>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

ATP - Wimbledon 22.06.- 5.07.

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Gusto dla mnie Phau będzie zawsze bardziej clayowcem niż zawodnikiem na trawę. Dość powiedzieć, że jego stosunek W/L na zielonej nawierzchni wynosi 0-8.
Wydaje mi się również, że gdybyś widział ostatnie spotkania Ferrera i Tursunova to Twoje zdanie byłoby odmienne. Dima jest w fantastycznej dyspozycji i serwuje jak szalony, owszem, Zverev lubi robić niespodzianki, ale chyba nie tym razem.
Ferrer już od pierwszego meczu w Hertogen był fatalny. Dość powiedzieć, że fatalnie gra praktycznie od początku sezonu. Nie mówię, że weteran Kim jest dla mnie faworytem, ale to Hiszpan może sam sobie zrobić krzywdę co przy optymalnej dyspozycji serwisowej Amerykanina może przynieść sukces.
Jakbyś widział również dyspozycję Verdasco w Holandii to także od 1,05 z Wardem trzymałbyś się z daleka.
Aha, no i każdemu polecam zagrać w zabawę na stronie ATP.
http://challenge.atpworldtour.com/
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Capdeville - Spadea
(4/10)
Capdeville @ 2.02
Ile tenisistów jak i typerów tyle pomysłów na I. rundę Wimbledonu tak chyba można powiedzieć o naszej dyskusji, u mnie bardzo dużo dystansu jak na początek biorę jeden typ na młodego Chilijczyka Capdeville&#39;a który będzie grał ze starutkim już Vincentym Spadeą którego jakoś nie widzę żeby na lajcie sobie poradził z utalentowanym graczem z Ameryki Południowej który w tym sezonie bardzo, bardzo dużo pracuję na jak najlepsze miejsce w rankingu. Vincenty co miał ugrać w karierze to ugrał, szału nie ma lecz chyba już więcej wielkich &quot;achievementów&quot; nie będzie ze strony Jankesa. Paul Capdeville świetnie zaczął sezon na mączce półfinał w Estoril gdzie przegrał z Montanesem późniejszym zwycięzcą gdzie Paul dla mnie naprawdę robił szał na tym turnieju, wcześniej jeszcze z lepszej gry zauważyłem go w Vina Del Mar odpadł tam w ćwierćfinale z Cuevasem, podczas najważniejszego testu z mączki czyli na RG przegrał hednak po czterosetówce z Junqueirą, co do Spade&#39;y to nie wiem jak się przygotowywał na ten turniej ostatnie spotkanie zagrał chyba w Marcu w Indian Wells gdzie przegrał z Kunitsynem, Vincent ma doświadczenie lecz jednak nie aż takie by nie zagrać na żadnym z turniejów na mączce czy na trawie, więc teoretycznie bardziej ograny jest w tym momencie Chilijczyk który i warunki fizyczne też ma po swojej stronie 1.9m, wyższy od Amerykanina o 10cm i młodszy oczywiście gdzie myślę że da mu to większą ruchliwość. H2H mamy tutaj 2-0 dla Vincentego lecz to było dawno chociaż na trawie w NP, ale jednak lata robią swoje, a na dodatek jeśli oko i informację mnie nie mylą to Capdeville nie grał jeszcze na Wimbledonie więc będzie to debiut gdzie powinien grać na luzie ze Spadeą którego nie raz powinien złamać ponieważ potrafi returnować i tak samo jak Spadea ma dobry fh jak i bh lecz jednak myślę że czas na młodość i na potencjał Chilijczyka który na pewno ma szansę na wygranie i od razu ustanowienie swojego rekordu czyli awansu do II. r. Wimbledonu w której nigdy nie był.

Czy Chilijczyk zanotuję zwycięstwo nad bardziej doświadczonym rywalem?
 
abstract 0

abstract

Użytkownik
Paul Capdeville - Vincent Spadea @1.82
Chilijczyk to typowy clayowiec. Dwa razy grali na hardzie i na trawie i wszystkie mecze wygrał doświadczony Amerykanin. I wygra jeszcze raz.
Vince jest w beznadziejnej formie.W tym roku trudnością jest dla niego dotarcie do drugiej rundy, w turniejach na twardych nawierzchniach, a co dopiero na trawie.W kwalifikacjach do zawodów w Eastbourne tydzień temu dał się pokonać Tatsumie Ito, który do historii tenisa raczej nie przejdzie.Uważam, że nawet taki ziemniak jak Paul Capdeville odeśle Amerykanina do domu, chociaż sam gra na trawie piach ;]

EDIT: O,Hellreiser mnie uprzedził ;) Wybaczcie.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Gusto dla mnie Phau będzie zawsze bardziej clayowcem niż zawodnikiem na trawę. Dość powiedzieć, że jego stosunek W/L na zielonej nawierzchni wynosi 0-8.

Wydaje mi się również, że gdybyś widział ostatnie spotkania Ferrera i Tursunova to Twoje zdanie byłoby odmienne. Dima jest w fantastycznej dyspozycji i serwuje jak szalony, owszem, Zverev lubi robić niespodzianki, ale chyba nie tym razem.

Ferrer już od pierwszego meczu w Hertogen był fatalny. Dość powiedzieć, że fatalnie gra praktycznie od początku sezonu. Nie mówię, że weteran Kim jest dla mnie faworytem, ale to Hiszpan może sam sobie zrobić krzywdę co przy optymalnej dyspozycji serwisowej Amerykanina może przynieść sukces.

Jakbyś widział również dyspozycję Verdasco w Holandii to także od 1,05 z Wardem trzymałbyś się z daleka.

Aha, no i każdemu polecam zagrać w zabawę na stronie ATP.

http://challenge.atpworldtour.com/
Napisałem w swoim poście na początku, że są to hobbystyczne typy a nie typy które gram, bo gdy piszę to co gram to nie wchodzi. :/

Niskich kursów nie gram, napisałem je tylko informacyjnie.

Ostatnie turnieje na trawie trochę śledziłem. Meczu Verdasco z Beckerem widziałem kawałek, nie powalił, nie zachwycił, mimo to nadal twierdzę, że to spokojnie wystarczy na Warda. Ferrer też powinien sobie poradzić w pierwszej rundzie. A co do Tursunova to z tego co widziałem w meczu z Dancevicem to coś miał z nogą. Zverev jest moim zdaniem zawodnikiem dużo lepszym niż Dancevic i bardziej pomęczy Dimę. Dima z bólem nogi może tego nie wytrzymać i skreczowac podczas meczu. Dzięki temu jeszcze bardziej skłaniam się do zagrania na Miszę.

W tę zabawę na stronce ATP zagrałem, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mi wyszedł finał Murray - Federer i zwycięstwo Murraya. A jak będzie? Czas pokaże.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Zverev - Tursunov 2 1.45
Ktoś pisał wcześniej, że Zverev może wygrać z Rosjaninem.Jak dla mnie bezapelacyjnie wygra Tursunov.Miałem przyjemność [ jak najbardziej ] oglądać turniej w Eastbourne gdzie grał bardzo dobry tenis, był najlepszym zawodnikiem turnieju.Oglądałem ostatnie trzy mecze Rosjanina gdzie prezentował się świetnie.Atomowy serwis oraz inteligentna gra kiedy to nie &#39;&#39;podpalał się&#39;&#39; i czekał na okazję do ataku pozwoliły mu wygrać z Uzbekiem Istominem, Hiszpanem Lopezem oraz w finale z Dancevicem.warto zaznaczyć, że w trzech ostatnich spotkaniach nie dał się złamać i nie stracił seta.
Co do Niemca to kiedyś myślałem, że to tenisista z potencjałem, ale nie rozwija się i jego gra jest [delikatnie mówiąc ] średnia.Grał [ chyba dużo powiedziane ] w Turnieju w Den Bosch gdzie szybko przegrał przez krecz z Llordą.Swoją drogą często tak robi jak mu nie idzie.
Nie daję mu większych szans w pojedynku z Dmitrij bo ten jest w wyśmienitej formie i mam nadzieję, że daleko zajdzie w Wimbledonie bo tak rozważny tenis rzadko się ogląda.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
W tę zabawę na stronce ATP zagrałem, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mi wyszedł finał Murray - Federer i zwycięstwo Murraya. A jak będzie? Czas pokaże.
mi wyszło dokładnie tak samo :spokodfhgfh:

Spadea
- Capdeville
Vincent ma w tym roku 9/15, a Capdeville 14/18 z czego 8 zwycięstw na ziemi.
Chilijczyk na hardzie i grassie cieniuje zupełnie - jeżeli już z kimś wygrywał to z jeszcze bardziej przeciętnymi graczami niż on. Mam tu na myśli Wittena, Karola Becka, Souzę, Decouda, Giraldo i Silvę (poza Wittenem same &quot;ziemniory&quot;). Przegrywał także z przeciętniakami z trochę lepszym serwisem (Kim, Widom, Kendrick, Mello, Middelkoop). A Amerykanin ma przebłyski. Gra ogólnie słabo, a mimo to potrafił ograć Gremelmayra, Goodalla, czy Younga. Może nie są to nazwiska rzucające na kolana, ale Capdeville w tenisie opartym na serwisie i woleju też nie wiele znaczy.
 
pezio 29,9K

pezio

Użytkownik
Alves T. v Pavel A. 2 @2,05


Rumun to uznany zawodnik, jednak ostatnimi czasy dręczony kontuzjami mało grywał i poleciał w rankingu. Mimo wszystko umiejętnościami Pavel bije Alvesa na głowę. Bardzo dobre podanie, piekny, jednoręczny BH. Thiago nadaje się na korty ziemne. Przeciętny grajek, ze słabym serwisem. W 3r. kwali przegrał 0-3 z Peya, ale wystąpi w turnieju głównym jako &#39;lucky luser&#39;. Ze zdrowiem Andreia obecnie jest wszystko w porządku, ostatnio dobry mecz przeciwko Mathieu w Londynie(4-6 6-7), miał nawet piłki setowe ale nie dał rady. Mimo to pozostawił po sobie dobre wrażenie, potrafi kończyć, nie boi się atakować i jutro widzę go jako faworyta. Co ciekawe, Andrei 5 razy startował w Wimbledonie i zawsze przechodził 1 rundę ;) W tym sezonie nie będzie inaczej.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
No to coś ode mnie może na dobry początek.I od razu zaznaczam,że jak większość typerów ,którzy znają się na rzeczy gram głownie value czyli kursy poniżej 1,5 to u mnie rzadkość.Zwłaszcza na trawie gdzie nieraz wystarczy dobry dzień serwisowy i jest niespodzianka.Poza tym z doświadczenia nie biorę pod uwagę wyników tegorocznych turniejów na trawie jako prawdziwego miernika formy zawodnika na tej nawierzchni.Myślę,że większość z was pamięta tradycję,którą dopiero w zeszłym roku złamał Rafa,że kto wygrywa Queens nie wygrywa Wimbledonu.
No to lecimy:
Zverev- Tursunov 3,06 Pinnacle 5/10 ✅
Wielki LOL.Widzę,że tutaj dużo ludzi gra na Ruska sugerując się jego ostatnią formą czyli wygraniem turnieju w Eastbourne.Naprawdę pokonał takie ,,tuzy&#39;&#39; ,że nie rozumiem jak to może być mienrikiem jego formy.Może grał dobrze,ale co z tego skoro z lepszymi grajkami gra się całkiem inaczej ,a takim niewątpliwie jest Niemiec.Jest to leworęczny zawodnik ,regularnie i dobrze serwujący,dobry deblista z dobrą grą przy siatce.Tursunov na trawie nie radzi sobie zbyt dobrze z graczami leworęcznymi,nie jest na tyle dobrze returnującym grajkiem aby łatwo przełamać dobry serwis leworęcznego gracza.Porównując elementy tenisowe ważna na trawie to siatka i return po stronie Niemca,a serwis jednak po stronie Ruska.Misiek coś tam ostatnio kreczował ,ale z tego co czytałem powinno być ok z nim. ????
P.S Dzięki za takie kursy na Zvereva ,to też jest wasza zasługa.
Reszta przemyśleń później
 
abstract 0

abstract

Użytkownik
Należy dodać do tego fakt, że we wczorajszym finale w Eastbourne w końcówce drugiego seta,Rosjanin miał problem z nogą.Został obandażowany i dokończył wygrany mecz.Nie wiadomo, czy ten uraz jest poważny, czy też nie będzie sprawiał problemów w grze Dmitrija.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Podobnie jak mi się chce śmiać, gdy czytam suche typy :-?
Soderlinga nie obserwuję od RG, ale od dłuższego czasu i wiem że psychika nigdy nie była jego mocną stroną. W moich oczach jest to zawodnik, który &#39;&#39;lubi&#39;&#39; zaliczyć wpadkę w teoretycznie łatwym meczu. Kto napisał, że porzebuje pół roku odpoczynku? RG kosztował go tak wiele sił, że sobie ego nie wyobrażasz. To nie jest żelazny kondycyjnie Rafa, tylko wysoki facet, który nie jest przyzwyczajony do grania 25 wyczerpujących setów w czasie 2 tygodni. Na pewno po RG miał kilka dni przerwy, podczas gdy Muller od tego czasu grał 4 mecze na trawie o stawkę(dodając turniejowe treningi). Podsumowując Muller jest na trawie od 4 tygodni, a Soda może trenował kilka dni.
Moze kolega zawody pomylił z taka wiedza tylko na PSYCHOLOGA smiech na sali
Jak mozna pisac o psychice ze słaba ma itp.
Dla mnie jesli kolo przykładowo nigdy na cegle nie grał za dobrze a ogolił takich specjalistów jak &quot;PAN FORHEND&quot; albo Davidenko który nawet nie pisnoł a na cegle to nie byle jaki grajek.
Teraz ja pozwole sobie na analize psychiki Soda: jesli ktos dochodzi do finału wielkiego szlem to według mnie jego morale rosnie dostaje tzw. kopa a nie sie dołuje ze gra z przecietnym grajkiem w pierwszej rundzie jakim jest Muller(serwis i nic pozatym, i bez formy)
Soda sobie odpoczął i odpadnie dopiero z Rogerem
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Querrey vs Lubicic 1.65
Pełno tu typów z kursami 1.30 ,135 ja znalazlaem na jutro 4 takie ale nie bede ich podawał bo nie bede powtarzał, tego meczu chyba nikt nie napisał, nie wiem czemu. Amerykanin dobre wystepy na grassie, Ivan krecz w czwartek chyba cos z kostką drobne skrecenie z tego co pamietam... na pewno bedzie czul skutki tego Ivan juz ma swoje latka, a mecz na pewno bedzie dlugi 7:6 itp ???? przy grze Sama nie ma praktycznie gry a i return ma dobry a Chorwat nie ma jakos specjalnie regularnego serwisu wiec na szanse bp moze liczyc....
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zróbcie mi jeszcze raz taki burdel z suchymi typami i bezsensownymi wypowiedziami, a żółte kartki zamienię na czerwone. Poczytajcie regulamin działu.

Moze kolega zawody pomylił z taka wiedza tylko na PSYCHOLOGA smiech na sali
Jak mozna pisac o psychice ze słaba ma itp.
Dla mnie jesli kolo przykładowo nigdy na cegle nie grał za dobrze a ogolił takich specjalistów jak &quot;PAN FORHEND&quot; albo Davidenko który nawet nie pisnoł a na cegle to nie byle jaki grajek.
Teraz ja pozwole sobie na analize psychiki Soda: jesli ktos dochodzi do finału wielkiego szlem to według mnie jego morale rosnie dostaje tzw. kopa a nie sie dołuje ze gra z przecietnym grajkiem w pierwszej rundzie jakim jest Muller(serwis i nic pozatym, i bez formy)
Soda sobie odpoczął i odpadnie dopiero z Rogerem
Problem w tym, że Ty piszesz jakbyś pierwszy raz w życiu Sode zobaczył na Rolandzie. I ja i Oli widzieliśmy go już parę razy wcześniej i on zawsze miał problemy z psychiką. Szczególnie jak był faworytem, bo grając z lepszymi ode siebie, jak na RG, nie miał nic do stracenia. Soda odpada maks w czwartej rundzie, bo nie jest to zawodnik na regularne wygrywanie w największych turniejach. Niestety, nie całe życie wszystko będzie wpadało w linię.
Na razię się trochę spieszę, ale około północy napiszę coś więcej od siebie na temat pierwszej rundy.
Pozdrawiam i apeluję i spokój.
 
pezio 29,9K

pezio

Użytkownik
Llodra M. - Goodall J. Over 34,5 @1,86[/i]


Daje sobie rękę uciąć, że Llodra przy okazji Wimbledonu się zabawi, ale to tak na marginesie.. Ostatnio Francuz w przeciętnej dyspozycji. Widziałem go w Holandii(pewnie priorytetem było coś spalić niż coś ugrać :cool: ) i po przejściu 2 ogórków(Zvereva który kreczował, a na 2 dzień śmigał w deblu i Vliegena) przegrał w 2 setach z Beckerem. Nie czepiałbym się gdyby Michael przegrał po walce, ale on przegrał w frajerski sposób. W TB 1 seta walił po autach, piłki które powinien kończyć junior, lądowały blisko rąk chłopca do podawania piłek. Zresztą co tu opisywać, Llodra znany jest z nonszalancji. Goodall solidny na grassie Brytyjczyk, dobre warunki fizyczne, mocne podanie. Na pewno jest w stanie powalczyć i over gemowy moim zdaniem bardzo prawdopodobny. Co ciekawe, obaj panowie grali ze sobą już w &#39;06 w kwalach do US Open i po zaciętym meczu(3-6 7-6 7-6) wygrał Joshua.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Querrey vs Lubicic 1.65
tego meczu chyba nikt nie napisał, nie wiem czemu. .
proponuję zajrzeć na pierwszą stronę :jezora:
zauważyłem jeszcze jeden ciekawy typ po atrakcyjnym kursie:
Simone Bolelli - Daniel Koellerer
typ: cztery lub więcej setów
kurs: 2.35
Kolejne promo. Simone może i ten mecz wygra, ale nie wierzę, by solidnie grający Austriak nie wygrał choćby seta. Zwłaszcza, że Włoch jakimś wielkim cudakiem nie jest :-D
 
F 0

filweb

Forum VIP
Prasa - sorry, ja chyba również się do tego dołożyłem

Paweł Strzała - jeśli wierzysz w to, że Soderling dalej będzie grał tak jak z Davydenką ( właściwie nie on a piłki) to możesz się grubo na tym przejechać. A co Mullera to nie chce mi się po raz kolejny pisać o trafności tego typu, spójrz w wyniki Luksemburczyka ( też ograł Davydenkę na US 08), przeanalizuj sobie jego atuty i sposób w jaki wygrywał wielokrotnie mecze ( 3x TB?). To wszystko składa się na fakt, że grubo ponad 6 to było ogromne value i nie myśli tak tylko Oli i ja tylko sporo ludzi zajmujących się bettingiem tenisa, bo kursy na Gillesa poszły w dół.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Moze kolega zawody pomylił z taka wiedza tylko na PSYCHOLOGA smiech na sali
Jak mozna pisac o psychice ze słaba ma itp.
Dla mnie jesli kolo przykładowo nigdy na cegle nie grał za dobrze a ogolił takich specjalistów jak &quot;PAN FORHEND&quot; albo Davidenko który nawet nie pisnoł a na cegle to nie byle jaki grajek.
Teraz ja pozwole sobie na analize psychiki Soda: jesli ktos dochodzi do finału wielkiego szlem to według mnie jego morale rosnie dostaje tzw. kopa a nie sie dołuje ze gra z przecietnym grajkiem w pierwszej rundzie jakim jest Muller(serwis i nic pozatym, i bez formy)
Soda sobie odpoczął i odpadnie dopiero z Rogerem
To może wygra cały Wimb, co? :-D Co ma &#39;&#39;ogolenie grajków&#39;&#39; jak to nazwałeś do psychiki? Słaba psychika to dla mnie fakt, gdy szybki, zwinny i ofensywny Soderling przegrywa z wolnym, mniej sprawnym i mniej regularnym Mayerem na AO oddając piątego seta do zera bez walki. Tylko dlatego, że w czwartym nie ułożyło mu się kilka piłek. Jak patrzę na wyniki z ostatnich dwóch lat w jego meczach z zawodnikami umiejącymi zagrać przy siatce i dobrze zaserwować, widzę 4-4 chyba. Więc nie pasują mu do końca.
Mecz już wkrótce, więc albo Ty będziesz mógł napisać że ustrzeliłeś 1,08 i miałeś nosa, albo ja, że trafiłem @7 i się nie znam na niczym:-|
 
goku_ 0

goku_

Użytkownik
Minar I. (Cze) - Gonzalez M. (Arg) @ 2.93

Nie wiem, dlaczego pomijacie ten mecz. Wg mnie jest wart zagrania. Ivo ostatnio gra kompletną kiche. W ostatnich 5 turniejach odpadał po pierwszym meczu (z tego dwa turnieje odbyły się na trawie). Forma argentyńczyka pozostaje zagadką, bo od RG nie pojawił się na korcie podczas turnieju ATP. Nie mniej jednak w tym meczu typuję zwycięstwo Gonzaleza.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Minar I. (Cze) - Gonzalez M. (Arg) @ 2.93

Nie wiem, dlaczego pomijacie ten mecz. Wg mnie jest wart zagrania. Ivo ostatnio gra kompletną kiche. W ostatnich 5 turniejach odpadał po pierwszym meczu (z tego dwa turnieje odbyły się na trawie). Forma argentyńczyka pozostaje zagadką, bo od RG nie pojawił się na korcie podczas turnieju ATP. Nie mniej jednak w tym meczu typuję zwycięstwo Gonzaleza.
Dlatego, że styl Maximo Gonzaleza jest zarezerwowany do nawierzchni wolnych. Jest to zawodnik bardzo pracowity(trenuje nawet 3 razy dziennie podczas turniejów), ale gdzie on ma kończące uderzenie, czy serwis. Nie wspominam o grze przy siatce. Minar gra kombinacyjnie, nie boi się iść do siatki w drugie tempo. Jeżeli odda Latynosowi jednego seta, będzie to niespodzianką.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Malisse X. - Schüttler R. 1.75
Kurcze troszke spadł kurs na ten mecz ale i tak zaryzkuje:smile: Nie lubie Niemca ale przed rokiem tutaj swietna gra i półfinał, w tym sezonie rowniez bardzo solidnie na pewno czekał a ten turniej masa punktó do obrony, nie moze odpasc w 1r! Malisse niby roniew dobrze na trawie itp no ale moze kiedys teraz na pewno nie:smile: w tym roku nic dobrego nie ugrał w kwalach meczył sie z Levum stracił seta:smile: W londynie jak wygrywał to tylko z tenistami z zaplecza tenisowego juz z Ferrero który na trawie nic wielkiego nie gra nie powalczył zbytnio. Mallisse to stary lis wielki talent ale za nim kwale moze da mu to przewage na poczatku chodz watpie bo Niemiec duzo ostatnio gra na trawie, tutaj na pewno trenuje jakies 2 dni i wspomnienia z przed roku:smile: z biegiem meczu Malisse musi tracic sily a to nie bedzie szybki mecz no chyba ze Rainer szybko pojedzie go chodz watpie spodziewam sie walki.

Mahut N. - Vliegen K. 1.30
Francuza na grass&#39;ie gram w ciemno w Londynie udowodnił co jest wart i, ze urodził sie zeby garc na tej nawieszchni mysle zebedzie jedna z rewelacji, jezeli dobrze wylosował drabinke bo naprawde moze walczyc jak rowny z rownym nawet z najlepszymi na tej nawieszchni. Belg dobry serwis to mu daje podstawy do wyrownanej walki bo to daje przewage no ale mysle ze dobrze returtujacy Mahut da rade raz w secie przelamac go a przy zerwisie Mahuta wiekszej walki nie ma.
Dancevic F. - Darcis S. 1.62
Belg nie na ta nawieszchnie meczy sie na trawie:smile: W lodnynie niezle wygrał dwa mecze ale to jak On z typowymi ziemniakami. Pozniej jak ktos juz lepiej serwuje szybsze pilki to nie było walki:smile: Dancevic to jeden z tych specow od tej nawieszchni niestety ze slabiutkim rankingiem ale to nie ma znaczenia ostatni jego turniej to chyba udowodnił. Grał jeszcze w sobote no ale chyba nie bedzie az tak zmeczony ten mecz zagra jeszcze na maxa na pewno, jest w gazie bardzo dobra gra szybkie 3 sety:smile:
Edit/Prasa : Nauczyłem Cię już że pisze się Austriak nie Austryjak. To teraz pora na kolejną lekcję. Skoro piszesz analizy tenisowe, słówko często się przyda. NawieRZchnia nie nawiesznia ????
 
truum 0

truum

Użytkownik
a mnie dziwi ze nic niema o tym meczyku:
Gicquel M. - Mannarino A.
Typ: Gicquel M.
Kurs: 1.40
Nie chce mi sie pisac głębszej analizy bo to jest bezsensu, smiac mi sie chce jak &quot;koxy&quot; z forum pisza analize na 1 strone , a potem sie okazuje ze typek nie wchodzi pozdro.ooooo ???? . Do tego meczu mozna dodac ze moj faworyt napewno starszy, teoretycznie napewno* lepszy tenisista, kursy na niego leca w dol , na przeciwnika w góre, co oczywiscie znaczy ze moj typ conajmniej jest &quot;prawdopodobny&quot;, hmm i co jeszcze... ostatnio pokonal D.Stevea, ktory na trawce umie cos grac, a to cos swiadczy
na dzisiaj moglbym jeszcze polecic:
Karol Beck - Feliciano Lopez 2 1,30 dobry serwis,mimo ze go nie lubie, raczej wygra
Nicolas Mahut - Kristof Vliegen 1 1,30 troszke sie boje o mahuta, ale widzialem jego mecze na trawie i niby jest specjalista od tej nawierzchni
Marcel Granollers - Andreas Beck 2 1,15 ten 1 , widzialem go chyba raz, meczyl sie z gosciem z bodajze 91 cxzy 92 rocznika, ten2 , przedewszystkim serwis i zajebiaszcza lewa reka ????
Garcia-Lopez Guillermo - Calleri Agustin 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom