>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP World Tour Finals

Status
Zamknięty.
wincent 150

wincent

Użytkownik
Jaka jest kolejność jak jutro Berdych wygra 2:0 z Nadalem i Djokovic z Roddickiem 2:0 ?
Liczą jednak chyba mecz
Zresztą pan czech seta nie ugra, a co tu mówić o dwóch(nie żeby Nadal grał jakoś świetnie, wczoraj myślałem że po 2 gemach będzie pozamiatane ???? , no ale nawet w średniej formie Nadal jest o niebo lepszy..)
---------------------
Group A singles qualification scenarios after the completion of two rounds of the Round-Robin:
Berdych defeats Nadal in 2 sets and Djokovic defeats Roddick in 2 sets = Djokovic Wins Group and Berdych Qualifies 2nd.
Berdych defeats Nadal in 2 sets and Djokovic defeats Roddick in 3 sets = Berdych Wins Group and Nadal Qualifies 2nd.
Berdych defeats Nadal in 3 sets and Djokovic defeats Roddick in 2 sets = Djokovic Wins Group and Nadal Qualifies 2nd.
Berdych defeats Nadal in 3 sets and Djokovic defeats Roddick in 3 sets = Nadal Wins Group and Djokovic Qualifies 2nd.
Roddick defeats Djokovic in 2 sets and Nadal defeats Berdych in 2 sets = Nadal Wins Group and Roddick Qualifies 2nd.
Roddick defeats Djokovic in 2 sets and Nadal defeats Berdych in 3 sets = Nadal Wins Group and Berdych Qualifies 2nd.
Roddick defeats Djokovic in 3 sets and Nadal defeats Berdych in 2 sets = Nadal Wins Group and Djokovic Qualifies 2nd.
Roddick defeats Djokovic in 3 sets and Nadal defeats Berdych in 3 sets = Nadal Wins Group and Djokovic Qualifies 2nd.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Eee to żadnych fixów nie będzie, a na pierwszy rzut oka myślałem, że będą ???? . Zresztą Nadal gra o 15:00 więc żadnych kombinacji nie powinno być.
Jutro sprawa wydaje się bardzo prosta. Nadal gładkie 2:0 ze słabym Berdychem który o dziwo ograł Roddicka. Djokovic nie powinien mieć problemów z Andym, który już nie gra o nic, więc po co ma utrudniać Novakowi. Gładkie 2:0 i awans z II miejsca. Nawet kurs na DN kuszący bo nawet 1,40 można złapać w tym momencie, a co będzie na 2:0 ? Ja zagram i na dokładny wynik, tak samo w meczu z Nadalem. W mixie to będzie grubo ponad 2,00.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Przy 2-0 dla Nadala Roddick nie gra o nic, tylko o awans :p Jednak sądzę, że Djoko powinien seta ugrać i awansować.
 
V 0

vinz

Użytkownik
Napisał AKA SHAKAL -&gt;
A mam pytanie odnośnie tabelki i być może jutrzejszych fixów w co wątpię.
W grupie Nadal wygląda to tak.
Nadal z dwoma zwycięstwami i bilans setów 4:1.
Berdych 1 zwycięstwo i 1 porażka bilans 2:2.
Djoković tak samo jak Berdych.
Jaka jest kolejność jak jutro Berdych wygra 2:0 z Nadalem i Djokovic z Roddickiem 2:0 ?
W tedy decyduje bilans gemów
W tym przypadku nie decydowałby bilans gemów tylko mecz H2H.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nestor/Zimonjić - Kubot/Marach @ 7.54 2/10 ✅ 06 61 610
Dzisiaj jak w reszty spotkaniach bardzo ogólnikowo. Teoretycznie Nestorzy jeszcze mogą spaść z pierwszego miejsca w grupie by ominąć w półfinale Bryanów i zagrać w Polakami więc czemu nie?.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Zgodnie z przewidywaniami Rafa i Nole dali dzisiaj zarobić ???? Cieszę się, że nie kalkulowali tylko grali swoje do końca pokazując siłę. Jutro bardzo ciekawe półfinały. W pierwszym zdecydowanym faworytem wydaje mi się być Rafa Nadal. Trafił z formą w turniej, w dodatku ta jego żelazna psychika. Murray nie przekonuje mnie swoją grą w Londynie, ogrywa tych, co grają słabo, ale z Fedexem nie miał już nic do powiedzenia. Drugi półfinał dużo trudniejszy do wytypowania. Zarówno Roger, jak i Novak grają tutaj bardzo dobrze, jeżeli miałbym stawiać przychylił się bym lekko w stronę niesamowitego Federera, ale poczekam na kursy ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rafael Nadal - Andy Murray 1,55
Chyba bajki o wielkiej formie i o tym, że przed własną publiką jest nie do pokonania można włożyć między bajki. Potwierdziły sie tylko opinie mówiące, iż Andy pod koniec sezonu gra słabo, tu na pewno napina się na maxa, ale nie stać go na nic wiecej niż półfinał w tej imprezie. Nadal pokonał go w tym sezonie na Brytyjskiej ziemi- podczas Wimbledonu, nie dał szans Szkotowi odsyłając go 3:0. Dzisiaj liczę na walkę, zwłaszcza w pierwszym secie, Rafa tutaj dosyć długo wchodzi w męczę, nie wiem skąd sie to bierze. Kurs wg. mnie dobry Hiszpan jest w chwili obecnie zdecydowanym nr 1 na świece, nie wiem, myśle, że tylko Roger może z nim powalczyć. No ale o tym przekonamy sięw jutrzejszym finale
 
