ja na zywo w turnieju na Warszawiance jesli dobrze pamietam i od tamtego czasu sledzilem jej wyniki ktore byly coraz lepsze. Niestety to co teraz gra w niczym nie przypomina zaowdniczki z przed kilku miesiecy.

Elena Dementieva - obok Caroliny mysle ze najgroznijesza zawodniczka. Jesli przejdzie IV runde moze zajsc daleko jesli nie, odpadnie w niej... 5ty raz, a 3ci z rzedu... Serwis moze nie jakis bardzo mocny ale solidny, dobrze sie porusza po korcie i to moze byc jeden z lepszych sezonow dla zlotej medalistki IO.

Svetlana Kuznetsova - w zeszlym roku szybko odpadla za sprawa Isi, jej nie dawny mecz z Kanepi uywierdza mnie w przekonaniu ze nie specjalnie ma sie czym pochwalic przed AO. Z zawodniczkami z gornej polki niemal kazdy mecz przegrywa po 0:2 choc na tej nawierzchni na pewno jest silniejsza od Wozniacki to jednak jej ewentualna porazka z Carolina nie powinna dziwic. Jej ew. pojedynki z siostrami Williams beda z pewnoscia zaciete ale mam nadzieje ze zwycieskie bo nie szczegolnie darze je sympatia (ale to juz taka moja prywatna wycieczka)

Agnieszka Radwanska - rozpisywal sie nie bede bo jestem patriota, ale mysle ze jest tylko kwestia czasu kiedy wygra AO czy inny turniej wielkigo szlema...

Caroline Wozniacki - z roku na rok coraz lepsza, coraz rowniejsza. W sumie dobry serwis potrafi poslac 5-6 asow w meczu co u kobiet jest bardzo dobrym wynikiem, dobra gra z glebi kortu, bardzo solidna zawodniczka. Wygrala kilka juniorskich turniejow i kilka juz w profesjonalen karierze wiec moze czas na jakis wiekszy sukces? Choc przebrniecie przez IV runda juz bedzie dla nie sukcesem, ale nie zapominajmy ze ona ma dopiero 19 lat i juz jest w czolowce zawodniczek.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Typ na Anne Keothavong jest wg mnie najlepszą propozycją z całego WTA na Aussie Open. Rosjanka kompletnie bez formy, niedługo minie rok, od kiedy prezentowała dobry tenis i jej ranking może pójść drastycznie w dół. Brytyjka dobra forma w Auckland, jak dla mnie Anne będzie zawsze groźną dla każdego, solidną zawodniczką. Taką idealnie na trzecią, maksymalnie czwartą rundę GS.
Wypada mi także skomentować bardzo odważny typ na Caro to WIN AO 2009.
Dunka jest bardzo uzdolnioną zawodniczką, jednak na GS chyba jeszcze za wcześnie.
Opisałeś większość pretendujących do wygrania AO zawodniczek i wszystkie skrytykowałeś. Jak dla mnie - Dementieva, Venus oraz Safina i Serena (pod warunkiem że są w dobrej dyspozycji) są poza zasięgiem Dunki. Pamiętaj, że na GS Serena będzie miała trochę inne podejście do meczu niż w turnieju, który traktuje jako exhibition.
Jeśli miałbym wskazać zawodniczkę, która na AO sprawi największą niespodziankę to jest Victoria Azarenka.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Sesil Karatancheva @ 1.57 ✅
Zagra z Hiszpanką Nuria Llagostera Vives ********************************. Jak już wcześniej pisałem, na Sesil stawiam, gdyż podejrzewam wzwyżkę formy, a kurs przeciwko takiej zawodniczce dodatkowo mnie zachęca. Bułgarka, która reprezentuje teraz Kazachstan, zagrała 3 mecze w kwal., łącznie straciła 2 sety ale nie twierdzę, że forma już jest wyśmienita. Uważam poprostu, że rośnie.
*** Oli7 dzięki za poprawkę
 
D 0

didier-deschamps

Użytkownik
A oto moje małe przypuszczenia;
Vesnina-Coin 1 1.48
Ten mecz mnie bardzo zaciekawil poniewaz rosjanka od poczatku 2009 roku prezentuje się bardzo dobrze,dotarła do finału w turnieju w Auckland gdzie przegrała ze swoją rodaczką Dementiewą ,która jest teraz jedną z glównych faworytek AO.Vesnina w turnieju w Nowej Zelandi pokonała takie zawodniczki jak;Nicol Vaidisova,Caroline Wozniacki czy Anne Keothavong a więc te zawodniczki nie są jakieś przeciętne i ich pokonanie przez Vesnine nie było napewno przypadkiem,
Julie Colin ta zawodniczka jest pewna zagadką dla mnie,w wielkich turniejach potrafi spłatać niespodzianki ,taka jaką sprawiła podczas US Open gdzie pokonała Anne Ivanović,w tym roku Colin grała w turnieju w Brisbane gdzie dotarła do 2 Rundy ulegając swojej rodaczce Mauresmo po zaciętym 3 setowym pojedynku.W mniejszych turniejach odpadała w 2 rundzie przegrywając z zawodniczkami mało znanymi.Typ na zwycięstwo Vesniny wydaje się bardzo prawdopodobny.
A. Radwańska-K.Bondarenko 1 1.11
Ten mecz bardziej na podbicie ako ,Agnieszka nie powinna mieć problemów z pokonaniem Ukrainki jest od niej zdecydowanie lepsza,a Aga musi odronić punkty które zdobyła w 2008 roku w AO,więc odpadnięcie Polki w 1 rundzie nie wchodzi w grę.Kateryna to zawodniczka ktora raczej bardziej się skupi na grze deblowej ze swoja siostrą Aloną ,która w deblu ma większe szanse zaistnienia niż w singlu.
S.Stosur-Zakopalova 1 1.31
Samantha wydaje się być zdecydowaną faworytką tego spotkania,jako jedyna z austalijek nie powinna mieć problemów z przejściem do drugiej rundy i nie zawięść swoich kibiców.Stosur od początku sezonu prezentuje się dobrze,jeszcze nie bardzo dobrze ale dobrze ,w 2009 roku rozegrała 3 spotkania singlowe ,2 przegrane i 1 win,przegrała z Safarovą i Sereną Willamms,w tym ostatnim pojedynku pokazała się z bardzo dobrej stony przegrywając w Tea-breaku w 3 secie 5-7.
Zakopalova to zawodniczka która w obecnej formie nie ma czego szukać w AO,w tym roku brała udział w 2 turniejach i w obu odpadała w 1 rundzie,przegrała Gallovits i Hantuchovą .W tym ostatnim spotkaniu ze słowaczką ugrała tylko 3 gemy.Jak do tej pory zawodniczki spotkały się 2 razy,narazie jest remis 1-1 ,ale 2 lata temu obie zawodniczki spotkały się w 1 rundzie AO i zwycięsko z teko pojedynku wyszła Stosur pokonując swoją rywalkę 6-3,6-1 i tym razem austalijka nie powinna mieć problemów z Zakopalovą.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ja osobiście upatruję $ w porażce panny A.Ivanovic . Każdy ma pojęcie (większe lub mniejsze) w jakiej formie jest zawodniczka i jakie męki przeżywała rozgrywając swoje pierwsze mecze w sezonie . Kurs na przeciwniczke w I rundzie to ok. 10,0 więc biorę z pocałowaniem ręki . Nie jest to analiza ale kilka zdań przemyśleń mam nadzieję , że można skrobnąć .
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Zgadzam się z filweb. Sam chcę postawić przeciwko Anie, ale jeszcze nie w tej rundzie. ;)
Jeśli chodzi o szukanie niesp0odzianki w turnieju pań, ktoś wyżej pisał o Caroline Wozniacki. Ja też tak uważam. Choć raz już w tym sezonie mnie zawiodła, ale potem się odegrała ;) Bardzo jej kibicuję, w końcu jest reprezentantką Danii, a ja zawsze kibicuje Szwecji, Norwegii, Danii, Islandii czy też Finlandii ;)
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
WTA:

S.Errani-M.Kirilenko 1 @1,6
Kirilenko ladna dziewczyna i tyle, bo w tenisa to grac na swiatowym poziomie nie potrafi. W tym roku juz MaKiri pokazala jak dobrze jest przygotowana i dostala baty od Kleybanovej x2 do 2. Errani to solidna zawodniczka bedaca na poczatku sezonu w niezlej formie. W h2h 2:0 Wloszka.

A.Kleybanova-S.Arvidsson 1 @1,42
Dwie panie co lubia stolowac sie Mcdonaldzie. Szwedka dla mnie jest dnem. W tym sezonie dwie sromotne porazki i jej waga jak i poruszanie sie po korcie jest dalekie od ideału. Kleybanova to solidna zawodniczka, ktora dzisiaj nie powinna miec zadnych problemow z odeslaniem Arvidsson do domu.
 
snorri 0

snorri

Użytkownik
Azarenka V. - Kvitova P (typ na set) 2:1 3,40​


Na początku chce zaznaczyć, że to bardzo ryzykowny typ. Na 75% mecz wygra Azarenka, która z pewnością powinna zajść daleko w tym roku w AO, jednak pojawia się tu małe &quot;ale&quot;. Młodziutka Petra, parę dni temu wygrała finał w Hobart (a Vici w Brisbane) i obecnie znajduję się w bardzo dobrej formie, do Białorusinki brakuje jej sporo i żeby wygrać z nią, musiałaby wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.
Czy da radę wygrać? Raczej wątpię, ale wygranie jednego seta jest w jej zasięgu, trzeba pamiętać, że to damski tenis, przełamanie za przełamanie, jeżeli młoda Czeszka skupi się na grze i porządnie do niej przyłoży to powinna nawiązać równorzędną walkę.​
 
ester 87

ester

Użytkownik
Zasłużenie przegrała. Nie wiem czy to przez ten wiatr, czy przez co, ale w ogóle bała się mocno grać, a drugi serwis no comment, wciąż tragedia. Poza tym od początku meczu, a w trzecim secie to już szczególnie wyglądała na zblazowaną i zniechęconą do gry, jakby jej się nie chciało. Do tego pełno idiotycznych decyzji, w ogóle nie przygotowane i nie przemyślane wypady do siatki, jakieś głupie drop-shoty, nie wiem co się stało tej naszej dziewczynie.
 
A 11

ajron1988

Użytkownik
no i niestety nasza Isia odpadła z singla:/ ale dzis razem z Ula grają w deblu przeciwko Tanasugarn/Craybas,myśle że Polki które już odpadły z singla będą głodne gry i z pełną mobilizacją i motywacją powinny wygrać ze starą już Craybas i jej partnerkom które jakoś nie zachwycają poziomem.

Radwanska/Radwanska-Tanasugarn/Craybas 1 1.45✅


Kolejna ciekawa pozycja w zenskim deblu jest spotkanie sióstr Williams z Nadja Pietrowa i Swieta Kuznetsova.
Siostry Williams sa według mnie najlepszym kobiecym deblem,startują tylko w wielkich imprezach i dlatego w rankingu nie przewodzą,ale skoro sie już zgłosiły do debla to przewiduje że dotrą minimum do półfinału,dodatkowo Papa Williams bedzie miał obie córki na oku i nie pozwoli żeby odpuszczały mecz.
A o Rosjankach nie wiele dobrego mozna powiedziec,Sveta nie ta co przed paroma latami,Petrova chimeryczna.

Williams/Williams-Kuznetsova/Petrova 1 1.32✅
 
F 0

filweb

Forum VIP
Dobra, dajmy już spokój Agnieszce. Ja obstawiłem combo za sporą stawkę na Agę, Wiki, Verdasco, Stepanka i Karlovica i porażka krakowianki trochę mnie kosztowała, można powiedzieć w &quot;dwie strony&quot; bo zamiast wygrać 2X jestem X w plecy ????
Nie wiem czy macie podobne odczucia co ja, ale dziś kompletnie nie ma co grać z WTA. Przynajmniej do wyjścia handicapów. Petrova, Safarova powinny spokojnie wygrać, ale kursy są niskie.
Ma ktoś dobre info o meczu Chakvetadze z Keothavong? Jestem ciekaw, czy Rosjanka miała jakieś przebłyski powrotu do formy, bo jeśli tak to powinna poradzić sobie z Dokić.
I co myślicie o graniu dziś Sugiyami z Dechy?
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Do Miglans, zgodnie z prosba. Mecz Erakovic wg mnie ciezki do typowania, Safarova wydaje sie powoli wracac do dawnej dyspozycji kiedy to napsuła krwi wielu utytułowanym zawodniczkom, tak jak chocby mauresmo na australian open własnie(sam gram na safarova, za mala kase w kuponiki ako rozrywkowym). Po 2. Zeby grac na bartoli musialby byc kurs chyba dwa, ta parówa nie biega i w ogole nie lubie jej gry. Srednia zawodniczka i tyle. Mimo wszystko życze Ci wygranej, no moze poza meczem Safarovej ????
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Widział ktoś może w tym sezonie którąź z Pań meczu Errani - Niculescu ? Jestem zainteresowany tym meczykiem ale nie miałem okazji żadnej z tych Pań nigdy oglądać ????
Żadnej z nich nie widziałem jak grają, ale w tym sezonie już nie raz obstawiłem na Errani i się opłaciło ;) Myślę, że w tym przypadku też się opłaci ;)
Ja rozglądam się za jakąś niespodzianką ;) Zastanawiam się, czy to już czas by Ivanovic odpadła z turnieju? Wydaje mi się, że jest szansa, Brianti to przyzwoita zawodniczka. Jako singiel skromnie można grać, ale na kuponw życiu bym tego nie dał ????
Zagram chyba na Errani i Safarovą, mimo że bardzo kibicuję Erakovic ;)
Tak poza tym nie widzę nic ciekawego, Bartoli trochę niepewna ;]
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Safarova - Erakovic
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.95
Buk: Gamebookers
Około 4 czasu polskiego wyjdą na kort 21-letnia Czeszka Lucie Safarova i rok młodsza Nowozelandka Marina Erakovic. Leworęczna Czeszka to ogromny talent, była już w 2007r nawet 22 w rankingu WTA, a właśnie w Australian Open doszła aż do ćwierćfinału, co pokazuje że potrafi tu grać. Safarova rozpoczęła sezon bardzo dobrze, pokonała w Brisbane w 2 setach Holland i Stosur, przegrała dopiero z uważaną za tzw. czarnego konia AO Victorią Azarenką, po walce 6:7 4:6. Potem niepodziewanie skreczowała w kwalifikacjach w Sydney, w pierwszym meczu z Meng Yuan (i to tak naprawdę jedyna niepokojąca rzecz przed spotkaniem z Erakovic). Jednak mecz pierwszej rundy na kortach w Melbourne pokazał, że ze zdrowiem Czeszki jest już chyba wszystko w porządku, pokonała bez problemu, wyżej sklasyfikowaną Austriczką Bammer 6:3 6:1 (wygrywała ponad 80% piłek przy swoim pierwszym serwisie). Natomiast Erakovic to zawodniczka, która od Wimbledonu do tego turnieju wygrała tylko 1(!) spotkanie, grając w 10 turniejach, pokonała jedynie bardzo przeciętną na twardych kortach Hiszpankę Llagosterę-Vivas 7:5 6:4. W pierwszej rundzie tutaj pokonała 6:4 7:5 Cvetkovską, ale jej statystyki z tego spotkania nie powalają na kolana, wygrała zaledwie 9 z 28 piłek po swoim drugim serwisie i popełniła aż 7 podwójnych błędów serwisowych, co pozwoliło Cetkovskiej aż 4-krotnie przełamywać serwis rywalki.
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Cibulkova @ 1,09

Na dokładkę :razz: Mam nadzieję, że Słowaczka nie dostanie żadnej kontuzji(odpukać), bo tylko to mogło by sprawić, żeby dziś przegrała(no i może za silny wiatr :razz: ) Tak na poważnie to Dominika powinna wygrać łatwo i przyjemnie. Chan pogrywa coś, ale tylko w deblu. W singlu beż żadnych wyników i nie ma co się rozpisywać. Jakieś 6-3 6-1 mi się widzi.

Bremond @ 2,73

Cóż, kurs naprawdę za duży wg mnie i spory Value-bet. No ale trzeba korzystać. Forma Bremond była zagadką, w AO z Vaidisova stoczyła swój pierwszy bój w tym roku, i zaskoczyła - in plus. Oczywiście Nicole to nie ta sama Nicole sprzed 2 lat, ale 6-2 6-1 robi wrażenie. Francuzka na szybkich nawierzchniach radzi sobie całkiem, całkiem. Po drugiej stronie siatki stanie dziś Alona Bondarenko. Ukrainka jest bez formy. W tym sezonie porażki z Czink, Kvitova.. W 1 rundzie 3 sety z Oliwią Rogowską :] Ja tutaj widzę spore szanse dla Severine stąd typuję jej zwycięstwo. ;-)

Stosur @ 1,67

Samantha w 1 rundzie wygrała, po dwóch TB z Zakopalova. Przed AO pogrywała całkiem dobrze, i myślę, że ma szanse pograć trochę dłużej na swoich kortach. Lisicki mnie jakoś nie przekonuje. Pogrywa tu i tam, ale bez jakiś większych wyników.. H2H 2-0 Stosur. Liczę na skuteczną grę S&amp;V i awans Australijki do III rundy.



Hlavackova/Hradecka @ 1,91


Hlavackova i Hradecka kojarzą mi się z dobrą grą w grze podwójnej.. W zeszłym sezonie wygrywały razem turnieje(w Pradze i Bad Gastein). Dzehalevich i Uhlirova w deblu nigdy nie błyszczały.. Mecz będzie wyrównany, ale ja wierzę w końcowe zwycięstwo Andrei i Lucie. ;-)
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Na dziś noc wg mnie jest kilka meczy wartych zaryzykowania ;)
Pierwszy mecz to wspomniany wyżej pojedynek Severine Bremond z ALoną Bondarenko ;) Nie wiedziałem czego się spodziewać po Francuzce w AO, a tymczasem bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ;) Kurs nakłania do tego by właśnie na nią zagrać ;)
Być może o niespodziankę pokusi się inna Francuzka, Julie Coin (nie jestem pewien co do imienia ale jeśli dobrze kojarze to Julie). Nie ukrywam, że zaskoczyła mnie pokonując Vesninę, zaś gra Hiszpanki w tym sezonie mnie nie przekonuje, choć ona zawsze była dla mnie wielką zagadką, ale z reguły grałem na nią. W tym sezonie trochę w nią zwątpiłem, może z czasem nabiorę do niej zaufania także i w tym sezonie. ;)
Peng - Karatancheva
Chinka, która pokonała w pierwszej rundzie Włoszkę Schiavohne, ale to chyba nie było dla nikogo niespodzianką. Francessca jest kompletnie bez formy. Czego nie można powiedzieć o Sesil. Przeszła eliminacje, teraz dobrze radzi sobie w turnieju głównym. Przypomina mi ona ubiegłoroczny występ Marty Domachowskiej, więc warto jeszcze teraz na nią zagrać ;)
Oprócz tego liczę, że Samantha Stosur przed własną publicznością zdoła pokonać Sabine Lisicki, a Ammanmuradova poradzi sobie z Martinez Sanchez.
EDIT: Zapomniałem jeszcze o 1 Francuzce - Virginie Razzano. Schnyder nie gra imponująca ;]
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP

Hlavackova/Hradecka @ 1,91

Hlavackova i Hradecka kojarzą mi się z dobrą grą w grze podwójnej.. W zeszłym sezonie wygrywały razem turnieje(w Pradze i Bad Gastein). Dzehalevich i Uhlirova w deblu nigdy nie błyszczały.. Mecz będzie wyrównany, ale ja wierzę w końcowe zwycięstwo Andrei i Lucie. ;-)
Jako iż Hradecka i Uhlirova to moje dwie ulubienice, wypowiem się na temat tego spotkania.
Dobrze Ci się kojarzą ???? Z tą różnicą, że Andy Hlavackova tych umiejętności deblowych zbyt wiele nie posiada. Dużo podwójnych błędów, brak konsekwencji przy ważnych piłkach, mizerny wolej...Jedyne co ją ratuje to gra z głębi kortu. Niestety, bardzo ją lubię, ale Lucka mogła lepszą partnerkę do debla wybrać sobie :-D
Vladka Uhlirova żyje z debla, nie gra w grze pojedynczej. Filigranowa, ale baaaaardzo pracowita. Zasuwa ciężko na treningach, aby potem zbierać owoce tej pracy w postaci dobrych wyników. Serwis lekki, dobrze plasowany, dobra technicznie. Dzehalevic z kolei gra siłowo - mało w tym polotu, więcej przepychania piłki.
Nie podejmuję się typu, ale będę kibicował mojej ukochanej Hradeckiej :-D

Widział ktoś może w tym sezonie którąź z Pań meczu Errani - Niculescu ? Jestem zainteresowany tym meczykiem ale nie miałem okazji żadnej z tych Pań nigdy oglądać ????
Grały wczoraj - ale w celu rozjaśnienia tych dwóch postaci:
Widziałem obie w zeszłym sezonie. Errani w Portoroz, a Niculescu w Krakowie i gdzies w Stanach w meczu ze Schnyder.
Niculescu dużo przerzuca, ale raczej zamęczy rywalkę, niż zagra porządnego winnera. Po nieudanych piłkach odwraca się plecami do rywalki i płacze (nie krzywi się tylko PŁACZE). Rozmawiałem o tym z jej trenerem i twierdził on, że to efekt zmęczenia sezonem (Kraków był jednym z ostatnich turniejów). Ale moim zdaniem to efekt słabej głowy. Errani z kolei także nie ma &#39;powera&#39; w ręku, gra długa piłkę i czeka na błędy rywalki.


Schnyder - Razzano 2,0
Francuzka rozbiła Gajdosovą, która uczyniła przez rok wielkie postępy. Razzano jest dla mnie damskim Mathieu - nie umiem wyróżnić ani jednego świetnego elementu w jej grze, a wszytsko stanowi zgraną całość. Schnyder jest w dołku, nie ma formy, nie ma wyników. Trzeba to wykorzystać.
Zheng - Czink 2,5
Znów próbujemy stawiać na formę. Czink jest w gazie, robi świetne wyniki. Widziałem ją kilka razy w życiu - solidna, leworęczna, dobra technicznie, nie bojąca się gierek przy siatce. Zheng po dobrych zeszłorocznych wynikach chyba juz zapomniała. Przynajmniej wskazują na to jej wyniki.
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Patty Schnyder
Witam.Dzis poraz kolejny w moim zyciu zaryzykuje i zagram duze pieniadze na Patty. Niewatpliwie jest to jej schylek kariery ale zawodniczka jest nieprzecietna. Lewa reka, dobra gra przy siatce, dobra dynamika i jej slynna psychika. Jak dla mnie to ona wygra ten mecz. Na Patty zarobile w moim zyciu naprawde duze pieniadze, grala ona dwukrotnie z Razzano i dwukrotnie na betonie wygrywala z nia:
Schnyder Patty (Švaj.) 6 6 rok 2005
Razzano Virginie (Fra.) 2 4


Schnyder Patty (Švaj.) 6 7 rok 2006
Razzano Virginie (Fra.) 2 6

dosc latwo. Wiem to bylo dosc dawno temu ale coz, Patty potrafi grac w tenisa.Ma napewno duzo wieksze doswiadczenie niz jej rywalka. Grala z najwiekszymi gwiazdami zeniskiego tenisa, gdyz sam nalezala i nalezy do czolowki. Jesli chodzi o Schnyder ma ona problem z koncentracja zwlaszcza jesli gra z slabszymi zawodniczkami.Wiem jednak ze dzis zagra na tyle na ile potrafi, wielki turniej zoobowiazuja ja do tego (pieniadze, slawa)
P.s. Bede gral ten mecz online. Zamierzam zagrac na pierwszego seta ako 1.73. Chce zobaczyc tylko jak obie zawodniczki serwuja w pierwszych gemach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom