>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
to już nie będziesz pisał a temacie australijskiej piłki??? sobotnie poranki zawsze zaczynałem od tego tematu ????
Postaram się coś tam poskrobać, zobaczyłem 100 tys. i wzięło mnie na refleksje ???? Z tego co wiem to już będzie nowy temat ???? i w tym chciałem &quot;ładnie&quot; się pożegnać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bfred 304,1K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia NPL ACT
Godzina: 11:30
Spotkanie: Canberra Croatia - Tuggeranong Utd
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Superbet
Analiza: Dzisiaj próbuję wcześnie ligę NPL ACT z Australii. Ostatnio w sobotę gładko weszło. Gra 6 drużyna z 7 ale różnica między nimi jest ogromna. Gospodarze uzbierali 16 oczek a goście zaledwie 4 ale chyba raczej nie spadną bo ostatnia drużyna ma 0 pkt a ostatnio dostali baty 0-9 co zresztą typowałem. Gospodarze dużo strzelają i tracą bilans okazały 27-21 natomiast goście drugi najgorszy 12-37 czyli kiepsko. W ostatnich 4 meczach gospodarzy padało sporo goli (najmniej 3) a grali z silniejszymi drużynami niż dzisiejsi goście (poza jednym meczem z outsiderem wygranym 4-2). Goście natomiast same baty tylko 1 remis i też dużo bramek padało w ich spotkaniach. Ostatnie mecze h2h to 4 wygrane gospodarzy w tym ostatnio aż 6-1 i to na wyjeździe....jak się zepną (tylko 5 pkt straty do play off) to dzisiaj może być podobnie. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2131
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A-League kobiet
WS Wanderers - Western United
WS Wanderers lub remis @1,75 Superbet


Pierwszy raz chciałbym się podzielić tak egzotycznym typem i to w dodatku rozgrywek kobiet za którymi przyznam szczerze nie przepadam. Z braku laku jednak czasami do porannej kawy wpadną w oko mecze lig japońskich, czy też australijskich. Takim właśnie sposobem miałem przyjemność lub nieprzyjemność obejrzeć dwa ostatnie mecze jutrzejszych gospodyń tego meczu, może nie w całości, ale w większości. Przyznam szczerze, że moje faworytki naprawdę świetnie wyglądały na tle takich zespołów jak Perth i Canberra, a jak sprawdzałem w tabeli nie są to zespoły z całkowitego dna ligowej tabeli.
Wynalazłem więc z kim grają w tej kolejce, rzuciłem okiem na kursy, podpatrzyłem na jakichś skrótach wątpliwej jakości zespół Western United i coś tak mi się zdaje, że aż tak dużej różnicy między tymi zespołami nie ma, jak wskazują kursy. Poszukałem informacji o jakichś szczególnych absencjach w obu zespołach, również nic konkretnego nie wpadło mi w oczy, więc uważam że gospodynie spokojnie są w stanie ten mecz nie tylko zremisować, ale i wygrać. Pewnie jest wiele kwestii o których jestem niedoinformowany, ale to takie moje luźne, laickie spostrzeżenie na podstawie własnej obserwacji.
Może się pomylę, a te dwa ostatnie mecze to były najlepsze spotkania Pań z WS Wanderers w tym sezonie. Grzechem byłoby jednak nie spróbować pograć czegoś w tym kierunku, jeśli troszkę się czasu poświęciło na pseudoanalizę. A kto wie, może kobieca A-League jakimś cudem wskoczy na listę moich ulubionych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3233
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
AUSTRALIA: A-LEAGUE - KOLEJKA 12

-Powyżej 5.5 gola kurs 6.50 Lvbet

W obliczu dzisiejszego pojedynku Perth Glory kontra Sydney FC o godzinie 12:45, oczekuje że, piłkarskie emocje sięgną zenitu. Perth Glory, które ostatnio nieco podupadło na duchu, podejmie wyzwanie przeciwko Sydney FC, drużynie, która ostatnio pokazała swoją siłę. Mimo że Perth Glory znajduje się w dolnej części tabeli, to ich zdeterminowanie może przynieść niespodziewane rezultaty na boisku HBF Park.Sydney FC, z kolei, ma na swoim koncie serię udanych występów i będzie chciało utrzymać tę passę. Ich ofensywna taktyka i zdolność do wykorzystywania każdej szansy na bramkę to klucz do ich sukcesu. W kontekście tych faktów, można przewidywać, że mecz będzie prawdziwym festiwalem goli.Oczekuje się, że obie drużyny pokażą swoje najlepsze strony w ataku, co sprawi, że kibice będą świadkami więcej niż 5.5 gola w tym meczu. To spotkanie zapowiada się jako prawdziwa uczta dla fanów futbolu, z obfitością akcji i bramek, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń. Typ dnia: wysokie wyniki i mnóstwo emocji na boisku
 
Otrzymane punkty reputacji: +770
Do góry Bottom