D 0

davidof

Użytkownik
Murray meczyl sie w ostatnim meczu a pierwsze dwa gemy to juz zupelnie &quot;nie istnial na korcie&quot; - kto ogladal mecz, ten wie ???? Jak dla mnie, pewne zwyciestwo Nadala mimo niesprzyjajacej (mu) publicznosci w O2 Arena
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie zgadzam się z tym, że Nadal będzie miał tutaj &quot;spacerek&quot;. Jak nie lubię Murray&#39;a tak akurat w tym spotkaniu wydaje mi się, że wcale nie jest na straconej pozycji. Nie wiem czym motywujecie &quot;wysoką formę&quot; Nadala, bo ja jej nie widzę. Prawie przegrany mecz z najsłabszym na turnieju Roddickiem, męczył się z Berdychem niemiłosiernie w pierwszym secie. Pokonał czy też jak kto woli rozbił Nole, ok. Chociaż dla mnie ten mecz to przegrał w głowie Serb, zawodnik takiej klasy NIE MOŻE tracić 7 gemów z rzędu - stało się trudno. Co do drugiego meczu to jest on dla mnie hitem tego turnieju i niestety będziemy mogli go zobaczyć już w półfinale. Jeżeli Djoko zagra tak pewnie i spokojnie jak z Roddickiem i Berdychem to nie mam wątpliwości, że będzie to piękny mecz, oby Nole go wygrał ????
 
M 0

michal92-64487

Użytkownik
Rzeczywiście to nie był spacerek ale wielkie męki. Nadal jednak pokazał kto jest lepszy. Wielokrotnie pod presją wygrał to ostatecznie w tie breaku 3 seta. Trochę było nerwów. A Murray się chyba trochę odrodził chociaż spotkania pomiędzy tymi dwoma nie były jednoznaczne. Teraz czas na Federera który zdaję się poradzi sobie z Djokovicem. Forma jest, lubi grać na hali, a Londyn widać że mu odpowiada ;)
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
I kolejny raz Rafa ratuje mi cały dzień ;) Ma chłopak charakter, choć były momenty słabości potrafił to wygrać. Jutro prawdopodobnie finał z Fedexem i ten mecz będzie bardzo ciężko wytypować ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Aż się nie chce wierzyć, że w finale zobaczymy Nadala i Rogera Federera. Koniec sezonu, a nam się szykuje taki mecz. Finał dosłownie byłby klasykiem, nie do obstawiania tylko do oglądania.
No tylko jeszcze pozostał Federer z Djokoviciem z którym zawsze mu się niewygodnie grało. Co prawda Roger tutaj spisuje się świetnie, ale zawsze Ferder może trafić na gorszy dzień i zacznie się bezsensowne wybijanie piłek w aut, a ostatnio Ferdkowi zdarzało się to dość często. Bardzo chciałbym żeby wygrał bo finał byłby świetny.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Murray i odrodzenie? Koles jak dla mnie nie ma psychiki, zero. Wspina sie na wyzyny mozliwosci i co z tego wychodzi? Nie trzeba odpowiadac. Nadal nie jest w formie, to nie jest prawdziwy Nadal. Hiszpan byl dzis spokojnie do pykniecia, zabraklo glowy. Kiedy ten chlopak wygra jakis konkretny turniej? Osobiscie sadze, ze po kadencji Federera/Nadala ;)
 
K 54

korn85

Użytkownik
Nie zgadzam sie. Mecz był kapitalny ! Murray zagrał dzis swoj najlepszy mecz na tym turnieju i był bliski pononania Nadala. Nadal bez formy ? To nie jest kuzwa cyborg, bledy sie zdarzaja. Po tym co dzis widzialem uwazam , ze Federer jesli wejdzie do finalu to i tak daje mu mniejsze szanse. Zobacze jeszcze co dzisiaj zaprezentuje ???? Jesli nic specjalnego to jutro grubo na Nadala ktory ma patent na Federera jak nikt.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Murray i odrodzenie? Koles jak dla mnie nie ma psychiki, zero. Wspina sie na wyzyny mozliwosci i co z tego wychodzi? Nie trzeba odpowiadac. Nadal nie jest w formie, to nie jest prawdziwy Nadal. Hiszpan byl dzis spokojnie do pykniecia, zabraklo glowy. Kiedy ten chlopak wygra jakis konkretny turniej? Osobiscie sadze, ze po kadencji Federera/Nadala ;)
Tak jak już piszę od paru lat - Murray nigdy nie wygra Wielkiego Szlema, finału Masters pewnie też nie :jezora:
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Nie zgadzam sie. Mecz był kapitalny ! Murray zagrał dzis swoj najlepszy mecz na tym turnieju i był bliski pononania Nadala. Nadal bez formy ? To nie jest kuzwa cyborg, bledy sie zdarzaja. Po tym co dzis widzialem uwazam , ze Federer jesli wejdzie do finalu to i tak daje mu mniejsze szanse. Zobacze jeszcze co dzisiaj zaprezentuje ???? Jesli nic specjalnego to jutro grubo na Nadala ktory ma patent na Federera jak nikt.
Wiadomo, ze nie jest cyborgiem ale nie powiesz mi, ze Murray&#39;owi duzo do niego nie brakuje? ???? Dla mnie to Murray mogl zagrac mecz zycia, za zycia, kosmosu i kij wie co jeszcze- jaki jest wynik koncowy?
Szkoda, ze byl TYLKO bliski pokonania Nadala, szkoda...
Nie ma o czym dyskutowac. Wygral lepszy i to wszystko.
Co do jutra... Jesli Novakowi znowu nie wpadnie :)razz ???? nic do oka to ma DUZE szanse na koncowy triumf.
Peace chlopcy.
EDIT: Jeszcze jedno... Kapitalny mecz.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Federer Roger - Nadal Rafael
AKO. 1.70 ✅


Można mówić, że szykuje nam się piękne zakończenie sezonu, że spotkają się numer 1 i 2 rankingu, dwaj najlepsi tenisiści sezonu i to pewnie nie tylko tegorocznego, ale w ogóle kilku ostatnich, że szykuje nam się zacięte spotkanie i wynik będzie trudny do wytypowania, ale ja nie mam żadnych wątpliwości kto wzniesie do góry puchar. Będzie to Federer. Szwajcar niesamowicie zaimponował mi w tym turnieju, tak zmotywowanego, tak naładowanego energią i tak skoncentrowanego Federera to ja bardzo dawno nie widziałem. Rozegrał 4 fantastyczne spotkania, nie stracił ani jednego seta, w każdym meczu od początku do końca był maksymalnie skoncentrowany, co nie często mu się zdarza. Djokovic nie zagrał dzisiaj złego spotkania, ale momentami wyglądał na podłamanego, bo wszystkie jego świetne uderzenia wracały, Federerowi wszystko wychodziło. U Rogera widać wielką mobilizację, ale zarazem dużą lekkość w grze. Przyspieszenie jak za najlepszych lat, świetny serwis i nawet ten teoretycznie słabszy bekhend bardzo dobrze funkcjonuje. Nadal jakby był w życiowej formie to może byłby w stanie powalczyć, ale nie jest. Nie mówię, że gra źle, bo gra dobrze, w obronie ciągle świetnie biega i wyjmuje niesamowite piłki, ale jednak tych błędów jak na siebie popełnia za dużo, serwis też nie funkcjonuje tak jak choćby na US Open, już wczoraj mógł przegrać z Murrayem, jednak co się odwlecze to nie uciecze i dzisiaj nie będzie miał za dużo do powiedzenia w starciu z Federerem. Jak dla mnie to łatwe 2:0 i obaj będą się mogli udać na zasłużone wakacje.
 
K 54

korn85

Użytkownik
Roger Federer - Rafa Nadal

Dlaczego Rafa ? Ogladam ten turniej od samego początku i widac , ze Rafa z meczu na mecz wyglada coraz lepiej. Federer wczoraj nie zachwycil, Djokovic nie byl zadnym przeciwnkiem. U Federera znowu widac brak koncentracji lub nerwy gdyż ciągle zdaza mu sie w meczu WIELOKROTNIE odbijac ramą tak jakby nie czuł kortu. Nadal za to w moich oczach zagral fenomenalnie z bardzo dobrym Murrayem. Miał chyba ze 2 razy mniej winnerow mimo to zdołal ten mecz wygrać. To świadczy o tym, że niewazne jak gra przeciwnik i tak gora jest wlascie on. Osobiscie mimo, ze tego pewnie nie widac jestem za Federerem. Daje mu jednak mniejsze szanse pamietajac jego nerwowe ruchy gdy ma grac z Rafą. Obawiam się , że po kilku genialnych piłkach Nadala spali sie psychicznie bo nie bedzie szło jak miało pojsc. Oczywiscie mozecie krytykowac moja &quot; recenzje&quot; jestem raczej biernym obserwatorem tenisa jednak najwazniejsze turnieje zawsze śledze a ten turniej przykuł moją uwagę od samego początku. Jak dla mnie wygra Nadal , nie wiem tylko czy w 2 czy 3 setach. Kurs na Nadala pozytywnie mnie zaskoczyl , spodziewalem sie mniejszego niz 2. A Tobet wystawil 2,25 ;) Niezmiernie mnie to cieszy bo postawilem solidna stawke i zobaczymy co z tego bedzie ???? Licze na świetne widowisko ????
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Przez cały turniej rafa długo wchodzi w mecz. Miał bardzo ciężką przeprawę w każdym meczu w 1 setach. Fed to wykorzysta na 100% i wygra 1 seta, a co będzie później to zobaczymy.

1 Set Zwyciezca - Federer 1.70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom