>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP World Tour Finals

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
ARod - Berdych @ 1.35 8/10 ⛔ 57 36
Andy pod koniec sezonu pokazywał świetną formę piekielny serwis, fh czy spokój w wyczekiwaniu momentu i w obronie, moim zdaniem tutaj odważna hipoteza zatankował sobie z Soderlingiem lub po prostu nie miał siły już na Paryż, a przecież cel był ubity czyli miejsce w Londynie.
Amerykanin wypowiada się bardzo dobrze i mobilizująco o tym turnieju że fajnie jest wrócić jak i trzeba zrobić tutaj porządny wynik bo jak dobrze pójdzie ARod wróci na #6 pozycję na koniec sezonu.
Berdych debiutant ma styl jak i moc by siedzieć w TOP10 jak na początku sezonu były zakłady tutaj pomiędzy naszymi byłymi modami że wróci do elity, ale jednak pod koniec sezonu siada psychicznie chyba od USO nie zagrał nic konkretnego przewijając się przez Amerykańskie korty, półfinał DC czy Bazyleę i Paryż.
Myślę że w walce o życie na tym turnieju więcej zimnej krwi pokaże Amerykanin który według mnie jest w lepszej formie.
 
K 76

krajos

Użytkownik
Trudno się nie zgodzić że dzisiejsza wygrana Roddicka z Berdychem powinna być niepodważalna ???? Czech bez formy pod koniec sezonu.
A w wieczornym dzisiejszym meczu spotkają się Nadal z Djokoviciem. Jakaś cisza o tym meczu. Coś kursy &quot;się kotłują&quot;; na bwinie 2,09 na Hiszpana i 1,65 na Serba, a wczoraj wyglądało to chyba jeszcze odwrotnie ;) Natomiast u buka stacjonarnego widzę jeszcze 1,9 na Djoka - chyba trzeba z tego szybko skorzystać bo wg mnie to właśnie Nova wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Chyba że Ktoś mi to odradzi? ;)
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
A w wieczornym dzisiejszym meczu spotkają się Nadal z Djokoviciem. Jakaś cisza o tym meczu. Coś kursy &quot;się kotłują&quot;; na bwinie 2,09 na Hiszpana i 1,65 na Serba, a wczoraj wyglądało to chyba jeszcze odwrotnie Natomiast u buka stacjonarnego widzę jeszcze 1,9 na Djoka - chyba trzeba z tego szybko skorzystać bo wg mnie to właśnie Nova wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Chyba że Ktoś mi to odradzi?
Kursy sie kotluja bo ten mecz to troche jedna wielka niewiadoma. Nadal co prawda zagral takie sobie spotkanie z Roddickiem, ale pamietac trzeba ze po pierwsze Roddick gral bardzo dobrze a po drugie Nadal wracal po dlugiej przerwie i po kontuzji barku. Wydaje mi sie , ze Nadal poprostu potrzebuje czasu by wejsc w turniej i juz mu sie to poczesci udalo, tym samym sklanialbym sie ku wygranej Nadala ✅ z Dojkiem. Warto pomyslec nad overkiem ⛔ w dzisiejszym meczu. I znalzalem w Betsafe ciekawa opcje; hendi gemowy na Nadal +4,5 gema ✅ po kursie 1.30 mysle ze warto to zagrac ew. do kuponu...Pozdro
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Berdych Tomas - Roddick Andy -1,5 seta
AKO. 1.85 ⛔

O Berdychu pisałem przed meczem z Djokovicem:
Berdych po Wimbledonie zgubił formę i zaczęła się seria porażek, a w ostatnim czasie to jest istna tragedia. Od 8 turniejów Czech nie zaszedł dalej niż 2 runda. 4 razy przegrywał w 1 rundach i 4 razy w 2 i to wcale nie z jakimś wielkim graczami, tylko m.in. Kamke, Nieminen, Berrer, z którymi w pierwszej połowie sezonu poradziłby sobie bez mrugnięcia okiem. Dodatko jest to dla Tomasa debiut w tej imprezie, więc do słabej formy formy dojdzie jeszcze dodatkowy stres.
i wszystko się potwierdziło, Czech zagrał bardzo słabo, popełniał błąd za błędem i dzisiaj nie powinno się nic zmienić. A Roddick też nie gra ostatnio jakoś wybitnie, ale serwis trzyma bardzo przyzwoicie, w grze z głębi kortu nie zachwyca, ale gra dość solidnie i regularnie, nie popełnia błędów i to powinno wystarczyć na słabego Tomasa.
 
