>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

@Audi - Zbieram na Audi A6

autlander 16

autlander

Użytkownik
GKS Tychy siadło ?

brawo. powodzenia :razz:

też grałem kiedyś podobnym systemem.. jeżeli chcesz sobie kupić tą audice to jedź lepiej do norwegi ???? nie chce żebyś uznał to co napisałem za jakąś ironie.. ale za 10 razem w końcu wtopisz..albo nawet wcześniej. pozdrawiam
 
@ 64

@audi

Użytkownik
Barcelona - Kobiety lub X v Atletico Madryt - Kobiety
MKP Pogon Siedlce lub X v Chojniczanka Chojnice

Kurs: 1,20
Stawka: 5000 zł

⛔ 5000 zł
 
I 58

irasziom

Użytkownik
Nie to żebym chciał Ci kolego dokuczyć ale być może większe zainteresowanie wzbudzisz tworząc posta w którym zasugerujesz stawkę 7 000 000 zł. po kursie 1.05 ? Po takim zwycięstwie pod siedzibę gimbazy w końcu podbijesz wymarzoną furą TDi i wszystkie kobiety z Twojego otoczenia ściągną komunijne suknie. Istnieje również bardziej prawdopodobna opcja, że tata w końcu nałoży Ci szlaban na neta lub moderator tego forum zbanuje Twe wpisy o co wszyscy prosimy, ponieważ przestaje to wyglądać poważnie.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.

I.
 
autlander 16

autlander

Użytkownik
banować powinni takich gości jak ty.. po co do niego zęby wbijasz..wbij sobie gwoździa w głowę..ta mentalność polaczków jak to Różal mówi.. dopóki ci się wiedzie to każdy cie klepie po plecach, a gdy powinie ci się noga to z tobą jadą.. ch.cwdp
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Mniej meczy a będzie dobrze nie graj dzień w dzień tylko Piątek Sobotę i Niedzielę gdy spotkań jest najwięcej ,teraz jest po sezonie to tych meczy jest mniej ale próbuj.
jeżeli chcesz sobie kupić tą audice to jedź lepiej do norwegi
Ja polecam Anglie tam są funty :grin:
 
alladin 98

alladin

Użytkownik
Aż serce się kraja jakie kolega gra typy... Za niedługo nie będzie na gaz do golfa. Kilkanaście tysięcy na minusie nie nadrobisz takimi typami.
 
@ 64

@audi

Użytkownik
Troszkę człowiek pograł w zaciszu wiec myśle, ze moge powrocic.

Wisła Kraków lub X vs Arka Gdynia @1,80 przy stanie 0:1
Stawka: 1000 zł

✅ 800 zł

A gdzie hejty ?? A, przecież kupon wszedł
 
Do góry Bottom