A 4

alex123

Użytkownik
oj wczoraj roddick załatwił mnóstwo osób,niestety mnie też,a co dzisiaj?murray powinien zlać ferrera,gra dla swoich kibiców,bilans miedzy nimi to 3-1 na korzysc hiszpana ale jeden mecz był tylko na hardzie i to właśnie szkot wygrał,dosc dawno jednak a dawid już dwa razy w tym roku oggrał murraya,ale czy po 1,2 się opłaca?może coś kombinować z asami lub z podwójnymi błędami?mecz fedka odpuszczam,zatem zostają deble,a wiec bliżniaki muszą wygrać żeby awansować do półfinału i ten cel osiągna,a w drugim meczu nasze fyrstki,bede im kibicował ale kasy niezaryzykuje na nich bo cos czuje ze jednak moze byc ciezko a przy porazce jadą do domu,taki scenariusz coś czuję,nasi mogą sie poczuc zbyt pewnie po wygranej z bryanami,zreszta moze byc tak ze to bedzie jedyna porazka amerykanów,turniej sie skonczy bez naszych w półfinałach a wszyscy beda sie podniecac ze jako jedyni pokonalismy bliżniaków
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Nie ryzykuj tego . Murray gral naprawde
bardzo slabo z Federerem. Roger robil z nim co chcial. Mnie bardziej kusi postawic na Ferrera kurs az 4 a napawde on tak zle nie gra. Murray pod duza presja i moze nie wytrzymac tego. Ja za mala stawke gram na Ferrera.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Federer Roger - 1,5 seta - Soderling Robin
AKO. 1.60 ✅


Wydaje mi się, że ma innej opcji niż 2:0 w tym spotkaniu. Federer od długiego czasu w bardzo dobrej formie. Finał w Shanghaju, zwycięstwo w Sztokholmie i Basel, półfinał w Paryżu. W Londynie 2 bardzo łatwe zwycięstwa. Najpierw szybko rozprawił się z Ferrerem, a potem rozbił Murraya. Szczególnie duże wrażenia zrobił na mnie mecz z Murrayem, bo mimo, że Szkot nie grał może najlepiej to Federer od początku do końca zagrał na maksa, cały czas miał full koncentrację, co nie często się u Rogera zdarza, a tutaj na prawdę pozytywnie zaskoczył. Jeśli dzisiaj zagra podobnie to powinien łatwo zwyciężyć, bo Soderling, który przed WTF grał świetnie, tutaj w Londynie nagle stracił formę i gra dużo poniżej oczekiwań. Słabiej serwuje, popełnia mnóstwo prostych błędów i z taką grą nie ma czego szukać w starciu ze Szwajcarem. H2H 14:2 na korzyść Federera. Ostatnie spotkanie miesiąc temu w Shanghaju Roger wygrał 6:1 6:1 dzisiaj może takiego pogromu nie będzie, ale inny wynik niż 2:0 będzie dużym zaskoczeniem.

Na Murraya kurs po prostu komiczny. Andy gra tu na prawdę słabo. Z Soderlingiem wygrał, bo Szwed popełniał masę błędów, a z Federerem dostał niezłe lanie. H2H 3:1 na korzyść Ferrera nie jest przypadkowe. Hiszpan nie leży Szkotowi. Murray lubi grać z kontry, a Ferrer gra strasznie monotonny tenis i jest bardzo regularny i gdy Murray musi sam poprowadzić grę to się zaczyna gubić. Można by spróbować zagrać na Ferrera, gdyby nie to, że też jest w katastrofalnej formie. Ja na siebie to popełnia zatrważającą liczbę UE. W Londynie rozegrał chyba 2 najsłabsze mecze w tym sezonie. Może w 3 meczu się obudzi i zagra na swoim normalnym poziomie? Zobaczymy, ale ja odpuszczam ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Tak jak wczesniej pisalem czuje ze Murray przegra z Ferrerem. Bukmacherzy powariowali dajac kurs na Ferrera 5.5!!!! Boje sie zagrac ten mecz za duze pieniadze. Cenie bardziej Ferrera niz Murraya. Jesli Ferrer przelamie Murraya to po meczu szkot tego nie wytrzyma.
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Jeśli chodzi o Fyrstenberga i Matkowskiego to dużo zależy od tego czy będą kalkulować, bo dla mnie nie ulega wątpliwości, że są lepsi od Melzera i Petschnera i jeśli będą chcieli to wygrają. Pamiętajcie, że M/P ledwo wygrali ze słabymi Dlouhym i Paesem, poza tym nie grali nic od Wimbledonu, nie ma cudów nie zaczną z dnia na dzień grać tak dobrze by ograć Polaków.

Ci mogą jednak kalkulować z kim grać w półfinale, jak wygrają to prawdopodobnie zagrają z parą Bhupathi/Mirnyi (lub Moodie/Norman), jeśli przegrają 1:2 to zagrają z parą Nestor/Zimonjic, a wiadomo, że Polacy przed turniejem chcieli być z nimi w grupie, bo ta para im pasuje.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Jeśli chodzi o Fyrstenberga i Matkowskiego to dużo zależy od tego czy będą kalkulować, bo dla mnie nie ulega wątpliwości, że są lepsi od Melzera i Petschnera i jeśli będą chcieli to wygrają. Pamiętajcie, że M/P ledwo wygrali ze słabymi Dlouhym i Paesem, poza tym nie grali nic od Wimbledonu, nie ma cudów nie zaczną z dnia na dzień grać tak dobrze by ograć Polaków.

Ci mogą jednak kalkulować z kim grać w półfinale, jak wygrają to prawdopodobnie zagrają z parą Bhupathi/Mirnyi (lub Moodie/Norman), jeśli przegrają 1:2 to zagrają z parą Nestor/Zimonjic, a wiadomo, że Polacy przed turniejem chcieli być z nimi w grupie, bo ta para im pasuje.
Nie ma mowy o żadnej kalkulacji. Woleli Nestora/Zimonjic ale z par 1-2 czyli chcieli trafić na nich a nie na Bryanów. Są to 2 najlepsze pary deblowe na świecie i jeśli da się ich uniknąć to się ich unika. Tym bardziej, że oglądałem wczoraj Nestora i Zimonjica i zagrali bardzo dobry mecz i pokazali, że są w bardzo dobrej formie i chcą ten ostatni wspólny turniej zakończyć w dobrym stylu.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Zgadzam sie z Toba Łukaszx też mi sie wydaje że sobie poradzą, są o wiele lepszą i doświadczoną parą.
Ja zastanawiam sie nad zagraniem Ferrera z Murrayem +4.5 na Ferrera, albo +1.5 seta na Ferrera,co według Was można zagrać za średnią stawkę ?
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Zgadzam sie z Toba Łukaszx też mi sie wydaje że sobie poradzą, są o wiele lepszą i doświadczoną parą.
Ja zastanawiam sie nad zagraniem Ferrera z Murrayem +4.5 na Ferrera, albo +1.5 seta na Ferrera,co według Was można zagrać za średnią stawkę ?
Oglądałem wszystkie mecze ATP WTF i jak dla mnie +4,5 będzie chyba lepszym wyjściem. Śmierdzi mi tu TB, nawet jeśli Ferrer go przegra to wątpię, że Murray wygra więcej niż trzema gemami. Ogólnie Ferrer całkiem ładnie sie tutaj prezentuje. Murray po mega słabym meczu z Federerm, więc nie wiadomo jak sobie poradzi z presją - musi ugrać seta do awansu.
 
V 0

vinz

Użytkownik
Murray do tej pory zagrał dwa mecze. Świetny z Soderlingiem i fatalny z Federerem. Nie wiadomo czego się spodziewać. Teoretycznie Murray to mistrz kontroli tempa wymian, a Ferrer nie ma argumentów żeby narzucić mu swoje warunki. Teoretycznie powinien wygrać Murray, ale ja kibicuję Hiszpanowi bo wiem, że stać go na to, żeby pokonać Szkota z jego nudną grą. Jeśli Monaco mógł pokonać Murraya to dlaczego nie może tego zrobić David. Trochę naciągana analiza, ale tak samo w meczu Roddicka za Berdychem nie przemawiało nic a jednak wygrał. Stawiając na Davida wiem, że będzie walczył do końca a nie rozkładał ręce jak to lubi robić Murray. Typuję zwycięstwo Ferrera w trzech setach.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Andy Murray - David Ferrer
typ: over 21,5 gema | stawka: 4/10 | Betsafe 1,90
Ostatnie spotkanie grupowe w Londynie pomiędzy Szkotem Andym Murray&#39;em, a Hiszpanem Davidem Ferrerem. Szkot pokonał 2-0 Robina Soderlinga i przegrał po bardzo słabej grze 0-2 z Rogerem Federerem, dzisiaj potrzebuje przynajmniej jednego seta, aby awansować ze swojej grupy i myślę, że wykona to zadanie bez większych problemów. Hiszpan jak na razie przegrał swoje obydwa spotkania ze Szwedem i Szwajcarem nie zdobywają ani jednego seta, nie ma już żadnych szans na awans, ale moim zdaniem będzie chciał pożegnać się z turniejem tak jak przystało na gracza, który jest w najlepszej ósemce świata, David to bardzo doświadczony zawodnik i nie brakuje mu spokoju i opanowania, wiadomo, że jego nawierzchnia to korty ziemne, ale grając na innych wstydu sobie nie przynosi. Obaj zawodnicy grali ze sobą czterokrotnie, trzy pojedynki na kortach ziemnych wygrywał Hiszpan, na hardzie jedno spotkanie wygrał Szkot, więc wszystko tak jakby trzyma się preferowanej nawierzchni przez danego zawodnika, idąc tym tokiem dzisiaj powinien wygrać Andy i mimo wszystko chyba tak się stanie jednak linia gemowa wystawiona przez bukmacherów nie jest taka wysoka, przy założeniu, że zobaczymy tylko dwa sety korzystnie dla nas wygląda wynik 7/5 6/4 lub 7/6 6/3, więc patrzę na to pozytywnie. Ciężko powiedzieć jak będzie grał Murray, bo z Federerem zagrał bardzo słabe spotkanie, ale myślę, że po prostu miał słabszy dzień i dzisiaj spisze się lepiej, Ferrer nie gra źle, zdecydowanie przegrał z Szwajcarem, ale z Soderlingiem trochę pograł przegrywając 5/7 5/7 i dzisiaj też chciałbym ujrzeć taki wynik. Uważam również, że gra Murray&#39;a w miarę odpowiada Hiszpanowi, powinien sobie radzić ze zmianą tempa gry, jeśli regularnie będzie przebijał piłkę na drugą stronę, a to potrafi robić, spodziewam się dość długich wymian, a co za tym idzie powinny się przydarzyć błędy Szkotowi, który jak zwykle będzie bardzo sfrustrowany co raczej mu nie pomaga!
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Bhupathi M./Mirnyi M. - 1,5 seta - Moodie W./Norman D.
AKO. 2.55 ✅

Bhupathi M./Mirnyi M. - Moodie W./Norman D.
AKO. 1.67 ✅


Mecz Moodie/Norman z Kubotem i Marachem był po prostu tragiczny, nie godny turnieju masters. Moodie i Norman wygrali tylko dlatego, że Polsko-Austriacki debel zagrał po prostu żenująco. Wcześniej Moodie i Norman dostali łomot od Nestroa i Zimonjica. Grają bardzo źle, wolny kort nie służy ich serwisowi na którym opierają swoją grę i nie widzę dla nich żadnych szans w tym meczu. Bhupathi/Mirnyi najpierw łatwo ograli Kubota z Marachem, następnie mimo porażki 7:6 7:6 z Nestorem i Zimonjicem zagrali bardzo dobre spotkanie, a o zwycięstwie decydowały pojedyncze piłki. Dzisiaj powinni łatwo wygrać i zapewnić sobie awans do półfinału.

Nestor D./Zimonjic N. -1,5 seta - Kubot L./Marach O.
AKO. 1.65 ⛔


Tutaj to nie ma co się za bardzo rozpisywać. Nestor/Zimoncji grają ze sobą ostatni turniej, chcą się dobrze zaprezentować i prezentują się nawet bardzo dobrze. Jakby się postarali to myślę, że mogli by zrobić 6:0 6:0, ale pewnie, aż tak napinać się nie będą i parę gemów oddadzą. Kubot z Marachem graja taką padakę, że aż żal patrzeć. Serwis słaby, gra przy siatce słaba, gra z głębi kortu też beznadziejna.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Myślę, że dziś wieczorem możemy być świadkami bardzo wyrównanego spotkania. Murray gra u siebie, nie zabraknie mu mobilizacji, ale na pewno czuje zmęczenie sezonem i brakuje trochę do optimum formy. Ferrer natomiast złapał formę pod koniec sezonu, pokazuje się z bardzo dobrej strony od kilku miesięcy. Dobrze funkcjonuje jego podanie (chociaż tu przewagę ma Murray), co ważniejsze do wszystkiego dochodzi i stara się jak najwięcej przebijać. Hiszpan to walczak i swoją walecznością może dzisiaj powalczyć o zwycięstwo z będącym w kiepskiej dyspozycji Szkotem.

Ferrer +1.5 @ 2.40
Tie-Break w meczu - TAK @ 2.55
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A mam pytanie odnośnie tabelki i być może jutrzejszych fixów w co wątpię.
W grupie Nadal wygląda to tak.
Nadal z dwoma zwycięstwami i bilans setów 4:1.
Berdych 1 zwycięstwo i 1 porażka bilans 2:2.
Djoković tak samo jak Berdych.
Jaka jest kolejność jak jutro Berdych wygra 2:0 z Nadalem :grin::grin::grin: i Djokovic z Roddickiem 2:0 ?
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Tak, Ferrer sam siebie wykonczyl serwisem i schematyczna gra. Murray nie gral zle ale Ferrer mial swoje szanse nawet w tak slabej dyspozycji.
 
G 0

gandzia1405

Użytkownik
Kelebra , Murray 2-0 kurs 1,42mozna bylo grac w ciemno , ogral robina 2-0 a to nie byl zly wcale przeciwnik powiedzialbym ze na tym samym poziomie z federerem mial gorszy dzien albo sobie odpuscil nie wiem ale tez nie wnikam jeszcze jutro mainz i kupon siedzi / co do jutra chce zagrac 2-0 na djokovica ale zobacze jeszcze oferte i moze cos napisze ????
 
P 13

pipel

Użytkownik
A mam pytanie odnośnie tabelki i być może jutrzejszych fixów w co wątpię.
W grupie Nadal wygląda to tak.
Nadal z dwoma zwycięstwami i bilans setów 4:1.
Berdych 1 zwycięstwo i 1 porażka bilans 2:2.
Djoković tak samo jak Berdych.
Jaka jest kolejność jak jutro Berdych wygra 2:0 z Nadalem :grin::grin::grin: i Djokovic z Roddickiem 2:0 ?
W tedy decyduje bilans gemów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom